انتقاد کور نتیجه اش میشود این.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتقاد در جامعه ما عموما با کج سلیقگی همراه هست چه از طرف انتقاد شونده و چه از طرف انتقاد کننده.

سایت عصر ایران که عموما بهش سر میزنم و در برخی مواقع مقاله های خوبی هم چاپ میکنه ولی بعضی وقتها دیگه سعی داره فقط یه جور به وضع جامعه انتقاد کنه اونم از نوع کورش.

در جریان اب بازی و اب پاشی دختران و پسران به همدیگه و تقریبا اشتباه دونستن این موضوع در تمامی سایتهای خبری(البته هر کدوم دلیلی رو برای این موضوع اوردن) ،این سایت هم به دنبال دیگر سایتها دنبال مقصر گشته و اینطور نتیجه گرفته که از اونجایی که جوانان ما جایی برای گردش ندارند و هزینه گردش و تفریح هم زیاده مجبورن بیان اینطور گردش و تفریح کنن!!!!

خب اگه میخوای کمبود تفریحات جوانان رو بگی خب بگو.درست.دستت درد نکنه اما چرا الکی ربطش میدی به این ابپاشی!!!

این ابپاشی که بین جوونهایی بوده که از ظاهر امر پیداست که جز قشر مرفه جامعه هستن که انواع و اقسام سرگرمی و تفریح رو دارن و در ضمن پول کافی برای رفتن به سینما و استخر و باشگاه و بولینگ و بیلیارد و ... رو دارند و فقط درد تنوع خواهی و تست یه بازی و هیجان جدید همراه با پسر همسایه و دوست پسر فیس بوکی رو دارند. چرا اخه الکی سعی میکنی انتقاد کنی ؟؟؟شاید هم دوست داشتی انتقادت جدید و تازه باشه که هیچ سایتی نگفته باشه!

خوبه کورکورانه انتقاد نکنیم و با انصاف و منطق مشکلات جامه رو ببینیم.

Sarp

مدیر بازنشسته
والا واقعیتش همون موقعی که این خبر و تاپیکش رو دیدم خواستم بگم
ولی دیدم حوصله حمله بچه ها رو ندارم :دی

میخواستم بگم به سر و وضع اینا نمیخوره از قشر ضعیف باشند و کمبود تفریح داشته باشند :دی

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
و فقط درد تنوع خواهی و تست یه بازی و هیجان جدید همراه با پسر همسایه و دوست پسر فیس بوکی رو دارند. چرا اخه الکی سعی میکنی انتقاد کنی ؟؟؟شاید هم دوست داشتی انتقادت جدید و تازه باشه که هیچ سایتی نگفته باشه!

خوبه کورکورانه انتقاد نکنیم و با انصاف و منطق مشکلات جامه رو ببینیم.
برای من خیلی جالبه: پسر همسایه و دوست پسر فیس بوکی ... شما تو ادبیاتتونم کاملا مشخصه که بار تمام ماجرا رو رو دوش جنس زن می ندازین!! احتمالا جزو اون دسته نیستین که وجود زن رو منبع و منشا فساد می دونن؟؟؟
.
واقعا خوبه که کورکورانه انتقاد نکنیم!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمنا الان اکثر جوونا خوشپوشن... اونم رو حساب چشم و همچشمی و بیکاری... ساده از ظاهر مردم می فهمین قشر مرفهن!!
.
پ.ن. وضعیت تفریح و گردش و اوقات فراغت تو ایران افتضاح تر از افتضاحه... هم برای پسرا هم دخترا... منتها برای دخترا بیشتر

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من خیلی جالبه: پسر همسایه و دوست پسر فیس بوکی ... شما تو ادبیاتتونم کاملا مشخصه که بار تمام ماجرا رو رو دوش جنس زن می ندازین!! احتمالا جزو اون دسته نیستین که وجود زن رو منبع و منشا فساد می دونن؟؟؟
.
واقعا خوبه که کورکورانه انتقاد نکنیم!

تفریح با دختر همسایه و دوست دختر فیسبوکی رو ببخشید از قلم انداختم.
اتفاقا بنده معتقدم که دخترها عموما تو طول تاریخ و البته اینجا گول پسر ها و مردها رو میخورن و خودشون رو اسون در اختیار تفریح این مرد تاریخ میزارن و مارمولکی و موذی گری بیشتز از جنس مرده و زن این وسط به خاطر سادگی بیش از حد قربانی ماجرا هست.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمنا الان اکثر جوونا خوشپوشن... اونم رو حساب چشم و همچشمی و بیکاری... ساده از ظاهر مردم می فهمین قشر مرفهن!!
.
پ.ن. وضعیت تفریح و گردش و اوقات فراغت تو ایران افتضاح تر از افتضاحه... هم برای پسرا هم دخترا... منتها برای دخترا بیشتر

وضعیت تفریح رو کاری باهاش ندارم کهتوایران چجوره.

اما به من و خیلی از دوستان حق بده که باور نکنیم اینهایی که اومدن قشر مستضعف جامعه که هیچ امکاناتی ندارن هستن و از زور بی تفریحی مجبور به انجام این کارها شدن!!!!

احتمالا هم اون تفنگ ابپاشهای خوشگل و با کلاس رو هم از کمیته امداد گرفتن!!!

amin karmania

عضو جدید
حالا كه اومدن!!!
حالا كه همچين مردمي داريم كه اينجوري حال ميكنن!!!
حالا ميگي باهاشون چكار كنيم؟؟؟؟

alborz_2000

اخراجی موقت
تفریح با دختر همسایه و دوست دختر فیسبوکی رو ببخشید از قلم انداختم.
اتفاقا بنده معتقدم که دخترها عموما تو طول تاریخ و البته اینجا گول پسر ها و مردها رو میخورن و خودشون رو اسون در اختیار تفریح این مرد تاریخ میزارن و مارمولکی و موذی گری بیشتز از جنس مرده و زن این وسط به خاطر سادگی بیش از حد قربانی ماجرا هست.

رضا جون، امتیاز 1 روزنامه رو بگیر، 4صفحه هم به خودت اختصاص بده با این تحلیل های عمقی که میزنی به قلب دفاع. "زن این وسط به خاطر سادگی بیش از قربانی ماجرا میشه" اخه میشه؟ عالم وادم میدونن که مکر و حیله زن، واسه یه مرد اصلا قابل درک نیست. درسته بعضی زنا فریب پسر ها رو میخورن،موضوعش جدا، درسته بخش بزرگی از جنگ ها ی قدیم و حتی قتل های خانوادگی الان باعثش زنا هست، اینم موضوعش جدا. کسایی که اومدن اب بازی، گول جنس مخالف رو نخوردن که. براشون جذابیت داشته. حالا دلیلش هرچی هست من کاری ندارم. ولی این که دخترا ساده هستن، خیلی حرفه بی خودی بود. اومدی سر بسر "ایس دریم" نزاری، موضوع رو خراب کردی

Avid & Ara

عضو جدید
آقا رضا شما بچه کجایی؟
بگو تا بهت بگم قشر مرفه جامعه چجوری میگرده ...
مشگل اینجاست که ما از رو ظاهر قضیه حکم صادر میکنیم ....
من جوون زیاد دیدم که ظهرا که بابش خوابه ماشین میپیچونه بره مسافر کشی پول تو جیبی در بیاره وسه چی واسه اینکه بره یه تی شرت خوب بخره که کم نیاره این یه نمونشه...
شاید عدهای از اون دستهای باشن که شما میگی ولی خیلیاشون خانواده بودن تتو عکس ها همم بود ...
زن چادری مادر با بچه و... تو ش بود...
پس از اساس حرفت مجل داره برادر

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جون، امتیاز 1 روزنامه رو بگیر، 4صفحه هم به خودت اختصاص بده با این تحلیل های عمقی که میزنی به قلب دفاع. "زن این وسط به خاطر سادگی بیش از قربانی ماجرا میشه" اخه میشه؟ عالم وادم میدونن که مکر و حیله زن، واسه یه مرد اصلا قابل درک نیست. درسته بعضی زنا فریب پسر ها رو میخورن،موضوعش جدا، درسته بخش بزرگی از جنگ ها ی قدیم و حتی قتل های خانوادگی الان باعثش زنا هست، اینم موضوعش جدا. کسایی که اومدن اب بازی، گول جنس مخالف رو نخوردن که. براشون جذابیت داشته. حالا دلیلش هرچی هست من کاری ندارم. ولی این که دخترا ساده هستن، خیلی حرفه بی خودی بود. اومدی سر بسر "ایس دریم" نزاری، موضوع رو خراب کردی

حالا که تو این ماجرا پسرها تا میتونستن دلی از عزا دراوردن .چیزایی که با ف ی ل ت ر شکن و ...باید تواینترنت پیدا میکردن جلوشون با چشم غیر مسلح !!!میدیدن و کلی هم استفادشو بردن.
حالا به نظرت کی ابزار بوده؟؟؟؟

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اما به من و خیلی از دوستان حق بده که باور نکنیم اینهایی که اومدن قشر مستضعف جامعه که هیچ امکاناتی ندارن هستن و از زور بی تفریحی مجبور به انجام این کارها شدن!!!!

احتمالا هم اون تفنگ ابپاشهای خوشگل و با کلاس رو هم از کمیته امداد گرفتن!!!
موافقم...;)

amin karmania

عضو جدید
نه خوب رضا جون
جواب بده يه راه حل پيدا كن.
يه جايگزين؟؟
داريم؟؟؟

alborz_2000

اخراجی موقت
آقا رضا شما بچه کجایی؟
بگو تا بهت بگم قشر مرفه جامعه چجوری میگرده ...
مشگل اینجاست که ما از رو ظاهر قضیه حکم صادر میکنیم ....
من جوون زیاد دیدم که ظهرا که بابش خوابه ماشین میپیچونه بره مسافر کشی پول تو جیبی در بیاره وسه چی واسه اینکه بره یه تی شرت خوب بخره که کم نیاره این یه نمونشه...
شاید عدهای از اون دستهای باشن که شما میگی ولی خیلیاشون خانواده بودن تتو عکس ها همم بود ...
زن چادری مادر با بچه و... تو ش بود...
پس از اساس حرفت مجل داره برادر
اساسا این چند وقته تحلیل های رضا مشکل داره. حقیقتا این روزا از رو لباس کسی نمیشه فهمید مال کجای شهره. هنوزم نفهمیدم این جمله یعنی چی"که دخترا ساده، گول پسرا رو میخورن" یعنی دخترا نمیفهمن؟ تشخیص ندارن؟

amin karmania

عضو جدید
بابا چه گيري دادين اينا چه قشرين!!!
اينا آدمن.
اگه با كارشون موافقين كه هيچي اگه نه يه راه حل!!!!
يه جايگزين.

alborz_2000

اخراجی موقت

حالا که تو این ماجرا پسرها تا میتونستن دلی از عزا دراوردن .چیزایی که با ف ی ل ت ر شکن و ...باید تواینترنت پیدا میکردن جلوشون با چشم غیر مسلح !!!میدیدن و کلی هم استفادشو بردن.
حالا به نظرت کی ابزار بوده؟؟؟؟

من و شما به دیده سو استفاده و ابزار بودن نگاه میکنیم. ولی من در همون دانشگاه لیسانسم کلی دختر میشناختم(منظورم 2نفره) که به کل با این دیدگاه مخالف بودن. راستی یعنی کنار دریا، تو کشور های دیگه، همه زنا ابزار واقع شدن! شاید همونجوری که یه مرد میخواد اندام ورزیدشو (که کلی قرص امپول مصرف کرده) نشون سایرین بده، یه زنم دوست ذاری زیبایی خودشو نشون بده(اخه واسه چی بحث میکشی به اینجا که من مجبور شم این حرفارو بزنم. مثلا الان ماه عبادت) من رفتم فعلا

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خوب رضا جون
جواب بده يه راه حل پيدا كن.
يه جايگزين؟؟
داريم؟؟؟

جوابش خودش یه تاپیکه عزیز.

فقط خلاصه بگم که تفریح نتونم داشته باشم رو به این ترجیح میدم که حیا و عفتم رو زیر سوال ببرم و خدا و امام زمان و حضرت زهرا رو از خودم برنجونم.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بحث بحث درستی و نادرستی ابپاشی نیستا

برای اون تاپیکهای مخصوص زده شده.
بحث سر انتقادهای عصر ایرانه

amin karmania

عضو جدید

فقط خلاصه بگم که تفریح نتونم داشته باشم رو به این ترجیح میدم که حیا و عفتم رو زیر سوال ببرم و خدا و امام زمان و حضرت زهرا رو از خودم برنجونم.
خوب خدا رو شكر
خودت داري جواب خودتو ميدي
برو كار فرهنگي كن وضع و اونجوري كن كه دوست داري
همينطور كه كار فرهنگي شد تا وضع اينجوري بشه كه تو دوس نداري.
آخه به قول شاعر:
به عمل كار بر آيد به سخنراني نيست

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اساسا این چند وقته تحلیل های رضا مشکل داره. حقیقتا این روزا از رو لباس کسی نمیشه فهمید مال کجای شهره. هنوزم نفهمیدم این جمله یعنی چی"که دخترا ساده، گول پسرا رو میخورن" یعنی دخترا نمیفهمن؟ تشخیص ندارن؟

دخترها تو این موارد از پسر ها همیشه رودست خوردن.

وایسا کلی تر بگم.

مرد تاریخ عموما برای استفاده بیشتر از زن دید که باید این زن رو یه جوری بکشه بیرون ازخونه تا بهتر از این جنس خدادادی استفاده کنه.خب نقشه ریخت و اومد گفت که ای زن تو با من مرد چه فرقی میکنی.؟؟؟ما با هم برابریم ! و با این حرفهای خیلی خیلی قشنگ زن رو کشید بغل خودش و الان اینی هست که میبینیم:
بازار زن و س--ک--س جز سه تجارت اول دنیا هست.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خدا رو شكر
خودت داري جواب خودتو ميدي
برو كار فرهنگي كن وضع و اونجوري كن كه دوست داري
همينطور كه كار فرهنگي شد تا وضع اينجوري بشه كه تو دوس نداري.
آخه به قول شاعر:
به عمل كار بر آيد به سخنراني نيست

ممنوم که باعث شدی خودم جواب خودم رو بدم.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه طعنه بزن ولي راش همينه كه گفتم
حالا تو باز مسخره كن

معذرت میخوام اگه فکر کردی دارم مسخره میکنم.

دوست عزیز کار فرهنگی یه حرف شعاریه.
از این حرفهای شعاری خوشم نمیاد.

خانواده.خانواده.خانواده

فقط همین.اینو درست کنیم بقیه حله.

amin karmania

عضو جدید
معذرت میخوام اگه فکر کردی دارم مسخره میکنم.

دوست عزیز کار فرهنگی یه حرف شعاریه.
از این حرفهای شعاری خوشم نمیاد.

خانواده.خانواده.خانواده

فقط همین.اینو درست کنیم بقیه حله.
خوب الان دعوا ميكني اينا چه قشريين چه ربطي به تحكيم بنيان خانواده داره من نميفهمم

alborz_2000

اخراجی موقت
دخترها تو این موارد از پسر ها همیشه رودست خوردن.

وایسا کلی تر بگم.

مرد تاریخ عموما برای استفاده بیشتر از زن دید که باید این زن رو یه جوری بکشه بیرون ازخونه تا بهتر از این جنس خدادادی استفاده کنه.خب نقشه ریخت و اومد گفت که ای زن تو با من مرد چه فرقی میکنی.؟؟؟ما با هم برابریم ! و با این حرفهای خیلی خیلی قشنگ زن رو کشید بغل خودش و الان اینی هست که میبینیم:
بازار زن و س--ک--س جز سه تجارت اول دنیا هست.

تجارت سوم چون نیاز هر دو گروهه. زن لازم داره مرد هم لازم داره. البته من خودم شدیدا مخالفم. ولی وقتی میزاریم تهاجم فرهنگی مثل نقل ونبات بیاد تو کشور، نتیجش همینه. اگه روز اول با ماهواره برخود قاطع شده بود، الان فارسی وان نبود که این اراجیف رو پخش کنه و من خودم مجبور شم هرجا که میرم اخطار کنم، اگه صدای فارسی وان رو بشنوم، خدا بداد کوچیک و بزرگتون برسه . به موقع با هیچی برخورد مناسب انجام نشده. نه فقط با زور، فرهنگ سازی، پیدا کردن یک جایگزین. ولی اینکه دسته ای دسته دیگه رو گول زده، حرف اشتباهیه.

amin karmania

عضو جدید
تجارت سوم چون نیاز هر دو گروهه. زن لازم داره مرد هم لازم داره. البته من خودم شدیدا مخالفم. ولی وقتی میزاریم تهاجم فرهنگی مثل نقل ونبات بیاد تو کشور، نتیجش همینه. اگه روز اول با ماهواره برخود قاطع شده بود، الان فارسی وان نبود که این اراجیف رو پخش کنه و من خودم مجبور شم هرجا که میرم اخطار کنم، اگه صدای فارسی وان رو بشنوم، خدا بداد کوچیک و بزرگتون برسه . به موقع با هیچی برخورد مناسب انجام نشده. نه فقط با زور، فرهنگ سازی، پیدا کردن یک جایگزین. ولی اینکه دسته ای دسته دیگه رو گول زده، حرف اشتباهیه.
آقا نگو فرهنگ سازي آخه چون جنبه شعاري داره داش رضا دوس نميداره.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب الان دعوا ميكني اينا چه قشريين چه ربطي به تحكيم بنيان خانواده داره من نميفهمم

فکر کنم بحث کمی سردرگم شد.
شما گفتی خب چکار کنن وقتی تفریح ندارن؟؟؟

منگفتم ادم تفریح نکنه بهتره تا معصیت خدا کنه
شما گفتی خب باید کار فرهنگی شه که این نهادینه بشه
منم گفتم کار فرهنگی رو ولش کن بایداز خانواده شروع کرد.هر کس خانواده خودشو

درست شد؟؟؟یااشتباه کردم؟؟؟

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هنوزم نفهمیدم این جمله یعنی چی"که دخترا ساده، گول پسرا رو میخورن" یعنی دخترا نمیفهمن؟ تشخیص ندارن؟
دخترها بیشترازآقایون احساساتی هستن و توشناخت جنس مخالفم معمولا موفق نیستن...واسه همینه که موقع ازدواج رضایت پدر لازمه چون مردها هم دیگرو خوب میشناسن حتی درهمون برخورد اول!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترها بیشترازآقایون احساساتی هستن و توشناخت جنس مخالفم معمولا موفق نیستن...واسه همینه که موقع ازدواج رضایت پدر لازمه چون مردها هم دیگرو خوب میشناسن حتی درهمون برخورد اول!

دست شما درد نکنه.