با رتبه و علایق من لطفا راهنمایی کنید

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
درود :)

دوستان من رتبه منطقه ایم شد 34000 و در منطقه ۱ (ساکن طهران هستم :D) همه رو مجاز شدم. عشق کامپیوتر و IT و این چیزا رو دارم و میخوام در رشته های نرم افزار یا IT (و در صورت عدم وجود این دو آپشن، علوم کامپیوتر یا «مدیریت IT» ) تحصیل کنم.

کدوم دانشگاه که هم سطح علمیش خوب باشه، هم ارزون باشه رو پیشنهاد میدید؟

(در ضمن، من معدل سومم رو بهم اشتباه گفتن، چون توی یه مدرسه دیگه بودم و موقع ثبت نام کنکور اشتباه زدمش، چه کنم؟)

EECi

مدیر بازنشسته
سلام . اگر هزینه اش رو می تونید پرداخت کنید ، حتما برید دانشگاه آزاد واحد های مطرح تهران . مثل تهران جنوب . بعد ها برای ادامه تحصیل هم می تونید موفق باشید .
در مورد خود رشته هم اطلاعی ندارم فقط می دونم که در گرایش نرم افزار باید ریاضیتون هم خوب باشه

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام . اگر هزینه اش رو می تونید پرداخت کنید ، حتما برید دانشگاه آزاد واحد های مطرح تهران . مثل تهران جنوب . بعد ها برای ادامه تحصیل هم می تونید موفق باشید .
در مورد خود رشته هم اطلاعی ندارم فقط می دونم که در گرایش نرم افزار باید ریاضیتون هم خوب باشه

ممنون، فقط این هم راهنمایی کنید :

(در ضمن، من معدل سومم رو بهم اشتباه گفتن، چون توی یه مدرسه دیگه بودم و موقع ثبت نام کنکور اشتباه زدمش، چه کنم؟)

uhnali

عضو جدید
سلام
دور را دور شما رو می شناسم( بیشتر آوازه تون رو تو لینوکس شنیدم)
احتمالا فکر می کنم شما درآمد به اتدازه کافی از کامپیوتر داری
مدرک برای چی میخواهی؟
اگه دانشگاه دولتی بری ترن اول احتمالا شما را بیرون خواهند کرد چون استاد احتمالا نمی تونه بسیاری از پاسخ های شما رو بده
چون سطح استاد کامپیوتر مربوط بهسال ۸۵ هست
البته استاد های جوان و خوب و هم کم نداریم

ولی خود شما فرض کن آزاد دیگه وضعش چیه! استاد میاد میگه روخونی کن از کتاب!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام
دور را دور شما رو می شناسم( بیشتر آوازه تون رو تو لینوکس شنیدم)
احتمالا فکر می کنم شما درآمد به اتدازه کافی از کامپیوتر داری
مدرک برای چی میخواهی؟
اگه دانشگاه دولتی بری ترن اول احتمالا شما را بیرون خواهند کرد چون استاد احتمالا نمی تونه بسیاری از پاسخ های شما رو بده
چون سطح استاد کامپیوتر مربوط بهسال ۸۵ هست
البته استاد های جوان و خوب و هم کم نداریم

ولی خود شما فرض کن آزاد دیگه وضعش چیه! استاد میاد میگه روخونی کن از کتاب!

دلایل مدرک گرفتن برای من اینا هستن :
۱. پیدا کردن کار
۲. نرفتن به سربازی
۳. در حین تحصیل در دانشگاه خروج از کشور خیلی راحتتره.

دوست عزیز، من یک روش بلدم که خیلی به کارم میاد وقتی با استاد/معلم از رده خارج رو به رو میشم و بهش میگن «تقیه» ، یعنی وانمود میکنم که هیچی نمیدونم ;) .
من هیچ درامدی از کامپیوتر ندارم، ولی این رو شما بدون که ما در کشوری زندگی میکنیم که «مدرک دانشگاهی» یک «سند ملکی» یا «مالی» هست نه «یک سند آموزشی». دقیقا مدرک لیسانس و فوق و دکترا و ... عین چک و سفته و برات هستن، برای کار، زن گرفتن و ...!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
فکر کنم بهتره با سازمان سنجش تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید . مطمئنا کمکتون می کنند

سوال کردم و گفتن در صورتی که اختلاف زیاد نباشه، هیچ مشکلی پیش نمیاد. من حدود «سه دهم» نمره پایین تر وارد کردم پس مشکلی ندارم :D

• Like
واکنش ها: EECi
بالا