اگر یک مرد زنش را کتک بزند؟

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیشکی حق نداره کسی رو بزنه.چه مرد باشه چه زن
زدن چیه اصلا!!!!!!!!!!!!!!!!!
درضمن من شدیدامدافع حقوق خانوماهستم اماچون نمیدونم زدن سر چی بوده نمی تونم دفاعی بکنم.
ولی درکل اگه حقش بوده که نوش جانش اگه ناحق بوده قصاص کنه :d

اولین تشکری را که توی این باشگاه ازت شده را گوشه دفتر خاطراتت به نام من بنویس:smile:

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی زاییده نشده که دست رو من دراز کنه ، جکی جانم تو جیبمه،

اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

rostamani

عضو جدید
الهی، من یکی از دوستانمو دیدم شوهرش زده بیچاره همه جاش کبود شده بود، انقدر دلم میخواد اینجور آدما رو تا جا داره بزنم، چه حالی میده.
اگه منم زدن من که زورم نمیرسه تو میای کمکم.اگه 2 نفر دیگه همدیگرو بزنن من میخ کوب میشم چه برسه یکیش خودم باشم.مردای دیوونه و وحشی زناشونو میزنن.

marjan_relax

عضو جدید
اولا اميدوارم مردها به غرورشون اجازه ندن كه همچين كاري بكنن و دستشونو رو زني بلند كنن كه يك عمر ميخوان باهاش زندگي كنن
دوما غلط كردن اين چه كاريه؟زورشون به زنشون رسيده.
مردا با زدن فكر ميكنن همه چي درست ميشه كه اين اشتباه بزرگيست.بايد خشمشونو كنترل كنن

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا اینا چیه دیگه ! :surprised:

ناسلامتی در قرن بیست و یگم زندگی میکنیم نه قرون وسطا !

اینهمه حرف از کتک زدن کدومه !

مردی که رو زن دست بلند کنه شایسته نام مرد نیست ! ( این حرفیه که پدرم همیشه میگه :gol: )

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم، چند نفری رو زدم راهی بیمارستان شدن، خیلی دلم میخواد مردهایی که قدرت نمایی میکنن رو زناشونو همچین بزنم که از بیمارستان برن بهشت زهرا....چه حالی میده.....

:surprised: :surprised: :eek:

ای جنجگو !! :smile:

منکه باورم نمیشه خانمی بتونه مردی رو بزنه ! :razz:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منم زدن من که زورم نمیرسه تو میای کمکم.اگه 2 نفر دیگه همدیگرو بزنن من میخ کوب میشم چه برسه یکیش خودم باشم.مردای دیوونه و وحشی زناشونو میزنن.

مردایی زناشونو میزنن که حرفشون برو نداره ، به خاطر همین از زدن برای قدرت نمایی استفاده میکنن.

kingston1365

عضو جدید
اگر مردی زنش را کتک بزند، زن باید چیکار کند؟اصلا چرا این مردا به خودشون این اجازه رو میدن دست بلند کنن به زنشون؟

سلام sh85 تا حدودی درست میگه طبق فقه میتونه خیلی کم بزنه اما نه ناکار کنه.نامه پزشکی قانونی هم برا طلاق مفیده بعلاوه میتونه دیه هم بگیره