اگه بخواين براي يه پسر كادوي تولد بخريد چي مي خريد ؟

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب عزیزم.
اگه خیلی دوستش داری +چند شاخه رز قرمز;)

آره، من از دوستم یکبار مجموعه کتابای نادر ابراهیمی رو هدیه گرفتم خیلی خوب بود، ماندگار.:gol:

دستمال آره هدیه میدن
البته فکر کنم روسری و شال و لنگ این چیزام تو طبقه بندیش باشه

استارتر کو پس ... ! خودش رفت.:redface:

Lillian

عضو جدید
عطر خیلی دوس داره...به خاطر همین من عطر میخرم براش....:redface:

گذشته از این حرفا بسته بندی خیلی مهمه برا من....:w16: به خاطر همین چه دختر چه پسر سعی میکنم همیشه یه بسته بندی جدید از خودم در کنم....:w16: یا اول یه چیز سرکاری میدم...حالش که گرفته شد با کادوی اصلی ذوق مرگش میکنم....
:D

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی دوست داره ! به استارتر بنده خدا مشاوره بده.

عطر خیلی دوس داره...به خاطر همین من عطر میخرم براش....:redface:

گذشته از این حرفا بسته بندی خیلی مهمه برا من....:w16: به خاطر همین چه دختر چه پسر سعی میکنم همیشه یه بسته بندی جدید از خودم در کنم....:w16: یا اول یه چیز سرکاری میدم...حالش که گرفته شد با کادوی اصلی ذوق مرگش میکنم....

از این خیلی خوشم اومد، حتما امتحان میکنم.:gol:

Lillian

عضو جدید
یه ذره توضیح بده، واسه کادو اولیه چی بگیرم مثلا ؟
سوسک تو جعبه خوبه ؟ تو بسته بندیه شیک !:biggrin:
وای وای چه شود !:biggrin:

اون وخ شانست میزنه و دختره مثه من از سوسک نمیترسه و خودت ضایع میشی!!!!:D

tur

عضو جدید
من دوستم واسه دوست پسرش توی یه باکس قرمز گنده (روم نمیشه بگم!!)
یه کا.....دم گذاشت بهش داد!!

Lillian

عضو جدید

اون وخ شانست میزنه و دختره مثه من از سوسک نمیترسه و خودت ضایع میشی!!!!:D

نه.... نمیخوای که دقش بدی...مثلا یه چیزه خیلی بی ارزش.... تو برا دوس دخترت میتونی یه دونه از ای سنجاق فلزیا که تق تق میکنن تو یه جعبه بزرگ و شیک بزاری... :Dیا مثلا یه ظرف خالیه کرمو با آرد پر کنی...:Dیا راهنمایی بیشتر خواستی بیا بهت میگم...:D
من گیره رخ پن کنی و یه قوطی کبریت خالی دادم....

m.1978

عضو جدید
من دوستم واسه دوست پسرش توی یه باکس قرمز گنده (روم نمیشه بگم!!)
یه کا.....دم گذاشت بهش داد!!

شما که گفتین ....

عجب دوست بی تربیتی داشتین .

البته شایدم نیاز داشته کی میدونه ؟:surprised:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار

ما یه سری برای تولد یکی از آشناها، یه قورباغه بادی گرفتیم. بادش کردیم، گذاشتیمش تو جعبه تلویزیون. فکر کنم با روزنامه هم کادوش کردیم. همه کلی توی کف که توش چیه! البته، قورباغه هه کادوی اصلی بود ها،

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما یه سری برای تولد یکی از آشناها، یه قورباغه بادی گرفتیم. بادش کردیم، گذاشتیمش تو جعبه تلویزیون. فکر کنم با روزنامه هم کادوش کردیم. همه کلی توی کف که توش چیه! البته، قورباغه هه کادوی اصلی بود ها،

کلا اینجور چیزاموندگار تره و خیلی هم بامزه تر.:gol:

نه.... نمیخوای که دقش بدی...مثلا یه چیزه خیلی بی ارزش.... تو برا دوس دخترت میتونی یه دونه از ای سنجاق فلزیا که تق تق میکنن تو یه جعبه بزرگ و شیک بزاری... :Dیا مثلا یه ظرف خالیه کرمو با آرد پر کنی...:Dیا راهنمایی بیشتر خواستی بیا بهت میگم...:D
من گیره رخ پن کنی و یه قوطی کبریت خالی دادم....

وای من تاحالا فکرشو نکرده بودم، حتما امتحان میکنم.:biggrin:

ر.میرعماد

عضو جدید
هدیه باید یه چیز موندگار باشه و همیشه خاطر اون لحظه ای که این هدیه رو گرفته به یادش بیاره. هم بتونه استفاده کنه وهم با تمیز نگهداشتنش بدونم چقدر براش مهمم.
من دوستدارم برای پسر ها یه هدیه مردونه بگیرم بسته به روحیاتش مثلا" یه انگشتر نقره عقیق یا شرف والشمس, تسبیح یا مثلا" پیپ, یا فندک, و از اینجور چیزا.:gol:
یه چیزی که بتونم با هاش سلیقم رو نشون بدم.:redface:

به طبع برای خانوم هام همین طور بسته به روحیاتشون کاملا" زنونه:warn:

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چون براي پسرها كادوي تولد خريدن خيلي سخته
مي خوام ببينم اگه شما خواستيد يه كادوي جديد نه مثل لباس ؛ساعت و...و بقيه چيزهايي كه معمولي هستن بلكه يه چيز جالب
چي مي خريد ؟؟؟؟

یه شیشه شراب فرانسوی کادوپیچ شده

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چون براي پسرها كادوي تولد خريدن خيلي سخته
مي خوام ببينم اگه شما خواستيد يه كادوي جديد نه مثل لباس ؛ساعت و...و بقيه چيزهايي كه معمولي هستن بلكه يه چيز جالب
چي مي خريد ؟؟؟؟

واییییییییییی منم همیشه همین مشکل رو دارم!:cry:

اخرشم یا به خرید کیف پول یا به ساعت یا به ادکلن و یا به لباس ختم میشه!!!:biggrin:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه همه رو پک کرد یه جا داد،
جوراب و زیر شلواری (گرمکن) و زیر پیراهن. کلی به وجد میاد!

خارج از شوخی، بسته به روحیه پسر داره. یکی با یه کادوی خنده دار حال می کنه، یکی با یه کادوی گرونقیمت. البته، اکثرآ از کادوی گرون قیمت، مخصوصا ماشین، استقبال شدیدی به عمل میارن.

آخه!خواب دیدی خیره!باشه تو خواب بگو واست بخریم.نوع ماشین رو نگفتی برادر!تعارف نکن بگو!:biggrin::biggrin::biggrin:

parichehr16

عضو جدید
:biggrin:راستي جوراب هم خوبه!!!آخه معمولا پسرايا جوراب نميپوشن..يا اگه ميپوشن جوراباشون پاره اس!!!:biggrin:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته بستگی داره اون آقا کی باشه ؟

اگه از نزدیکان(پدر،برادر، عمو،......) باشه خوب ارزش فکر کردن داره

ولی اگه دوست پسرتون باشه به نظر من پولتون رو ریختین آشغالی :D:D:D:D

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو یادت رفت بگی که بعضی هاشونم جوراباشون خیلی بو میده !!!!!!!!!!!!!!!

nicol tnt

عضو جدید
سلام به همه.
داشتم توو نت دنبال کادوی تولد مناسب برای دوست پسرم میگشتم که اینجارو پیدا کردم.
تولدش تقریبا" یه ماهه دیگه است.شاید زمان نسبتا" زیادی داشته باشم.اما خیلی ذهنم درگیر کادوشه.یه توضیح مختصر میدم.اینکه دوستیمون یه دوستی معمولی نیست.چون خانواده هامون در جریانن.دوست پسرم مهندس عمران هستش.27 سالشه.خوشتیپه.منظورم اینه که لباسای خوب و مارکدار میپوشه.
هرچی فکر کردم دیدم همه چی داره دیگه من چی بخرم براش.توو ذهنم بود براش ساعت مچی تاحدود1/500/000 بخرم.دوتاساعت مچی خیلی خوب داره.اما شاید یه سال پیش خریده باشه.عینک و لباس زیاد داره.گوشیشم 4s هستش.چیزی که باعث میشه یه کم از خرید ساعت صرفنظر کنم اینه که تولد دوست خیلی نزدیکش حدود 10روززودتر از خودشه و من چندروز پیش وقتی داشتم با دوست دختر اون پسره صحبت میکردم متوجه شدم که اونم میخواد ساعت بخره.اگه تولدشون انقدر نزدیک هم نبود منم همون ساعت رو میخردیم.اما چون اونم میخواد بخره یه جوورایی حس میکنم کادوی تکراری واسه دوست پسرامون بخریم یه کم جذابیتشو از دست میده.
خیلی دوست دارم سوپرایز بشه.چون توو این مدتی که باهمیم منو همیشه سوپرایز کرده.بهمن ماه پارسال تولدم بود و برام یه تولد مفصل گرفت.یه کادوی خیلی خووبم داد.اینه که میخوام حداقل یه کم جبران کرده باشم.

ببخشید که انقد مفصل توضیح دادم.میخواستم به بهترین شکل ممکن راهنماییم کنید.ممنونم از همه تون.

mech_eng2000

عضو جدید
سلام به همه.
داشتم توو نت دنبال کادوی تولد مناسب برای دوست پسرم میگشتم که اینجارو پیدا کردم.
تولدش تقریبا" یه ماهه دیگه است.شاید زمان نسبتا" زیادی داشته باشم.اما خیلی ذهنم درگیر کادوشه.یه توضیح مختصر میدم.اینکه دوستیمون یه دوستی معمولی نیست.چون خانواده هامون در جریانن.دوست پسرم مهندس عمران هستش.27 سالشه.خوشتیپه.منظورم اینه که لباسای خوب و مارکدار میپوشه.
هرچی فکر کردم دیدم همه چی داره دیگه من چی بخرم براش.توو ذهنم بود براش ساعت مچی تاحدود1/500/000 بخرم.دوتاساعت مچی خیلی خوب داره.اما شاید یه سال پیش خریده باشه.عینک و لباس زیاد داره.گوشیشم 4s هستش.چیزی که باعث میشه یه کم از خرید ساعت صرفنظر کنم اینه که تولد دوست خیلی نزدیکش حدود 10روززودتر از خودشه و من چندروز پیش وقتی داشتم با دوست دختر اون پسره صحبت میکردم متوجه شدم که اونم میخواد ساعت بخره.اگه تولدشون انقدر نزدیک هم نبود منم همون ساعت رو میخردیم.اما چون اونم میخواد بخره یه جوورایی حس میکنم کادوی تکراری واسه دوست پسرامون بخریم یه کم جذابیتشو از دست میده.
خیلی دوست دارم سوپرایز بشه.چون توو این مدتی که باهمیم منو همیشه سوپرایز کرده.بهمن ماه پارسال تولدم بود و برام یه تولد مفصل گرفت.یه کادوی خیلی خووبم داد.اینه که میخوام حداقل یه کم جبران کرده باشم.

ببخشید که انقد مفصل توضیح دادم.میخواستم به بهترین شکل ممکن راهنماییم کنید.ممنونم از همه تون.
شرمنده از من کمکی بر نمیاد

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستش من می خواستم از بچه ها بپرسم که یه متن قشنگ برای تولد یه پسر چی هست

که این تاپیک و دیدم فردا تولد پسرخاله ام هست می خواستم بهش اس بدم ولی دنبال یه متن خوب هستم

دوست مرا یاد کند با یک اس ام اس:razz:

mech_eng2000

عضو جدید
راستش من می خواستم از بچه ها بپرسم که یه متن قشنگ برای تولد یه پسر چی هست

که این تاپیک و دیدم فردا تولد پسرخاله ام هست می خواستم بهش اس بدم ولی دنبال یه متن خوب هستم

دوست مرا یاد کند با یک اس ام اس:razz:
پسر خاله امروز دقیقا چه ساعتی به دنیا میای؟؟:D