اگر من جای مظاهری بودم..............

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار نفهمیدی اخطار رو باید بهش بگن دو اخطارو تو دلش گفت بعد اخطار سومو داد
شانس همشهریه بیچاره منه دیگه!!!!!!
تو این چند روز اصلا خبری از پاداش نبود ولی برای عبد ولی اعلام کردن که خدا رو شکر امروز مظاهریم اضافه کردن

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه بار این طور اتفاق افتاد برام داورو زدم و دوسال محروم بودم

اما اگر به جای مظاهری بودم کا مل رسم ادب رو رعایت میکردم و در زمانی که داور دست پیروز را بالا میبرد من سریع تر دست داور را بالا میبرم تا حضار متوجه شون

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نميدونم كار سختيه شايد دوس داشتم با مشتم خدمت اقاي داور ميرسيدم ولي خيلي خوب اومد و منم بودم احتمالا دست نميدادم

eng shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولیشو خودم میگم!
من اون لحظه واقعا تحمل نداشتم ببینم تموم زحمتام به هدر رفته و تا دوره بعدیم که..........
بخاطرهمین تازه من که باختم پس یه مشت نثار داور میکردم حداقل دلم خنک شه:neutral:

اونوقت تموم زحمت های زندگیش به هدر میرفت
چون دیگه حق مسابقه نداشت

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه بار این طور اتفاق افتاد برام داورو زدم و دوسال محروم بودم

اما اگر به جای مظاهری بودم کا مل رسم ادب رو رعایت میکردم و در زمانی که داور دست پیروز را بالا میبرد من سریع تر دست داور را بالا میبرم تا حضار متوجه شون
خیلی پیشنهادجالبی بود!!

20tak

عضو جدید
من که حقم ضایع شده لااقل یه مشت خرجش میکردم تا دلم خنک شه

موافقم ....البته باید تو شرایطش قرار بگیری تک تک اون لحاظتو تجربه کنی...جوحاکم برمسابقه و حالت اون موقع ،گاهی اوقات اصلا باورمون نمیشه که اون اتفاق خاص برامون افتاده حق خوری در داوری همیشه برای کشورایران بوده وخواهدبود...امیدوارم کمتربشه...
اوناقهرمان هستن برای ماچه با مدال چه بی مدال...وقدر زحماتی که میکشن تابه انتخابی المپیک برسن بعدم خود المپیک میدونیم وازشون سپاس گذاریم و حمایتشون میکنیم...

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
داور هیت داوران همه رو میگیرم انقدر میزنم تا دیگه همچین کاری رو باکسی نکن

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من اگه جای مظاهری بودم چهارتا مشت به این داوره میزدم تا یاد بگیره چه جوری اخطار بده