اگه ببینی نفرقبلیت تنهاست و یه گوشه داره گریه میکنه چی کار میکنی؟

orchidak

عضو جدید
گوگوری بگوری...گریه نکن....نازی نازی...
بی خی خی دیگه....می خوای منم گلیه کنم
:cry:؟

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهش گل میدمم

alborz_2000

اخراجی موقت
میتونه تا دلش میخواد گریه کنه. فقط بی صداف اگه صدا داشته باشه اعصابم خراب میشه، احتمالا خفه میکنم طرفو

alborz_2000

اخراجی موقت
واسه اینکه اون سری که داشتم گریه میکردم نیومد واسم هیچکاری نکرد, وقتی ببینم یه گوشه داره گریه میکنه از بالا جرثقیل میام پایین, زره اش رو درمیارم جفت شمشیرش رو ...
:biggrin:زحمت نکش، شما از همون بالای جرثقیل بگو من خودم انجام میدم

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

میرم جلو, میبینم وقتی سرش بین دو زانوش هست, یواشکی داره آب مماغشو که سرازیر شده با زبونش میخوره, منم میگم اه اه , دستش رو میگیرم میبرم صورتش رو میشورم, بعد خشکش میکنم, موهاشو شونه میکنم, می بوسمش میگم بیخیال, بیا این کادو واسه تو

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
میرم جلو, میبینم وقتی سرش بین دو زانوش هست, یواشکی داره آب مماغشو که سرازیر شده با زبونش میخوره, منم میگم اه اه , دستش رو میگیرم میبرم صورتش رو میشورم, بعد خشکش میکنم, موهاشو شونه میکنم, می بوسمش میگم بیخیال, بیا این کادو واسه تو

:Dمیگم کادومو زدودتر بده عجله دارم

alborz_2000

اخراجی موقت
این وسط اعمال نافی عفت هم انجام دادیا

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باهاش حرف میزنم.بوسش میکنم
...........................

دقت کردین آقایون با همجنساشون چقد ناجوانمردانه برخورد میکنن ولی با خانومااا.........:D استغفرالله:biggrin: