اعدام+عکس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrouz1100

عضو جدید
4نفر از عاملان حادثه خمینی شهر صبح چهارشنبه در پارک بهشت این شهر به دار مجازات آویخته شدند.
ساعت نزدیک به پنج و ۳۰ دقیقه بامداد است و جمعیت با ازدحام زیادی به سمت پارک بهشت در حال حرکت هستند، نزدیک پارک بهشت که می‌شوی حتی در خیابان‌های اطراف نیز جایی برای توقف وسائل نقلیه وجود ندارد و گویا مردم از اطراف خمینی‌‌شهر و شهر اصفهان برای مشاهده کسانی که با تجاوز به زنان و نوامیس مردم اقدام کرده، آمده‌اند تا انزجار خود را از چنین حرکت‌هایی نشان دهند. آنچه از گفت‌وگوهای میان مردم به گوش می‌رسید گویا مبین این نکته است که همه بر این باورند که باید افرادی که نظم جامعه را بر هم می‌زنند در انتظار چنین احکامی باشند.
همچنان سیل جمعیت به سمت پارک بهشت خمینی شهر در حال حرکت است و نزدیک ساعت پنج و ۴۰ دقیقه دادستان اصفهان در محل حاضر می‌شود.
ساعت نزدیک به پنج و ۴۴ دقیقه است و صدای قرآن در محوطه طنین انداز می‌شود.
پس از تلاوت قرآن دادستان اصفهان در جمع مردم خمینی شهر ایراد سخنرانی کرد و گفت: امروز مردم در این مراسم حاضر شده‌اند تا انزجار خود را از چنین اعمالی اعلام کنند.
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در ادامه سخنان خود اظهار داشت: امروز در این مکان جمع شده‌ایم تا شاهد اجرای حکم الهی در خصوص چهار نفر از اراذل و اوباش باشیم.
وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: خداوند در سوره نور برای افراد زناکار آورده است مبادا عطوفت و دلگرمی به شما راه یابد و ترهم نسبت به آنها در خود راه ندهید، همچنین از مسلمانان نیز در این خصوص دعوت شده تا شاهد اجرای حد الهی باشند.
حبیبی در ادامه سخنان خود یادآور شد: عزم و اراده دستگاه قضا در برخورد با اراذل و اوباش شعار نیست و یک واقعیت است.
دادستان اصفهان متذکر شد: نتیجه فاصله گرفتن از آموزه‌های دینی، چنین مسائلی است.
وی گفت: قرآن تاکید دارد که زنان باید از شر مزاحمین در امان باشند و باید این مسئله جدی گرفته شود.
حبیبی ادامه داد: امروز دشمن با شبیهخون فرهنگی سفره‌های حمله به کشور را گسترانده و از طرق مختلف چون ماهواره، فیلم‌های مستهجن و … دنبال هستند تا جوانان ما را از فرهنگ و تمدن اسلامی منحرف و به سمت فرهنگ غرب سوق دهند.
دادستان اصفهان در بخش پایانی سخنان خود وظیفه والدین و خانواده‌ها را در این خصوص بسیار مهم و سنگین دانست.
حال ساعت نزدیک به پنج و ۵۵دقیقه است که متهمین به محل پارک بهشت نزدیک می‌شوند و پس از انجام مراحل اولیه نزدیک به ساعت پنج و ۵۷ دقیقه به پای چوبه‌های دار نزدیک شدند و پس از قرائت رای دادگاه در خصوص رای متهمین، ساعت به پنج و ۵۸ دقیقه رسید و متهمین بر روی پایه‌های فلزی رفتند.
پس از قرار گرفتن چهار متهم بر روی چهارپایه‌های فلزی دو نفر از متهمین هنوز با قرائت رای دادگاه در تلاش بودند تا هیچ گونه ترسی به خود راه ندهند اما دو نفر دیگر با اضطرابی بسیار زیاد در انتظار حد الهی درخصوص خود بودند.
حال ساعت به شش و سه دقیقه نزدیک شده و شاهد طلوع آفتاب هستیم که چهارپایه اول از زیر پای متهم نخست کشیده می‌شود و پس از گذشت سه دقیقه هر چهار پایه از زیر پایه سایر متهمین کشیده شده است.
ساعت به شش و ۱۵ دقیقه نزدیک می‌شود و ماموران نیروی انتظامی دست و پای متهمین که دیگر جانی در بدن ندارند را باز می‌کنند و مراسم نهایی جهت پایین آوردن متهمین در حال انجام است.
به گزارش مهر، حادثه خمینی‌ شهر،‌ نیمه‌شب ۱۱ خرداد سال جاری با تجاوز گروهی به چند زن و دختر که در یک محفل خانوادگی در یکی از باغ‌های خمینی ‌شهر حضور داشتند، اتفاق افتاد.
پس از دستگیری تعدادی از متهمین در نزدیک ترین زمان، رای دادگاه در خصوص این افراد صادر شد که در جریان این پرونده این چهار متهم در پرونده خود موارد دیگری غیر از تجاوز به زنان باغ در خمینی شهر داشته اند که متهم ردیف اول عباس مجرد ۲۴ ساله متهم به دو فقره پیشینه کیفری با اتهام آدم ربایی و رابطه نامشروع در سال ۸۳ و ۸۷ بوده است.
متهم ردیف دوم نیز رجب علی معروف به علی سیاه، مجرد و ۲۳ ساله دارای پیشینه کیفری قدرت نمایی با قمه و ارتباط نامشروع و شرب خمر، متهم ردیف سوم اصغر مجرد و ۲۰ ساله و دارای پیشینه کیفری قدرت نمایی با چاقو و ارتباط نامشروع و شرب خمر، متهم ردیف چهارم منصور مجرد و ۲۵ ساله دارای پیشینه کیفری آدم‌ربایی در سال ۸۴ است.
تصاویر اعدام این چهام متهم:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط تعجب میکنم این جور جاها ،روشنفکری برخی ها که اعدام رو ناپسند!!! و نقض حقوق بشر!!! میدونن کجا میره.
خب بیایید محکوم کنید!!!

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط تعجب میکنم این جور جاها ،روشنفکری برخی ها که اعدام رو ناپسند!!! و نقض حقوق بشر!!! میدونن کجا میره.
خب بیایید محکوم کنید!!!
اول بذار آمریکا محکوم کنه بعد اینا هم میان ازش پشتیبانی میکنن

Mehrdad-254

عضو جدید
اول بذار آمریکا محکوم کنه بعد اینا هم میان ازش پشتیبانی میکنن

وقتی یه نفر یه کار اشتباه رو نقض کنه باید ازش پشتیبانی کرد

حالا میخواد امریکا باشه یا بقاله سر کوچه

شمام کاری به این کارا نداشته باش
بگو کاره درستیه
مدرک داریم که درسته

myp2000

عضو جدید
امان از دسته این خمینی شهری ها

امان از دسته این خمینی شهری ها

اینقدر آدمای بی فرهنگی هستند که نگو ...............

با این کارشون اصفهانو بد نام کردن ....................

خیلی آدمای بیخودی هستن ...................

نه شعور ، نه فرهنگ شهروندی ، نه انسانیت و ................. هیچ اند .

JavadMessi

مدیر بازنشسته
اینقدر آدمای بی فرهنگی هستند که نگو ...............
با این کارشون اصفهانو بد نام کردن ....................
خیلی آدمای بیخودی هستن ...................
نه شعور ، نه فرهنگ شهروندی ، نه انسانیت و ................. هیچ اند .
حالا شمایی که مردم یک شهر رو کلا زیر سوال میبری با فرهنگی؟؟؟

