با آرایش موافقید یا مخالف؟!

hoomanghaderie

عضو جدید
نظر من

نظر من

آرایش برای یک دختر کاملا لازمه.حتی میتونه اعتماد به نفس رو افزایش بده.در کل ایجاد حس خوب نسبت به خود میکنه.
اما جامعه درگیر گریم شده!!!
چهره هایی مصنوعی که با مواد آرایشی پوشیده شده ... و من از گریم متنفرم.
آفرین به دختری که تو جامعه امروزی خود خودش باشه
آفرین به دختری که اهل فکر باشه
آفرین به دختری که از 50000 تومن پول که قراره خرج کنه حداقلی برای کتاب در نظر میگیره.

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
پری که خودرا حقیر شده یافته اینبار با قلوه سنگی چنان بر ملاج بربری میکوبد که بربری :confused:دنیارا تمام شده میپندارد....
ماهان که از دور برای خونخواهی حجوم اورده با یک حرکت تکنیکی پری دار فانی را وداع میگوید....
بری بریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.......بیدار شوووووووووووووووو
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

.
.
.
و با نعره های پری فیلم تمام میشود

بربری خسته نشدی اینقد جفنگ گفتی....خداییش ولی خیلی خلی....من باس برم ....چیزی نمیخوای واسه ات بگیرم؟:cool::surprised::D....کیشمیشت که کار دستت داد:D

بری دیگه بر نگردی:razz:

mahan 2

عضو جدید
پری که خودرا حقیر شده یافته اینبار با قلوه سنگی چنان بر ملاج بربری میکوبد که بربری :confused:دنیارا تمام شده میپندارد....
ماهان که از دور برای خونخواهی حجوم اورده با یک حرکت تکنیکی پری دار فانی را وداع میگوید....
بری بریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.......بیدار شوووووووووووووووو
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

.
.
.
و با نعره های پری فیلم تمام میشود

بربری خسته نشدی اینقد جفنگ گفتی....خداییش ولی خیلی خلی....من باس برم ....چیزی نمیخوای واسه ات بگیرم؟:cool::surprised::D....کیشمیشت که کار دستت داد:D

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
مادار ای لاست وی دوت یو .

ghazaliii

عضو جدید
آرایش برای یک دختر کاملا لازمه.حتی میتونه اعتماد به نفس رو افزایش بده.در کل ایجاد حس خوب نسبت به خود میکنه.
اما جامعه درگیر گریم شده!!!
چهره هایی مصنوعی که با مواد آرایشی پوشیده شده ... و من از گریم متنفرم.
آفرین به دختری که تو جامعه امروزی خود خودش باشه
آفرین به دختری که اهل فکر باشه
آفرین به دختری که از 50000 تومن پول که قراره خرج کنه حداقلی برای کتاب در نظر میگیره.
حرفتون متين و قابل احترام
منكه از قيافه هاي مصنوعي حالم بهم مبخوره
خودم در حد معمول ارايش ميكنم
نه افراطي و نه بي آرايش ميرم بيرون
اولم درسم الويت اره و بعد چيزاي ديگم
سالي2 تاكرم و 2 تا ريمل و يه مداد چشم يه خط لب و يه رژ برامم زياديه