با آرایش موافقید یا مخالف؟!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با آرایش موافقید یا مخالف؟!

برای اینکه موضع خودم را نسبت به این تاپیک بگم با این حکایت شروع می کنم:

یه روز شاگردی از استادش خواست که دو تا الاغ بهش نشون بده! وارد جمعی شدند.
استاد گفت حالا وقتشه که جواب سوالتو بگیری !
بلند از حضار پرسید کدوم شما از مال و ثروت بدتون میاد .
یکی دستش را بالا گرفت .استاد رو به شاگردش گفت: "این یکیش!"
و دوباره سوال کرد :" کدوم شما از زیبایی بدش میاد. یکی دیگه دستش را بلند کرد .
استاد گفت:"این هم دومیش!!"

پس من با زیبایی مخالف نیستم. اما قبول کنید هر ارایشی هم زیبایی نیست. و هر جایی هم جای زیبا بودن نیست!(منظور زیبایی ظاهری)

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منتظر نظرات تون هستم

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر آرايشي يه جايي داره... من اصلا مخالف آرايش نيستم... چون خودمم آرايش مي كنم گاهي اوقات... ولي آرايشي رو دوس دارم كه محسوس نباشه و طبيعي جلوه كنه... در عين اينكه مصوميت چهره رو حفظ ميكنه عيب ها رو بپوشونه... ولي متاسفانه گاهي اوقات بعضي هامون نميدونيم كجا بايد چه جوري آرايش كنيم... از آرايشي كه 180 درجه قيافه رو عوض كنه بدم مياد...

mrp69

عضو جدید
آرایش در حد جزئی برای زیباتر شدن خوبه.ولی نه اینکه خودتو نقاشی کنی.یه سانت رنگ بمالی رو صورتت.بعضی دخترا فکر میکنن هر چی بیشتر آرایش کنن زیباتر میشن ولی اینطور نیست.
من خودم از دخترایی که زیاد آرایش میکنن بدم میاد و حتی حاضر نیستم نگاهشون کنم.:razz:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
;)به نظر من برای آرایش کردن دختر ها و خانم ها باید به چند نکته توجه کنن:
1-به هنر آرایشگری آگاه باشن
2-هر آرایشی رو مناسب محیط و تکفر و دیدگاه افراد اطرافشون انجام بدن
3-به سلامتی پوست و مو توجه داشتن باشن و سلامتی رو قربانی زیبایی نکنن
4-آرایشی انجام بدن که مشکلات چهرشون رو برطرف کنه و به دید اکثرا زیبا تر شده باشن
5--مدیست بودن چیز خوبیه ولی باید توجه داشت که اون مد برای چه اشخاصی هست و ایا مناسب شون هست که اون مد رو دنبال کنن.
در کل اکثر دختر های ایرونی با آرایش ملایم و کمی مد گرایی زیبا می شن و نیاز به افراط نیست.

نمونش همین خانم مهندسmonrose عکسی که گذاشتن برای خودشون

آخرین ویرایش:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرایش در حد جزئی برای زیباتر شدن خوبه.ولی نه اینکه خودتو نقاشی کنی.یه سانت رنگ بمالی رو صورتت.بعضی دخترا فکر میکنن هر چی بیشتر آرایش کنن زیباتر میشن ولی اینطور نیست.
من خودم از دخترایی که زیاد آرایش میکنن بدم میاد و حتی حاضر نیستم نگاهشون کنم.:razz:
ولی واقعیت غیر از اینه..من خودم بارها تو خیابون دیدم پسرا چه جوری محو دخترایی میشن که آرایش های خیلی زیاد دارن..
ولی هرکی اینجا میاد ادعا میکنه که از علاقه ای به آرایش زیاد نداره..
این تناقض در رفتار و گفتار آقایون رو چه جوری میشه توجیح کرد؟؟:razz:

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی واقعیت غیر از اینه..من خودم بارها تو خیابون دیدم پسرا چه جوری محو دخترایی میشن که آرایش های خیلی زیاد دارن..

این تناقض نیست سپیدی جان اونایی که اونجوری آرایش میکنن میخوان ما پسرا دید اساسی بزنیم ما هم بخاطر اینکه کنف نشن از شرمندگیشون در میام وگرنه به نظر من آرایش ملایم و مات خیلی جذاب میکنه صورت خانوما رو
:D

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره... منم موافقم... آخه ميدوني جالبش چيه... ما واسه اونا آرايش نميكنيم... :w12: من خودم خيلي وقتا شده... تو خونه آرايش كردم... بعد كه مي خواستم برم بيرون پاكش كردم... يعني در كل به خاطره خودم بوده نه براي اينكه مردم بخوان نظر بدن كه خوشگلم يا نه...

تسنیم_ط

عضو جدید
خداوند زیباست و زیباییهارو دوست داره .
البته ما ایرانیها از هد گذروندیم در مورد استفاده از لوازم آرایشو آرایشو جراحیهای زیبایی!
اما در اروپا و آمریکا به این شدت آرایش نمیکنن با اینکه زیاد زیبا نیستن و به اون چهرهای که دارن افتخار می کنن!

saeid_sr11

عضو جدید
هر آرايشي يه جايي داره... من اصلا مخالف آرايش نيستم... چون خودمم آرايش مي كنم گاهي اوقات... ولي آرايشي رو دوس دارم كه محسوس نباشه و طبيعي جلوه كنه... در عين اينكه مصوميت چهره رو حفظ ميكنه عيب ها رو بپوشونه... ولي متاسفانه گاهي اوقات بعضي هامون نميدونيم كجا بايد چه جوري آرايش كنيم... از آرايشي كه 180 درجه قيافه رو عوض كنه بدم مياد...

موافقم.
من آرایش نمی کنم.
اما معتقدم آرایش باید ملایم باشه.

دقیقا مثل فرمایشه monrose عزیز

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جالبه اکثرن طوری ارایش می کنن که ایراد های صورت را بپوشونه و سعی می کنن ارایش شون مشخص نباشه و طبیعی جلوه کنن .اما اینجا بر عکسه!

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرایش خوبه ولی نه برای مردا

مردی گفتن زنی گفتن
:cool:

آخرین ویرایش:

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملایمش قشنگه
دقت کردین چرا تو ایران این همه به آرایش توجه میکنن؟؟
منظورم آرایش ملایمی که همه جا هست نیست
چون دخترا یه زیبایی دارن و از نظره روانشناختی هم دئست دارن اون نمایش بدن
حالا وفتی به زور حجاب و سرشون میکنن از یه راه دیگه وارد میشن

ولی کلا از نظره من هم آرایش ملایم قشنگه

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا فکر کردین که چرا تو مصرف لوازم آرایش تو خاور میانه که مثلا اسلامی هست و این چیزا از نظر شرعی مشکل داره از همه دنیا بیشتره؟؟
حالا جالب تر اینکه این لوازم تو ایران و عراق که حجاب اجباریه و مطمئنا باید ملتی دور از این مسائل داشته باشند در صدر جدول قرار داره

prs.13sps

عضو جدید
هر جا و مکانی ارایشه مربوط به خودش رو داره ولی متاسفانه داخل ایران این موضوع کم رنگ شده
(( مثلا دختری که داره میره دانشگاه جوری ارایش میکنه که انگار میخاد بره عروسی)):gol:

ozra.m

عضو جدید
دكتر انوشه خيلي جالب حرف ميزنه
به نظر من اگه آرايش به جا باشه بهتره مثلا داري مي ري خيابون طوري نباشه كه مردم فكر كنن داري ميري عروسي.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی دنبالش نیستم ولی آرایش ملیح رو دوست دارم و خودم هم دارم معمولا ولی وقت نکنم هم چیزی ر از دست ندادم خیلی برام مطرح نیست:w05: