اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد برق ۹۳

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Milad_Rashed

عضو جدید
خیلی اعصابم خورده یکی از گرایش های الکترونیک روزانه شریف قبول شدم
فقط کسی میدونه میشه تغییر گرایش یا کلا تغییر گرایش با دانشگاه داد؟

بر عکس لیسانس اصلا نمی ذارن تا اونجایی که می دونم. شاید اگه تو یه دانشگاه باشه بشه ولی سازمان سنجش اصلا عوض نمی کنه

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان به همتون تبریک میگم امیدوارم در مقطع کارشناسی ارشد پرقدرت شروع و به اتمام برسونید. قبولی توی ارشدتازه اول راهه. دادن مقاله و پایان نامه قدرتمند ومعدل بالا داشتن الان باید دغدغه همه شما باشه. ایشالا که همیشه موفق و پیروز باشید

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به همتون تبریک میگم امیدوارم در مقطع کارشناسی ارشد پرقدرت شروع و به اتمام برسونید. قبولی توی ارشدتازه اول راهه. دادن مقاله و پایان نامه قدرتمند ومعدل بالا داشتن الان باید دغدغه همه شما باشه. ایشالا که همیشه موفق و پیروز باشید

بی خیال داش زیادی جو گیر شدی :)
90 درصد اونایی که دانشگاه های خوب قبول شدن دپرس و پشیمونن
بعدا میایین میفهمین
البته شاید شما فهمیده باشین

llvll.asoud

کاربر ممتاز
بی خیال داش زیادی جو گیر شدی :)
90 درصد اونایی که دانشگاه های خوب قبول شدن دپرس و پشیمونن
بعدا میایین میفهمین
البته شاید شما فهمیده باشین

چرا؟ منظور از اوناییکه قبول شدن خودتونو میگید یا ایناییکه امسال قبول شدن؟ میشه شفاف بگید مام بفهمیم خب :دی

mmari

عضو جدید
خیلی ناراحتم با 453 قدرت شبانه فردوسی آوردم پارسال با 468 روزانه آورده بودن به نظرتون برم؟ خیلی ناراحتم خیلی

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ناراحتم با 453 قدرت شبانه فردوسی آوردم پارسال با 468 روزانه آورده بودن به نظرتون برم؟ خیلی ناراحتم خیلی
اکثر دوستان با رتبه های خوب نتونستن به اون چیزی که تا 3 سال اخیر بچه ها قبول میشدن قبول بشن این یعنی کلا هیچی معلوم نیست.
به نظرم دانشگاه خوبی قبول شدید حتما برید

Milad_Rashed

عضو جدید
کسی می دونه مخابرات رمز و شبکه دانشگاه تهران زودتر پر می شه یا میدان؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
کسی می دونه مخابرات رمز و شبکه دانشگاه تهران زودتر پر می شه یا میدان؟

صد در صد مخابرات میدان! مخابرات میدان چیزی مثل مخابرات سیستم شریفه. ماورای بقیه دانشگاه هاس.
دوسته من سال پیش با رتبه حدودا 150 مخابرات رمز دانشگاه تهران میخونه روزانه

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از دوستان از اساتید قدرت-سیستم علم و صنعت اطلاعی نداره چطوری هستن؟
کدوم برای استاد راهنما بهتره؟
ممنون

Milad_Rashed

عضو جدید
صد در صد مخابرات میدان! مخابرات میدان چیزی مثل مخابرات سیستم شریفه. ماورای بقیه دانشگاه هاس.
دوسته من سال پیش با رتبه حدودا 150 مخابرات رمز دانشگاه تهران میخونه روزانه

همین. الان در عجبم چطوری شبانه میدان قبول شدم با 209. اصلا فکر نمی کردم بشه. حتما نفر آخرم

aaaqaz

عضو جدید
شب بخیر دوستان
امشب بدترین شب من توی این مدت 1 سال بود
با اینکه شریف قبول شدم ولی گور بابای دنیا با این نامردیاش
من فکر کنم دو نفر نشسته ان پشت سیستم انتخاب رشته سنجش از هر کی خوششون میاد میندازنش یه جا

Kaka_s

عضو جدید
آقا منم راهنمایی کنید با 2800 شبانه مخابرات میدان سمنان قبول شدم. لیسانسم الکترونیک بود. پارسالم دس پا شکسته خوندم و جدی نبود کنکورم. حالا 2 هفتس شروع کردم به خوندن با این نتایج موندم چیکار کنم؟ بخونم یا اینو برم؟؟!!!:confused: از طرفی هدفم اپلای کردنه و اولویتم اونه منتها از طرف دیگه سنم داره میره بالا الان 25،26 سالمه حالا بین دو راهی موندم. دوستان ممنون میشم کمک کنید:smile:

aaaqaz

عضو جدید
داداش من رتبه ۸۸ کنترل و ۲۰۰ الکترونیک بودم الان وضعیتم اینه به نظرم برو همینو که قبول شدی
گور بابای استرسفک کنم دیگه ارزش این همه استرس رو نداشته بلشه

dadash masoud

عضو جدید
کسی از دوستان از اساتید قدرت-سیستم علم و صنعت اطلاعی نداره چطوری هستن؟
کدوم برای استاد راهنما بهتره؟
ممنون
مواظب باش چون علم و صنعت زود استاد راهنما رو تعیین می کنند
خوباش خیلی خوبنو بداش خیلی سخت گیر
شایان فر،جدید،سعادت خوبن دیگه گفتن نداره

dadash masoud

عضو جدید
داداش من رتبه ۸۸ کنترل و ۲۰۰ الکترونیک بودم الان وضعیتم اینه به نظرم برو همینو که قبول شدی
گور بابای استرسفک کنم دیگه ارزش این همه استرس رو نداشته بلشه
شک نکن نظرت خیلی زود عوض میشه
کافیه نیم ساعت سر کلاس فتوحی بری
بابا شریف یه چیز دیگه اس

