انتقـــــــــادات و پیشنـــــــــــهادات

انتقـــــــــادات و پیشنـــــــــــهادات

• مجموع رای دهندگان
    13
وضعیت
موضوع بسته شده است.

سـعید

مدیر بازنشسته
اهدای سلام به همه کاربران عزیز...
در این تاپیک قصد داریم پیشنهادات و انتقادات سازنده شما کاربران عزیز رو جمع آوری و در بهبود وضعیت سایت مورد بهره برداری قرار بدهیم..
مطمئنا تک تک اعضای این سایت در این خانوده بزرگ مهندسین ایرانی سهیم هستند پس این حق به کاربران عزیز داده میشود که محیط اطراف خود را با نظرات خود بسازند..

لطفا در این تاپیک پیشنهادات و انتقادات خودتون رو مطرح کنید تا بعد از بررسی , نتیجه به اطلاع شما عزیزان برسد..

با تشکر...:gol:

farbod1348

عضو جدید
پیشنهاد به مدیران

پیشنهاد به مدیران

با سلام و تشکر فراوان از همه مدیران سایت

بنده پیشنهادی دارم که امیدوارم موثمر ثمر واقع گردد.

با اینهمه اعضا متخصص و پیشتر مهندسین محترم و اینهمه نیروی کاری چرا نتوانیم حرکتی

جدید و فکری بکر انجام دهیم؟

مدیریت محترم خواهشمند است این پیشنهاد بنده را مطرح کنید و بعد از جمع آوری نظرات

اقدامات اساسی انجام گیردد.

با تشکر: رسول مساقر

Sharif_

مدیر بازنشسته
با سلام و تشکر فراوان از همه مدیران سایت

بنده پیشنهادی دارم که امیدوارم موثمر ثمر واقع گردد.

با اینهمه اعضا متخصص و پیشتر مهندسین محترم و اینهمه نیروی کاری چرا نتوانیم حرکتی

جدید و فکری بکر انجام دهیم؟

مدیریت محترم خواهشمند است این پیشنهاد بنده را مطرح کنید و بعد از جمع آوری نظرات

اقدامات اساسی انجام گیردد.

با تشکر: رسول مساقر
سلام
ممنون
پیشنهاد شما چیه؟

hasan_marine

عضو جدید
سلام،بنده یک انتقاد دارم،در خیلی فروم ها که میرید اسم مدیر هر بخشی رو در بالای اون بخش نوشته مثلا اگه شما به http://www.applyabroad.org/forum/ مراجعه کنید میبینید که اسم مدیر هر بخش کنار بخش مربوطه هست و به راحتی میشه باهاشون تماس گرفت و سوال پرسید،حالا من میخواستم با مدیر بخش "راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه" iran-eng تماس بگیرم،نزدیک 30 تا تاپیک رو باز کردم تا چشمم به جمال آواتار ایشون روشن شد.به نظر من باید در کنار هر بخش اسم مدیر نوشته شه تا به راحتی قابل دسترسی باشن نه اینکه یک ساعت ققط برای پیدا کردنشون وقت بذاریم.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام،بنده یک انتقاد دارم،در خیلی فروم ها که میرید اسم مدیر هر بخشی رو در بالای اون بخش نوشته مثلا اگه شما به http://www.applyabroad.org/forum/ مراجعه کنید میبینید که اسم مدیر هر بخش کنار بخش مربوطه هست و به راحتی میشه باهاشون تماس گرفت و سوال پرسید،حالا من میخواستم با مدیر بخش "راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه" iran-eng تماس بگیرم،نزدیک 30 تا تاپیک رو باز کردم تا چشمم به جمال آواتار ایشون روشن شد.به نظر من باید در کنار هر بخش اسم مدیر نوشته شه تا به راحتی قابل دسترسی باشن نه اینکه یک ساعت ققط برای پیدا کردنشون وقت بذاریم.

دوست عزیز. هر تالار مدیر خودشو داره که وقتی وارد تالارش میشی پایین سمت چپ نوشته اسم مدیرا و همکاران مدیر رو. اگر تالاری همچین چیزی نداشته باشه احتمالا مدیر نداره هنوز.
البته چنتا تالار هستند که اینطوری هستند که قراره بزودی براشون مدیر بذارن.
موفق باشید:gol:

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي بي انصافيه كه اين تالار به اين مشهوري و با حالي قسمتي براي معرفي استان هاي كشور عزيزمون نداره
اونطوري هم همشهري ها مي تونن با هم رابطه داشته باشن هم اينكه هر كسي استان و شهر خودشو معرفي كنه
به نظر من هر استان بايد يه بخش جدا گانه داشته باشه

نظرتون چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

سرمد حیدری

مدیر تالار
خيلي بي انصافيه كه اين تالار به اين مشهوري و با حالي قسمتي براي معرفي استان هاي كشور عزيزمون نداره
اونطوري هم همشهري ها مي تونن با هم رابطه داشته باشن هم اينكه هر كسي استان و شهر خودشو معرفي كنه
به نظر من هر استان بايد يه بخش جدا گانه داشته باشه

نظرتون چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

منم موافقم. ولی باید جناب ادمین اجازه بدن.
البته چون این ساین یه سایت علمی و مهندسی هست ممکنه با ایجاد همچین تالاری یکمی از از اون هدف اصلیش دور بشه و کاربرا بجای کارها و فعالیت های علمی بیشتر وقتشون صرف اینجور تالارا بشه.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به مدیران عزیز..
چند وقتیه توی بخش های مختلف سایت بحث های داغ سیاسی شکل می گیره هرچند که این کار از طرف بعضی از مدیرا منع شده اما باز هم به شکل های مختلف پیگیری می شه و گاها" منجر به بی احترامی و درگیری بین کاربرا می شه و نظم و آرامش تالار ها رو به هم می زنه,از طرفی جوون ایرنی که در آینده ممکنه مدیریت بخش مهمی از کشور رو به عهده بگیره حق داره در مورد مسائل کشورش اظهار نظر کنه و حتی اعتراض و انتقاد داشته باشه همین دانشجو ها و جوون های دور و برمون هستند که روزی اداره امور کشور رو به دست می گیرند (واژه سیاست که معادل انگلیسی اون politic هست از واژه یونانی politia به معنای آیین کشور داری گرفته شده)
بنابراین به نظر من بد نیست اگر توی باشگاه بخش مجزایی به بحث های سیاسی تعلق بگیره تا هم اصول آزادی بیان و اندیشه حفظ بشه و کاربرا بتونن بدون بی احترامی و درگیری از بحث هاشون نتیجه مطلوب بگیرن و هم تالار های دیگه آلوده شعار های سیاسی نشن..
آگاهی از سیستم مدیریتی کشور و انتقاد و اظهار نظر در مورد اون حق مسلم هر ایرانیه..
امید وارم این حق از کاربران سایت باشگاه مهندسان ایران سلب نشه...

سرمد حیدری

مدیر تالار
با سلام به مدیران عزیز..
چند وقتیه توی بخش های مختلف سایت بحث های داغ سیاسی شکل می گیره هرچند که این کار از طرف بعضی از مدیرا منع شده اما باز هم به شکل های مختلف پیگیری می شه و گاها" منجر به بی احترامی و درگیری بین کاربرا می شه و نظم و آرامش تالار ها رو به هم می زنه,از طرفی جوون ایرنی که در آینده ممکنه مدیریت بخش مهمی از کشور رو به عهده بگیره حق داره در مورد مسائل کشورش اظهار نظر کنه و حتی اعتراض و انتقاد داشته باشه همین دانشجو ها و جوون های دور و برمون هستند که روزی اداره امور کشور رو به دست می گیرند (واژه سیاست که معادل انگلیسی اون politic هست از واژه یونانی politia به معنای آیین کشور داری گرفته شده)
بنابراین به نظر من بد نیست اگر توی باشگاه بخش مجزایی به بحث های سیاسی تعلق بگیره تا هم اصول آزادی بیان و اندیشه حفظ بشه و کاربرا بتونن بدون بی احترامی و درگیری از بحث هاشون نتیجه مطلوب بگیرن و هم تالار های دیگه آلوده شعار های سیاسی نشن..
آگاهی از سیستم مدیریتی کشور و انتقاد و اظهار نظر در مورد اون حق مسلم هر ایرانیه..
امید وارم این حق از کاربران سایت باشگاه مهندسان ایران سلب نشه...

دوست عزیز این بخش در حال ساخت هست و به زودی آماده میشه.:gol:

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا در تالار اسلام يك زير تالار درست كنيد به نام دانلود نوحه و روضه هاي مذهبي..
اگر ايجاد كنيد به اميد خدا دست ميگيريمش..

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسي جواب مارو نميده؟!
مستقيم برم به ادمين نامه بنوسيم كه سبك تر هستم!
پس كاربرد اينجا چيه واقعا؟!

سرمد حیدری

مدیر تالار
سلام دوست عزیز.
برای ایجاد زیر تالار ادمین باید اقدام کنن. در مورد نوحه هم فک کنم یه تاپیک داشته باشه شما میتونید یه تاپیک بزنید و نوحه های خودتون رو اونجا بذارید.

Excalibur

عضو جدید
لطفا یه فکری به حال این مشکلات سایت بکنین که 1000 نوع ارور نده وقت و اعصاب ما رو ضایع کنه!!!

سرمد حیدری

مدیر تالار
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=112625
ز ادمین عزیز میخوام که به آدرس بالا بره و ببینه که چقدر بچه های معدن از عملکرد مدیر بخش معدن ناراضین
من که زبونم مو در اورود...:mad:

مدیر معدن دیگه نمیاد. خود کاربرا باید فعالیتشون رو زیاد کنن تا از بینشون یه مدیر انتخاب بشه.

لطفا یه فکری به حال این مشکلات سایت بکنین که 1000 نوع ارور نده وقت و اعصاب ما رو ضایع کنه!!!

عزیز دلم تو غصه نخور. کچل میشی. اینم انشاالله درست میشه.

sszz23

عضو جدید
لطفا تاپیک«ایستگاه سلامت» رو از این قسمت بردارید.بالاخره راهنمای سایته یا تالار تخصصی؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه درخواستي از مديريت سايت داشتم ، اين تالار يكي از مهمترين تالارهاي باشگاهست چون كاربرايي كه با مشكل روبرو ميشن از اينجا انتظار پاسخ گرفتن دارن ...متاسفانه مدير اين بخش مدتيه كه تشريف ندارن و گويا سرمد جان لطف ميكنن و كم و بيش پاسخ كاربرارو ميدن ولي به نظر ميرسه ايشون مشغله هاي ديگه اي توي سايت دارن كه نميتونن تمام وقت به اينجا بپردازن ... ميخواستم درخواست كنم يه مدير موقت واسه اين تالار تعيين كنيد تا وقتي كه آقا سعيد دوباره برگردن :gol:

سرمد جان فكر ميكنم از مديرا فقط تو هستي كه اينجا سر ميزني پس يه زحمتي بكش اين موضوع رو با مديراي ارشد سايت در ميون بذار ;)

سرمد حیدری

مدیر تالار
يه درخواستي از مديريت سايت داشتم ، اين تالار يكي از مهمترين تالارهاي باشگاهست چون كاربرايي كه با مشكل روبرو ميشن از اينجا انتظار پاسخ گرفتن دارن ...متاسفانه مدير اين بخش مدتيه كه تشريف ندارن و گويا سرمد جان لطف ميكنن و كم و بيش پاسخ كاربرارو ميدن ولي به نظر ميرسه ايشون مشغله هاي ديگه اي توي سايت دارن كه نميتونن تمام وقت به اينجا بپردازن ... ميخواستم درخواست كنم يه مدير موقت واسه اين تالار تعيين كنيد تا وقتي كه آقا سعيد دوباره برگردن :gol:

سرمد جان فكر ميكنم از مديرا فقط تو هستي كه اينجا سر ميزني پس يه زحمتي بكش اين موضوع رو با مديراي ارشد سايت در ميون بذار ;)

چشم شادمهر جان. من خودم سعی میکنم بیشتر به اینجا سر بزنم تا زمانی که سعید عزیز خودشون تشریف بیارن. به بقیه مدیرا هم میگم بیشتر به اینجا توجه کنند.
مرسی از توجهت:gol:

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خوبم..
من درخواست زدن يك زير تالار داشتم با نام دفاع مقدس.
مثل اينكه ميبايست به مدير مربوطه بگم.
نميدونستم به كي بگم..بخش ازاد كه مديراش كم هستن..
در هر صورت اومدم اينجا مطرح بكنم كه به گوش ادمين برسونيد..
به اميد خدا بتونيم باشگاه رو از اين نظر هم پيش ببريم..
خيلي خوب ميشه.

سـعید

مدیر بازنشسته
دوستان خوبم..
من درخواست زدن يك زير تالار داشتم با نام دفاع مقدس.
مثل اينكه ميبايست به مدير مربوطه بگم.
نميدونستم به كي بگم..بخش ازاد كه مديراش كم هستن..
در هر صورت اومدم اينجا مطرح بكنم كه به گوش ادمين برسونيد..
به اميد خدا بتونيم باشگاه رو از اين نظر هم پيش ببريم..
خيلي خوب ميشه.
دوست عزیز ممنونم از پیشنهادتون...
اضافه شدن تالار یا زیر تالار ها با توجه به صلاح دید مدیریت سایت و دیگر فاکتور ها صورت میگیره..
حتما پیشنهاد شما منعکس خواهد شد...

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ممنونم از پیشنهادتون...
اضافه شدن تالار یا زیر تالار ها با توجه به صلاح دید مدیریت سایت و دیگر فاکتور ها صورت میگیره..
حتما پیشنهاد شما منعکس خواهد شد...
دوست خوبم مطرح فرمودين؟

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نتیجه رسیدن چنین مواردی ملزم مدتی وقت است که بعد از بررسی های مدیریت سایت به نتیجه خواهد رسید..
در صورت نتیجه گرفتن حتما مطلع خواهید شد..
ممنونم از بزرگواريتون..
فقط كمي زودتر چون توي اين شرايط جاش خيلي خاليه..
باز هم ممنون..منتظر ميمونم.

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا سعید گل گلاب
خسته نباشین
یه سوال داشتم
(و اگه وجود نداشت یه پیشنهاد خوب)
میخواستم بدونم چطور میشه برا دوستام به طور یکجا یک پیغام رو ارسال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
مثلا ببینیم من 30 تا دوس دارم تو باشگاه
اگه بخوام دونه دونه به صفحه هرکدوم از دوستام سر بزنم و پیام بزارم
خیلیییییییییییییی طول میکشه مخصوصا اگه تو صفحش بچه ها براش عکس فرستاده باشن
من تو یه سایت دیگه عضو بودم (یه سایت خارجی که عینهو همینجا بود)
من اونجا میتونستم با وارد کردن کد [all my friend]
یه پیام رو برا همه دوستانم (نه همه اعضا باشگاه چون خودم میدونم اونجوری میشه یه بمب اسپم)
لطفا راهنماییم کنین!!!!!!!!!!!!!!
با تشکر:gol::gol::gol::gol:

NGH

عضو جدید
احتراما"،گذشته از محاسن باشگاه به استحضار می رساند با توجه به اسم باشگاه تصورم این بود که بایستی یک مکانی کاملا" تخصصی باشه، ولی تو یه نگاه کلی باشگاه به بخشهای مختلف مثل فنی و مهندسی( خودش تالار رشته های غیر مهندسی و زبان انگلیسی و ...شامل میشه)، دانشگاه، کامپیوتر و اینترنت،عمومی و فرهنگی تقسیم میشه که با توجه به وجود بخش های غیر تخصصی به نظرم بخش مالی (مباحثی مثل مدیریت مالی، بورس و سهام، فارکس، سرمایه گذاری های کوتاه مدت و بلند مدت، پرتفوی و ...) از قلم افتاده و مطلب دوم اینکه سازماندهی و تقسیم مطالب از کل به جزء و بلعکس درست انجام نشده و این باعث سر درگمی میشه.موفق باشید مثل همیشه

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام. لطفا عنوان تاپيك زير را تغيير دهيد به " دانشجويان دانشگاه ساوه "

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=28057
به مدیر تالار یا مدیر ارشد اطلاع بدهید...
سلام آقا سعید گل گلاب
خسته نباشین
یه سوال داشتم
(و اگه وجود نداشت یه پیشنهاد خوب)
میخواستم بدونم چطور میشه برا دوستام به طور یکجا یک پیغام رو ارسال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
مثلا ببینیم من 30 تا دوس دارم تو باشگاه
اگه بخوام دونه دونه به صفحه هرکدوم از دوستام سر بزنم و پیام بزارم
خیلیییییییییییییی طول میکشه مخصوصا اگه تو صفحش بچه ها براش عکس فرستاده باشن
من تو یه سایت دیگه عضو بودم (یه سایت خارجی که عینهو همینجا بود)
من اونجا میتونستم با وارد کردن کد [all my friend]
یه پیام رو برا همه دوستانم (نه همه اعضا باشگاه چون خودم میدونم اونجوری میشه یه بمب اسپم)
لطفا راهنماییم کنین!!!!!!!!!!!!!!
با تشکر:gol::gol::gol::gol:
سلام دوست عزیز...
با تشکر از پیشنهاد خوبتون باید خدمت شما عرض کنم که بنده دقیقا همین پیشنهاد رو به مدیریت سایت در چندی قبل ارائه کردم که همچنان منتظر تایید این پیشنهاد هستم...
امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه برسه..
احتراما"،گذشته از محاسن باشگاه به استحضار می رساند با توجه به اسم باشگاه تصورم این بود که بایستی یک مکانی کاملا" تخصصی باشه، ولی تو یه نگاه کلی باشگاه به بخشهای مختلف مثل فنی و مهندسی( خودش تالار رشته های غیر مهندسی و زبان انگلیسی و ...شامل میشه)، دانشگاه، کامپیوتر و اینترنت،عمومی و فرهنگی تقسیم میشه که با توجه به وجود بخش های غیر تخصصی به نظرم بخش مالی (مباحثی مثل مدیریت مالی، بورس و سهام، فارکس، سرمایه گذاری های کوتاه مدت و بلند مدت، پرتفوی و ...) از قلم افتاده و مطلب دوم اینکه سازماندهی و تقسیم مطالب از کل به جزء و بلعکس درست انجام نشده و این باعث سر درگمی میشه.موفق باشید مثل همیشه
با تشکر از بیانات مفیدتون باید خدمت شما عرض کنم که اضافه کردن بخش های متفرقه به دستور و صلاح دید مدیریت سایت خواهد بود..موفق باشید..

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سعید جون
خوبی ؟

مدتیه که لینک گذاری توی باشگاه مشکل پیدا کرده
یه چند باری شاهد این مشکل بودم

وقتی رو یه نوشته کلیک میکنم تا وارد قسمت لینک گذاشته شده بشه، اولش آدرس باشگاه رو مینویسه و لینک رو باز نمیکنه
و این برا افراد تازه کار مشکله و فکر میکنن لینک خرابه

میشه در مورد این موضوع با ادمین صحبت کنی ؟

یوکابد

عضو جدید
سلام به شما عزیزان شب یلداتون پیش پیش مبارک :smile::smile: تشکر ویزه دارم از سایت خوبتون کمک رسانیتون عالیه;) مرسی مرسی مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا