انتقاد شدید دولت از لغو بی سابقه کنسرت ها

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
وزیر کشور با بیان اینکه برخی موضوع لغو مجوز کنسرتها را بزرگنمایی می‌کنند، گفت: وزارت کشور تاکنون ۳۱۲ مجوز برگزاری کنسرت داده که تنها ۹ کنسرت لغو شدند.
................
وزیر کشور درباره موضوع لغو کنسرت‌های موسیقی تصریح کرد: برخی این موضوع را بزرگنمایی می‌کنند در حالی که ما تاکنون ۳۱۲ مجوز برگزاری کنسرت موسیقی دادیم که تنها مجوز ۹ کنسرت لغو شده است که از این تعداد ۳ کنسرت توسط خود مسئولان برگزاری کنسرت و یک کنسرت نیز مشکل محتوایی داشته و دو کنسرت هم توسط قوه قضاییه لغو شده است.
.....................

وزیر کشور: فقط 9 کنسرت لغو شده - سایت خبری تحلیلی

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
وزیر کشور با بیان اینکه برخی موضوع لغو مجوز کنسرتها را بزرگنمایی می‌کنند، گفت: وزارت کشور تاکنون ۳۱۲ مجوز برگزاری کنسرت داده که تنها ۹ کنسرت لغو شدند.
................
وزیر کشور درباره موضوع لغو کنسرت‌های موسیقی تصریح کرد: برخی این موضوع را بزرگنمایی می‌کنند در حالی که ما تاکنون ۳۱۲ مجوز برگزاری کنسرت موسیقی دادیم که تنها مجوز ۹ کنسرت لغو شده است که از این تعداد ۳ کنسرت توسط خود مسئولان برگزاری کنسرت و یک کنسرت نیز مشکل محتوایی داشته و دو کنسرت هم توسط قوه قضاییه لغو شده است.
.....................

وزیر کشور: فقط 9 کنسرت لغو شده - سایت خبری تحلیلی

البته چیزی که مابه چشممون میبینم فراترازبازی رسانه ایه
امروزرئیس قوه قضاییه میگفت به بهانه کنسرت جوونها مرتکب فعل حرام میشن.منظورش این بودبایدبرخوردبشه بعضی مواقع.
ماهم میگیم هرکجاتخلف بودبرخوردبشه ولی نه اینکه آقای علم الهدی بفرمایندازاین کوه تااون کوه کنسرت ممنوع!!!
کنسرت علیرضاقربانی که توش بزن وبرقص نداشت اونو دیگه چرالغوکردن؟مگه قربانی سنتی نمیخونه؟کدوم آدم عاقل باچهچه زدن رقصش میاد؟
میدونی محمدآقا من ازاین ناراحتم که اگرحرومه چراتبریزوتهران حروم نیست ولی کل استان خراسان حرومه!واگه هم حروم نیست پس این مسخره بازیاچیه؟
اگرمتولی این امروزارت ارشادیاهرنهاددیگه است پس علم الهدی چه کاره است؟

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی هموطنا متاسفانه جنبه کنسرت ندارن و فقط جهت خوشگذرونی و دختر بازی میان کنسرت .. حتی کنسرت سنتی !!!
بنظرم حق دارن کنسل کنن در شرایط کنونی.

من والا چند تا کنسرت رفتم و اینایی که شما میگی و ندیدم
مردم سر جاشون نشسته بودن و تنها کاری که می کردن این بود که با خواننده همراهی می کردن و می خوندن، نهایتش هم یه آهنگ شاد که می زد دست می زدن

کنسرت لغو کردن به نظرم اصلا هم درست نیست
حالا زحمتایی که برای اون کنسرت تا زمان لغو شدنش کشیده شده و هماهنگیاش و تمریناش به کنار، به نظرم اگه کنسرتی برگزار نشه فرهنگ و جنبه ی کنسرت رفتن رو هم کسی یاد نمی گیره و این به نظرم پاک کردن صورت مسئلست

کنسرتای سنتی رو هم خیلی دیدم لغو می کنن، نمی دونم دیگه با سنتی چه مشکلی دارن؟!

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
من والا چند تا کنسرت رفتم و اینایی که شما میگی و ندیدم
مردم سر جاشون نشسته بودن و تنها کاری که می کردن این بود که با خواننده همراهی می کردن و می خوندن، نهایتش هم یه آهنگ شاد که می زد دست می زدن

کنسرت لغو کردن به نظرم اصلا هم درست نیست
حالا زحمتایی که برای اون کنسرت تا زمان لغو شدنش کشیده شده و هماهنگیاش و تمریناش به کنار، به نظرم اگه کنسرتی برگزار نشه فرهنگ و جنبه ی کنسرت رفتن رو هم کسی یاد نمی گیره و این به نظرم پاک کردن صورت مسئلست

کنسرتای سنتی رو هم خیلی دیدم لغو می کنن، نمی دونم دیگه با سنتی چه مشکلی دارن؟!
رقصیدن واین جورمسائل بهانه ای بیش نیست.خودشونم میدونن.ایناکلا موسیقی رونمیفهمن.یه آقایی میگفت مطرب بازی!!!