اگر سجده مخصوص خداوند است ... ؟؟؟!!!

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر سجده مخصوص خداوند است ...

چرا این تابلو رو فقط در کنار آرامگاه کوروش بزرگ نصب کرده اید ...!؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنونم استارتر
متاسفانه خیلیا بجای خداپرستی دارن شخصیتو میپرستن!!! چیزی ک هرروز میبینیم !! و اونقدر متعصب ب این پرستش هستن ک بهیچ وجه نمیشه باهاشون دراین باره حتی صحبت کرد...!!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرکات این چنینی چیزی جز خرافه و به بیراهه رفتن نیست درست.حتی خود اعمه اطهار هم مطمعنا راضی به همچین حرکاتی نیستن چون به قول شاعر (ان را که خبر شد خبری باز نیامد)
اما.....مقایسه امام حسین با کوروش هم بسیار بسیار بیربطه و قرضی پشتش نهفتس

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
و چه کسی را پرستیدند؟؟ و آیا مطمئنی که پرستیدند ؟؟ دلیلت بر این امر فقط یک دانه عکس جعلی و شاید فتوشاپی یا عکس عده ای نفهم یا هر چیز دیگری است؟؟

خیلی ها در کربلا هستند که سینه خیز به سمت حرم میرن!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کدوم حرمه ؟ چه مراسمیه دقیقا ؟ :surprised:
من این حرکات زشت رو تو بین الحرمین امام حسین و حضرت عباس دیدم و متاسفانه همشون هم همین بسیجیای ایرانی بودن که کلا مسعول ابروریزین
هر جا میرن باید یه حاشیه سازی بکنن
چون اربعین بود تمام شیعه های دنیا بودن تقریبا و کلا دوس داشتن با این حرکات تو چش باشن ولی فکر نمیکنن ابروی دین رو میبرن با این کارا

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرکات این چنینی چیزی جز خرافه و به بیراهه رفتن نیست درست.حتی خود اعمه اطهار هم مطمعنا راضی به همچین حرکاتی نیستن چون به قول شاعر (ان را که خبر شد خبری باز نیامد)
اما.....مقایسه امام حسین با کوروش هم بسیار بسیار بیربطه و قرضی پشتش نهفتس

غرضی پشتش نیست ...
خیلی ها در کشور ما شخصیت پرستند یه عده مولوی پرست یه عده کوروش پرست یه عده امام پرست و یه عده رضاشاه پرست:)d)... !!!

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من این حرکات زشت رو تو بین الحرمین امام حسین و حضرت عباس دیدم و متاسفانه همشون هم همین بسیجیای ایرانی بودن که کلا مسعول ابروریزین
هر جا میرن باید یه حاشیه سازی بکنن
چون اربعین بود تمام شیعه های دنیا بودن تقریبا و کلا دوس داشتن با این حرکات تو چش باشن ولی فکر نمیکنن ابروی دین رو میبرن با این کارا

:|

من ندیدم خدارو شکر :دی

متاسفانه از اینجور حرکات زیاد صورت میگیره .. توی حرم امام رضا هم اشتباهات اینچنینی موقع زیارت هست (البته نه با این غلظت !)

خداییش در بعضی موارد تقصیر فقهاس که اینارو روشن نمیکنن :|

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غرضی پشتش نیست ...
خیلی ها در کشور ما شخصیت پرستند یه عده مولوی پرست یه عده کوروش پرست یه عده امام پرست و یه عده رضاشاه پرست:)d)... !!!
البته با این موافقم
چون اقایون دارن از راه دین فروشی بهره میبرن نمیتونن این تابلو رو اونجا نصب کنن
البنه گفتم که خداییش خود عراقیا ازین کارا نمیکردن و ایرانیا بودن.پس اونا گناهی ندارن

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:|

من ندیدم خدارو شکر :دی

متاسفانه از اینجور حرکات زیاد صورت میگیره .. توی حرم امام رضا هم اشتباهات اینچنینی موقع زیارت هست (البته نه با این غلظت !)

