انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیشه رنگ قالب رو تغییر بدین ؟ مثلا متمایل به قرمز و صورتی ، زرشکی، اینا ... کنین ؟:heart:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت و دوستان:D

عاقا اینجا چرا اینجوری شده:surprised:من دو ساعته دارم میگردم دنباله پیامای ملت:surprised:

با تشکر از سایت خوبتون:Dفقط سرعت فراموش نشه:Dو من الله توفیقات:D

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راهنمای سایت کجاست و جستجو کاربران

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام با دیتاهای گذشته کاربران چیکار کردین!!!!!
چرا پیامای گذشته مون رو پاک کردین!!؟؟؟؟...من هر چند وقت یبارم ک می اومدم سایت با کلی ذوق پیامای قدیم رو میخوندم!!
کاش کاری کرده بودین ک اینا پاک نمیشدن!

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

ضمن تشکر از مدیریت سایت بابت تصمیم جدیدشون مبنی بر تغییر قالب قبلی به قالب جدید و بسیااااار عــــالی و کاربردی (!) فعلی که منجر شد همون چارنفر ادمی هم که میومدن اینجا دیگه نیان حتی توی شرایط قرنطینه که نه مهمونی هست و نه مسافرتی (که طبق معمول گذشته در راستای تصمیمات مدیریتی پیشین جهت کاهش فعالیت کاربران انجام شده!)، سال خوبی رو برای همه دوستان و هم باشگاهی های عزیز آرزو می کنم .
امیدوارم سال 99 سالی پر برکت و همراه با سلامتی و دلی خوش باشه و به دور از غم و ناراحتی برای همه هم وطنانمون :gol:
پیشاپیش عیدتون مبارک :gol::gol::gol:

پ.ن : می خواستم به چند تا از دوستان قدیمی برای سال جدید پیام بدم ولی حتی پروفایل خودمم باز نمیشه و ارور میده .. خسته نباشید :cool:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت همه ي كاربران محترم بخصوص ادمين عزيز كه البته اصلا هم تابلو نيست كه با تغيير نام كاربري همون مدير ارشد هم هستو البته اين مدل رفتار حرفه اي از دوران استاد پيرجو كاملا مرسوم بوده و هنوز هم جاريه.

البته براي تازه ترها حتي مديران تالارها هم اين موضوع كاملا مبهمه و البته شايد يكم به اين موضوع شك كرده باشن ولي به هر حال باشگاهيه كه از قِبَل اون دارن نون ميخورن...

ادمين عزيز قطعا منو بخاطر دارن و ميدونن من مثل خيلي از مديران و كاربران بله قربان گو نبودم و نيستم.

الانم اگه اومدم فقط بخاطر اينه كه ميبينم با تدابير كاملا حكيمانه و البته مدبرانه ادمين تالار مهندسي مكانيك تبديل شده به موزه !!!

ادمين عزيز حتماً تمام صحبتهايي كه از سال 2007 تا يكي دوسال قبل مطرح كردم بخاطر دارن ...

مشاهده فرموديد كه چه بلايي سر اين تالار اومد.

مدير ارشدتون !!! تشريف ببرن ببينند اخرين تاپيكه كي اپديت شده اند ؟

اصلاَ مديريت تالار كجاست؟

رفتار كاسبكارانه و اينكه فقط رنكينگ سايت بالا باشه تا بيشتر تبليغات بگيريم باعث شده تالار مكانيك تبديل بشه به قربانگاه اين باشگاه ...

پيرجوي عزيزتون كجاست و چرا بخاطر مشاوره هاي غلط بازخواست نميشه

برخورد استالين گونه با اين تالار اكنون چه نتيجه اي جز فاجعه به جا گذاشته ؟

قطعا ميدانم جواب اين تاپيك من در ابتدا با واكنش مديران تالارهاي غير مرتبط و وكيل وصي ادمين روبرو ميشود و در نهايت اخطار و اخراج !!!

ادمين عزيز كاش بخاطر شهيد چمران كمي به وجئانتان رجوع كنيد و آزادمنش باشيد.

تاريخ 11 ساله مديريت اين باشگاه همه چيز را نشان داده.

والعاقبه للمتقين

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره صحبت با یوزر و پسورد بقیه توسط بعصیا خیلی مرسوم بوده و هست

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادمین سایتت رو پاک نکنی خداییش آدم سبک میشه اینجا مینویسه.
:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سایت ی مشکلی داره اینه که نمیشه ایدی های کاربران رو سرج کرد
من همیشه عادت داشتم به پروفایل بچه ها سر میزدم اما الان نمیتونم کسی رو پیدا کنم

universite

عضو
سلام
سایت خیلی بد شده!اصلا ادم توش معذبه!من تا مدت ها نمیتونستم انلاین بشم:surprised:
الانم رغبتی به انلاین شدن ندارم بسکه بده!
لطفا برگردونیدش به حالت قبل واگرنه فک کنم زیاد کسی انلاین نمیشه!
مرسی که خرابکاری را درست میکنید!:biggrin:

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
سایت خیلی بد شده!اصلا ادم توش معذبه!من تا مدت ها نمیتونستم انلاین بشم:surprised:

سایت را مخصوصا اینطوری کردن که این چند نفری هم که میان خسته بشن و برن ، دیگه کسی نباشه و راحت درشو ببندن و تعطیلش کنن:biggrin:

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
عرض سلام و احترام
مدت طولانی است که ظاهر سایت بسیار گنگ و نامفهوم و بطور کلی زشت و نامطلوب شده است

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا برا من قطع میشه ؟ یا برا همه هست

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
یکسری تاپیک های هست که کلا بسته شده ، بنظر من قابلیت ادامه رو داره .
نمونه اش در بخش مهندسی کامپیوتر. :
,"
http://www.www.iran-eng.ir/forum/فن...ایت-های-آموزشی-برای-دانشجویان-مهندسی-کامپیوتر
"

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
فسلام
اره دقیقا ،یعنی من هر دفه که میومدم گم میشدم ، اخرم با سر درد میرفتم ، اصن نمیفهمیدم از کجا امده ام ، امدنم بهر چه بود
فقط میومدم یه سلام به نغمه میکردم و میگفتم نغمه ، باشگاه چرا اینجوری شده و میرفتم

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
ممنون که یکم احوال باشگاه رو بهتر کردین ، ولی اگه مثل قبل بود خیلی بهتر میشد
دورانی داشتیم اینجا ، اون قالب قبل خیلی نستالژیک تر بود برامون
دفعات قبل که میومدم حتی نمیتونستم برای کسی پیان ارسال کنم یا پیامامو بخونم
ولی این دفه ....
پیام چنتا از دوستان قدیمی رو دیدم ،یه احساس خوشحالی و غم عجیبی اومد سراغم
دلم میخواد تک تک به همه ی بچها سر بزنم ولی خب دیگه انرژی دوران قدیم نیست :smile:
ایشالله عمری باشه بیام جواب پیامای دوستای عزیزمو بدم
تو این اوضاع کرونا برا همتون ارزوی سلامتی میکنم :heart:

بالا