انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

پس بکار بردن کلمه "قانون سایت "(که در عکس ربات ذکر شده)اشتباهه قانون برای همه باید یکسان باشه نه به اختیار و علاقه یه شخص نسبت به شخص دیگه قانون نقض شود...این دقیقا مثل این میمونه جرم حمل 1کیلو مواد برای یه نفر اعدام باشه برای یه نفر عفو باشه (چون طرف سابقه دار نبوده)!!!!!!!
به نظرم زیرش بزنید قوانین تالار مربوطه نه سایت!!!!!!
و ثانیا پیشنهاد میکنم بجای لفظ ربات! لفظ یوزر به کار برید!وقتی همه چی مکانیکی است.

وقتی یه شخص فقط به خاطر اینکه مدیر ارشد زیرش نوشته شده جملاتی گفت هرکسی باید به اون پایبند بود ;)لذا ادامه بحث فایده ای نخواهد داشت...

خداروشکر که خداوند متعال بین بندگانش فرق نمیزارد و قوانینش برای همه یکسان است و هیچ ربطی به سابقه داشتنش یا نداشتنش ندارد!

امیدوارم در زندگی موفق باشید

خدانگهدار
جناب ra1372 من این پیام را الان دیدم

همانطور که مدیر ارشد عزیز هم اشاره کردند، این نوع موارد جنبه های مختلفی داره.

1- قوانین سایت: قوانین ثابتی وجود دارد ولی به دلیل اختلاف سلیقه مدیران نوع برخورد با کاربران و سختگیری آن می تواند متفاوت باشد.

2- قوانین خاص تالار و یا تاپیک: بعضی تاپیک ها و یا تالارها قوانین خاص خودشون را دارن یعنی مواردی هست که در آنجا ممنوع هست ولی در جاهای دیگر ممنوع نیست

3- تلرانس مدیریت نسبت به کاربر: معمولا در تمامی سایتها نسبت به فعالیت، تاریخ عضویت، اخطارها و تذکرهای گذشته، لحن و گفتار و... مدیریت تصمیم های متفاوتی نسبت به کاربر در موارد مشابه میگیرد به این صورت که به کاربری در یک مورد اخطار میده ولی به کاربری تذکر میده، این رویه یه رویه نانوشته هست که با گذر زمان و شناخت از کاربران و قوانین به وجود می آید.

در آخر باید بگم در موارد بسیاری هم بوده که خود جنابعالی طبق قوانین باید اخطار می گرفتید (در تالار برق) که به دلیل مواردی که در بالا ذکر شد اکثرا به حذف پست ها بسنده شده، در نتیجه اصرار و تاکید بر یک نکته و بست اون به عدالتی در کل سایت درست نیست.

موفق باشید.

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
سلام
ببخشید من چرا نمیتونم وارد پیجم بشم خودش خود به خود خارج میشه؟؟؟نتم اونقدر قوی هست که هم اینستارو باز کنه هم فیلم یک گیگی دان کنه...........

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید من چرا نمیتونم وارد پیجم بشم خودش خود به خود خارج میشه؟؟؟نتم اونقدر قوی هست که هم اینستارو باز کنه هم فیلم یک گیگی دان کنه...........
تیک گزینه ذخیره رو بزنید دیگه خارج نمیشه.

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
ببخشید سایت چرا همچین شده :|
همه چی پخشو پلا شده ..
فقط هم فونت آبی و سیاه رو نشون میده .. هیچ چیز رنگی تو پس زمینه نیست .. انگار کلاسیکه :|
لطفا رسیدگی کنین ..:gol:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام
ببخشید سایت چرا همچین شده :|
همه چی پخشو پلا شده ..
فقط هم فونت آبی و سیاه رو نشون میده .. هیچ چیز رنگی تو پس زمینه نیست .. انگار کلاسیکه :|
لطفا رسیدگی کنین ..:gol:
درود بر شما
حق با شماست
اشکالی در برنامه نویسی سایت پیش اومده که ادمین محترم در تلاش برای بازگردوندن سایت به حالت عادی هستند
لطفا شکیبا باشید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم ...قبل هر چیز تشکر می کنم از زحمات ادمین محترم و نقد بنده به همکاران ایشون است که نمی دانیم رفته اند ........نیستند ......هستند ......یا به صورت مخفی در حال نظارت بر باشگاه هستند به هر حال ......
نکته اول: از آن جا که جناب ادمین بسیار سرشون شلوغ است جای این سوال باقی است چرا مدیر روابط عمومی دیگر برای باشگاه انتخاب نشد؟.........

آیا قرار است این دفتر برای همیشه تعطیل باشد؟
دفتر مدیریت روابط عمومی باشگاه

خداوند سرکار خانم پارمهر را حفظ کند که تا بودند لااقل در قبال مشکلات اطلاع رسانی درست و دقیق صورت می گرفت.......بایستی ابراز دارم بنده به عنوان یکی از کاربران باشگاه از این برادران ....اگر باشگاه را به امان خدا رها کرده اند و بدون اینکه جانشینی برای خود لااقل پیشنهاد بدهند و این چنین دست ادمین محترم را به نظر در پوست گردو گذاشته اند دلخورم.....حقیقتا این اخلاقی نبوده و نیست و انتظار چنین اقدامی از هیچ کدام از این مدیران ارشد نداشته و ندارم..........ان شاالله که بنده اشتباه می کنم

نکته دوم:قبلا بنده در پروفایل یا شایدم خصوصی در کنار صحبت هایی که در قبال برخی مسائل کردیم .......یک مورد دیگر را نیز متذکر شدم و آن هم وضعیت این کاربر است ........بنده نمی دانم واقعا این کاربر چه کرده .....که هست و که نیست!.....این یوزر اصلی اوست یا یوزر فرعی!..چگونه است که از سال 2014 تا امروز اخراج است.....لااقل این چنین به نظر می رسد...ولیکن چیزی که کاربران می بینند مدام آن لاین بودن این کاربر است ......این غیر از عشق معنای دیگر میتواند داشته باشد؟......به نظر بنده حتی اگر ایشون بدترین کار ممکن را کرده باشد ....می توان فرصتی برای جبران اشتباهات به او داد و یک بار دیگر عملکرد او را به نظاره نشست
Bo0mB0om

بنده بار دیگر .......از شما برادر ارجمند و بزرگوارم درخواست دارم شخصا به مسئله این کاربر رسیدگی فرمائید ..........حقیقتا بعید است این یوزر یک مالتی یوزر باشد یا فردی که یوزر اصلی خودش را هنوز هم بداند !....نکند این فرد جز کسانی است که به اشتباه با عنوان مالتی یوزر بودن اخراج شده .......آن هم در شرایطی که خیلی افراد خود علنا میگن یوزر اصلیشان این نیست و بعد اطلاع یافتن مدیر مربوطه .......آن بزرگوار می گفت تا تخلف نکند یوزردوم او را اخراج نمی کنیم! ....از آن جایی که عده ای در قبال این کاربر سوال دارند و برخی متاسفانه به تمسخر این کاربر می پردازند انتظار آن است بررسی فرمائید و مواردی که لازم است را با کاربران باشگاه در قبال این کاربر بیان فرمائید تا جلوی قضاوت نابه جا کاربران چه درباره خودتان که ادمین و مدیر این مجموعه هستید و چه این کاربر را بگیرید......با تشکر

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام علیکم ...قبل هر چیز تشکر می کنم از زحمات ادمین محترم و نقد بنده به همکاران ایشون است که نمی دانیم رفته اند ........نیستند ......هستند ......یا به صورت مخفی در حال نظارت بر باشگاه هستند به هر حال ......
نکته اول: از آن جا که جناب ادمین بسیار سرشون شلوغ است جای این سوال باقی است چرا مدیر روابط عمومی دیگر برای باشگاه انتخاب نشد؟.........

آیا قرار است این دفتر برای همیشه تعطیل باشد؟
دفتر مدیریت روابط عمومی باشگاه

خداوند سرکار خانم پارمهر را حفظ کند که تا بودند لااقل در قبال مشکلات اطلاع رسانی درست و دقیق صورت می گرفت.......بایستی ابراز دارم بنده به عنوان یکی از کاربران باشگاه از این برادران ....اگر باشگاه را به امان خدا رها کرده اند و بدون اینکه جانشینی برای خود لااقل پیشنهاد بدهند و این چنین دست ادمین محترم را به نظر در پوست گردو گذاشته اند دلخورم.....حقیقتا این اخلاقی نبوده و نیست و انتظار چنین اقدامی از هیچ کدام از این مدیران ارشد نداشته و ندارم..........ان شاالله که بنده اشتباه می کنم

نکته دوم:قبلا بنده در پروفایل یا شایدم خصوصی در کنار صحبت هایی که در قبال برخی مسائل کردیم .......یک مورد دیگر را نیز متذکر شدم و آن هم وضعیت این کاربر است ........بنده نمی دانم واقعا این کاربر چه کرده .....که هست و که نیست!.....این یوزر اصلی اوست یا یوزر فرعی!..چگونه است که از سال 2014 تا امروز اخراج است.....لااقل این چنین به نظر می رسد...ولیکن چیزی که کاربران می بینند مدام آن لاین بودن این کاربر است ......این غیر از عشق معنای دیگر میتواند داشته باشد؟......به نظر بنده حتی اگر ایشون بدترین کار ممکن را کرده باشد ....می توان فرصتی برای جبران اشتباهات به او داد و یک بار دیگر عملکرد او را به نظاره نشست
Bo0mB0om

بنده بار دیگر .......از شما برادر ارجمند و بزرگوارم درخواست دارم شخصا به مسئله این کاربر رسیدگی فرمائید ..........حقیقتا بعید است این یوزر یک مالتی یوزر باشد یا فردی که یوزر اصلی خودش را هنوز هم بداند !....نکند این فرد جز کسانی است که به اشتباه با عنوان مالتی یوزر بودن اخراج شده .......آن هم در شرایطی که خیلی افراد خود علنا میگن یوزر اصلیشان این نیست و بعد اطلاع یافتن مدیر مربوطه .......آن بزرگوار می گفت تا تخلف نکند یوزردوم او را اخراج نمی کنیم! ....از آن جایی که عده ای در قبال این کاربر سوال دارند و برخی متاسفانه به تمسخر این کاربر می پردازند انتظار آن است بررسی فرمائید و مواردی که لازم است را با کاربران باشگاه در قبال این کاربر بیان فرمائید تا جلوی قضاوت نابه جا کاربران چه درباره خودتان که ادمین و مدیر این مجموعه هستید و چه این کاربر را بگیرید......با تشکر
باسلام
فعلا شخص مناسبی برای بر عهده گرفتن این مسئولیت که زمان لازم برای پذیرفتن این مسئولیت را هم داشته باشد پیدا نشده. همچنین این مسئولیت زمانی تعریف شد که ترافیک باشگاه بسیار بالا رفته بود و مدیران امکان رسیدگی به همه پیام های کاربران را نداشتند. اما اکنون که ترافیک باشگاه مقداری کاهش یافته نیازی هم به چنین عنوان مدیریتی احساس نمیشود و کاربران گرامی میتوانند پیام ها و مشکلات خودشان را به هریک از افراد کادر مدیریتی باشگاه ارسال کنند و انها خود به افراد مربوطه منتقل میکنند.

در مورد کاربر Bo0mB0om هم ایشون ربات هستن و برای جلوگیری از ارسال پست های تبلیغاتی این حساب کاربری مسدود گردیده است.
موفق باشید.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
فعلا شخص مناسبی برای بر عهده گرفتن این مسئولیت که زمان لازم برای پذیرفتن این مسئولیت را هم داشته باشد پیدا نشده. همچنین این مسئولیت زمانی تعریف شد که ترافیک باشگاه بسیار بالا رفته بود و مدیران امکان رسیدگی به همه پیام های کاربران را نداشتند. اما اکنون که ترافیک باشگاه مقداری کاهش یافته نیازی هم به چنین عنوان مدیریتی احساس نمیشود و کاربران گرامی میتوانند پیام ها و مشکلات خودشان را به هریک از افراد کادر مدیریتی باشگاه ارسال کنند و انها خود به افراد مربوطه منتقل میکنند.

در مورد کاربر Bo0mB0om هم ایشون ربات هستن و برای جلوگیری از ارسال پست های تبلیغاتی این حساب کاربری مسدود گردیده است.
موفق باشید.
علیکم اسلام......
عذر میخوام جناب!
حضرت عالی مدیر ارشد هستید که کاربران خبر ندارند؟......ادمین هستید؟......میشه بفرمائید حوزه وظایف شما چیست که جنابعالی پاسخ می دهید؟........با اینکه دلیلی نمی بینم به شما جواب بدم درباره این مسائل ولیکن ماشاالله به این ربات که مورد تشویق مدیر یکی از تالار های نسبتا تخصصی در همان زمان واقع شده؟....با این حال یکی از جاهایی که در قبال یوزر صحبت شددر تالار تحت مدیریت شما بود مدت ها پیش و حضرت عالی اگر این مسئله را حقیقتا می دانستید بایستی در جهت منافع باشگاه در این باره شفاف سازی می کردید.......تا حرف و حدیث های بعدی در این باره خاتمه یابد......... و به جای پرداختن به حواشی زننده با رواج بی قانونی در تالار (در ظاهر به اسم آزادی بیان اما در عمل برخورد تند با مخالفان عقیده حضرت عالی)شروع به قانون نویسی و مدیریت می کردید نه فرار دادن پست های جهت دار که ربطی به مدیریت هم نداشت... اگر قانونی را قبول نداشتید آن را با گرفتن مجوز از ادمین و تیم دیریت ارشد باشگاه تغییر می دادید نه اینکه خود بر طبل بی قانونی می کوبیدید..

بنده مسائلی رو قبلا در خصوصی به شخص شما و همچنین بخشی از مدیران گفتم ......این پست جنابعالی و پست اخیرتان در تالار گفتگوی آزاد بنده رو وا میداره برخلاف میلم برخی مسائل رو هم عمومی بیان کنم #8....حضرت عالی بارها دیده شده بر سر کاربران منت می گذارید که من وقت ندارم و فلان و بهمان .......وقت ندارید استعفا دهید آقای عزیز.......ماشالله دو پست مدیریتی هم که این جا دارید ..... ......هم خودتون راحت میشید به گفته اخیرتان و هم یقین بدانید خیلی از کاربران ....کاربران این باشگاه مدیری میخوان که وظیفه شناس باشه ......عاشق کارش باشه .......به جای شرکت کردن در بحث و نظرهای جهت دار دادن مدیریت کنه و در یک کلمه خدمت کنه برای کاربران ......برای حرف های اون ها ارزش قائل باشه و با منطق پاسخ بده ......نه مثل حضرت عالی خودشو در جایگاه جنرال ببینه و مدام منت مدیر بودنشو بر سر این و اون بزاره ....از یه طرفم بگه برای من پول نداره ....اگر برای شما هیچ نداره از هر دو سمت فعلیتان استعفا دهید .......حقیقتا فکر می کنید هیچ کسی بهتر از حضرت عالی و با وقت آزاد بیشتری وجود نداره؟....چگونه به این مسئله تنهایی پی بردید؟!

لازم است به شما یادآوری کنم .........شما جناب مدیر تالار شیمی و با حفظ سمت مدیر گفتگوی آزاد هستید ......بنده فکر نمی کنم مسائلی که در پست 1714 مطرح کردم اصولا ربطی به این دو تالار داشته باشد!......برای شما بهتر هم میبینم که به مشکلات تالار تحت مدیریت خود واقف و حاکم کردن قانونی که مدیران قبلی نوشته اند پایبند باشید و البته توجه بیشتری به تالاری که به امانت به شما سپرده شده داشته باشید....اگر هم قانونی را قوبل ندارید......شما با توجه به پستتون میتوانستید قانون نویسی کنید و بارها این را در خصوصی خدمت شما عرض کردیم.... ......
انوشه باشید....

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر تالار
علیکم اسلام......
عذر میخوام جناب!
حضرت عالی مدیر ارشد هستید که کاربران خبر ندارند؟......ادمین هستید؟......میشه بفرمائید حوزه وظایف شما چیست که جنابعالی پاسخ می دهید؟........با اینکه دلیلی نمی بینم به شما جواب بدم درباره این مسائل ولیکن ماشاالله به این ربات که مورد تشویق مدیر یکی از تالار های نسبتا تخصصی در همان زمان واقع شده؟....با این حال یکی از جاهایی که در قبال یوزر صحبت شددر تالار تحت مدیریت شما بود مدت ها پیش و حضرت عالی اگر این مسئله را حقیقتا می دانستید بایستی در جهت منافع باشگاه در این باره شفاف سازی می کردید.......تا حرف و حدیث های بعدی در این باره خاتمه یابد......... و به جای پرداختن به حواشی زننده با رواج بی قانونی در تالار (در ظاهر به اسم آزادی بیان اما در عمل برخورد تند با مخالفان عقیده حضرت عالی)شروع به قانون نویسی و مدیریت می کردید نه فرار دادن پست های جهت دار که ربطی به مدیریت هم نداشت... اگر قانونی را قبول نداشتید آن را با گرفتن مجوز از ادمین و تیم دیریت ارشد باشگاه تغییر می دادید نه اینکه خود بر طبل بی قانونی می کوبیدید..

بنده چون مدت زیادی هست که در باشگاه فعالیت میکنم از خیلی از مسائل خبر دارم. شما پست های قبلی اون کاربر رو ببینید خودتان متوجه میشید که ربات هستن و نیازی به ادمین بودن یا مدیر ارشد بودن نیست. و من هم سوالی نکردم که شما جواب بدید. ولی شما همیشه برای همه چی جوابی داری.
شما به جای اینکه هی مدام بگید بی قانونی! بی مسئولیتی! منت گذاشتن و خیلی مسائل دیگه. لطفا بفرمایید کجا بی قانونی شده؟ کجا بنده یا بقیه مدیران بی مسئولیتی کردیم؟ همینجوری از این حرفا زدن که کاری نداره و مشکلی رو برطرف نمیکنه! جز اینکه بچه های مدیریتی رو از کارشون دلسردتر میکنه.
افرادی امثال شما اگر جایی بی قانونی ببینن که پدر ما رو در میارن! پس همین که الان شما داری حرف های کلی و بی پایه و اساس میزنی نشون میده که جایی بی قانونی نشده!

بنده مسائلی رو قبلا در خصوصی به شخص شما و همچنین بخشی از مدیران گفتم ......این پست جنابعالی و پست اخیرتان در تالار گفتگوی آزاد بنده رو وا میداره برخلاف میلم برخی مسائل رو هم عمومی بیان کنم #8....حضرت عالی بارها دیده شده بر سر کاربران منت می گذارید که من وقت ندارم و فلان و بهمان .......وقت ندارید استعفا دهید آقای عزیز.......ماشالله دو پست مدیریتی هم که این جا دارید ..... ......هم خودتون راحت میشید به گفته اخیرتان و هم یقین بدانید خیلی از کاربران ....کاربران این باشگاه مدیری میخوان که وظیفه شناس باشه ......عاشق کارش باشه .......به جای شرکت کردن در بحث و نظرهای جهت دار دادن مدیریت کنه و در یک کلمه خدمت کنه برای کاربران ......برای حرف های اون ها ارزش قائل باشه و با منطق پاسخ بده ......نه مثل حضرت عالی خودشو در جایگاه جنرال ببینه و مدام منت مدیر بودنشو بر سر این و اون بزاره ....از یه طرفم بگه برای من پول نداره ....اگر برای شما هیچ نداره از هر دو سمت فعلیتان استعفا دهید .......حقیقتا فکر می کنید هیچ کسی بهتر از حضرت عالی و با وقت آزاد بیشتری وجود نداره؟....چگونه به این مسئله تنهایی پی بردید؟!

لازم است به شما یادآوری کنم .........شما جناب مدیر تالار شیمی و با حفظ سمت مدیر گفتگوی آزاد هستید ......بنده فکر نمی کنم مسائلی که در پست 1714 مطرح کردم اصولا ربطی به این دو تالار داشته باشد!......برای شما بهتر هم میبینم که به مشکلات تالار تحت مدیریت خود واقف و حاکم کردن قانونی که مدیران قبلی نوشته اند پایبند باشید و البته توجه بیشتری به تالاری که به امانت به شما سپرده شده داشته باشید....اگر هم قانونی را قوبل ندارید......شما با توجه به پستتون میتوانستید قانون نویسی کنید و بارها این را در خصوصی خدمت شما عرض کردیم.... ......
انوشه باشید....
بنده هم مدیر هستم و هم کاربر! مدیریت بنده شامل این میشه که پست های غیر مرتبط رو پاک کنم. در صورت لزوم اخطار بدم و خیلی کارهای دیگه. اما کاربر این باشگاه هم هستم. پس میتوانم نظر شخصی خودم رو در مورد مسائل مختلف بگم. شما نمیتونی بیای به من بگی چرا نظر شخصیت مطابق با نظر شخصی من نیست! مگه همه باید مثل شما فکر کنند؟ و این هم که شما خیلی از مسائل و نظرات شخصی من رو به مدیریت بنده ربط میدید کوته فکری شما رو نشون میده! به نظرم شما با شخص بنده مشکل دارید تا با مدیریت من!
وقتی نه من شما رو میشناسم و نه شما من رو، دیگه منت گذاشتن معنی نداره که شما مدام حرفش رو میزنی! حرف من اینه که افرادی امثال شما از همه طلبکار هستن! خودتون رو صالح میدونید و بقیه رو کافر. این هم بدونید من چون مشکلات زندگیم بیشتر شده دنبال استعفا از مدیریتم هستم ولی تا زمانی که فرد مناسبی برای گرفتن پست بنده پیدا نشه این کار رو نمیکنم. من احساس دِینی به باشگاه دارم و هرگز همینجوری رهاش نمیکنم.

