بانک اطلاعاتی SqlServer 2005

شین

عضو جدید
سلام دوستان,من تازه وارد هستم و نمی دونم اینجا که دارم این تاپیک رو شوع می کنم ,کار درستی هست یا نه!؟در ضمن با سرچ چیزی با سابجکت Sql server پیدا نکردم
من یه مشکلی دارم
یه استورد پروسیجر محاسباتی سنگین دارم که داشته کار میکرده ],منتها با بالا رفتن حجم دیتا و رو روتین افتادن کار کاربرها یه مساله ای پیش اومده,اون جدولی یا جداولی که طی روند محاسبه آپدیت یا اینزرت میشوند ,لاک می شن و بقیه کاربرها وقتی با سایر فرمهای غیر محاسباتی که به اون فرمها بایند هستن ,کار می کنن ,نمی تونن!!!

راه حلی که فکر کردم ,ایجاد یه جدول مجازی بود که دیتا رو از جدول اصلی روش بریزه باهاش کار کنه و آخرش دوباره از temporary tableداخل جدول اصلی بریزه
ولی باز یه چیزی پیش اومد!
ویوهایی که در این اس پی بودن,با دیتای جدول اصلی کار می کنن و نمی شه ,ویو تمپ از روی جدول تمپ ساخت!!!!
راهی به ذهنتون می رسه؟

masih javidan

عضو جدید
سلام
چون برای کار لاکهای بسیاری موجود است اول باید ببینی که چه لاکی میتونه کمکت کنه . اگر از مستندات موجود استفاده کنی بهتره . ببخشید که نمی تونم بیشتر توضیح بدم چون اگر بخوام همشو بگم یه چند صفحه ای می شه یااگر کتاب جدیدی نداری در مورد مشکل بیشتر توضیح بده تا بهت بگم .
راستی در موردبانکها توی قسمت برنامه نویسی مشکلت رو مطرح کنی بهتره چون اونا متخصصهای خوبی در این زمینه هستند.