اگر جنس مخالف از شما خوشش بیاد ولی ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیدونم تا حالا تو این وضعیت قرار گرفتید یا نه؟

اگر جنس مخالف از شما خوشش بیاد و بخاد با شما آشنا بشه و شما هم از ظاهرش خوشتون بیاد اما بدونید رابطه با ایشون نتیجه ای نداره چون خانواده هاتون به هم نمیخورن و خانوادتون به ازدواج با ایشون راضی نمیشن( خلاصه اینکه رابطه با ایشون بی نتیجه باشه) و اهل رابطه قبل از ازدواج هم نباشید . آیا آشنایی با ایشون برای اینکه دلش نشکنه درسته؟ در حالی که میدونید آخرش باید جلوی خانوادتون بایستید؟
این اتفاق تا حالا چند بار برای من افتاده و طرف رو نا امید کردم تو همین امسال تا حالا 3 نفر رو از خودم ناامید کردم ولی این یکی رو خاطرخواهش شدم.
چی کار میشه کرد که جلوی شکسته شدن دل گرفته بشه؟

هیچی اونوقت در مثلث برمودای دل و دلبر و خانواده گیر می کنید که به هر طرفش برید کلا عاقبت نامعلومی داره
کلا وضعیت بسیار بیخودیست و زمانی اوج می گیره که فرد با خانوادش سلیقه ی بسیار متفاوتی داره

نیچه

عضو جدید
من یک سئوال صادقانه ازت بپرسم، صادقانه جواب میدی؟
از دخترها چه انتظاری داری که چنین مشکلاتی برات پیش میاد.

به نظر من این مشکلات وقتی پیش میاد که از دخترها انتظارات خاصی داشته باشیم ولی بهش نرسیم، چون دخترها معمولا انتظارات دیگری از پسرها دارند در درجه اول.

orange.girl

عضو جدید
برو طرفش
فرصت انسان خیلی کمتر ازینه ک بخواد عشقش از دس بره
مطمئنم اگه ب احساستون ایمان داشته باشین,حتی خونواده هام نرم میشن!

من خیلی خیلی خیلی این اشتباهو تکرار کردم و ن تنها این موضوع,نوعی پیشگیری برا دلشکستگی هامون نشد,بلکه روز ب روز احساس پوچی و سرخوردگی کردیم و ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا