اعدام+عکس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrouz1100

عضو جدید
وای خدا این عکسا چیه گذاشتی!!!! همون مطلبشو می ذاشتی بس بود... من موندم این مردم چجوری می رن اعدام تماشا می کنن
البته اعدام حقشون بود....
از شما هم معذرت میخوام
با این اوضاعی که شده الان از گذاشتن متنشم پشیمون شدم!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا بی منطقی از سر و روی تک تک جمله هات میباره.چطور؟؟؟دونه دونه جواب میدم شما که نه، دیگران بفهمن.

بی منطق که سهله، ادم احمق باشه، ولی از عقل خودش استفاده کنه و احمقش رو همه بفهمن،بهتره تا اینکه اصلا فکر نکنه و تو حلقه ی صالحین بهش بگن چی فک کنه و چی بگه!!!
نمونش رو هم برات میتونم بگم،ولی اینجا جاش نیست!! ادامه ی جوابم باید ببینم چی در میاد،اگر اخطار گرفتن نداشت،این مورد رو برات ادامه میدم!!

نخیر.توجه کنید گفتم امارهای جهانی.پس تاپیک بنده رو ندیدید که اینطور قضاوت میکنید

امار جهانی،همونه که توش چین اوله،ایران دوم!! امریکا هم چهارم فک کنم!!
ولی این مهم نیست!! چون امریکا ایران نیست!! امریکا یه کشور با کل تاریخ کمتر از 700 ساله!! در حالی که تمدن ثبت شده ی ایران،بیش از 2500 سال داره!! تقویم ایران،امروز تو 2520 هستش!!! در حالی که کل غرب،فقط 2000 ساله که فهمیده اصولا چیزی به اسم تاریخ و فرهنگ و شعور و ثبتشون مهمه!!!! پس ما نباید با این کشور ها مقایسه بشیم!! بعدشم،اگر یه کشور، با قوانین زیبای اسلام،در لیست کشور های بی اسلام قرار میگیره، چرا باید اسلام توش باشه؟!! شرایطش بدون اسلام،چقد مگه میتونه بد تر بشه؟!!(لااقل اخبار دزدی های 3 هزار میلیاردی توش دیده نمیشه!!!)

نخیر .تاپیکی بود که دو سه صفحه گذشت ولی جز اعترافات دست و پا شکسته و انحراف از موضوع اصلی چیزی دیگه نداشت.

پس ندیدم اونو!! اخه یادمه یه چند خط تاپیک دهنده رو مسخره کردم!!

خسته نباشید.بله طبق همون امار جهانی ایران دومه البته اگه به نسبت جمعیت حساب کنن میشه اول.

دوست عزیز،شما امروز من رو متحول کردین!! 5میلیارد و نهصد و سی میلیون ادم بیشعور تو این دنیا وجود داره،که امار مقایسه ی اعدام در دنیا،تنها بر اساس تعداد اعدام بهشون ارائه میشه،و تنها 70 میلیون نفر هستن که امار،بر اساس نسبت جمعیت بهش ارائه میشه!! واقعا تشکر میکنم از دولت خدمتگذار، میثم هستم ای لاو یو پی ام سی!!

دوست عزیز،در این باره باید بهتون بگم که خودتی داداش!!

اولا که این زندانهای مخوف رو همون کشورها والبته همون امریکا که شما وکیل مدافعش شدی داره به اعتراف خودشون.
پس حضرت اقای خامنه ای،بابای بنده بودن که ک ه ر ی زک رو تعطیل کردن دیگه؟!! لابد محسن روح الامینی هم پسر عمه ی بنده بود که زیر شکنجه کشته شد!!!
لابد برنامه ی 20:30 هم یکی از غرفه های بی بی سی توی ایران بود که از جنایت ک ه ر ی زک پرده بر داشت!!! لابد اقای مرتضوی هم شوهر خاله ی بنده بودن که سر اون زندان،مجازات شدن!!و سایر مامور های مروبطه!!
دوست عزیز،درسته که بهت پول و مواجب میدن که انکار کنی،ولی دیگه ک ه ر ی زک رو همه فهمیدن!! ت ج ا وز به بچه های مردم رو همه فهمیدن!! کتک زدن بچه های مردم رو همه میدونستن،بیشتر فهمیدن!!!
مرام زیر گرفتن مردم با ماشین رو هم دیدن!!! این ها چیزاییه که الان،گروه مور نظر شما،بهش اعتراف کرده و راجع بهش بحثی نیست!!!!
لطفا با مسئول حلقتون راجع به این مسایل صحبت کنین تا روشن بشین که دیگه ک ه ر ی زک رو نباید دروغ بخونین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوما اگه تو ک ه ر ی زک اینطور که شما یگی کشته شدن، الان شما و امثال شما و اون وری ها تو بوق و کرنا کرده بودن.
یارو یه نفر رو دزدیده بود، بعد از دو روز،میبینه طرف بیهوش شده داره می میره!! خلاصه با هزار بدبختی به هوشش میاره میپرسه چت شده بود؟! میگه بابا از گشنگی و تشنگی و دستشویی داشتم می مردم!! اقا دزده میگه خوب احمق!!بهم می گفتی تا بهت میدادم!! یارو بر میگرده میگه اخه دهنم رو بسته بودی!!!
حالا شما میگی تو بوق کرده بودی!!!! با کدوم خبرگذاری تو بوق می کردیم؟!! مگه چند تا خبرگذاری ازاد و فیل تر نشده وجود داره؟!!
با کدوم روز نامه؟! مگه چند تا روزنامه باز مونده؟!!
تو کدوم جلسه ی دانشجویی؟! مگه چند تا دانشجو الان میتونن حرف بزنن؟!! من سر کلاس،از پارک نداشتن تو شهرمون مینالم،بغل دستیم میگه دهنت رو ببند برات دردسر درست میشه!!!

میشه بگی چجوری باید تو بوق میکردیم؟!!
بعدشم،اون امریکای احمق،تاجاسوس هاش رو گرفتن،دهنش رو بست و کسی نموند که بخواد چیزی در اختیار ماها قرار بده که بخوایم چیزی رو تو بوق بکنیم!!!!

و هی باز شهید سازی میکردن

دوست عزیز،اخرین مواضع حکومت در مورد شهید ها رو میخواید دونه به دونه به سمع و نظرتون برسونم؟!! خوب تشریف ببرید در این مورد،با مسئول یا جانشین رئیس حلقون در میون بذارین!!! اخه تا کی میخواین ضایع بشین؟!!!!
یه مستند ساز از خارج اومد،یه مستند ساخت که توش نتیجه گرفت،خانم اقا سلطان،بوده،کشته شده!! ولی نه توسط ح ک و مت که توسط خانمی که در اون لحظه دستش تو کیفش بوده!!!

این که فقط دو تا ندا وجود داره که یکیش تو کاناداست،یکیش 7 سالشه همون اول رد شد، نظریه ی تقلبی بودن مرگش،بعد از عاشورا رد شد و با نظریه ی قرار نبوده کشته بشه،ولی اون دکترش کشتش اونم ناجوانمردانه تعویض شد!!
جهت اطلاعات بیشتر،همونجوری که گفتم،به مسئول حلقتون مراجعه بکنین!!!

ایا میدونید جرم و حنایتی که به خاطرش تو ایران اعدام میکنن ،چندین برابرش رو همون امریکا داره. چندین برابر قتل و ادمکشی.چندین برابر تجاوز به عنف .

میشه لطف کنی چند مورد از تجاوز های دسته جمعی 10 نفری به یه جشن تولد در امریکا برای من و سایر دوستان اینجا بیاری؟!!!
گور پدر امریکا!! من با اونا چیکار دارم؟! مگه اگر مردم امریکا چش خودشون رو در بیارن،ما هم باید چشمون رو در بیاریم؟!!!

1. پس جرم جنایت اونجا نه تنها کمتر از ایران نیست بلکه چندین برابر ایرانه(حتی به نسبت جمعیت)

باشه!! حالا برای اینکه بهشون برسیم،بیاین با هم بریم اسید پاشی بکنیم،تجاوز دسته جمعی بکنیم، و دزدی و زورگیری هم قول میدم که یه جوری تو برنامه جا بدم!!! انشاالله به نسبت جمعیت،خیلی سریع بهشون میرسیم!!

2. اون قانون مندی در امریکا(و سایر کشورهای غربی) که شما امال و اروزتون هست نه تنها باعث نشده که جرم و جنایت کم بشه بلکه همین عدم اعدام هر سال جرم و جنایت رو بیشتر کرده و امارشون این شده که چندین برابر ایران باشه.پس اونها از این رعایت حقوق بشرشون !!!! نتیجه عکس گرفتن.

اهان!! پس قبول دارین که اینج،حقوق بشر رعایت نمیشه؟!!! پس قبول دارین که با زندانیان س ی ا سی درست رفتار نشده؟!! پس اینها رو قبول دارین؟!! حالا میشه بحث کرد!! من سعی میکنم یه وکیل امریکایی که دلش برا کشورش میسوزه پیدا کنم تا در مورد شرایط اون کشور با شما بحث کنه!! اخه از نظر من که قبلا هم گفتم،ادم ها،یا ایرانی هستن و مهم،یا هیچی نیستن!!! برا من فرقی نمیکنه تو امریکا،بدی ها چجوریه!! برای من این مهمه که هر جای،هر جور یه خوبی هست،ایران باید توش جزو اولین کشور ها باشه!!!

و ما نتیجه بهتری از اعدام گرفتیم که جرم و جنایتمون خیلی خیلی کمتر از اونها هست.

هه هه ماخ!! منظورتون اعدام هر 8 ساعت یک نفر هست یا اعدام بچه ی 17 ساله؟!

حاصل اون جرم و جنایت خیلی خیلی کمتر نسبت به کشورهایی که اعدام وجود نداره هست.

