اگر یک مرد زنش را کتک بزند؟

sarvestan1987

عضو جدید
من نمیدونم این چه حرفیه اخه

اخه مردی که با یه زنی ازدواج میکنه یعنی دوسش داره و وقتی کسی کسی رو دوست داره اخه چه معنی داره که روش دست بلند کنه

حالا گیریم که اول دوسش داشته الان دیگه نداره یا طبق یه سری مسایل باهاش ازدواج کرده خوب باید بگم غلط کرده که دست روش بلند کرده ناراحتی برو درحواست طلاق بده

حالا میگه که نه دیگه در اون حدم نیست که بخوام طلاق بگیرم خوب بازم غلط کردی که دست بلند کردی بشین حرف بزن ۱۰۰ درصد مشکلات بهتر حل میشن

چرا ما مردا بعضی اوقات فراموش میکنیم که زن هم شخصیت و غروری دارد و با زدن و حتی بد حرف زدن با یک شخص غرور ان شخص لگد مال میشه و ای کاش روزی برسه که بالاخره همه تمام مردا بفهمن که قدرت بدنی بیشتر به معنی برتری نیست

چه حرفایی زدم فکر کنم کم کم دارم به یه فمنیست تمام عیار تبدیل میشم :d
تشوییییییییییییییییییققققق
آفرین
ببین یه بار دیگه ازین پست ها بزنی چند نفر ازت خواشتگاری میکنن ها...نگی نگفتی

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشوییییییییییییییییییققققق
آفرین
ببین یه بار دیگه ازین پست ها بزنی چند نفر ازت خواشتگاری میکنن ها...نگی نگفتی

آگه حقیقت داشته باشه ، آفرین، صدآفرین....هزارو سیصد آفرین، پسر خوب و نازنین.

hirt

عضو جدید
خوب میشه به این موضوع از دو دید نگاه کرد
دید اول این هست که زن و مرد بنا به موقعیت خیلی شدید عصبانی میشن و تبدیل میشن به بروسلی! دو طرف طی مجموعه عملیات ترکیبی از دعوای خیابانی تا تکواندو و کاراته همدیگر رو نوازش می کنند و این عملیات بهتر هست که ظبط بشه و بره رو یوتیوب! به هر حال ملت فیلم اکشن آماتور می پسندن.
خوب این جنگ تن به تن چیز منفی هست، ولی خوبیش این هست که جایی تموم میشه و یکی بازنده بشه! شخص برنده هم میره راند بعدی.
متاسفانه بعضی وقت ها زن و مرد زورشون تو یه حد هست و تا جایی یه جای طرف نشکنه ول کن ماجرا نیستند! این موارد رو نباید آوانتاژ داد و بیخیالشون شد و باید جلوگیری بشه.

نوع دوم هم این هستش که زن و مرد ( در ایران اغلب زن ) ضعیفه ( در معنای هم زن و مرد ) محسوب میشه و کتک می خوره و یه جا میشینه تا طرف مقابلش بی خیال بشه!
البته حساب میسترس ( خانوم ) و مستر ( آقا ) و برده هاشون جداست!
این مورد دوم باید مشکلشون رو دموکراتیک حل بکنند، اون آقا و خانوم هم که زورشون به طرفشون میرسه هم به خودشون فکر بکنند و ارزش های انسانی شون رو به خاطر بیارند.
متاسفانه تا حدودی قوانین زن ستیز کشورمون حق کتک رو به مرد میده، خانوم ها کارشون تو این موارد سخت هست.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوردوخمیر شدم: ااااا.مگه وزنه برداراهم خورد میشن
بخندم: نه گریه کن
توچراناراحتی: من ناراحت نیستم. خیلیم خوشالم

گیر دادیا.........اصلا مگه من شوهر دارم که بخوام بحث کنم، یا اینکه دست رو من بلند کنه، خوشحالم خوشحالی.

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تاپیکیه آخه؟؟؟؟؟؟؟
دوست داشته مال خودش بوده زده......
به ما چه اصن......
همه مردا یا زنا که عین هم نیستن....

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن باید اینجوری مموهای مردو بگیره ،محکم بزنه تو دیوار یا چیزی،مشاهده پیوست 59458باریک الله به این میگن زن، دمش گرم، تا به غلط کردنم نیفته ولش نکنه،

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
این زنه یا......
عزیزم دوران شاخ بازیه دخترا تموم شده آقایون این دوره زمونه دیگه مثه قبل خر نیستن....خیلی هم غدن

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن باید اینجوری مموهای مردو بگیره ،محکم بزنه تو دیوار یا چیزی،مشاهده پیوست 59458باریک الله به این میگن زن، دمش گرم، تا به غلط کردنم نیفته ولش نکنه،

فکر نکنم اینا که زن و شوهر باشند ! لابد این خانمه این دوس پسرشو همراه یه دختر دیگه تو خیابون دیده و اینطور جوش اورده !! :surprised: :D

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردی که جرف زنشو نمی فهمه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
شب کیسه آشغالو بدی بهش بگی عزیزم ببرش بنداز تو سطل آشغال وقتی رفت در و ببنده، و بگه برو خونه بابات تا آدم نشدی هم نیا خونه، بهترین راه حله.

zakari

عضو جدید
واقعا من یکی که تو کفه مردایی موندم که روز زنشون رو میزنن و شب با اون میخوابن!!!خودمونیم زنا خودشونم کنار میان با این کار و این باعث میشه این اتفاقا رو بیشتر هر روز ببینیم...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا من یکی که تو کفه مردایی موندم که روز زنشون رو میزنن و شب با اون میخوابن!!!خودمونیم زنا خودشونم کنار میان با این کار و این باعث میشه این اتفاقا رو بیشتر هر روز ببینیم...

منم قبول دارم.