در اخر، شما به حرفای خودت دقت بکن... ببین از کجا بحث رو به کجا کشوندی!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده چون مدت زیادی هست که در باشگاه فعالیت میکنم از خیلی از مسائل خبر دارم. شما پست های قبلی اون کاربر رو ببینید خودتان متوجه میشید که ربات هستن و نیازی به ادمین بودن یا مدیر ارشد بودن نیست. و من هم سوالی نکردم که شما جواب بدید. ولی شما همیشه برای همه چی جوابی داری.
شما به جای اینکه هی مدام بگید بی قانونی! بی مسئولیتی! منت گذاشتن و خیلی مسائل دیگه. لطفا بفرمایید کجا بی قانونی شده؟ کجا بنده یا بقیه مدیران بی مسئولیتی کردیم؟ همینجوری از این حرفا زدن که کاری نداره و مشکلی رو برطرف نمیکنه! جز اینکه بچه های مدیریتی رو از کارشون دلسردتر میکنه.
افرادی امثال شما اگر جایی بی قانونی ببینن که پدر ما رو در میارن! پس همین که الان شما داری حرف های کلی و بی پایه و اساس میزنی نشون میده که جایی بی قانونی نشده!

بنده هم مدیر هستم و هم کاربر! مدیریت بنده شامل این میشه که پست های غیر مرتبط رو پاک کنم. در صورت لزوم اخطار بدم و خیلی کارهای دیگه. اما کاربر این باشگاه هم هستم. پس میتوانم نظر شخصی خودم رو در مورد مسائل مختلف بگم. شما نمیتونی بیای به من بگی چرا نظر شخصیت مطابق با نظر شخصی من نیست! مگه همه باید مثل شما فکر کنند؟ و این هم که شما خیلی از مسائل و نظرات شخصی من رو به مدیریت بنده ربط میدید کوته فکری شما رو نشون میده! به نظرم شما با شخص بنده مشکل دارید تا با مدیریت من!
وقتی نه من شما رو میشناسم و نه شما من رو، دیگه منت گذاشتن معنی نداره که شما مدام حرفش رو میزنی! حرف من اینه که افرادی امثال شما از همه طلبکار هستن! خودتون رو صالح میدونید و بقیه رو کافر. این هم بدونید من چون مشکلات زندگیم بیشتر شده دنبال استعفا از مدیریتم هستم ولی تا زمانی که فرد مناسبی برای گرفتن پست بنده پیدا نشه این کار رو نمیکنم. من احساس دِینی به باشگاه دارم و هرگز همینجوری رهاش نمیکنم.

در اخر، شما به حرفای خودت دقت بکن... ببین از کجا بحث رو به کجا کشوندی!

سلام مجدد .....بنده نمی دانم جابعالی چه اصراری داری که به بنده این جا پاسخ بدی .......خوشبختانه در همین مطالب شما طبق رویه گذشته مشخص است که اصول مدیریتی رو بلد نیستی ...ببخشید که سایه بود تاریخ عضویتتو ندیدم!!!!!! ......یکی از این اصول همین است که در تالار عمومی که همه تفکرات و گرایش ها هستند نه میتونی مدیر باشی و در کنارش ادعای کاربر بودن داشته باشی ....فقط در یک صورت میتونی همچین ادعایی رو بکنی که در کنار خودت یک همکار مدیر دارای اختیار ولو کمتر از مدیر داشته باشی با گرایش فکری متفاوت با شما .....آقای عزیز !......کاربران می فهمند ......کاربران رو به نفهمی متهم نفرمائید!
.......البته بنده به یاد ندارم قبل اینکه جنابعالی مدیر تالار گفتگوی آزاد شوید یک پست اونجا گذاشته باشید .....جه رسد به کاربر فعال بودن و مواردی که در آن تاپیک در تالار تحت مدیریت خود بیان داشتید .....افراد بسیاری هستند که از نظر بنده هم سابقشون از حضرت عالی بیشتر است .....هم شناخت به قوانین دارند و هم خودشونرو سرباز می دونند و هم برای قوانینی که مدیران قبلی وضع کردند ارزش قائلند ....در قبال احترام نگذاشتن به قانون ....

شما خود بهتر می دانید ...برخی موارد به خود شما و مدیران بالادستی اطلاع داده شده است...
افرادی امثال شما اگر جایی بی قانونی ببینن که پدر ما رو در میارن!

این ادبیات شماست........قانونی رو هم که اجرا می کنی از ترس این و اون اجرا می کنی؟.....این چنین از قوانین باشگاه پاسداری می کنی آقا؟!.....همین حرف شما تمثیل بی قانونی و ضعف مدیریتی شماست .......این هم در عموم!

..در ضمن بنده در قبال شما این حرف رو زدم .......این وصله رو به سایر مدیران نچسبانید لطفا!!!!!!......در روزگاری که به خاطر آبروریزی یک مدیر...... کاربران هجمه بسیار بدی به مدیران محترم باشگاه کردند بنده به حمایت مدیران پرداختم و شدم کاربر بد !!!......حالا شما میخوای من رو در مقابل سایر مدیران قرار بدی؟.....کمی انتقاد پذیر باشید جناب و به جای فرار و مظلوم نمایی به رفتار گذشته خود نگاه کنید و اگر صلاح دیدید!!!!!اصلاح بفرمائید ....مطئن باشید بنده از روی خیرخواهی در وهله اول باشگاه و بعد شخص جنابعالی مواردی رو به شما گفتم..فعلا هم برخی موارد که در خصوصی با شما ابتدا مطرح بود رو دارم عمومی میکنم ..این همه تعجل در پاسخگویی نوبر است!....من در قبال مدیریت شما بر تالار مهندسی شیمی (خدا رو شکر تالار شیمی تا وقتی که یادمه مدیر خوب داشته ...منظور درس پایه شیمی است)نظر نمیدم که کاربران فعال در آن تالار بایستی نظر بدهند که جنابعالی چه کرده اید یا مدیران موفق گذشته نظیر حامد عزیز
بسیار هم خوب .......استقبال می کنیم اگر لااقل تک شغله شوید آن هم با این مشغله فراوان که دارید!!!!!!......شما نگران جانشین برای خودتون نباشید .....این باشگاه تو کارنامه خودش معرفی دو مدیر با رای اکثریت کاربران آن تالار و تائید ادمین و مهندس پیرجوی گرامی رو داره ....یکی از مدیران تالار ورزش و مدیر تالار مهندسی صنایع به این شیوه انتخاب شدند .....پس نگران جانشین و اصلح تر از خودتون نباشید .....بچه ها با هم در این زمینه همفکری میکنند و البته بارها پیشنهادات متعدد در زمان های مختلف برای حل مسئله مدیریت تالار گفتگوی آزاد داده اند
این آخرین پاسخ بنده به شما در این تاپیک است.........خیر پیش!

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر تالار
سلام مجدد .....بنده نمی دانم جابعالی چه اصراری داری که به بنده این جا پاسخ بدی .......خوشبختانه در همین مطالب شما طبق رویه گذشته مشخص است که اصول مدیریتی رو بلد نیستی ...ببخشید که سایه بود تاریخ عضویتتو ندیدم!!!!!! ......یکی از این اصول همین است که در تالار عمومی که همه تفکرات و گرایش ها هستند نه میتونی مدیر باشی و در کنارش ادعای کاربر بودن داشته باشی ....فقط در یک صورت میتونی همچین ادعایی رو بکنی که در کنار خودت یک همکار مدیر دارای اختیار ولو کمتر از مدیر داشته باشی با گرایش فکری متفاوت با شما .....آقای عزیز !......کاربران می فهمند ......کاربران رو به نفهمی متهم نفرمائید!
.......البته بنده به یاد ندارم قبل اینکه جنابعالی مدیر تالار گفتگوی آزاد شوید یک پست اونجا گذاشته باشید .....جه رسد به کاربر فعال بودن و مواردی که در آن تاپیک در تالار تحت مدیریت خود بیان داشتید .....افراد بسیاری هستند که از نظر بنده هم سابقشون از حضرت عالی بیشتر است .....هم شناخت به قوانین دارند و هم خودشونرو سرباز می دونند و هم برای قوانینی که مدیران قبلی وضع کردند ارزش قائلند ....در قبال احترام نگذاشتن به قانون ....
شما خود بهتر می دانید ...برخی موارد به خود شما و مدیران بالادستی اطلاع داده شده است...

این ادبیات شماست........قانونی رو هم که اجرا می کنی از ترس این و اون اجرا می کنی؟.....این چنین از قوانین باشگاه پاسداری می کنی آقا؟!.....همین حرف شما تمثیل بی قانونی و ضعف مدیریتی شماست .......این هم در عموم!
..در ضمن بنده در قبال شما این حرف رو زدم .......این وصله رو به سایر مدیران نچسبانید لطفا!!!!!!......در روزگاری که به خاطر آبروریزی یک مدیر...... کاربران هجمه بسیار بدی به مدیران محترم باشگاه کردند بنده به حمایت مدیران پرداختم و شدم کاربر بد !!!......حالا شما میخوای من رو در مقابل سایر مدیران قرار بدی؟.....کمی انتقاد پذیر باشید جناب و به جای فرار و مظلوم نمایی به رفتار گذشته خود نگاه کنید و اگر صلاح دیدید!!!!!اصلاح بفرمائید ....مطئن باشید بنده از روی خیرخواهی در وهله اول باشگاه و بعد شخص جنابعالی مواردی رو به شما گفتم..فعلا هم برخی موارد که در خصوصی با شما ابتدا مطرح بود رو دارم عمومی میکنم ..این همه تعجل در پاسخگویی نوبر است!....من در قبال مدیریت شما بر تالار مهندسی شیمی (خدا رو شکر تالار شیمی تا وقتی که یادمه مدیر خوب داشته ...منظور درس پایه شیمی است)نظر نمیدم که کاربران فعال در آن تالار بایستی نظر بدهند که جنابعالی چه کرده اید یا مدیران موفق گذشته نظیر حامد عزیز
بسیار هم خوب .......استقبال می کنیم اگر لااقل تک شغله شوید آن هم با این مشغله فراوان که دارید!!!!!!......شما نگران جانشین برای خودتون نباشید .....این باشگاه تو کارنامه خودش معرفی دو مدیر با رای اکثریت کاربران آن تالار و تائید ادمین و مهندس پیرجوی گرامی رو داره ....یکی از مدیران تالار ورزش و مدیر تالار مهندسی صنایع به این شیوه انتخاب شدند .....پس نگران جانشین و اصلح تر از خودتون نباشید .....بچه ها با هم در این زمینه همفکری میکنند و البته بارها پیشنهادات متعدد در زمان های مختلف برای حل مسئله مدیریت تالار گفتگوی آزاد داده اند
این آخرین پاسخ بنده به شما در این تاپیک است.........خیر پیش!
هرچی هم من بگم شما توجیه نمیشی. حرف اول شما رو خیلی قبول دارم. جواب شما رو نباید داد!
اگر انتقاد ویا پیشنهادی دارید به طور واضح مطرح بفرمایید. و از پست های حاشیه ای بپرهیزید.

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواستم واقعا از مدیریت صحیح و برنامه ریزی دقیقتون تشکر کنم ک واقعا میشه نمودار اکیدا صعودی مطالب علمی و بحث های علمی رو نتیجه این شیوه مدیریت دونست!
آن کس که بداند و بداند که بداند اسب خرد ازگنبد گردون بجهاند
آن کس که بداند و نداند که بداند آگاه نمایید که درخواب نماند
آن کس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خویش به منزل برساند
آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند
موفق باشید:gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم

ادمین محترم .....تا کی باید در قبال تخلفات مدیر تالار گفتگوی آزاد سکوت کنیم و در خفا موارد را ب شما بگیم؟.........مورد آخر را برای شما ارسال کردم ......به فرموده جناب صدیق قرار دادن اخبار جدید به منزله مطلب سیاسی تلقی می گردد .......ولیکن این مدیر با ژست اهانت آمیز و تهمت افکنی دروغ این کار را کرد .......این فرد به ارسال پست هم اکتفا نکرده و در این راستا اقدام به ارسال تاپیک نمود ......با توجه به اینکه این آقا ظاهرا تره هم خورد نمی کند برای قانون .....ما هم از دریچه دیگر تکذبیه چند خبر را ارسال نمودیم .....که این آقا بابت آن ها به بنده اخطار چن امتیازی و پست را حذف کرده است ...

در شرایطی که یقینا قبل از این بایستی یک نفر به خود این آقا اخطار و تاپیکش را حذف می کرد.....جناب ادمین این شیوه مدیریت این آقاست که دم از آزادی بیان و احترام به حقوقی که از بیان آن ها معذورم می زند .....آن وقت ذزه ای تحمل نظر مخالف دیدگاه های خودش را ندارد.....بار اولش هم نیست که بگویم اتفاقی!......منتظر اقدام فوری از سوی شما فعلا می مانیم تا تکلیف این تالار مشخص شود

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت باشگاه

من اصلا دوست ندارم که اینجا پست بذارم ولی من نمیدونم این سرکشی ها

به ایدی من تا کی میخاد ادامه داشته باشه؟ کی مسولیتشو قبول میکنه؟

ظاهرا باشگاه فقط اسمن متعلق به اقای ادمین هست چرا رسیدگی نمیشه به هیچی؟

قبل از اینکه انلاین بشم رو پروفایلم نوشته شده بود دو ساعت پیش!

به علاوه یک پیام خصوصی جدید داشتم که باز شده و خونده شده نمیدونم توسط کی و چرا؟

بهرحال خواهش میکنم توجیه نکنید که مشکل از کوکی های باشگاه هست و ازین حرفا

چون من همیشه خروج میزنم ! از من به شما نصیحت در این باشگاهو ببندین خیلی بهتر از وضعیت الانه! شهر هرت شده واقعا هیچکسم پاسخگو نیست خیلی راحت بهتون بگم دیتا بیس اینجا کلا به فنا رفته متاسفانه من چندین ساله همش دارم میگم ولی متاسفانه هیشکی گوش نمیده اینم نتیجه ش

اینم اخرین پست من در این سایت خواهد بود

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت باشگاه

من اصلا دوست ندارم که اینجا پست بذارم ولی من نمیدونم این سرکشی ها

به ایدی من تا کی میخاد ادامه داشته باشه؟ کی مسولیتشو قبول میکنه؟

ظاهرا باشگاه فقط اسمن متعلق به اقای ادمین هست چرا رسیدگی نمیشه به هیچی؟

قبل از اینکه انلاین بشم رو پروفایلم نوشته شده بود دو ساعت پیش!

به علاوه یک پیام خصوصی جدید داشتم که باز شده و خونده شده نمیدونم توسط کی و چرا؟

بهرحال خواهش میکنم توجیه نکنید که مشکل از کوکی های باشگاه هست و ازین حرفا

چون من همیشه خروج میزنم ! از من به شما نصیحت در این باشگاهو ببندین خیلی بهتر از وضعیت الانه! شهر هرت شده واقعا هیچکسم پاسخگو نیست خیلی راحت بهتون بگم دیتا بیس اینجا کلا به فنا رفته متاسفانه من چندین ساله همش دارم میگم ولی متاسفانه هیشکی گوش نمیده اینم نتیجه ش

اینم اخرین پست من در این سایت خواهد بود

موفق باشید

سلام و عرض ادب
دوست عزیز من تضمین می کنم که از سمت باشگاه و نرم افزارش ضعف امنیتی وجود نداره و نسخه نرم افزار باشگاه کاملا به روزه و پچ های امنیتی هم نصب شده.
از حرف هاتون این طور به نظر میاد که خودتون هک شدید حالا به هر صورتی نکات امنیتی رو رعایت نکردید، چه بسا ایمیل ها و سایر اکانت هاتون هم هک شده باشه و اطلاع نداشته باشید. توصیه مون اینه که از بابت ایمن بودن کامپیوترها یا موبایلهایی که باهاشون به گشت و گذار در اینترنت می پردازید اطمینان حاصل کنید و در مرحله ی بعد همه ی پسوردهاتون رو عوض کنید.
موفق باشید.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
بسم الله الرحمن الرحیم

ادمین محترم .....تا کی باید در قبال تخلفات مدیر تالار گفتگوی آزاد سکوت کنیم و در خفا موارد را ب شما بگیم؟.........مورد آخر را برای شما ارسال کردم ......به فرموده جناب صدیق قرار دادن اخبار جدید به منزله مطلب سیاسی تلقی می گردد .......ولیکن این مدیر با ژست اهانت آمیز و تهمت افکنی دروغ این کار را کرد .......این فرد به ارسال پست هم اکتفا نکرده و در این راستا اقدام به ارسال تاپیک نمود ......با توجه به اینکه این آقا ظاهرا تره هم خورد نمی کند برای قانون .....ما هم از دریچه دیگر تکذبیه چند خبر را ارسال نمودیم .....که این آقا بابت آن ها به بنده اخطار چن امتیازی و پست را حذف کرده است ...

در شرایطی که یقینا قبل از این بایستی یک نفر به خود این آقا اخطار و تاپیکش را حذف می کرد.....جناب ادمین این شیوه مدیریت این آقاست که دم از آزادی بیان و احترام به حقوقی که از بیان آن ها معذورم می زند .....آن وقت ذزه ای تحمل نظر مخالف دیدگاه های خودش را ندارد.....بار اولش هم نیست که بگویم اتفاقی!......منتظر اقدام فوری از سوی شما فعلا می مانیم تا تکلیف این تالار مشخص شود

با سلام
شما چندین مورد تخلف ارسال مطالب سیاسی داشته اید که الان باید اخراج شده باشید.
در مورد تاپیک سیاسی که مدیر تالار آزاد خودش ایجاد کرده هم در حال رسیدگی هستم. به نظر خود مدیر اون تاپیک سیاسی نیست، ولی از نظر بنده تا حدی می تونسته سیاسی باشه، در هر صورت تذکر به ایشون هم داده شد ولی این بهانه نمیشه که شما هم نقض قانون کنید و در مقابل اون تاپیک مطالب سیاسی ارسال کنید.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
شما چندین مورد تخلف ارسال مطالب سیاسی داشته اید که الان باید اخراج شده باشید.
در مورد تاپیک سیاسی که مدیر تالار آزاد خودش ایجاد کرده هم در حال رسیدگی هستم. به نظر خود مدیر اون تاپیک سیاسی نیست، ولی از نظر بنده تا حدی می تونسته سیاسی باشه، در هر صورت تذکر به ایشون هم داده شد ولی این بهانه نمیشه که شما هم نقض قانون کنید و در مقابل اون تاپیک مطالب سیاسی ارسال کنید.
سلام علیکم

قبل هر چیز تسلیت عرض میکنم به شما و تمامی هموطنانم .....تسلیت ویژه عرض میکنم به عاشقان حسین و خانواده های زواری که دیگر........ :cry:
خدا همه ما را هدایت کند و داعشی و داعشیان و بدخواهان اربعین بدانند .......پیاده روی اربعین امام حسین با قوت و قدرت سال آینده با شکوه تر از امسال برگزار خواهد شد....به پاس خون همین شهدای عزیز

اما در قبال موارد مطرح شده از سوی شما مدیر ارجمند و گرامی که همواره بر خود وظیفه می دانم از خدمات و زحمات شما تشکر کنم و اگر حرفی یا بیانی زده میشود از سوی حقیر صرفا در جهت بهبود رویکرد و روند باشگاه است .....در قبال مواردی که درباره خودم گفتید در عموم نظری ندارم.....در خصوصی در این باره صحبت شد
اما در قبال شخصی که متاسفانه امروز مدیر تالار گفتگوی آزاد مهندسان است
جناب ادمین بزرگوار......تاپیک این آقا موجود است
پیوستن به پروتکل منع مداخله کودکان درمنازعات مسلحانه به صلاح نیست

حرمت امامزاده را متولی باید نگه دارد..........وقتی متولی حرمت را نگه ندارد معلوم است که خوشبینانه ترین حالت وضعیت می شود یک آشفتگی و پریشانی .......آن وقت چگونه میشود قانون را اجرا کرد؟......چگونه میشود ادعای مجری بودن قانون داشت؟
چگونه به ایشون تذکر داده شده که تاپیکش حذف نشده.....بار اول این آقا نیست ...همه کاربران به یقین دیده اند ....وقتی تاپیکی قرار باشد مورد بررسی قرار بگیرد لااقل قفل میشود .....این آقا حتی این تاپیک را تا کنون قفل هم نکرده........خوشبینانه ترین رفتاری که میشود نسبت به این اقدام این فرد داشت اینکه این کاره نیست ....هرجند که خیلی هم مدیر تازه کاری نیست که ساده ترین اصول مدیریتی را نداند ......پس می ماند حالات دیگر ......و اما توهین و تهمت پراکنی به کانون های دفاعی نظام نظیر بسیج سیاسی تر است یا حرف زدن از برجام که با اقتصاد و استقلال کشور گره خورده.......آیا سخنان رهبری را می توان سیاسی پنداشت؟!........ یا تکذیب ادعای دروغ یک سری رسانه در قبال عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس جمهور سابقی که عدم حضور سیاسی خود را بعد توصیه مشفقانه رهبری علنی ابراز داشته؟.......

