اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tutia.p

عضو جدید
سلام . دوستانی که اطلاعع دارن راهنمایی کنید مرسی.
الکترونیک 7 تا دانشگاه اول به ترتیب کدومان؟
تو کنترل چی؟

sanup2006

عضو جدید
هر چند میدونستم دیر شروع کردم و از صفر بخوای شروع کنی 6 ماهه جمع نمیشه و توقعی جز این نداشتم و شد 5000
ولی کم کم ش میگفتم بین 1000 تا 2000 باید بشه ولی نشد . گند زده شد به همه چی.
نه کار درست حسابی نه درس درست حسابی آخه به چه امید زندگی کنی !!!!

jeneral_dj

عضو جدید
با سلام ، من شدم 430 الکترونیک ، 476 مخابرات ،
الک 33
سیگنال 63
ریاضی 41
مدار 19
بگم ناراحتم دروغ گفتم ، چون خییلی بدتر ازین تصور میکردم ، ولی کاش مدار و الکترونیکم تو آزمون به خودم مسلط بودم !!!

هر چند میدونستم دیر شروع کردم و از صفر بخوای شروع کنی 6 ماهه جمع نمیشه و توقعی جز این نداشتم و شد 5000 ولی کم کم ش میگفتم بین 1000 تا 2000 باید بشه ولی نشد . گند زده شد به همه چی. نه کار درست حسابی نه درس درست حسابی آخه به چه امید زندگی کنی !!!!
سلام دوسته عزیز ..کنکورو دنیا هیچ هس.. توی این دنیا به این عظمت خدایی که بالا سرمونه فقط یه چیز از مون میخواد,اینکه صبر داشته باشین و تلاش کنین, اینکه به اون هدف برسین دیگه صلاح اونه ...گاهی می بینی یکی همه تلاششو هم کرده توی همه ازمونایی هم که شرکت کرده رتبه 1رقمی میاره ولی درست همون موقع که باید ازمون بده قلبش میگیره و میمیره یا سکته میکنه یه طرف بدنش فلج میشه اینا به خاط اینه که کاره خدا بی حساب نیست شاید اون طرف میرفت دانشگاه و خیلی هم خوب درس میخود ولی مثلا یک پروژه ای که داره انجام میده که خیلی هم موفق هس حالا فرض کن این ادم شعور نداره که به خاطر یکم پول بیشتر این پروژه رو به یک ادم نا اهل نده ولی میده و خودش بر اثر وقت زیاد و انرژی زیادی که برای این کار میزاره سکته میکنه حالا او ادم نا اهل با این پروژه این ادم یک کشورو نابود میکنه و خونه چند میلیون نفرمیریزه به نظرتون خونه این ادم دامنگیر اون مسئول پروژه نیست. حالا اون فرد اگه اونطوری میمرد بهتر نبود تا اینطوری چون مرگ که حقه, چطوریشه که اون دنیا رو مشخص میکنه... مخلص کلام میخوام بگم اونی که باید به جایی برسه میرسه اگه تلاشم نکنه اونقدر خدا میدونتش تا به تلاش کردن بیافته بعد که تلاشو شروع کرد امدادای غیبی میرسه من اینو با همه ی وجودم حس و تجربه کردم اونی روزی ادم باشه اگه همه دنیا جمع بشه که به اون فرد نرسه ,خدا میروسونه ولی اگه روزی نباشه اگه همه دنیا هم بسیج بشه که بهش برسه , خدا نمیرسونه پس اگه هنوز حس میکنی که میتونی دوباره شروع کنی بسم الله مردو مردونه بخون بقیش با خداست ..ببخشی دیگه خیلی حرف زدم

آخرین ویرایش:

scrat_68

عضو جدید
سلام دوستان دفترچه ها رو دادن واسه انتخاب رشته از کی تا کی وقت داریم ؟
من 630 قدرت آوردم امیدی بهم هست یا بمونم سال دیگه ؟
منظورم از امید روزانه تهران یا شبانه تهران هست
گرایش های راه آهن برقی و هسته ای و ... اینها رو هم توجواباتون لحاظ کنین که عالی میشه
ممنون

*عماد*

اخراجی موقت
گرایش های راه آهن برقی و هسته ای و ... اینها رو هم توجواباتون لحاظ کنین که عالی میشه
ممنون
با سلام
دفترچه رو سایت اومده
انتخاب رشته از روز دوشنبه تا پنج شنبه هفته آینده
28 تا 31 اردیبهشت 94

sharareh77

عضو جدید
با سلام ، من شدم 430 الکترونیک ، 476 مخابرات ،
الک 33
سیگنال 63
ریاضی 41
مدار 19
بگم ناراحتم دروغ گفتم ، چون خییلی بدتر ازین تصور میکردم ، ولی کاش مدار و الکترونیکم تو آزمون به خودم مسلط بودم !!!

تبریک میگم رتبتون خوبه.یه سوال شما زبان و کنترل سفید گذاشتین؟

*عماد*

اخراجی موقت

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    27.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hoomif

عضو جدید
ممنون

سلام
روزانه که خیر (در قدرت)...
در راه آهن برقی علم و صنعت به احتمال 95%
در شبانه هسته ای شریف و امیرکبیر هم به احتمال بالای 90%

scrat_68

عضو جدید
سلام
روزانه که خیر (در قدرت)...
در راه آهن برقی علم و صنعت به احتمال 95%
در شبانه هسته ای شریف و امیرکبیر هم به احتمال بالای 90%

خیلی ممنون
حالا راه آهن برقی علم و صنعت یا امیرکبیر اگه معجزه بشه و قبول بشم اصلا ارزش رفتن داره ؟ اصلا چیکار میکنن:surprised:راه اهن برقییا
واسه پذیرش گرفتن از آلمان یا شرق اروپا بدرد میخوره ؟
من خودم شدیدا به قدرت حفاظت شبکه و فشار قوی علاقه دارم ... دوستان اگر تجربه ای نصیحتی ... دارید :redface: خواهش میکنم بفرمایید

hoomif

عضو جدید
خیلی ممنون
حالا راه آهن برقی علم و صنعت یا امیرکبیر اگه معجزه بشه و قبول بشم اصلا ارزش رفتن داره ؟ اصلا چیکار میکنن:surprised:راه اهن برقییا
واسه پذیرش گرفتن از آلمان یا شرق اروپا بدرد میخوره ؟
من خودم شدیدا به قدرت حفاظت شبکه و فشار قوی علاقه دارم ... دوستان اگر تجربه ای نصیحتی ... دارید :redface: خواهش میکنم بفرمایید

راه آهن برقی فوق العاده بدون بازار کار...چه در داخل و چه خارج
به نظر من فقط به دنبال علاقت برو حتی اگر کمی از خونه دور بشی...چون بعدا به حرفم میرسی
برای خارج رفتن الکترونیک قدرت خیلی خوبه و جای کار داره
موفق باشی

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
توروخدا یکی به من بگه من میتونم روزانه تهران رو بیارم
هرکدوم ازشون باشه فرق نداره
شریف تهران امیرکبیر علم و صنعت خواجه نصیر شهید بهشتی تربیت مدرس
235توی گرایش قدرت شدم
چقد احتمال داره روزانه تهران رو بیارم؟:(

وضعیت