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی حالم بده نمی تونم بخوابم

بی‌خیال. منم توو کنکور کارشناسی ناراحت بودم که چرا به جای نرم‌افزار، از سخت‌افزار قبول شدم ولی امروز 100 بار هم برگردم به گذشته همین فیلد رو انتخاب می‌کنم.
برق رو دقیقاً نمی‌دونم ولی توو رشته‌ی کامپیوتر دیدم یکی با گرایش ارشد هوش مصنوعی یا نرم‌افزار میاد با استاد سخت‌افزار (معماری کامپیوتر) کار می‌کنه. به نظرم شمام می‌تونید مشابه این کار رو انجام بدید، یا اگه نشد هم، با استادی بردارید که موضوعات پروژهیش به چیزی که می‌خواستید و نرسیدید نزدیک‌تره، یا اینکه دستتون رو باز می‌ذاره و کمکتون می‌کنه تا موضوع پایان‌نامه‌تون رو خودتون انتخاب کنید. فکر کنم چند تا درس اختیاری هم داشته باشید که اونا رو هم می‌تونید از گرایش مدنظرتون بردارید. اگر قصد ادامه‌ی تحصیل توو دکتری رو داشته باشید توو اون فاز هم می‌تونید گرایش عوض کنید.

aaaqaz

عضو جدید
اخه جالب اینجاس من تا دیشب داشتم متلب کار میکردم! ون فکر میکردم میرم کنترل
ولی خب مطمئنم یه حکمتی داشته بیخیال

Milad_Rashed

عضو جدید
خیلی حالم بده نمی تونم بخوابم
شما آنالوگ قبول شدی؟ می شه به کنترل نزدیکش کرد. دیجیتال هم خیلی وسیعه همه کار می تونی بکنی. کنترل ارشد زیاد جذاب نیست. خودم دوس داشتم برم دیجیتال اگه می شدی که نشد. مخابرات میدان می بینم برام بهتره الان. پایه ام قوی تره.

aaaqaz

عضو جدید
نه من ادوات میکرو شریف قبول شدم اصلا نمی دونم چی چی هست این رشته ظرفیتش 5 تا بود
اصلا فکرشم نمی کردم از انتخاب دوم رد بشه!
اخه پارسال 115 کنترل شریق قبول شده من با 88 نشدم! :(

آخرین ویرایش:

Milad_Rashed

عضو جدید
نه من ادوات میکرو شریف قبول شدم اصلا نمی دونم چی چی هست این رشته ظرفیتش 5 تا بود
اصلا فکرشم نمی کردم از انتخاب دوم رد بشه!
اخه پارسال 115 کنترل شریق قبول شده من با 88 نشدم! :(
واسه چی انتخاب کردین؟ ادوات فکر کنم تا نزدیک 300 هم قبول می شن شبانه. رشته خوبیه ولی به درد ایران همچین نمی خوره. اگه قصد اپلای دارین برین ولی. نیمه هادی دانشگاه تهران خیلی بهتره از اینه به خاطر تجهیزاتش و اساتیدش. چند تا از استادای ادوات شریف شاگردهای کسانی مثل مهاجرزاده ان که تو تهران تنها آزمایشگاه لایه نازک کشور رو اداره می کنه. دانشگاه تهران ادوات هم داره ولی تو دانشکده برق نیست! توی فن آوری های نو هستش. این رشته بیشتر فیزیکه تا برق. به نظرم سما بد انتخاب رشته کردین. اولویت هاتون چه طوری بوده؟ شبانه کنترل تهران نیوردین با 88؟ با بیشتر از این قبول میشن.

ویرایش: شما میکرو الکترونیک قبول شدین یا ادوات نانو؟ اگه اولیه همون آنالوگه و لی با 200 فکر نکنم اون بشه. بهترین رشته الکترونیکه.

aaaqaz

عضو جدید
جدی یعنی اینقدر رشته مزخرفیه؟
من نمی تونستم تحت هیچ شرایطی برم شبانه واسه همین اصلا شبانه نزدم

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
kasi nemidune sharyete vame arshad chetorie? hatman zamen mikhad?
وام به این صورته که شما اول ترم درخواست میدی و آخر ترم واریز میشه،یعنی ترم اول شما درخواست بدی واسه ترم دوم ۱ میلیون وام میدن.تا اونجایی که من میدونم ضامن هم نمی خواد در واقع ضامن شما مدرک شماست که گیره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا