اگه بگن امشب عروسی اونه که عاشقشی چی کار میکنی؟!!!!!!

Nazanin07

عضو جدید
بستگی داره چطور ازش جدا شده باشم!
ولی بغضم میاد در هرصورت

گیتار باران

عضو جدید
کاربر ممتاز
عروسی کسی که عاشقم بوده رفتم فقط قیافش دیدن داشته فرض کن من تو عروسی سر بودم به عروس
حالا عروسی کسی که عاشقم بوده و منم دوسش داشتم و دیر فهمیدم که عاشقم بوده رفتم . مثل یه رویای غمگینه یعنی هرکی اگه میدونست تو دل مارو و نگاه مارو میدید اون زار زار گریه میکرد

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداروشکر هنوز دلم مال خودمه...دی
ولی مطمئنم اون شب فقط واسش ارزوی خوشبختی میکنم و از خوشحالیش خوشال میشم
البته اولش یه خورده گریه میکنم ولی سریع خودمو جمع میکنم..دی

suki

عضو جدید
اول میرم یه دل سیر نگاش میکنم بعدش عروسیشو بهم میزنم بعدشم میرم خونه تا صبح گریه میکنم

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
من جتما میرم عروسیش !!! تمام تلاشم رو میکنم که عروسیش پا بگیره و خوش بخت بشه !!!
البته اگر بدونم با من خوشبخت نمیشه و یا منو قبول نداره !!

وگرنه شاید اوضاع فرق کنه !!

niki kiyani

عضو جدید
عروسی کسی که عاشقم بوده رفتم فقط قیافش دیدن داشته فرض کن من تو عروسی سر بودم به عروس
حالا عروسی کسی که عاشقم بوده و منم دوسش داشتم و دیر فهمیدم که عاشقم بوده رفتم . مثل یه رویای غمگینه یعنی هرکی اگه میدونست تو دل مارو و نگاه مارو میدید اون زار زار گریه میکرد
چقدر دیر فهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟خاستگاریت هم نیومد؟؟؟یعنی هیچ کدومتون کاری نکردین تا بفهمین احساساتتون نسبت به هم چیه؟وااای:(
سختیش یه 2 ماهی بود بعدش کم کم قضیه برام قابل پذیرش شد.
خب خدارو شکر...
خداروشکر هنوز دلم مال خودمه...دی
ولی مطمئنم اون شب فقط واسش ارزوی خوشبختی میکنم و از خوشحالیش خوشال میشم
البته اولش یه خورده گریه میکنم ولی سریع خودمو جمع میکنم..دی

امیدوارم چنین نشه عزیزم...:gol:

niki kiyani

عضو جدید
اول میرم یه دل سیر نگاش میکنم بعدش عروسیشو بهم میزنم بعدشم میرم خونه تا صبح گریه میکنم
با نگاه کردن موافقم ولی بهم زدن عروسیش؟؟؟فکر نکنم بتونم...شما میتونی؟؟؟؟؟؟؟؟مطمئنی؟
من جتما میرم عروسیش !!! تمام تلاشم رو میکنم که عروسیش پا بگیره و خوش بخت بشه !!!
البته اگر بدونم با من خوشبخت نمیشه و یا منو قبول نداره !!

وگرنه شاید اوضاع فرق کنه !!

ولی سخته بری عروسیش و ببینی مال کس دیگه اس...

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واقعا دوسش داشته باشم و بدونم با اون خوشبخت میشه واسه خوشبختیش دعا می کنم از ته دل بعد میرم یه لباس خوشگل می خرم میرم عروسی بعد که اومدم خونه یه دل سیر گریه می کنم و به خدا می گم آخه چراااااااااااا؟؟؟

farzad26

عضو جدید
خیلی ناراحت میشم اونقدر که از زمینو زمان بدم میاد بعدشم تو خلوت یه دل سیر گریه میکنم بعدشم خودمو متقاعد میکنم که حتما قسمت من اون نبود

AYSAN.SH

عضو جدید
اولش که یه عالمه گریه میکنم
فکر کنم تا 2و3 هفته هم افسرده و غمگین باشم...
تا 1 سال هم از زندگی نا امیدم....
بعد از 1سال هم میتونم کم کم خودم رو متقاعد کنم که باید مثل قبل به زندگی عادی خودم ادامه بدم
بعدشم براش ارزوی خوشبختی میکنم
.
.
.
و با یه احساس خیلی بد که قابل گفتن نیست به زندگی ادامه میدم تا ببینم که بعدا چی میشه...

ساحل مهتابي

عضو جدید
Faqat sokut mikonam..ye sokute amiq !va ba khodam migam ,mitunest mitunest k emshab, arusie man o khodsh bashe ..hala ke nist pas hamun behtar ke raft...baadsham vas hamishe faramushesh mikonam.

suki

عضو جدید
با نگاه کردن موافقم ولی بهم زدن عروسیش؟؟؟فکر نکنم بتونم...شما میتونی؟؟؟؟؟؟؟؟مطمئنی؟

ولی سخته بری عروسیش و ببینی مال کس دیگه اس...

آره....... اون لحظه چون خیلی ناراحت میشم احتمال میدم که اون کارو میکنم چون لحظه خیلی خیلی سختیه که ببینی عشقت با یکی دیگه داره جلو چشمات ازدواج میکنه

ARASH TAK

عضو جدید
مسلما داغون میشم اما بعده یه مدت فراموش میکنم لابد قسمت نبوده

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشق كسي نيستم كه احتمال بدم حتي يه درصد يه روزي مال يه نفر ديگه بشه
اگه اينطور بشه كار من اشتباس كه عاشقش شدم وقتي اون دلش جاي ديگه بود

niki kiyani

عضو جدید
اگه واقعا دوسش داشته باشم و بدونم با اون خوشبخت میشه واسه خوشبختیش دعا می کنم از ته دل بعد میرم یه لباس خوشگل می خرم میرم عروسی بعد که اومدم خونه یه دل سیر گریه می کنم و به خدا می گم آخه چراااااااااااا؟؟؟
چون قسمت نبده...چون تقدیر این بوده...حالا با لباسای قبلیت نمیشه بری؟!!!!!!!!!!:D
خیلی ناراحت میشم اونقدر که از زمینو زمان بدم میاد بعدشم تو خلوت یه دل سیر گریه میکنم بعدشم خودمو متقاعد میکنم که حتما قسمت من اون نبود
از زمینو زمان؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:
اولش که یه عالمه گریه میکنم
فکر کنم تا 2و3 هفته هم افسرده و غمگین باشم...
تا 1 سال هم از زندگی نا امیدم....
بعد از 1سال هم میتونم کم کم خودم رو متقاعد کنم که باید مثل قبل به زندگی عادی خودم ادامه بدم
بعدشم براش ارزوی خوشبختی میکنم
.
.
.
و با یه احساس خیلی بد که قابل گفتن نیست به زندگی ادامه میدم تا ببینم که بعدا چی میشه...
خب اینکه خیلی بده...یعنی 1 سال از زندگیت عقب میمونی.شما که میخوای کنار بیای با این مسئله بهتر زودتر کنار بیای نه بعد 1 سال...بهتر نی؟
چیو بگم؟
به کی بگم؟:D
بگی که من بهت علاقه دارم دیگه...به طرفت!
Faqat sokut mikonam..ye sokute amiq !va ba khodam migam ,mitunest mitunest k emshab, arusie man o khodsh bashe ..hala ke nist pas hamun behtar ke raft...baadsham vas hamishe faramushesh mikonam.
اره میتونست ولی باید یک کدومتون یک قدمی بر میداشتین واسه هم دیگه!

بالا