esmikhani.m

عضو جدید
خب بیایید محکوم کنید!!!
پرفسور به شخصه اگر با اعدام مخالفم برای اینکه طرف رو راحت میکنی همین و تمام.....
حالا تو و رفیق رفقات ..............هر چی دوست داری اسمش رو بزارید
روشنفکر .عقب مونده رفیق جینگه باراک تو رگیه نتان یاهو و الی آخر
نقض حقوق بشر هم نیست ترویج همون خشونته که یه انسان نفهم بچه 4 ساله خودش رو میاره تا جون دادن یه آدم دیگه رو ببینه ناپسنده چون در ملا عامه بی فایدست چون اگر قرار بود تا الان امار جرم و جنایت رو کم کنه ما الان گل و بلبل ترین کشور دنیا بودیم
.
قرار بود به انسانیت برسونن مردم رو با شیب وحشتناک رو به وحشی گری میریم
البته فکر نمکنم این حرفا ز نظر شما قبول و مورد تائید باشه ولی یه نقل قول از خودت رو برای تو و اون دوست جون تائیید کنندت مینویسم که یادت باشه دیگه اون حرف رو نزنه
حرف حق رو از هز کسی بپذیر حتی یک دیوانه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
من فقط تعجب میکنم این جور جاها ،روشنفکری برخی ها که اعدام رو ناپسند!!! و نقض حقوق بشر!!! میدونن کجا میره. خب بیایید محکوم کنید!!!
الان آمار اعدام خیلی بالا هستش ولی افرادی مثل اینها که بخاطر هوس به این راه میفتن رو باید چند بار اعدام کرد ...

Sarp

مدیر بازنشسته
من با اعدام مخالف نیستم
ولی با برچیدن کلاس تنظیم خانواده از دانشگاه ها شدیدا مخالفم :smile:

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اینها هم اعدام شدن
ببینم جرم و جنایات کم شد بعدش یا بیشتر شد ؟
نمیدونم چرا هر چی اعدام میکنن بازم یکی دیگه در میاد فکر نمیکنید کار از یک جای دیگه خرابه ؟
در ضمن نه رابطه با آمریکا دارم نه اسراییل !

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
خب بیایید محکوم کنید!!!
ههههه
حرکت شما از حرکت اعدام جالبتر بود
شما هم دارید با این حرفتون مخالفتون رو اعدام میکنید
خوش باشید اقا رضا

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقض حقوق بشر هم نیست ترویج همون خشونته که یه انسان نفهم بچه 4 ساله خودش رو میاره تا جون دادن یه آدم دیگه رو ببینه ناپسنده چون در ملا عامه بی فایدست چون اگر قرار بود تا الان امار جرم و جنایت رو کم کنه ما الان گل و بلبل ترین کشور دنیا بودیم.

بنده درجواب شما و خیلی از همفکراتون با سند و مدرک و امار جهانی نشون دادم که ایران اتفاقا در مقابل اون کشورهای شادی که شما مدعی قانون مندی اونها هستید به نسبت جرم و جنایت اونها بله که گل و بلبله.
اما حیف که تازگیها حقیقتی رو در این باشگاه فهمیدم .

اینکه مدیران باشگاه عموما هم طیف تفکرات شما هستند و چیزی رو که باب میلیشون نباشه و خیلی هم جواب دندان شکن باشه رو سریع برای عدم تاثیر گذاشتن رو دیگران حذف میکنند.

اینکه دیده میشه تاپیکهای مخالف عقاید مارو هم در برخی موارد حذف میکنن به اعتراف خودشون برای ***** نشدن سایته وگرنه تفکرات و سیاستهای اونها حداقل برای من روشن شده.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

ههههه
حرکت شما از حرکت اعدام جالبتر بود
شما هم دارید با این حرفتون مخالفتون رو اعدام میکنید
خوش باشید اقا رضا
بنده عموما خوش هستم.اما یه تذکر بهتون بدم که سعی نکنید قضاوتهاتون صفر و صدی باشه .بنده طعنه ای زدم به مخالفان.اعدام مخالفان دیگه چه صیغه ایه؟؟؟یعنی شما طعنه زدن رو همون اعدام کردن عقاید مخالف میبینید؟؟؟
البته این هم یکی از همون مدیران هست دیگه.البته منظور من مدیران ارشدتر بود.

