اگه بگن امشب عروسی اونه که عاشقشی چی کار میکنی؟!!!!!!

mm.h

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق من با اون دختر به من خیانت کردو بعدم از من جدا شد و باهاش ازدواج کرد چه عروسی ای هم گرفت واسش فقط بخاطر اینکه حرص منو دربیاره امیدوارم خوشبخت باشه ولی من که نمیتونم فراموشش کنم هنوزم عکسامونو.... عروسیش منو دعوت نکرد ولی تمام دوستامو دعوت کرد ولی من میدونم یه روز برمیگرده

elena_75

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شاید اونو بیشتر دوس داشته دیگه!اولش ناراحت میشم اما براش آرزوی خوشبختی میکنم

AM_mech

عضو جدید
عشق من با اون دختر به من خیانت کردو بعدم از من جدا شد و باهاش ازدواج کرد چه عروسی ای هم گرفت واسش فقط بخاطر اینکه حرص منو دربیاره امیدوارم خوشبخت باشه ولی من که نمیتونم فراموشش کنم هنوزم عکسامونو.... عروسیش منو دعوت نکرد ولی تمام دوستامو دعوت کرد ولی من میدونم یه روز برمیگرده

یعنی فکر میکنی بعد از اینکار برمی گرده؟ واقعا بغض اومد تو گلوم حتما روزهای سختی داشتی

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بشنوم عروسیشه میرم از دور عروس رو ببینمش
اگه سرتر از من بود کاری ندارم
ولی اگه زشت تر و... تر از من بود میرم موهای یارو رو میکنم میگم آخه ... بخاطر این منو تنها گذاشتی؟!

malmal_r

عضو جدید
میکشمش بعد با عشقم دوتایی فرار میکنیم!!!یا نه شایدم قتل گردن خودم نندازم!!!شب عروسیش زودتر میرم ارایشگاه دنبالش باهم میفراریم!دی
چی میشه!!!:D

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميرم عروسيشونوبهم ميزنم.........واقعااين كاروميكنم.......عروسم حتماميكشمش

sherly

عضو جدید
قبلا حتی فکرشم عذابم میداد اما حالا واقعا خوشحال میشم چون الان دیگه دوستش ندارم.........

niki kiyani

عضو جدید
زیاد مطمئن نباش عزیزم... چون ازدواج کرد تموم شد دیگه!
اگه بشنوم عروسیشه میرم از دور عروس رو ببینمش
اگه سرتر از من بود کاری ندارم
ولی اگه زشت تر و... تر از من بود میرم موهای یارو رو میکنم میگم آخه ... بخاطر این منو تنها گذاشتی؟!
واقعا...اخه چرا؟چرا؟چرا؟!!!!!!!!!!;)
میکشمش بعد با عشقم دوتایی فرار میکنیم!!!یا نه شایدم قتل گردن خودم نندازم!!!شب عروسیش زودتر میرم ارایشگاه دنبالش باهم میفراریم!دی
چی میشه!!!:D
عمرا...
ميرم عروسيشونوبهم ميزنم.........واقعااين كاروميكنم.......عروسم حتماميكشمش
نمیترسی از عواقب بعدش؟!!!!!!!!!
قبلا حتی فکرشم عذابم میداد اما حالا واقعا خوشحال میشم چون الان دیگه دوستش ندارم.........

:razz:
nina2;5354930اصلاواسم مهم نیست .[/QUOTE گفت:
پس چرا عاشقشی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا