انتقاداتـــ و پیشنهاداتـــ شما

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
پیشنهادی برای تالار عکس دارم
اگر زیر مجموعه های زیر به این تالار اضافه بشه ، پراکندگی کمتری وجود خواهد داشت
1) WallPaper
2) تصاویر حیوانات

با تشکر

دوست عزيز ممنون از پيشنهادتون ولي انتخاب زير مجموعه به اين راحتي نيست معمارباشي خيلي تلاش كرد تا چند تا زير مجموعه اضافه كنه ولي نتونست چون اگه بخواي زير مجموعه انتخاب كرد بايد زير مجموعه ها زيادي درست بشه كه توي انتخاب زير مجموعه ها محدوديت وجود داره و مشكل ديگه اينجاست كه افراد همين الان هم به زير مجموعه ها توجه نميكنن و همه عكس هاشونو توي تالار اصلي ميزارن ولي من تلاشمو ميكنم تا چندتا زير مجموعه جامع قرار بدم

amirhossein65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حسین جان!!! خسته نباشی!! میگم تاپیکای قدیمی رو حذف میکنین؟؟ آخه حجم تالار خیلی زیاد شده و سخت بالا میاد!!1

بعدم یه پیشنهاد. نمیشه ارسال تاپیک جدید فقط واسه اعضا فعال مقدور باشه؟؟؟ آخه خیلی از تازه واردا میان همینجوری ردیف تاپیک تکراری میزنن!! حتی بلد هم نیستن(یا به خودشون زحمت نمیدن) یه سرچ تو تالار بکنن!!! من هر روز میام تالار، هرچی نگاه میکنی اکثرا تکراریه!!

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام حسین جان!!! خسته نباشی!! میگم تاپیکای قدیمی رو حذف میکنین؟؟ آخه حجم تالار خیلی زیاد شده و سخت بالا میاد!!1

بعدم یه پیشنهاد. نمیشه ارسال تاپیک جدید فقط واسه اعضا فعال مقدور باشه؟؟؟ آخه خیلی از تازه واردا میان همینجوری ردیف تاپیک تکراری میزنن!! حتی بلد هم نیستن(یا به خودشون زحمت نمیدن) یه سرچ تو تالار بکنن!!! من هر روز میام تالار، هرچی نگاه میکنی اکثرا تکراریه!!
سلام امير جان
ممنون سلامت باشي:gol:
امير جان نميشه تاپيك هاي قديمي رو حذف كرد اينا جزء ارشيو سايت هستن و ممكنه يكي دوست داشته باشه ببينه
درباره محدوديت اعضاي تازه وارده اونم متاسفانه نميتونم انجام بدم چون بالاخره هركسي مياد اينجا مادرزاد كه فعال نبوده از يه جايي بايد شروع كنه تا فعال بشه:biggrin: ولي ميتونم يه كاري بكنم هر پستي كه ديدي تكراري هست با لينك تكراريش بزار همين جا تا حذفش كنم به صاحبشم يه تذكر ميدم قبل از گذاشتن عكس يه سرچ بزنه ;)

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید
من 1 یا 2 ساعت پیش یه تاپیک طنز گذاشتم که اسمش بود مچ گیری زن خیانت کار
نمی دونم چرا حذف شده؟

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید
من 1 یا 2 ساعت پیش یه تاپیک طنز گذاشتم که اسمش بود مچ گیری زن خیانت کار
نمی دونم چرا حذف شده؟
اون تاپيك به علت تكراري بودن حذف شد لطفا قبل گذاشتن عكس سرچ كنيد و تكراري نبودن اون مطمئن بشيد

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .
من دیشب یه تاپیک زده بودم با عنوان " عملیات شستشوی برج آزادی " که حذف شده . لینک تاپیک هنوز در امضام هست . میشه دلیل حذفش رو بفرمایین ؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w20.gif

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مشکلم حل شد . ممنون آرامش جان . لینکش رو از امضام برداشتم .

s_adegh

عضو جدید
حذف تاپیک

حذف تاپیک

من ارسال کردم تاپیک طرحهای سه بعدی استخر شنا ارور داد دوباره فرستادم درست شد رفتم تو تالار دیدم جفتش رو فرستاده بازم اگه تقصیر منه معذرت .
لطف کنید یکیش رو حذف کنید ممنون

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من ارسال کردم تاپیک طرحهای سه بعدی استخر شنا ارور داد دوباره فرستادم درست شد رفتم تو تالار دیدم جفتش رو فرستاده بازم اگه تقصیر منه معذرت .
لطف کنید یکیش رو حذف کنید ممنون
انجام شد

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوتا تاپیک زده بودم (یکی عکسهای ماسوله و یکی هم داماش)که مدیرتالار گفتن عکسارو کپی کنم تو تاپیک عکاسای باشگاه.که البته همینکارو هم کردم.
اما الان دوستان ازم خواستن یه تاپیک بزنم و عکسهای قلعه رودخانمو بزارم.
می شه اینکارو بکنم؟؟؟:)بعدش دوباره کپی می کنم تو اونیکی تاپیک....:):):)
باشه؟؟؟
(چون قبلا بهم تذکر داده بودین،گفتم قبل از تاپیک زدن اجازه بگیرم:))
:gol::gol: با تشکر

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من دوتا تاپیک زده بودم (یکی عکسهای ماسوله و یکی هم داماش)که مدیرتالار گفتن عکسارو کپی کنم تو تاپیک عکاسای باشگاه.که البته همینکارو هم کردم.
اما الان دوستان ازم خواستن یه تاپیک بزنم و عکسهای قلعه رودخانمو بزارم.
می شه اینکارو بکنم؟؟؟:)بعدش دوباره کپی می کنم تو اونیکی تاپیک....:):):)
باشه؟؟؟
(چون قبلا بهم تذکر داده بودین،گفتم قبل از تاپیک زدن اجازه بگیرم:))
:gol::gol: با تشکر
با توجه به اينكه حجم تالار سنگين ميشه بزارشون توي همون تاپيك عكاساي باشگاه بعد لينك اون صفحه رو براي دوستانت بفرس و همين طور توي امضات هم بزار اينجوري همه ميبينن :)
ممنون از لطفتون اسباب زحمت:heart::gol:
خواهش ميكنم گاهي پيش مياد :w16:

amirhossein65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام امير جان
ممنون سلامت باشي:gol:
امير جان نميشه تاپيك هاي قديمي رو حذف كرد اينا جزء ارشيو سايت هستن و ممكنه يكي دوست داشته باشه ببينه
درباره محدوديت اعضاي تازه وارده اونم متاسفانه نميتونم انجام بدم چون بالاخره هركسي مياد اينجا مادرزاد كه فعال نبوده از يه جايي بايد شروع كنه تا فعال بشه:biggrin: ولي ميتونم يه كاري بكنم هر پستي كه ديدي تكراري هست با لينك تكراريش بزار همين جا تا حذفش كنم به صاحبشم يه تذكر ميدم قبل از گذاشتن عكس يه سرچ بزنه ;)

ممنون گل پسر از دقت نظرت!! :gol:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
گریه نکن سارا جون .... ی کار دیگه هم می تونی بکنی ... عکسا رو توی البوم خودت اپلود کن توی پروفایت ... البته بازم سایت سنگین میشه ولی می شه قانون رو اینجوری دور زد ... چشمک بیرنگ نوشتم civil boy نبینه ... چشمک

کاربر عزیز نوشته ی شما بسیار کوتاه است : دی
عجب مدیری تو خجالت نمیکشی دور میزنی ( قانونو ) : دی
محمد حسین یه اخطار ( ترجیحا 4 تایی ) بهش بده ( بخاطر دادن پست زننده )

مهوش فرح بخش

عضو جدید
گریه نکن سارا جون .... ی کار دیگه هم می تونی بکنی ... عکسا رو توی البوم خودت اپلود کن توی پروفایت ... البته بازم سایت سنگین میشه ولی می شه قانون رو اینجوری دور زد ... چشمک بیرنگ نوشتم civil boy نبینه ... چشمک

!!!!!
,واقعا آدم هر لحظه تو تین فروم متعجب تر میشه :eek:

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:w02:
:w08:
!!!!!
,واقعا آدم هر لحظه تو تین فروم متعجب تر میشه :eek:
:w27:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه عزیزم.مرسی که گفتی....من بالاخره یه راهی پیدا میکنم. که عکسامو بزارم...!!!!!!!!

sara.sss27

عضو جدید
لطفا به عکسای لینکی که تو تایپک فرودگاه زیبای یک جزیره کوچک گذاشتن رسیدگی کنید فکر نمی کنم خیلی مناسب باشن.
متشکرم

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من يه تاپيك با موضوع (مامور شهرداري) گذاشته بودم ولي ظاهرا خذف شده. دليلش چيه!؟

بالا