این یکی رو حذف نکن

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot] [/FONT]
· [FONT=&quot]هیچ[/FONT][FONT=&quot]‎[/FONT][FONT=&quot] کس[/FONT][FONT=&quot]‎[/FONT][FONT=&quot] دیگر[/FONT][FONT=&quot]‎[/FONT][FONT=&quot] تو[/FONT][FONT=&quot]‎[/FONT][FONT=&quot] نمی[/FONT][FONT=&quot]‎[/FONT][FONT=&quot] شود[/FONT][FONT=&quot]‎[/FONT][FONT=&quot] .. حتی[/FONT][FONT=&quot]‎[/FONT][FONT=&quot] خودت[/FONT][FONT=&quot]‎[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] فکر میکردم تو همدردی! ولی نه ! تو هم دردی[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] زندگی ماله کسای دیگه بودش و ما تماشاچی بودیم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]افسوس… یادم رفته که از نبودنت به خواب پناه برده ام [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]درست متر کن! آدم ها هم قد خودشان اند، نه هم قد تصورات تو[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] زخم که میخوری مزه مزه اش کن .. حتما نمکش اشناست[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]عجیب است دریا، همین که غرقش میشوی پس میزند تو را[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] آرزو سرابی است که اگر نابود شود، همه از تشنگی خواهند مرد[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] به یک‏ جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی رنج را نباید امتداد داد[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] وقتی اورجینال به دنیا اومدی... حیفه کپی از دنیا بری ....خودت باش[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] گیسووهات را بگو دست از سرِ باد بردارند دارد به کوه می‌زند خودش را [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] نه! به شما نمی گویم او با من چه کرد ..عشق برایتان کابوس می شود[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] عادت ما آدم هاست ... سیگار هم کامش را که داد ، زیـر پا ، لِه اش می کنیم [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]وقتی همه چیز خوب است میترسم ! ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده ایم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] بـی قـرار هـیچ قـراری نـبوده ام مـگــر قـراری کـه بـا تـو داشتـم و هـرگـز نیـامـدی...[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] در خیال دیگری می رفت ،و من چه عاشقانه کاسه ی آب پشت سرش خالی می کردم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بی صبرانه در انتظارم تا، زمان سالخوردگی ام فرا برسد! شايد عشق پيری، چيز ديگری باشد!!![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] درهجوم لحظه هاي پوچ جدايي سكوت تنها ياد گار لحظه هاي با تو بودن است وقتي ثانيه ها رفتن را تلنگر ميزنند, بودنت به كوچه فراموشي كوچ ميكند [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] میدونید!! وقتی دل کسی رو بشکنید... هر کاری هم که بعد از اون براش انجام بدین... اون دیگه هیچوقت براتون همون "آدم سابق"... نمیشه هیچ وقت.... [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
· [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] تودست در دست دیگری من در حال نوازش دلی که سخت گرفته است از تو مدام بر او تکرار میکنم که نترس عزیز دل آن دستها به هیچ کس وفاندارد [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
· همیشه میگفتم ... چقدر مردن خوب است چقدر مردن ... در این زمانه که نیکی حقیر و مغلوب است خوب است .

· همیشه میگفتم ... من و سکوت ؟ محال است سکوت عین زوال است سکوت یعنی مرگ سکوت نفس رضایت عین قبول است

· حسابان و دیفرانسیل را در مدارس تدریس میکنند, که تو (حـــــد) خـودت را بدانی و (قــــدر) دیگران را

· منتظر هیچ دستی در هیچ جای این دنیا نباش اشک هایت را با دست های خودت پاک کن که همه رهگذرن

· مترسک ناز می کند .... کلاغ ها فریاد می زنند .... و من سکوت می کنم.... این مزرعه ی زندگی من است .... خشک و بی نشان

· صدای جیر جیرک ها به گوش می رسد .... سکوت را نوازش می دهند .... و جای خالی آدم های شب نشین رابا نگاهی معصومانه پر می کنند

· به ته سیگار هایتان احترام بگذارید... نیندازیدشان زیرپا... چرا آدم ها عادت دارند...هرکه به پایشان سوخت را... می اندازند زیر پا

· یک نفر هم نیامد که واقعاً بماند! آنهایی هم که مانده اند، هنوز وقت رفتنشان نرسیده است...

· توعاشقانه ترين تيشه رابزن فرهاد..به فرق سنگ اگر نه،بزن به ريشه ي خويش!! "مرگ شيرين است"
·
· راننده تاکسی اسکناس و گرفت و پرسید: یه نفرید ...؟؟؟ مکثی کردم و بی حوصله گفتم: بله آقا ؛ خیلی وقته
· دنياي بيرحميست چه زود پيش چشم عزيزانمان ارزان ميشويم، چاره كم كردن رابطه ست كه لا اقل به مفت نفروشنمان
· باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی
· قلبم را عصب کشى کردم، دیگر نه از سردى نگاهى میلرزد و نه از گرمى آغوشى میتپد
· این که هربارسرت با یکی گرم باشد دلیل بر ارزشت نیست، آنقدر بی ارزشی که خیلی ها اندازه تو هستند.

در آغوش خودم هستم … من خودم را در آغوش گرفته ام ! نه چندان با لطافت …نه چندان با محبت … اما وفادار … وفادار …!

آخرین ویرایش:

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز

· این تو نیستی ، که مرا از یاد برده ای ، این منم که به یادم اجازه نمیدهم حتی از نزدیکی ذهن تو عبور کند… صحبت از فراموشی نیست….صحبت از لیاقت است …. !
· چه قدر تلخ شده ای … آنقدر که حتی … وقتی صدایت را می شنوم … احساس می کنم …دیگر دلم برایت نمی لرزد…
· به حساب خیالبافی ام مگذار، اما ستاره ای دارم در تاریکترین شبها،فقط خواستم بدانی که میتوان دلخوش کرد به چراغهای کوچک یک هواپیما!
· ............
· گاهي دلم از هرچه آدم است ميگيرد.. گاهي دلم دو كلمه حرف مهربانانه ميخواهد.. نه به شكل دوستت دارم و يا نه به شكل بي تو ميميرم.. ساده شايد،مثل دلتنگ نباش فردا روز ديگري ست....
· امروز يادگرفتم!وقتي يکي داره گريه ميکنه و ميگه حالم بده بهش بگم باي! وقتي کسي ناراحته بهش لبخند بزنم و برم وقتي ميگه داغونم جاي دلداري بگم خوب شدي اگه حال داشتي خبرم کن واي!چقد سخته قانون هاي اين دنيا
· درهجوم لحظه هاي پوچ جدايي سكوت تنها ياد گار لحظه هاي با تو بودن است وقتي ثانيه ها رفتن را تلنگر ميزنند, بودنت به كوچه فراموشي كوچ ميكند
· گاهی دلت از زنانگی ات می گیرد ... میخواهی كودك باشی دختر بچه ای كه به هر بهانه ای به آغوشی پناه می برد ... و آسوده اشك می ریخت... زن كه باشی باید بغض های زیادی را ... بی صدا دفن كنی !!!
· وقتی خواستن ها بوی شهوت می دهند وقتی بودن ها طعم نیاز دارند وقتی تنهایی ها بی هیچ یادی از یار، با هر کسی پر می شوند وقتی نگاه ها ، هرزه به هر سو روانه می شود وقتی غریزه ، احساس را پوشش می دهد ...وقتی انسان بودن آرزویی دست نیافتنی می شود ، نه دیگر نمی خواهمت ! نه تو را ، و نه هیچ کس دیگری را
· انسان ها، حتی آنهایی که عاشقشان هستیم، هیچ نیستند ... هیچ نیستند جزآنچه که ما در ذهنمان از آنها ساختیم . تو او را بزرگ و هنرمندانه ساختی و عاشق ساخته خویش شدی

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی قشنگ بوود

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز

· خوش به حال ملتي که به يک عکس در اين دنياي مجازي دل بسته اند... فرهاد بيچاره نیستی........که عاشقان امروزي را ببيني، باور کن به جاي بيستونت همه فيسبوک را از جا کنده اند
· از آجیل شب عید...چند پسته لال مانده است... آنها که لب گشودند خورده شدند! آنها که لال ماندند می شکنند! دندانساز راست می گفت: "پسته ی لال سکوتش دندان شکن است!"
· دیگر عاشق نميشوم.حتي براي لحظه اي....من هنوز غبار خسگیه مبهمي را بر دوش نحيف خود حمل ميكنم، بر غوزك پشتم خنديد...آن هم روزي به صافي دلم بوده است..
· این روزها که می گذرد یک ترانه تلخ قصه ی تنهایی های مرا می سراید سمفونی گوش خراشی است روزهاست پنبه دگر فایده ندارد ……باید باور کنم تنهایم آسمانم دلم برای تـو، آنقدر تنگ می شود که آغـوشم برایـــش کهکشان است
· یادت هست مادر می گفتی بخور تا بزرگ شدی خلبان ؛ ملوان ؛ لوکوموتیوران..! بشی قوی بشی ؛ آقا شیره بشی.! اسم قاشق رو گذاشتی قطار...هواپیما...کشتی .... تا یک لقمه بیشتر بخورم ..!...............و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را
· نمی دانم؛ سیگار می کشم یا حسرت نبودنت را؟! ریه هایم را پر از دود می کنم یا پر از آهِ رفتنت؟! نمی دانم تو را دود می کنم یا خاطراتت را؟! اصلا چه فرقی می کند؟ تو رفته ای و من؛ سیگار و حسرت و آه را با هم می کشم ..

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
نمیدونم چرا حوصلم نمیشه این متنای طولانی رو بخونم!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
از بس ..................

اصلا من نمیفهمم چه معنی میده مهندسای منابع طبیعی همش تو کار ادبیات و شعر و نثر و این جور چیزا باشن؟! اون از رزا که به زور به تالار منابع طبیعی چسبوندیمش اینم از تو که اصلا اون طرفا پیدات نمیشه!

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصلا من نمیفهمم چه معنی میده مهندسای منابع طبیعی همش تو کار ادبیات و شعر و نثر و این جور چیزا باشن؟! اون از رزا که به زور به تالار منابع طبیعی چسبوندیمش اینم از تو که اصلا اون طرفا پیدات نمیشه!
نمیدونم چرا حوصله ام نمیشه متن های کشاورزی و منابع طبیعی رو بخونم
از بس طبعمون لطیف و حساسه واسه همین عاشق طبیعت هستیم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
· گاهي دلم از هرچه آدم است ميگيرد.. گاهي دلم دو كلمه حرف مهربانانه ميخواهد.. نه به شكل دوستت دارم و يا نه به شكل بي تو ميميرم.. ساده شايد،مثل دلتنگ نباش فردا روز ديگري ست....

حرف دل من
ممنون رفیق.

یادته یه دفه دعوام کردی؟
:cool:

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز

حرف دل من
ممنون رفیق.

یادته یه دفه دعوام کردی؟
:cool:
من که اومدم اشتی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب دیگه تو کار طبیعت بودن ادمو عاشق پیشه می کنه

sajede_sh

عضو جدید
وای خیلی قشنگ بودددددن
این:
سان ها، حتی آنهایی که عاشقشان هستیم، هیچ نیستند ... هیچ نیستند جزآنچه که ما در ذهنمان از آنها ساختیم . تو او را بزرگ و هنرمندانه ساختی و عاشق ساخته خویش شدی

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خیلی قشنگ بودددددن
این:
انسان ها، حتی آنهایی که عاشقشان هستیم، هیچ نیستند ... هیچ نیستند جزآنچه که ما در ذهنمان از آنها ساختیم . تو او را بزرگ و هنرمندانه ساختی و عاشق ساخته خویش شدی
نظر لطف توئه
تو هم امضای قشنگی داری

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
میدونید!! وقتی دل کسی رو بشکنید... هر کاری هم که بعد از اون براش انجام بدین... اون دیگه هیچوقت براتون همون "آدم سابق"... نمیشه هیچ وقت....
خیلی بده عشق تبدیل به نفرت بشه.

بالا