شهدایی امثال حسین فهمیده باعث افتخار همه ما ایرانیان هستن. ولی باید بپذیریم که در جنگ تحمیلی بیشتر از 36هزار شهید دانش اموز داشتیم که نباید به این تعداد افتخار کنیم!! بلکه باید شرمنده بشیم که مردان مملکت ما کجا بودند که دانش اموزان از خاک ما دفاع کردند! من که هیچ جوره نمیتونم بپذیرم استفاده از افراد زیر 18سال رو در منازعات مختلف.
این اظهارات این آقا است که این ملایم ترین اظهارات این فرد در مدت مدیریتش است ......این آقا به چه حقی جهت دهی تعیین می کند آن هم به عنوان مدیر همان تالار ........جناب ادمین کدام اصل مدیریت گفته مدیر به جای مدیریت کردن بر تالارش بیاید خودش جهت بدهد به بحث و جانبداری یک حرف رو بکند و یک حرف دیگر را نه ......چنین مدیری چگونه میتواند ادعای بی طرفی در بحث و اجرای قانون و عدالت داشته باشد؟......این رفتارها تنش آفرین است .....این رفتارها مخل وحدت است ......این رفتارها دامن زدن به حواشی است........برخی متاسفانه خوششان می آید مدام در حاشیه باشند و برای نظام دردسر درست کنند .......این مدیر هم ظاهرا از همین افراد الگو گرفته .....یک مثال بسیار مشخص آن همین رئیس جمهور سابق است......دو سال خودش رفت در حاشیه .....بردنش در حاشیه ....چه مشکلاتی که برای کشور درست نشد .....چرا ما درس نمی گیریم حقیقتا ......
در این باره به این آقا تذکر دهید .....هرچند که اگر این چنین باشد که تذکر دهید و این آقا همچنان پی حرف خودش باشد که فایده ای ندارد!.....حقیقتا این انتقاد هم وجود دارد چرا فردی که ذره ای دانش درباره این بحث ها ندارد را مدیر این تالار گذاشته اید ......این آقا بایستی شبهه را برطرف کند یا خودش بشود بلندگوی شبهه افکنان و همان حرف های رسانه های ضد انقلاب را در باشگاه مطرح کند و برای آن ها تاپیک بزند؟........آن هم در جایگاه مدیر تالار گفتگوی آزاد؟!.........خدا نکند اتفاق بسیار مهمی در کشور بیفتند .....معلوم نیست این آقا در جایگاه مدیر تالار گفتگوی آزاد باشگاه مهندسان ایران چه رفتاری از خود بروز دهد

جناب ادمین شما به خوبی می دانید.....بنده نه از اخراج شدن هراسی دارم .....نه از مورد افترا و تهمت قرار گرفتن...بنده از یک چیز میترسم و اون هم پایمال شدن حق و عدالت است....از دو رویی می ترسم ....از عادی سازی و عادی جلوه دادن محرمات......از تابوشکنی هایی که ضررش را همه خواهند خورد
شما به خوبی می دانید علت اینکه بنده در تاپیک تکذیبیات دیگر همان پست ها را تکرار نکردم صرفا احترام به شما بود که برای قوانین ارزش قائلید(با توجه به پیام خصوصی دقیق شما کهپاسخ را دادیم) نه تهدید و رعب و وحشتی که این آقا که خودش ناقص قوانین باشگاه است و بارها به عینه دیده ایم و به خیال خودش فکر کرده برای حامیان انقلاب و حتی کمترین مخالف کنندگان با تفکراتش ایجاد کرده ......بوجود آورده

ضمن اینکه بنده به شما این انتقاد را هم دارم که متاسفانه هنوز جواب دریافت نکردم چرا این فرد که دم از این می زند که وقت برای کاربر ندارد.....نمی تواند وقت بگذارد برای باشگاه همزمان بایستی دو پست مدیریتی یکی مربوط به موضوع تخصصی و دیگر مربوط به موضوع عمومی بگیرد؟......حقیقتا دچار قحط الرجال شده باشگاه؟......این آقا فکر می کنم همین جا بود که ادعا کرده استعفا داده .....خب ......این فرصت بسیارخوبی است......والا امروزه لا اقل تو قانون در حرف گفته می شود که دوشغله بودن رانندگان تاکسی هم خلاف قانون است!

آخرین ویرایش:

ali.fatemi4

عضو جدید
با عرض سلام و درود و تهیت و ثنا:D
اینجانب ali.fatemi4 کاربر عضو شده در سال 2009 بدینوسیبه در خواست می نمایم....

آخخخخ نه ببخشید
به نام خدا
اینجانب ali.fatemi4 کاربر عضو شده در سال 2009 اخیرا با یه مشکلی برخورد کردم در فرستادن پست در سایت نمیدونستم کجا باید مطرح کنم... اینجا رو پیدا کردم:whistle:

وقتی یه پست رو ارسال میکنم، یه روی لینک پست ارسال شده کلیک میکنم وارد صفحه ی معروف "Hmm, we can't reach this page." میشم
میخواستم ببینم مشکل از منه یا از سایت
با مرورگر EDGE هم میام

ممنون:gol:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام،نمیدونم اینجا گفتنش درسته یا نه؟ ولی من به دلائلی میخام اکانتمو حذف کنم،چه کار باید بکنم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم..........ادمین محترم لطفا به مدیر فنی خود بفرمائید که امروز دوم دی است ......16 آذر تمام شده است!!!!!!!!!
و اما موضوع دیگر .......برادر گرامی 2 هفته از وعده شما بابت جشنواره گذشته است ......آیا مراقب هستید؟.......

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
لطفا برای بخش درخواست مقالات فارسی، تدبیری بیندیشید.
درخواستهای خیلی از کاربران بی جواب میمونه.
با تشکر.

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
یعنی توی این سایت یه مدیر پیدا نمیشن به سوالات و مشکلاتی که کاربران دارن رسیدگی کنن!!!!!!!! به شخصه مشکلی که داشتم رو چندین ماهه مطرح میکنم و دیگه فک کنم تعداد دفعاتی که چه اینجا چه در پیج مدیران مطرح کردم دو رقمی شده باشه.و من نوعی الان که استفاده از این امتیازم برای کارهای الانم ضروریه و کسی نیست رفعش کنه، یه سال دیگه رفع بشه فک نمیکنم دیگه به درد کسی بخوره!!!!!البته اینکه چند ماهی میشه که مطرح میکنم مشکلاتم رو دیگه ازدستم در رفته!!!!!!!
اگه قراره مشکلات رو پاسخگو نباشین خب این تاپیک مربوط به سوالات و مشکلات مربوط به باشگاه رو بردارین که تکلیف کاربران هم روشن باشه که اگه مشکلی دارن قرار نیست رفع بشه،یا همین جوری با مشکل ادامه بدن و یا اینکه دیگه به این سایت سر نزنن اینجوری تکلیف کاربران هم مشخصه ،منتظر رفع مشکل از جانب ادمین یا مدیر نخواهند بود که شاید فرجی شد.
اگه هنوز یه مدیر پیدا میشه، لطفا این مشکلی که چندین مرتبه مطرح شده و دریغ از رسیدگی از سوی کسی،رو پیگیری کنن.(من مشکل دیگری که داشتم رو هم عنوان کردم قبلا، اما چون رفع این مشکل برام ضروری هست بازم مطرحش کردم،ممنون میشم بالاخره بعد چند ماه حداقل این یکی رو رسیدگی کنید.)

