انتقـــــــــادات و پیشنـــــــــــهادات

انتقـــــــــادات و پیشنـــــــــــهادات

• مجموع رای دهندگان
    13
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Clemenza

عضو جدید
با سلام

چرا در امضا نمیشه از عکس استفاده کرد. به راحتی محدودیت ابعاد عکس هم قابل اجراست. ولی چرا کلاً حذف شده؟ پیشاپیش از پاسختون سپاسگزارم

Clemenza

عضو جدید
متأسفانه پاسخگویی خیلی ضعیف هست و بهایی به کاربران داده نمیشه. در هر صورت موفق باشید.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

چرا در امضا نمیشه از عکس استفاده کرد. به راحتی محدودیت ابعاد عکس هم قابل اجراست. ولی چرا کلاً حذف شده؟ پیشاپیش از پاسختون سپاسگزارم

متأسفانه پاسخگویی خیلی ضعیف هست و بهایی به کاربران داده نمیشه. در هر صورت موفق باشید.

سلام دوست عزیز
خوبین ؟
چرا زود قضاوت می‌کنین ؟ مدیر مربوط به این بخش نیست، من و چنتا از بچه‌های باشگاه در حد توانمون پاسخ‌گو هستیم که البته منم چن روزی نبودم و این سوال رو الان دیدم، البته قبلها هم پاسخ داده شده به این سوال

خوب محدودیت ابعاد عکس قابل اجراس ولی این سایت به دلیل بار خوبی که داره کمی سنگین شده و بارها مجبور به تغییر سرور شده برای بالا رفتن سرعت
اگه هر کاربر بخواد از عکس استفاده کنه، سایت خیلی سنگین میشه و افرادی که سرعت پایینی دارن بزور قادر به باز کردن سایت می‌شن
فکرش رو کنین، سایتی با همچین کیفیت و تعداد کاربرانی، همچین امکانی رو بزاره، چقد سنگین میشه ؟
به دلیل کیفیت ظاهری و همینطور سرعت سایت قادر به اجرای این مهم نیستیم !

Clemenza

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خوبین ؟
چرا زود قضاوت می‌کنین ؟ مدیر مربوط به این بخش نیست، من و چنتا از بچه‌های باشگاه در حد توانمون پاسخ‌گو هستیم که البته منم چن روزی نبودم و این سوال رو الان دیدم، البته قبلها هم پاسخ داده شده به این سوال

خوب محدودیت ابعاد عکس قابل اجراس ولی این سایت به دلیل بار خوبی که داره کمی سنگین شده و بارها مجبور به تغییر سرور شده برای بالا رفتن سرعت
اگه هر کاربر بخواد از عکس استفاده کنه، سایت خیلی سنگین میشه و افرادی که سرعت پایینی دارن بزور قادر به باز کردن سایت می‌شن
فکرش رو کنین، سایتی با همچین کیفیت و تعداد کاربرانی، همچین امکانی رو بزاره، چقد سنگین میشه ؟
به دلیل کیفیت ظاهری و همینطور سرعت سایت قادر به اجرای این مهم نیستیم !

دوست عزیز ضمن تشکر از پاسخ شما در خصوص سرور و سنگین شده صفحات متوجه فرمایش شما هستم. ام خود بنده هم در انجمن دیگری مدیر هستم. محدویت امضای به عنوان مثال حتی 200*500 تازه اون هم با قراردادن عکس در یک آپلودسنتر دیگه - نه خود سرور سایت که موجب بارگذاری زیاد بشه - نه صفحات رو دیر باز می کنه و نه فشاری به سرور خواهد آورد.

متشکرم

Clemenza

عضو جدید
خوب پاسخ صحبت دفعه پیش رو که نگرفتیم. اما یک سؤال دارم. چرا در پروفایل افراد امکان نقل قول کردن یا در واقع دکمه quote موجود نیست؟ فکر نمی کنم مشکل خاصی رو به وجود بیاره

Clemenza

عضو جدید
بهتر نیست این تاپیک رو که نقش دکور پیدا کرده ببندید تا حداقل کاربران سایت فکر نکنن می تونن پیشنهادی بدن

شلغم نپخته

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه وارد هستم
و میخوام تووی بخش موبایل فعالیت کنم
ولی بخش موبایل خیلی ساده هست و نمیشه فعالیت کردش
واسه بخش بندی جدیدش , باید به کی بگم؟
ممنون

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من تازه وارد هستم
و میخوام تووی بخش موبایل فعالیت کنم
ولی بخش موبایل خیلی ساده هست و نمیشه فعالیت کردش
واسه بخش بندی جدیدش , باید به کی بگم؟
ممنون

سلام خوش اومدی دوست گلم ...:gol:
عزیزان کسی که مسئول رسیدگی هست یک کمکی بده ممنون میشم
ایشون خیلی می تونن تو فعال کردن این بخش کمک کنن ممنون:gol:

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-چندتا از این هک های نصب شده بی مورد رو می تونید بردارید سرعت لود صفحه اول بالا بره . ( الان که سایت بازدید کنندش به نسبت بالاست "افراد بازدید کننده در شبانه روز " بی مورده )
2- DropDownList برای انتقال سریع به انجمن ها هم کامل نیست و خیلی از انجمنها در آنجا ذکر نشده.
3- در ادیتور برای پاسخ سریع تگ CODE را هم فعال کنید . ( برای نوشتن مطالبی که بایستی ltr باشه ، مثل کدهای برنامه ها )

sontral

عضو جدید
عرض سلام و ادب به همه شما عزیزان که تلاش برای بالا بردن سطح علمی جامعه دارید..
راستش اگه بخوام بگم یه دفعه ای اومدم و با سایت آشنا شدم و اومدم یه مشکل بگم دروغ گفتم..
ماشالله اینقدر سایت باشگله مهندسان معروف هست که نمیشه گفت الان برحسب اتفاق اشنا شدم باهاش..
(انشالله در آینده نزدیک بیشتر مزاحمتون میشم..)
بریم سر اصل مطلب...
من به عنوان یه کاربر جدید ، وارد سایت شدم...
اولین بخشی که نظر کاربر رو جلب میکنه بخشی هست که اطلاعاتی در مورد سایت نوشته...
مثلا" همین بخشی که این تاپیک توش هست...
واقعا" حیفه.. یه سایت با این امار بازدید بالا...
با این سطح علمی ، با این مدیریت فنی و امکانات ...
تو یه بخش ساده با دو صفحه فهرست تاپیک (منظورم بخش راهنمای سایت هست) این قدر بی نظم باشه...
هر کسی اومده یه تاپیک زده...با عنوان نا معلوم..
یکی در مورد ادبیات.. یکی در مورد مهندسی مکانیک..
جسارت بنده رو ببخشید...
ولی اگه یه همتی یکنید و به همه بخش ها و تالار ها یه نظم قابل قبول ببخشید خیلی عالی میشه...
عرض دیگه ای نیست جز تشکر از همه شما عزیزان..
موفق باشید

ARCHITECTUR565

عضو جدید
باسلام به شما عزیزان

چه دردی دارد این انسان که از احساس سرشار است .نمیدانم که این فرصت برایم تابه کی باقیست.
ولی اکنون که بیدارم...

mahsa v0r0jak

عضو جدید
سلام
اول از همه باید تشکر کرد از تشکیل این سایت که کمک زیادی به دوستان و بچه ها می کنه
دومین که پیشنهاد می کنم یه قسمتی باز کنین که هر کسی پست هایی که می فرسته رو ببینه
من مشکلم این شده که نمی دونم تو کدوم تاپیک دقیقا پست گذاشتم یا دنبال جوابم توی تاپیکی پست گذاشتم بگردم
اگه این قسمت پست هایی که ارسال کردیم فعال بشه خیلی از مشکلات حل می شه

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
اول از همه باید تشکر کرد از تشکیل این سایت که کمک زیادی به دوستان و بچه ها می کنه
دومین که پیشنهاد می کنم یه قسمتی باز کنین که هر کسی پست هایی که می فرسته رو ببینه
من مشکلم این شده که نمی دونم تو کدوم تاپیک دقیقا پست گذاشتم یا دنبال جوابم توی تاپیکی پست گذاشتم بگردم
سلام دوست عزیز:gol:
خوش اومدین

عزیز گزینه تنظیمات شخصی رو بزنین تاپیک هایی که در اون شرکت داشتین براتون به صورت لیست میاد:w16:

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام

منم یه نکته بگم
تاپیک هایی که در ان پست قرار دادید با این http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/thread_dot_hot.gifعلامت نشان داده می شن

dokhtare darya

عضو جدید
تاپیکم رو نخونده حذف کردن

تاپیکم رو نخونده حذف کردن

سلام :)

من تو بخش ادبیات قسمت مشاعره یه تاپیک خواستم بذارم بعد کلیک رو ارسال یه نوشته ای اومد که اول باید مدیر بخش بخوندش بعد وارد شه ما هم از همه جا بیخبر گفتیم ok :surprised:

ولی میبینم هر یه دقیقه یه تاپیک مینویسن بچه ها ......کسی هم جلودارشون نیست :(

میشه یکی بگه داستان از چه قراره ؟؟؟؟؟...............:mad:

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام :)

من تو بخش ادبیات قسمت مشاعره یه تاپیک خواستم بذارم بعد کلیک رو ارسال یه نوشته ای اومد که اول باید مدیر بخش بخوندش بعد وارد شه ما هم از همه جا بیخبر گفتیم ok :surprised:

ولی میبینم هر یه دقیقه یه تاپیک مینویسن بچه ها ......کسی هم جلودارشون نیست :(

میشه یکی بگه داستان از چه قراره ؟؟؟؟؟...............:mad:

تاپیک هایی که توی تالار ادبیات زده می شه
اول باید مدیران تالار تایید کنند
معمولا تاپیک های تکراری تایید نمیشه

shadab82

عضو جدید
مشکل

مشکل

من پسوردم را گم کرده وایمیلی که قبلا ثبت نام کرده ام خراب شده چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پیشنهاد

پیشنهاد

اگر امکان داره مقطع تحصیلی یا آخرین مدرک تحصیلی هم در مشخصات کاربر زیر آواتار نمایش داده بشه

به نظرم اینجوری بهتره

ممنون

سعيد؟

عضو جدید
خیلی دنبال تالاری مربوط به صنایع دریایی گشتم ولی ندیدم به نظر من اگه اونم اضافه شود خوب میشه
دستتون درد نکنه

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اصلا هیشکی به این تاپیک سر نمیزنه.. داریم واسه خودمون پیشنهاد میدیم :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا