ایده برای طراحی مدرسه در سیستان و بلوچستان

lvlehran

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
واقعا نمیدونستم این تایپک کجا بزنم
دوستان عزیز استادمون یه ازمون یه پروژه داده که یک مدرسه 9 کلاسه با تکنولوژی روز طراحی کنیم این مدرسه در سیستان و بلوچستان قرار داره باید با توجه به اب و هوای اونجا طراحی بشه
لازم بذکر که تمام ایتم های ! استاندارهای و ضوابط اداره نوسازی باید توش لحاظ بشه.
مدرسه از سه طرف به مجتمع های مسکونی ختم میشه و جلوشم خیابون 24متری هست و اون طرف خیابون هم مجتمه مسکونی هست.
باید کلا همسایگی مدرسه - طرز قرار گرفتن مدرسه در زمین - میزان نوری گیری فضا - و اینکه جلوی باد با سرعت زیاد گرفته بشه و باید باد هم بتونه گردش داشته باشه
درخت ها در کجا برن - یه چیز خیلی مهم تفکیک مسیر دانش اموزان . پارکینگ ماشین معلمان
مسیرهایی که به مکان اموزشی - نهار خوری و هر انچه که میدونید که باید توی این مدرسه باشه باید درست و با اصول طراحی بشه مخصوصا مسیرهاشون
کلاس های اموزشی باید از دفتر معلمان و اتاق معاون باید جدا باشه سوله ورزشیش هم همینطور یه جوری باید مسیرها به مرکز اموزشش که اتاق معاون و معلمان این چیزا هست ختم بشه

فایل کدش رو که اندازها و مساحت زمین هست رو ضمیمه میکنم دوستان خواهشا ایدهاشون رو کد کارکنن تا بتونم از فایلش استفاده کنم

دانلود فایل کد

قبل از همه چیز از دوستان تشکر میکنم بایت ایده ها و کمکهاتون

یاحق

پیوست ها

• tarh.zip
    267.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

lvlehran

عضو جدید
دوستان واقعا هیچ کدومتون نمی تونید یه سه چارتا ایده بده !!! یه چندتا ایده برای نما و نقشه ( پلان ) ساختمان !!! با توجه به مطالبی که گفتم در پست قبلی:confused:;);):)

بالا