انتقاداتـــ و پیشنهاداتـــ شما

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سیلام ملو ، آقوی قفلچیان ، کشلی و اون جوجه دستیار جیدیده :دی

موئم یه زیر تالار بزنید به نام تاپیک های بی مزه ، کلا هر چی تاپیکه بریزید اونجا !
یه زیمانی میومدم اینجا دلوم وا شه !!! الان میام کلا دلوم میخواد پاشم از باشگا برم

در ضمن مخسره شو در آوردین !! :| یه وخ پا نشین عین آدم بیاین مودوریت کنید ها :| ... دلم واس قفل گنده های سیویلک یه ریزه شده !! اصن الان نیدونم با کدوم انگیزه تاپیک تخراری بزنم

هیشی دیه همین !! خدا نکنه آدم نفص شب حوصله ش سر بره ! از چ دفاتری ک سر در نیمیاره

سلام سپید شیطون

درست میگی..شاید خیلی تاپیکا مطابق میل من و شما نباشه ولی متأسفانه خیلی نمیشه دراین مورد سختگیری کرد...چون بحث سلیقه میاد وسط و سلایق افراد متفاوته

ها؟چی میگه؟!سپید چیه؟!
....مودور چی؟...صدات نیمیاد!

نظارت روی تالار هنوزم هست..گرچه مدیران کمتر می رسن بیان ولی شهاب این مدت خیلی کمک کرد

تو که تا اینجا اومدی...یه گردگیری هم می کردی اقلا

khalaj_mohsen

عضو جدید
من یه تاپیک با 5 تا عکس حدود 3 ساعت پیش گذاشتم که بی‌خبر حذف کردین. به نظرم این رفتارتون واقعا توهین آمیزه. لااقل 1 دقیقه از وقت گرانبهاتون رو می‌ذاشتین و میگفتین دلیلش چی بود که حذف کردین. تاپیکم عنوانش این بود: "زندگی یک مهندس عمران" و 5 تا عکس طنز داشت. شاید منظورتون این بوده باشه که توهین به مهندسین عمران بوده که من خودم تحصیلاتم در مهندسی عمران هست و به هیچ وجه عکس ها توهین آمیز نبودن. در ضمن تاپیک هایی با همین مضامین رو حذف نکردین بعد واسه من رو حذف کردین؟

آخرین ویرایش:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من یه تاپیک با 5 تا عکس حدود 3 ساعت پیش گذاشتم که بی‌خبر حذف کردین. به نظرم این رفتارتون واقعا توهین آمیزه. لااقل 1 دقیقه از وقت گرانبهاتون رو می‌ذاشتین و میگفتین دلیلش چی بود که حذف کردین. تاپیکم عنوانش این بود: "زندگی یک مهندس عمران" و 5 تا عکس طنز داشت. شاید منظورتون این بوده باشه که توهین به مهندسین عمران بوده که من خودم تحصیلاتم در مهندسی عمران هست و به هیچ وجه عکس ها توهین آمیز نبودن. در ضمن تاپیک هایی با همین مضامین رو حذف نکردین بعد واسه من رو حذف کردین؟

سلام دوست عزیز
درسته تاپیک شما شوخی بود ولی اهانت بود شاید شما بهت بر نمیخوره ولی یکی ممکنه بهش بربخوره و فکر بکنه از دیگر رشته ها اومدن و دارن مسخرشون میکنن! چمیدونم بیل و کلنگ و از این چیزا فراتر از ی طنزه و ما هم طبق مقررات این تاپیکو حذف کردیم چرا ک زمینه کل کل و بحث رو داشت.

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. اگه میشه عنوان تایپک یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی و عوض کنید. بزارید دریچه

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز

سلام
اولا تاپیک شما ی تاپیک سیاسی محسوب میشد ک موجب بحث سیاسی میشد و هرکسی میومد نظری میداد و کش پیدا میکرد همینطور ک چند کاربر اومدن و اونجا حرفایی زدن ک جاش توی تالار عکس و اینجا نبود این صحبتا
دوما شما ی تاپیک زدی ی عکس از ایشون گذاشتی و بعد عنوان زدید ی تاپیک ب افتخار .... ب نظرتون این تاپیک جاش تالار عکسه؟ هرچیزی ک عکس داشته باشه و ی عکس باشه ک نباید تو این قسمت زده بشه!
موفق باشید

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اولا تاپیک شما ی تاپیک سیاسی محسوب میشد ک موجب بحث سیاسی میشد و هرکسی میومد نظری میداد و کش پیدا میکرد همینطور ک چند کاربر اومدن و اونجا حرفایی زدن ک جاش توی تالار عکس و اینجا نبود این صحبتا
دوما شما ی تاپیک زدی ی عکس از ایشون گذاشتی و بعد عنوان زدید ی تاپیک ب افتخار .... ب نظرتون این تاپیک جاش تالار عکسه؟ هرچیزی ک عکس داشته باشه و ی عکس باشه ک نباید تو این قسمت زده بشه!
موفق باشید

انصاف نبود این حذف. اخطارتون هم واقعا بی مورد بود.من دلیلتون رو قبول ندارم که سیاسی بود. دقیقا فقط بخاطر اینکه یه عکس هنری بود اینجا گذاشتمش. واقعا هنری بود عکسش. عکس هنری که همیشه از منظره و اینا نمیشه. یه عکس سیاسی و یا خبری هم میتونه هنری باشه. من خنده ی قهرمانانه ی یه کسی رو که در ضاهر در موضع ضعف بود ولی داشت مقتدرانه به کل دنیا (نماد دنیا میکروفنهای اکثر رسانه ها بود ) رو به نمایش گذاشتم. توضیحش هم نوشته بودم. به هر حال چون میدونم بی غرض بود کارتون، میپذیرم و از فرمایشاتتون تمکین میکنم. به هر حال گذشته. من به این تالار بدید یک تالار هنری نگاه میکنم و همیشه برام خوشایند بوده. امیدوارم مدیریت محترم هم با برخوردهای لطیف تر روح هنری اینجا رو پاس بدراند. ممنون. موفق باشید.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
این تاپیکه خیلی عزیزه ها، مهمش نمیکنید؟ :d
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/471205-خنده-وطنز【ツ】

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دیگه مسابقه عکاسی برگزار نمیکنین؟
موضوعش هم ترجیحا به رای گذاشته بشه بهتره

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
آقا این مدیر اینجا کیه؟
زدن تاپیک عکس مسابقه اشکال دارد؟
زدن تاپیک عکس غیر مسابقه اشکال و اخطار دارد؟

سلام...
شما باید قبل از ارساله تاپیک مسابقه،بحث ....باید با مسئولین تالار هماهنگ کنید..

شما مجاز به زدنه تاپیک جدید هستین،فقط با هماهنگی...

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقا من میخام تاپیک بزنم با کی و چجوری هماهنگی کنم؟؟
مسئولین تالار کین؟؟
چقد طول میکشه تا مجوزش صادر بشه؟
با تشکر

شما اگر قصده فعالیت دارین،اول باید سرچ کنید تا احیانن اگر تاپیکه مشابهی در تالار هست،در همون تاپیک فعالیت کنید...

اگر تاپیک تکرای باشه،قفل..انتقال و پاک میشه...

زحمت بکشین در تاپیک های موجود فعالیت کنید..

من در خدمتتونم..

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
چرا تو تالار عکس های هنری یه تاپیک جامع وجود نداره که هر کس تمایل داشت عکس های هنری رو اونجا قرار بده ؟
حتما باید تاپیک مجزا از طرف خودش زده بشه؟

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا تو تالار عکس های هنری یه تاپیک جامع وجود نداره که هر کس تمایل داشت عکس های هنری رو اونجا قرار بده ؟
حتما باید تاپیک مجزا از طرف خودش زده بشه؟

سلام بهار خانم....

تاپیک هایی هست با موضوعات مختلف که شما میتونید اونجا فعالیت کنید....

[h=3]عکاسخانه و احساسات من[/h]
[h=3]عکس هایی که گرفتیم ...[/h]
آمادگی خودمونو اعلام میکنیم یه همچین تاپیکی رو به لیست مهم ها اضافه کنیم....

در ضمن در اون قسمت هرکسی میتونه تاپیکی برای نمایش آثاره خودش به صورته جداگانه هم قرار بده....مورد استقبال و تشویق قرار خواهد گرفت...

پایدار و سلامت باشین...:gol::gol::gol:

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا مدیره تاپیکم چرا حذف شد .. مورد نداشت که:w04:

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مورد ک داشت :دی
اولا ک تکراری بود .
ثانیا همچین محتوایی نداشت و عنوان تاپیک گول زننده بود.

ای وایی ببخشید سلام یادم رفت:redface:
آهان از تکراری بودنش نمیدونستم

عنوان باس جوری باشه بیننده جذب کنه خخخ:w07:
شوخی کردم.
موفق و موید باشید:gol::gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هوف هوف هوف :|

اه اه اه تمام گرد و خاک این تاپیک رف تو حلقم :d

پدر :|

ساوه :|

ی دستمال بکشید رو این تاپیک جای دوری نمیره ها :w39: :d

اقا من از سر تقصیرات شما دوتا نمیگذرم :| مگه اینکه تاپیک گالری تیک تاک رو مهم کنید :دی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=3]
خنده وطنز【ツ】
[/h]
[h=3]کمیک: ترول های بامزه : دی[/h]
[h=3]ترول های شخصی در باشگاه مهندسان[/h]
[h=3](((** عکاسای باشگاه بیان داخل **)))[/h]
[h=3]●•▪عکس نوشته ای به نفر قبلی خود تقدیم کن●•▪[/h]
[h=3]عکس هایی که گرفتیم ...[/h]
[h=3]" آلبــوم عکس شهدا "[/h]
با سلام و درود...مجددا تاکید میشود،قبل از ارسال تاپیک،جست و جو فرمایید که موارد مشابه وجود نداشته باشد:)

از تاپیک های فوق جهت فعالیت میتوانید استفاده کنید:)
پیروز باشید...

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر شما....در لیست انتظار هست😊
ان شا الله شاهده فعالیت بیشتر،حتما....

پیروز باشید

بالا