من هر لینک دانلود یا آدرسی که در سایت قرار داره رو نمیتونم دسترسی داشته باشم و عبارت دقیقی که بجای اون آدرس می بینم همینه:
{مشاهده لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است برای ثبت نام و پیوستن به باشگاه مهندسان ایران اینجا رو کلیک کنید.}

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
یعنی توی این سایت یه مدیر پیدا نمیشن به سوالات و مشکلاتی که کاربران دارن رسیدگی کنن!!!!!!!! به شخصه مشکلی که داشتم رو چندین ماهه مطرح میکنم و دیگه فک کنم تعداد دفعاتی که چه اینجا چه در پیج مدیران مطرح کردم دو رقمی شده باشه.و من نوعی الان که استفاده از این امتیازم برای کارهای الانم ضروریه و کسی نیست رفعش کنه، یه سال دیگه رفع بشه فک نمیکنم دیگه به درد کسی بخوره!!!!!البته اینکه چند ماهی میشه که مطرح میکنم مشکلاتم رو دیگه ازدستم در رفته!!!!!!!
اگه قراره مشکلات رو پاسخگو نباشین خب این تاپیک مربوط به سوالات و مشکلات مربوط به باشگاه رو بردارین که تکلیف کاربران هم روشن باشه که اگه مشکلی دارن قرار نیست رفع بشه،یا همین جوری با مشکل ادامه بدن و یا اینکه دیگه به این سایت سر نزنن اینجوری تکلیف کاربران هم مشخصه ،منتظر رفع مشکل از جانب ادمین یا مدیر نخواهند بود که شاید فرجی شد.
اگه هنوز یه مدیر پیدا میشه، لطفا این مشکلی که چندین مرتبه مطرح شده و دریغ از رسیدگی از سوی کسی،رو پیگیری کنن.(من مشکل دیگری که داشتم رو هم عنوان کردم قبلا، اما چون رفع این مشکل برام ضروری هست بازم مطرحش کردم،ممنون میشم بالاخره بعد چند ماه حداقل این یکی رو رسیدگی کنید.)

من هر لینک دانلود یا آدرسی که در سایت قرار داره رو نمیتونم دسترسی داشته باشم و عبارت دقیقی که بجای اون آدرس می بینم همینه:
{مشاهده لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است برای ثبت نام و پیوستن به باشگاه مهندسان ایران اینجا رو کلیک کنید.}
با سلام
میخواستم یه خسته نباشید بگم خدمت جناب ادمین و مدیران باشگاه!!!!!
جناب ادمین به فکر روند نمودار اکیدا نزولی باشگاه باشید،یه استراتژی اساسی لازم است!! خیلی وضع باشگاه مهندسان(حیف این اسم ) خراب است!کسی نیست مشکلات کاربران را پاسخگو باشد!!!!!

مولتی متر

عضو جدید
با سلام
میخواستم یه خسته نباشید بگم خدمت جناب ادمین و مدیران باشگاه!!!!!
جناب ادمین به فکر روند نمودار اکیدا نزولی باشگاه باشید،یه استراتژی اساسی لازم است!! خیلی وضع باشگاه مهندسان(حیف این اسم ) خراب است!کسی نیست مشکلات کاربران را پاسخگو باشد!!!!!
نمودارکو؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.
لطفا برای بخش درخواست مقالات فارسی، تدبیری بیندیشید.
درخواستهای خیلی از کاربران بی جواب میمونه.
با تشکر.
سلام...
آقا وحید دسترسی به مقالات فارسی به مراتب داستان دار تر از مقالات لاتین هست و محدودیت در دسترسی باعث این موضوع شده
لطفا همکاری بی منت دوستان بخش مقالات رو بعنوان وظیفه ای بر گردنشون تلقی نکنید

مولتی متر

عضو جدید
سلام.شب به خیر
با داشتن کاردانی ریاضی و کارشناسی علوم کامپیوتر میتوان در آزمون پزشکی شرکت کرد؟
رشته های پزشکی بدون ازمون هم هست؟
پزشکی چند سال هست؟ هزینه؟

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام...

سلام
عضویت شما تایید شد ( تایید عضویت - محدودیت در استفاده از امکانات سایت پس از عضویت ( محدود شدن ارسال پست , دانلود فایل ضمیمه و...)
موفق باشید

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام...
آقا وحید دسترسی به مقالات فارسی به مراتب داستان دار تر از مقالات لاتین هست و محدودیت در دسترسی باعث این موضوع شده
لطفا همکاری بی منت دوستان بخش مقالات رو بعنوان وظیفه ای بر گردنشون تلقی نکنید

در تکمیل پاسخم باید بگم بهترین تدبیری که برای بخش مقالات فارسی اندیشیده شده اینه که اگر کسی عجله داره برای دریافت مقاله میتونه دو هزار تومن ناقابل پرداخت کنه تا مقاله در کسری از دقیقه به دستش برسه

سامرانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ادمین چرا یه سری مدیران قدیمی رو که در حال حاضر هیچ فعالیتی ندارن
و میان باشگاه فقط تنها فعالیت مفیدشون اسپم کردن و میان بهم گل میگن و گل می شنون و بازنشسته نمی کنی؟؟؟
الکی فقط عنوان شون و دارن بی خودی یدک می کشن
2 تا سوال تخصصی هم ازشون می پرسی به زور جوابت و میدن.
فقط نعجبم از برخورد مدیرانه شماست!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در تکمیل پاسخم باید بگم بهترین تدبیری که برای بخش مقالات فارسی اندیشیده شده اینه که اگر کسی عجله داره برای دریافت مقاله میتونه دو هزار تومن ناقابل پرداخت کنه تا مقاله در کسری از دقیقه به دستش برسه
سلام علیکم .......دستیار مدیر محترم ......لطفا واضح و کامل بیان بفرمائید که شائبه ایجاد نکند ....مقالات فارسی ترجمه شده هستند؟.........مقالات فارسی گرفته شده از سایت هایی نظیر سیویلیکا ،مگ ایران..ایلرنیکا و ...... است؟.........یا مورد دیگری است؟..واضح بفرمائید شما برای کدام بخشش قیمت تعیین می فرمائید!....

مسئله بعد درباره اینکه وظیفه ای بر گردنشون نیست!!!!!

حقیقتا یا وظایف مدیریت تالار رو نمی دونید یا از ابتدا تمایلی نداشتید که برای کسی کاری بی منت و بدون چشمداشت انجام دهید یا اینکه یک بیماری واگیردار افتاده بین برخی مدیران باشگاه که فکر میکنند مدیریت تالاری که برعهده گرفتند هیچ تکلیفی جز اخراج و اخطار به کسی که با او هم عقیده نیستند ندارند ........ما فکر می کردیم این مسئله فقط در قبال یک مدیر است ولیکن ظاهرا این ویروس دارد همه گیر میشود!!!!!...... البته امیدوارم به شخصه مورد دوم در قبال شما نباشد .......

آقایان اگر این چنین شده که هیچ تکلیفی رو برای خود متصور نیستید و کار انجام دادن برای باشگاه را به مثابه باری بر دوش خود میبینید خب استعفا دهید ......چه نیازی هست به شما
باشگاه نیاز دارد به مدیران تازه نفس.....عاشق کار و خدمت به کاربران .....این باشگاه است که سر می گیرد ....اگر این چنین هستید خب با قدرت بمانید و ادامه دهید .....کاربران هم استقبال خواهند کرد ........اگر غیر این است و فکر می کنید باید جایی بروید که حتما بحث مالی باشد ......بسم الله .......خب بروید!!!!......بگذارید باشگاه نفس تازه کند و از خمودگی بیرون بیاد

در پایان خواهشی که از شما دارم و مدیرانی که زیر پست شما تشکر می زنند آن است که زکات باشگاه را با اظهارات غیر مسئولانه زائل نفرمائید ......که مولای متقیان علی (ع) فرمودند زکات علم نشر آن است

آخرین ویرایش:
بالا