مشکل در Attach فایل های بانک اطلاعاتی

زهرا خدائي

عضو جدید
Untitled.jpg
من چند سال قبل یه پروژه با دلفی و پایگاه داده sqlطراحی کردم و بعد از اون دیگه کار نکردم حالا به این پروژه نیاز پیدا کردم اما با چند تا مشکل مواجه شدم:​
1- فایلهای با پسوند mdf و ldf که اطلاعات پایگاه داده رو دربر دارن نمیتونم attaché کنم به Sql (فایل خطا رو attaché کردم).
2- پروژه در دلفی باز میشه اما آنجا هم نمیدونم چطور باید پایگاه داده رو attaché کنم.
3- وقتی همه این کارها حل شد چطور باید فایل exeرو روی تمام سیستمها حمل کرد،بدون نیاز به نصب نرم افزارهای مورد نیاز پروژه.
لطفا کمک کنید.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام
متاسفانه من هم این مشکل رو داشتم به خصوص از نسخه 2005 به بعد و بهترین راه نگهداری نسخه پشتیبان هست. نسخه بانک شما 2000 بوده درسته؟ فایل ها را در مسیری مانند همان مسیر قبلی کپی کنید و باز تلاش کنید و همچنین با خود نسخه 2000 تلاش به Attach کنید ببینید جواب می دهد یا خیر؟!

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 94289
من چند سال قبل یه پروژه با دلفی و پایگاه داده sqlطراحی کردم و بعد از اون دیگه کار نکردم حالا به این پروژه نیاز پیدا کردم اما با چند تا مشکل مواجه شدم:​
1- فایلهای با پسوند mdf و ldf که اطلاعات پایگاه داده رو دربر دارن نمیتونم attaché کنم به Sql (فایل خطا رو attaché کردم).
2- پروژه در دلفی باز میشه اما آنجا هم نمیدونم چطور باید پایگاه داده رو attaché کنم.
3- وقتی همه این کارها حل شد چطور باید فایل exeرو روی تمام سیستمها حمل کرد،بدون نیاز به نصب نرم افزارهای مورد نیاز پروژه.
لطفا کمک کنید.

سلام با نرم افزار Install Sheild یک setup براش بساز مشکلت حل میشه

eldar

عضو جدید
سلام دوستان لطفا کمک کنید.

من نرم افزار 3dmax را چند بار پاک و نصب کردم اما بازم فرمان multti attach نیست که نیست ، خود attach هست اما multti attach نیست. ممنون میشم کمکم کنید