واقعا؟! رفیق، یه سوال ازت دارم...میخوام با تمام شرافتت جواب بدی.....
ایا شما، معتقدی که جرم و جنایت،در ایران،نسبت به کشور های دیگه،مثلا امریکا،کمتره؟!
ایا شما،معتقدی که پیگیری شکایت مردم،در ایران،نسبت به کشورهای دیگه،مثلا امریکا بهتره؟!!!

یه قانون درست و کلی که نتیجه درستی هم داده در طول تاریخ رو که پیشنهاد خدا هم هست رو برای نفهمی عده ای ادم و یا سوء استفاده کسی کلهم حذف نمیکنن.بلکه سعی در کمتر کردن سوء استفاده و یا نفهمی بعضی ها میکنن.

خوشحالم که شما می فهمی!! من مطمئن هستم که فهمیدن افرادی مثل شما،کافیه برای همه ی ماها!!!بسیار از شما ممنون هستم که دید من رو به دموکراسی عوض کردین!! خیلی مهمه که نظر اکثریت،از روی شعوره یا نه!!
یعنی،یه عده بیشعور که اتفاقا کل هیئت علمی دانشگاه های برتر مملکت رو تشکیل میدن،بهترین و خبره ترین مهندسین مملکت تو رشته های مختلف،یه عده بیشعور هستن! و نظرشون هم مهم نیست بلطبع!
ولی یه سری افراد سیکله ی بسیار باشعور که به خاطر حجم ریششون یا مدت سالهای حضور باباشون تو جنگ پست و مقام گرفتن،قشر با شعور مملکت هستن،که نظراتشون مهمه!! طبق نظر این افراد،هر کسی جرمی کرد،باید کشته بشه!!

خوب شد تو قاضی نشدی ! خب دهن طرف گاییده میشه بخواد همه عمرش بره انفرادی که ! اینجوری مثلا خونواده طرف از هم نمیپاشن !؟

دوست عزیز،طرف مجرمه!! جاسوس های انگلیس و امریکا و فرانسه که نیستن که دولت بخواد از ترسش،ازادشون کنه و تو تی وی نشون بده که دارین شبهای ببره نگاه میکنن و کوبیده میخورن که!!!! عزیزم،اسمش با خودشه!!

ای کاش یه راه دیگه واسه مجازات بود...

تا اخر عمرشون تو حبس موندن،یه مجازات خیلی بد تره عزیزم!!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی حرفها قابل جواب دادن هست و بعضی ها ارزش بحث کردن نداره.پس خلاصه جواب میدم:

1.منطق ادمی همیشه در طول تاریخ ایجاب کرده که عقل خودش به تنهایی کافی نیست و باید همیشه از دیگران و مخصوصا کسانی که عقل کاملی در جامعه دارند کمک بگیره برای تعیین مسیر زندگی.این یه اصل در زندگی هست که در چند خط اول شما اون رو نقض کردید و کلا اعتبار منطق خودتون رو به شدت زیر سوال بردید

2.خیلی جالبه که اول شما بحث امریکا و مثال زدن اون رو وسط کشیدید و الان تو جای جای جمله هاتون دارید میگید ما نباید با اونها مقایسه بشیم!!!
3.درباره امار اعدام جهانی اصلا نفهمیدم که چی گفتید!!!من که حرف شما رو تایید کردم.

4.کسی انکار نکرد اشتباهاتی که اون موقع تو کهر یزک انجام شد.من واقعا موندم چه زود و هول هولکی و شتاب زده و با هیجان خیلی خاص و البته ذوق زده !!!قضاوت میکنید.بنده حرفم اینه که اون چند نفر اصلا تو امار کلی که برای یک سال میگیرن گمه.
5.پس احتمالا شوهر عمه بنده همراه شوهر خاله شما دو نفری مسئله کهریزک رو تو بقو کرنا کردن.به گفته شما که از هیچ جا هیچ خبری نبود.پس اون همه سر و صدا که بی بی سی و سایتهای سبز و ...انجام دادن رو شوهر عمه و شوهر خاله بودند؟!!!!که الان بعد از گذشت دو سال شما هنوز پتکش رو دستتون دارید تا بزنید تو سر هر کسی!!!!
6.حقوق بشر رو کلی علامت تعجب گذاشتم که شما هول هولکی قضاوت نکنید.یعنی حقوق بشر به گفته ی اونها نه ما.
7.اقای با شرافت اکمله.بنده مثل شما از خودم حرفی در نمیارم.امار جهانی بنده از سایتهای معتبر جهانی در زمینه امار که وصل هستن به امارهای سازمان ملل و بهداشت جهانی و حتی فکتبوک امریکا گرفته میشه.نه تو صف نونوایی و یا جمع پنج نفره دانشجویی!!!!!

sana b

عضو جدید
خاک تو سرشون
من اگه قاضی بودم میدادم تیکه تیکه شون کنن:mad:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
خیلی زشته به خدا که هنوز یاد نگرفتیم منطقی و بدون هیچ توهین و کنایه ای حرف بزنیم
تاپیک قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا