انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ب مدیران عزیز باشگاه
امیدوارم دستی ب سرو گوش باشگاه بکشید تا مث ۶ سال پیش ک تازه عضو شده بودم باشگاه فعال و پر جنبوجوش باشه
خیلی تایپیک غیرفعال و قدیمی داریم
بهتر نیست حذف بشن و حجم سبکتر و مفیدتر و محیط جدیدتری راه بندازید
با تشکر

raha_n93

عضو جدید
سلام.درخواست ایجاد تالار هنر رو دارم. واقعا جاش خالیه و قطعا میتونه مرجع خوبی برای دانشجو های این رشته و یا دوستانی که میخوان در آینده دانشجوی این رشته بشن باشه

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام.درخواست ایجاد تالار هنر رو دارم. واقعا جاش خالیه و قطعا میتونه مرجع خوبی برای دانشجو های این رشته و یا دوستانی که میخوان در آینده دانشجوی این رشته بشن باشه

با سلام و احترام
می توانیدبا کلیک روی این قسمت تالار هنر رو مشاهده بفرمایید.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا چرا تاپیک هایی که پیام میده باید تایید بشه جوابی در رد یا تاییدش داده نمیشه ؟
اصلا کسی بررسی میکنه ؟؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
آقا چرا تاپیک هایی که پیام میده باید تایید بشه جوابی در رد یا تاییدش داده نمیشه ؟
اصلا کسی بررسی میکنه ؟؟

درود، مدیر تالار این درخواست به دلیل حجم بالای تاپیک های ارسالی به تالارش داشته در صورتی که بعد از 24 ساعت تاپیکتون تایید نشد و در تالار قرار نگرفت به یکی از مدیران ارشد پیام بدید تا سریعا تاپیک تایید کنن.

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

اصلا کسی بررسی میکنه ؟؟

سلام
به مدیر تالار پیام بدید

درود، مدیر تالار این درخواست به دلیل حجم بالای تاپیک های ارسالی به تالارش داشته در صورتی که بعد از 24 ساعت تاپیکتون تایید نشد و در تالار قرار نگرفت به یکی از مدیران ارشد پیام بدید تا سریعا تاپیک تایید کنن.

سلام
24 ساعت کم هستا ،اینترنت ما یک ماه کلا قطع بود:cry:

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام
جناب ادمین فروم قبلی مشکلش چی بود ک شما سایتو اینجوری ارتقا دادی؟ سرعتش ب شدت پایینه ..
سایت خیلی نچسب شده ..
کاش تغییرش نمیدادی!
افتضاحه افتضاح..

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام دوستان
این نسخه جدید سایت هست، به مرور امکانات و قالب سایت درست میشه.

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام وقتتون بخير، من كه اين فروم رو دوست ندارم، توي فرم قبلي پستهاي جديد كنارصفحه ميومد و متوجه ميشديم كي پست گذاشته، خيلي جمع و جورتر بود ، اميدوارم باز اين فروم تغيير كنه و بهتر بشه

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام وقتتون بخير، من كه اين فروم رو دوست ندارم، توي فرم قبلي پستهاي جديد كنارصفحه ميومد و متوجه ميشديم كي پست گذاشته، خيلي جمع و جورتر بود ، اميدوارم باز اين فروم تغيير كنه و بهتر بشه

سلام گلم:gol:

الان هم آخرین ارسال ها کنار صفحه هست.

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود گلم
مرسی عزیر، پایین سمت چپ صفحۀ اصلی باشگاهView All رو بزن همۀ ارسال هایِ جدید دیده می شن

سلام عزيزم
خيلي ممنون
نغمه جان چرا مدير اينكارو كردن؟ الان به نظرم بچه ها كمتر ميان، فروم خوبي رو مدير انتخاب نكردن، اون فروم خيلي جمع و جور بود.

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام عزيزم
خيلي ممنون
نغمه جان چرا مدير اينكارو كردن؟ الان به نظرم بچه ها كمتر ميان، فروم خوبي رو مدير انتخاب نكردن، اون فروم خيلي جمع و جور بود.

توی اون قالب مشکل ارسال داشتیم و گاهی هم در ارسال پی ام به مشکل بر می خوردیم ، توی قالب جدید دیگه اون مشکلات رو نداریم

کم کم همه عادت می کنیم به قالب جدید:w21:

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

توی اون قالب مشکل ارسال داشتیم و گاهی هم در ارسال پی ام به مشکل بر می خوردیم ، توی قالب جدید دیگه اون مشکلات رو نداریم

کم کم همه عادت می کنیم به قالب جدید:w21:

سلام عزيزم ممنونم

انشالله!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام دوستان
ظاهر سایت تا حد قابل قبولی بهبود پیدا کرد. در حال حاضر تغییر سایر آواتارها انجام نشده و با مشکل فنی مواجهیم. ان شاء الله به مرور و با بررسی بیشتر سایز آواتارها به حالت قبل بر می گرده.

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ظاهر سایت تا حد قابل قبولی بهبود پیدا کرد. در حال حاضر تغییر سایر آواتارها انجام نشده و با مشکل فنی مواجهیم. ان شاء الله به مرور و با بررسی بیشتر سایز آواتارها به حالت قبل بر می گرده.

سرعت سایت را هم درست کنید
سرعت فوق العاده کم شده

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سرعت سایت را هم درست کنید
سرعت فوق العاده کم شده

حق با شماست چون در حال حاضر داریم دیتابیس سایت رو به روز و بهینه می کنیم تا در آینده سرعت بهتر بشه. برای همین در حال حاضر سرعت سایت افت کرده، به محض اتمام کار بهینه سازی، اطلاع رسانی خواهم کرد.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام ختمت مدیریت با شکوه باشگاه
آقا حس نوستالجیکتم به کلی کور شد به باشگاه :) ... یکی از مزایای اینجا همون حسه بود اگه بقیه هم موافق باشن ... حس 11 سال پیش میداد

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام ختمت مدیریت با شکوه باشگاه
آقا حس نوستالجیکتم به کلی کور شد به باشگاه :) ... یکی از مزایای اینجا همون حسه بود اگه بقیه هم موافق باشن ... حس 11 سال پیش میداد
سلام حمید جان
دنیای دیجیتال با شتاب در حال پیشرفته این این نگاه سنتی مقاوم در مقابل تغییر رو بنداز دور!
Nothing is so painful to the human mind as a great and sudden change.

electro-esmoke

عضو جدید
خبر خوب اینکه اسم بعضی مدیرای عقده ای از تالار ها حذف شده.
اسم همین مدیرا باعث میشد کسی رغبت نکنه بیاد سایت چیزی بنویسه.
این تعویض دیتا بیس هم فک کنم بخاطر همین بود چون مدیریت فهمیده بود مدیرا منفورن. و اعضا سایت رو ترک کرئن.

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید به مدیران و سایر اعضای سایت
من هنوز نتونستم پنل مدیریت رو پیدا کنم:biggrin:
یه مقدار طول می کشه عادت کنیم

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
طرح جدید مبارک
ولی ی امکان بذارین ک با طرح قدیم هم بشه وارد شد