خداییش در بعضی موارد تقصیر فقهاس که اینارو روشن نمیکنن :|
اره تو حرم امام رضا کمی خفیف تره
اونجا صورتاشونو رو زمین میکشیدن و بعضیا خونریزی میکرد.حالا یکی نیست بگه ادم ......حرم رو نجس میکنی که چی؟

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره تو حرم امام رضا کمی خفیف تره
اونجا صورتاشونو رو زمین میکشیدن و بعضیا خونریزی میکرد.حالا یکی نیست بگه ادم ......حرم رو نجس میکنی که چی؟

دقیقا همینه .. توی حرم امام رضا .. خانوما گاهی حجابشون میره واسه اینکه برن نزدیک ضریح :|

یکی نیس بگه اون حجاب مهم تر از زیارته :|

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دقیقا همینه .. توی حرم امام رضا .. خانوما گاهی حجابشون میره واسه اینکه برن نزدیک ضریح :|

یکی نیس بگه اون حجاب مهم تر از زیارته :|
کلا الان یه جوری شده که اصل ماجرا یادشون رفته خیلیا.
یعنی واسه خرافه هاشون حاضرن اصل رو زیر پا بزارن

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس این آقایون دینشان را به دنیایشان می فروشند
و پس این آقایون لایق اینکه بزرگ شیعه باشند نمی باشند
پس کدام آقایون لایق این بزرگی هستند؟؟​
اقایون رو نمیشناسین؟
قطعا منظور من از اقایون امام حسین و بقیه اعمه نبود چون اونا بخ خودیه خود نمیتونن پرچم نصب کنن.
منظور من کاملا واضحه
بزرگ شیعه اعمه هستن .
ولی من فکر میکنم شما بزرگ شیعه رو کسی جز اعمه میدونید.نه؟

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا الان یه جوری شده که اصل ماجرا یادشون رفته خیلیا.
یعنی واسه خرافه هاشون حاضرن اصل رو زیر پا بزارن

البته خیلیاش از روی ناآگاهیه و متاسفانه دامن زدن برخی ها !

مثل همون پنجره فولاد وسط صحن حرم ! که ما آخرش نفهمیدیم وجود اون ، اونجا و آویزون شدن مردم بهش یعنی چی ؟:|

و خب مسلما تقصیر به اونایی وارده که پنجره رو اونجا نصب کردن :|

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس این آقایون کیا هستن و چرا آقا شدن؟؟
اقایون رو که کاملا میشناسیو اقا نشدن بلکه شما اقاشون کردیاقا اونی نیست که شما اقا صداش میکنین.مهم اینه که خدا کیو اقا بدونه.اونام مشخصن کیان.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همون دلیل که هر قانون و حکمی در مملکت ما خودی و غیر خودی داره. مثلا یه بچه 12 ساله تو دعوا یکیو هول می ده می شه قاتل اعدامش می کنن. یکی دیگه هست که 200هزارتومن جریمه می شه/ همه با هم برابرند بعضیها برابرترند :smile:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان ها از دیر زمان خودشان را نیازمند پرستش دانسته اند ، این پرستش در ادای اعمال و طریقت متفاوت اما در ماهیت آن یکی بوده است .

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم یا آقای me.fatima

من چندجا ، پاسخ های شما رو به مسائل مختلف و تاپیک های مختلف دیدم.

یه توصیه ی انسان دوستانه به شما دارم :

اگر از اونایی هستید که همه چی رو از ریشه می زنید ، که هیچی ، خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه.

اگر از اونایی هستید که اول search میکنید بعد می پذیرید (یا نمی پذیرید) ، در اینصورت این حرف رو هیچوقت فراموش نکنید:

خدا رو با خدا بشناسید نه با هموطنانتون. یه شعری در تاپیک مربوط به حج ، در بخش گفتگوی آزاد گذاشتم برید بخونید...

همون شعر اکثرشان گاو و خرند...

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بر بت سجده کنی و چه بر خاک و چه بر سنگ بنای خانه ای ....بعضی دلخوشن به توجیهات !
تسلیم و بردگی !

استارتر عزیز یه آب قند بده به این آقا یا خانوم بالایی مغزش خونرسانی نمیشه گویا ...رد داده !

بالا