این ترم چه واحدهایی دارید ؟

ali1362

عضو جدید
سلام من اين ترم سدهاي خاكي،رياضيات عالي مهندسي و طراحي هيدروليكي سازه ها رو دارم

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی رضا جان...لطف دارید

من راستش میخوام همزمان این ترم استاتیک و مقاومت رو دوره کنم و به سطح خیلی بالایی برسم...به نظرتون با این اوضاع به بقیه ی درسام لطمه نمیزنه؟

در ضمن از جانسون استفاده کنم خوبه؟

ممنونم

خیلی کار خوبی می کنی...نه چرا لطمه بزنه...اگه شاغل نباشی چیزی که زیاده وقت تازه مطمئن باش که خوب یاد گرفتن استاتیک و مقاومت توی فهم بهتر تحلیل سازه خیلی کمکت می کنه...خیلی روی مقاومت تمرکز کن چون واقعا درس مهمیه ... ارشد امسال سوال های مقاومتش زیاد آسون نبود(حداقل برای من این جوری بود)

من برای مقاومت از پوپوف و timoshenko و برای استاتیک از کتاب دکتر گلابچی و جانسون ترجمه بهرام پوستی استفاده کردم...موفق باشید

tarand

عضو جدید
ببخشید تو کدوم شاخه از عمران تحصیل می کنید؟:eek:
تحلیل ماتریسی و دینامیک سازه تو درس های ما نبود به جاش مهندسی زلزله داشتیم و تو تحلیل 2 هم تحلیل ماتریسی رو خوندیم
عمران_عمران میخونم!ما زلزله هم داریم اما پیش نیازش دینامیک سازس و به نظر میرسه که شبیه ارتعاشات مکانیکیا باشه(البته همونطور که گفتم تازه این ترم دارم)در مورد تحلیل ماتریسی ما هم تو سازه 2 یه همچین بخشیو خوندیم اما این درس پیشرفته شده ی اونه یه چیزی تو مایه های finite element تو ارشده(البته اگه اشتبا نکنم):D

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمران_عمران میخونم!ما زلزله هم داریم اما پیش نیازش دینامیک سازس و به نظر میرسه که شبیه ارتعاشات مکانیکیا باشه(البته همونطور که گفتم تازه این ترم دارم)در مورد تحلیل ماتریسی ما هم تو سازه 2 یه همچین بخشیو خوندیم اما این درس پیشرفته شده ی اونه یه چیزی تو مایه های finite element تو ارشده(البته اگه اشتبا نکنم):D

عجب...منم این ترم این زلزله داشتم ولی پیش نیازش این نبود...حتما دانشگاهتون دانشگاه خاصیه...تا اون جایی که من می دونم دانشگاه آزاد از این خبرا نبود:D

مهندس نيمچه

عضو جدید
سلام
من اين ترم درس هاي زير را دارم
فولاد1
بتن1
متره
تحليل2
آز مكانيك
آز مقاومت
تربيت2 !!!!
انديشه 2 !!!!
و ....
چند تا از نمره هامم مينويسم بگيد چه جور مهندسي ميشم !!!!!!
تحليل 1 12
ديناميك 12
مقاومت 1 13
مكانيك 12
تكنو لوژي بتن 12

چه طوره؟؟؟!!!!!

The Lunatic

عضو جدید
سلام
من اين ترم درس هاي زير را دارم
فولاد1
بتن1
متره
تحليل2
آز مكانيك
آز مقاومت
تربيت2 !!!!
انديشه 2 !!!!
و ....
چند تا از نمره هامم مينويسم بگيد چه جور مهندسي ميشم !!!!!!
تحليل 1 12
ديناميك 12
مقاومت 1 13
مكانيك 12
تكنو لوژي بتن 12

چه طوره؟؟؟!!!!!
اول دانشگاتون رو بگید تا بشه در مورد نحوه عملکردتون اظهار نظر کرد.
به نظرت متره رو یکم زود بر نداشتی؟
سر آز مقاومت احتمالاً اذیت بشی. البته بستگی به استادت داره. من که یاد گزارش کاراش میوفتم تنم میلرزه

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر آز مقاومت احتمالاً اذیت بشی. البته بستگی به استادت داره. من که یاد گزارش کاراش میوفتم تنم میلرزه
.
یعنی آز مقاومت چه جوریه؟؟
واسه ما ترم4 ارائه شده!!
استادمونم مدیر گروهمونه!!
فوق العاده باسواد و فوق العاده بد اخلاق(بد اخلاق میگما!!! :confused:هفته پیش یقه یکی از پسرا رو گرفت به زور گفت پاشو برو کله تو بکوب به دیوار!!! بیچاره شاگرد اول کلاس ه!!):d

The Lunatic

عضو جدید
.
یعنی آز مقاومت چه جوریه؟؟
واسه ما ترم4 ارائه شده!!
استادمونم مدیر گروهمونه!!
فوق العاده باسواد و فوق العاده بد اخلاق(بد اخلاق میگما!!! :confused:هفته پیش یقه یکی از پسرا رو گرفت به زور گفت پاشو برو کله تو بکوب به دیوار!!! بیچاره شاگرد اول کلاس ه!!):d
حجم گزارش کارایی که باید ارائه بدید فوق العاده بالاست.
مخصوصاً آزمایش های مربوط به تیر معین و نامعین.
البته ما چون هر هفته باید ارائه میدادیم برامون سخت شده بود.

مهندس نيمچه

عضو جدید
سلام
اولا دانشگاه آزاد ساوه هستم!!!!!
بعدم متره را بچه هاي ورودي خودم(86)يكي دو ترم قبل برداشتند!
به نظرم يه كم هم دير شده
نكته تو حذف و اضافه متره را مجبور شدم حذف كنم

The Lunatic

عضو جدید
سلام
اولا دانشگاه آزاد ساوه هستم!!!!!
بعدم متره را بچه هاي ورودي خودم(86)يكي دو ترم قبل برداشتند!
به نظرم يه كم هم دير شده
نكته تو حذف و اضافه متره را مجبور شدم حذف كنم
خوب با توجه به دانشگاهتون به نظر من وضعیتتون متوسط رو به پایینه. البته هدفتون از تحصیل هم مهمه. مثلاً بعضیا هدفشون فقط مدرک گرفتنه و این نمرات براشون ایده اله.
در ضمن پیشنیاز متره فولاد 1 و بتن 1 هست. ورودی 86 به طور معمول ترم قبل باید این دوتارو پاس میکردن. حالا نمیدونم چرا شما میگی دیره. تو دانشگاه ما که همه ترمای آخر بر میدارن

M Sina Asadi

عضو جدید
آقا کسی هم هست یه تازه وارد ( هم تو سایت ، هم تو دانشگاه ) به حساب بیاره ؟ :biggrin:
خوب منم ترم 2 ام . این ترم استاتیک و ریاضی 2 و برنامه ریزی کامپیوتر برداشتم از اختصاصیا .
فقط یه کمی از استاتیک میترسم . !!!! :cry: دست خودم نیست ، میگن سخته . ولی به قول شاهین نجفی : مگه کوهو میشه به بند کشید دایی ؟؟؟ :biggrin:;)

Amir_ct

عضو جدید
آقا کسی هم هست یه تازه وارد ( هم تو سایت ، هم تو دانشگاه ) به حساب بیاره ؟ :biggrin:
خوب منم ترم 2 ام . این ترم استاتیک و ریاضی 2 و برنامه ریزی کامپیوتر برداشتم از اختصاصیا .
فقط یه کمی از استاتیک میترسم . !!!! :cry: دست خودم نیست ، میگن سخته . ولی به قول شاهین نجفی : مگه کوهو میشه به بند کشید دایی ؟؟؟ :biggrin:;)
سلام سینا جان:smile:
میگم احساس تنهایی نکنی یه وقت...:redface: منم مثل خودت ترم 2 ام.;)
این ترم منم اینا رو برداشتم: استاتیک - نقشه برداری - زمین شناسی مهندسی - ریاضی 2 - برنامه نویسی کامپیوتر(پاسکال:().
استاتیک رو منم یه حسی مشابه حس تو دارم ولی خوب باید یادش بگیرم دیگه. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif

موفق باشی.;)

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز

این ترم منم اینا رو برداشتم: استاتیک - نقشه برداری - زمین شناسی مهندسی - ریاضی 2 - برنامه نویسی کامپیوتر(پاسکال:().
استاتیک رو منم یه حسی مشابه حس تو دارم ولی خوب باید یادش بگیرم دیگه. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif

موفق باشی.;)

استاتیک که خیلی سادس. هیچی نداره!

فقط باید مثال به اندازه کافی حل کنین و سعی کنی به درس مسلط بشین.

موفق باشین

مهندس نيمچه

عضو جدید
استاتيك

استاتيك

استاتیک که خیلی سادس. هیچی نداره!

فقط باید مثال به اندازه کافی حل کنین و سعی کنی به درس مسلط بشین.

موفق باشین
آره راست ميگه استاتيك خيلي سادس!!!!!!!!!
فقط بعضيها بهش ميگن افتاتيك!!!!!!!!
البته نترسيا مني كه بهم ميگن متوسط رو به پايين نمره خوبي ازش گرفتم!!!!!!!
فقط بايد تمرين حل كني همين

M Sina Asadi

عضو جدید

موفق باشی.;)

سلام امیر جان . مرسی :) ;) . انشاا... هم درس رو می فهمیم ، هم پاس می کنیم . :D مهندس نیمچه جان از دل داریتون ممنون :confused: . !!!!!!! راستی این امضات منو کشته . جنبش سبز ، اهل فتنه نیست . آنها کسایی دیگرند که می خواهند اتحاد ملت ایران رو ازمون بگیرن :( . ولی ما ایرانیان از سبز تا ... هستیم تا ایران را بسازیم ... .

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره راست ميگه استاتيك خيلي سادس!!!!!!!!!
فقط بعضيها بهش ميگن افتاتيك!!!!!!!!
البته نترسيا مني كه بهم ميگن متوسط رو به پايين نمره خوبي ازش گرفتم!!!!!!!
فقط بايد تمرين حل كني همين

درست که تموم شه اون موقع متوجه میشی استاتیک چقد سادس!!!!

استاتیک رو اگه مسلط نباشی نمیتونی تیر ستون طراحی کنی توی درس فولاد!

استاتیک فقط جزء کوچیکی از حل مساله هستش :D در حد 0.25 نمره :D

sharare izadi

عضو جدید
salam
midooni hameye term balaia be bachehaye term paini faghat hey migan ke static kari nadareo asoone
chon khodeshoon pasesh kardano be darsaye kheili sakhttar residan
ama oon aval static baraye hame bekhatere jadid boodan va oftatic boodansh sakhte
ketabe meriyam va jansono khoob bekhoon
aga komak khasti be man begoo
man terme akharam
good luck & don worry

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
poroje foolad
poroje beton
poroje rah
:confused:
metre
raveshhaye ejra
mashin alat
abo fazelab
......:cry:
من که پروژه بتنو با کارآموزی گذاشتم واسه تابستون جاش این ترم پروژه فولاد و پروژه راه برداشتم ولی غمی ندارم چون می دونم بچه های باشگاه کمکم می کنن...راستی من معدلم 17/30 هستش و آزاد پرند می خونم ... وضعیتم چه جوریه به نظرشما ؟:surprised:

The Lunatic

عضو جدید
من که پروژه بتنو با کارآموزی گذاشتم واسه تابستون جاش این ترم پروژه فولاد و پروژه راه برداشتم ولی غمی ندارم چون می دونم بچه های باشگاه کمکم می کنن...راستی من معدلم 17/30 هستش و آزاد پرند می خونم ... وضعیتم چه جوریه به نظرشما ؟:surprised:
آقا چیزی در مورد ارشد بدون کنکور تو آزاد شنیدی؟
من شنیدم اگه بین ورودیهای خودت جزء 3 تای اول باشی میتونی هر دانشگاهی خواستی بخونی. کسی خبر نداره جریان چیه؟ شما فک کنم بتونی از این استفاده کنی

mmn72009

عضو جدید
اینم لیست دورس این ترم :
زلزله
بتن یک
تربیت بدنی
فولاد دو
خاک دو
هیدرولیک
راهسازی
آز مقاومت
وصیت امام
هیدرولوژی
آز خاک

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا چیزی در مورد ارشد بدون کنکور تو آزاد شنیدی؟
من شنیدم اگه بین ورودیهای خودت جزء 3 تای اول باشی میتونی هر دانشگاهی خواستی بخونی. کسی خبر نداره جریان چیه؟ شما فک کنم بتونی از این استفاده کنی

آره دوست عزیز شنیدم...ولی من شنیدم که جای خوبی نمی تونی قبول شی با این سهمیه...مثلا کرج یا قزوین نمی ندازنت می ندازنت مهاباد یا بوشهر یا کردستان(جاهای دور)شهریه آزاد که همینجوری زیاده...حالا همین مونده شهرستانم بیافتی...دانشگاه خودمون واسه سال بعد داره ارشد عمران آب میاره...فکر کنم این جوری بتونم پذیرفته بشم چون واحدای سختمم همه شون پاس شدن و فکر کنم این 2 ترمی که مونده معدلم بالای 18 بشه و در مجموع بتونم با معدا کل بالای 17/50 فارق التحصیل بشم...در این صورت شاید شانس اینو داشته باشم که عمران آب دانشگاه خودمون پذیرفته بشم;)

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ماله من :
آشنایی با دفاع مقدس
فولاد 2
متره و برآورد
بتن 2
هیدرولیک وآز
روسازی
مقاومت 2
تفسیر
19 تا

آخرین ویرایش:

farzad.4

عضو جدید
ترم سوم کارشناسی ناپیوسته

واحدها:
بتن 1
فولاد 1
تحلیل 2
آمار و احتمالات
راهسازی
راه آهن
هدرولوژی مهندسی
تکنولوژی بتن
انقلاب

amin majidi

عضو جدید
سلام
من ترم 5 كارشناسي پيوسته ام
اين ترم اينارو دارم
تحليل 2
فولاد 2
بتن 2
راهسازي
پي
هيدروليك
بارگذاري
ار خاك
تاريخ تحليلي
دانشجوي دانشگاه ازاد قزوينم
دوستان يه نظري بدن اين واحدا كه الان دارم چطوره؟
چون مي خوام ترم 6 پروژه فولاد و بتن رو بردارم اينجوري برداشتم

copperfield

عضو جدید
منم ترم 5 هستم و اینم لیست دروسم:

بتن 1
فولاد 1
تحلیل 2
هیدرولوژی مهندسی
نقشه برداری و عملیات
آز.مکانیک خاک
مقاومت 2
اندیشه 1

فعلا ایناست ولی احتمال زیاد میخوام تو حذف و اضافه هیدرولیک رو بگیرم و جایگزین یکی از دروسم بکنم.

shamim613

عضو جدید
مال من هم گنده هاش ایناست:
بتن1
فولاد1
هیدرولیک
حالا چی می شه؟واسمون پاسش می کنید؟

civil.7

عضو جدید
منم مهماش ایناست
تحلیل
تکنولوزی بتن