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
بنده عموما خوش هستم.اما یه تذکر بهتون بدم که سعی نکنید قضاوتهاتون صفر و صدی باشه .بنده طعنه ای زدم به مخالفان.اعدام مخالفان دیگه چه صیغه ایه؟؟؟یعنی شما طعنه زدن رو همون اعدام کردن عقاید مخالف میبینید؟؟؟
البته این هم یکی از همون مدیران هست دیگه.البته منظور من مدیران ارشدتر بود.
خوشم میاد که واردید
طعنه زدن؟؟؟
هههههه
خوش باشید
شما از این نظر نگاه کنید که حرفای من طعنه بود به شما پس مساوی
روز خوش برادر

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعدام شدن و همین؟!!!<br>
خیلی خوبه!!<br>
از این به بعد بریم ملت رو بکشیم،تجاوز کنیم.....بدزدیم!! اخرش چی؟ اخرش یه ثانیه میفرستنت بالای دار،کل دردش 5 ثانیه هستش که حسش هم نمیکنی!!<br>
<br>
تبریک میگم به دوستانی که خوشحالن که 10 نفر جانی،که باید تبدیل به درس عبرت برای منطقه ی خاور میانه میشدن،به این سادگی و بعد از 2 ماه،پروندشون بسته شد!!<br><br><br>
<font color="#0000cd"><strong>بنده درجواب شما و خیلی از همفکراتون با سند و
مدرک و امار جهانی نشون دادم که ایران اتفاقا در مقابل اون کشورهای شادی که
شما مدعی قانون مندی اونها هستید به نسبت جرم و جنایت اونها بله که گل و
بلبله.</strong></font>
<br><br>همون مدارک کیهان رو میگین؟!! فک کنم تو تاپیک شما نظر دادم!!! ایران، طبق امار دومین کشور اعدام کننده ی دنیا هست،و این تنها چیزیه که مهمه!!! تازه،این امار بر اساس چیزاییه که نوشته میشه!! مثلا کسانی که تو زندان های مخوفی مثل ک ه ر ی ز ک کشته شدن،و میشن صد البته، اماری ازشون در دسترس نیست!! ما میدونیم تو کل امریکا،در سال نهایتا این تعداد ادم اعدام میشه،چون همه چیز رو حساب و کتابه و هر اعدام،رسانه ای میشه و عده ای جلوی زندان جمع میشن برای اعتراض،عده ای برای حمایت از اعدام و سازمان های حقوق بشری هم هستن اونجا!!!<br>ولی ایران؟! <br>هه هه ماخ!! امار اونم امار پلیس که داره از کیهان و خبرگذاری فالس(بخشید،خبردراری فالس) نقل میکنه،شده سند و مدرک!!

آخرین ویرایش:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدا این عکسا چیه گذاشتی!!!! همون مطلبشو می ذاشتی بس بود... من موندم این مردم چجوری می رن اعدام تماشا می کنن
البته اعدام حقشون بود....

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرفسور به شخصه اگر با اعدام مخالفم برای اینکه طرف رو راحت میکنی همین و تمام.....
حالا تو و رفیق رفقات ..............هر چی دوست داری اسمش رو بزارید
روشنفکر .عقب مونده رفیق جینگه باراک تو رگیه نتان یاهو و الی آخر
نقض حقوق بشر هم نیست ترویج همون خشونته که یه انسان نفهم بچه 4 ساله خودش رو میاره تا جون دادن یه آدم دیگه رو ببینه ناپسنده چون در ملا عامه بی فایدست چون اگر قرار بود تا الان امار جرم و جنایت رو کم کنه ما الان گل و بلبل ترین کشور دنیا بودیم
.
اعدام نکنن که راحت نشه؟
خوب شما میگی چیکارش کنن؟شکنجش کنن؟به صلیب بکشنش؟اینا که میشه وحشیگری
یک انسان نفهم کجا بچه 4سالرو برده اعدام تماشا کنه؟به قول شما اگرم برده نفهم بوده

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا بی منطقی از سر و روی تک تک جمله هات میباره.چطور؟؟؟دونه دونه جواب میدم شما که نه، دیگران بفهمن.

همون مدارک کیهان رو میگین؟!!!!

نخیر.توجه کنید گفتم امارهای جهانی.پس تاپیک بنده رو ندیدید که اینطور قضاوت میکنید

فک کنم تو تاپیک شما نظر دادم!!!
!!

نخیر .تاپیکی بود که دو سه صفحه گذشت ولی جز اعترافات دست و پا شکسته و انحراف از موضوع اصلی چیزی دیگه نداشت.

ایران، طبق امار دومین کشور اعدام کننده ی دنیا هست،و این تنها چیزیه که مهمه!!! !!

خسته نباشید.بله طبق همون امار جهانی ایران دومه البته اگه به نسبت جمعیت حساب کنن میشه اول.
اما اینکه میگید این تنها چیزیه که مهمه خیلی جالبه.چرا؟؟؟میگم خدمتتون.

تازه،این امار بر اساس چیزاییه که نوشته میشه!! مثلا کسانی که تو زندان های مخوفی مثل ک ه ر ی ز ک کشته شدن،و میشن صد البته، اماری ازشون در دسترس نیست!! !!

اولا که این زندانهای مخوف رو همون کشورها والبته همون امریکا که شما وکیل مدافعش شدی داره به اعتراف خودشون.اونم نه فقط تو کشورشون بلکه حتی تو کشورهای دیگه.
دوما اگه تو ک ه ر ی زک اینطور که شما یگی کشته شدن، الان شما و امثال شما و اون وری ها تو بوق و کرنا کرده بودن.و هی باز شهید سازی میکردن.چند تا سوتی رو هم گرفتن دیگه تو این مورد.حافظتون سالمه انشالله دیگه؟؟؟

ما میدونیم تو کل امریکا،در سال نهایتا این تعداد ادم اعدام میشه،چون همه چیز رو حساب و کتابه و هر اعدام،رسانه ای میشه و عده ای جلوی زندان جمع میشن برای اعتراض،عده ای برای حمایت از اعدام و سازمان های حقوق بشری هم هستن اونجا!!!<br>ولی ایران؟! <br>هه هه ماخ!! امار اونم امار پلیس که داره از کیهان و خبرگذاری فالس(بخشید،خبردراری فالس) نقل میکنه،شده سند و مدرک!!
این رو هم که بالا جواب دادم

حال جواب کلی تر.
شما که اصل مهم برات فقط و فقط تعداد اعدامه!!!!!!!!!!(هزار تا باید علامت تعجب بزارم از این منطقتون) ایا میدونید جرم و حنایتی که به خاطرش تو ایران اعدام میکنن ،چندین برابرش رو همون امریکا داره. چندین برابر قتل و ادمکشی.چندین برابر تجاوز به عنف .

خب دو نکته.
1. پس جرم جنایت اونجا نه تنها کمتر از ایران نیست بلکه چندین برابر ایرانه(حتی به نسبت جمعیت)
2. اون قانون مندی در امریکا(و سایر کشورهای غربی) که شما امال و اروزتون هست نه تنها باعث نشده که جرم و جنایت کم بشه بلکه همین عدم اعدام هر سال جرم و جنایت رو بیشتر کرده و امارشون این شده که چندین برابر ایران باشه.پس اونها از این رعایت حقوق بشرشون !!!! نتیجه عکس گرفتن.
و ما نتیجه بهتری از اعدام گرفتیم که جرم و جنایتمون خیلی خیلی کمتر از اونها هست.

آخرین ویرایش:

esmikhani.m

عضو جدید
اعدام نکنن که راحت نشه؟
خوب شما میگی چیکارش کنن؟شکنجش کنن؟به صلیب بکشنش؟اینا که میشه وحشیگری
یک انسان نفهم کجا بچه 4سالرو برده اعدام تماشا کنه؟به قول شما اگرم برده نفهم بوده

من میگم حاصل این اعدامها چی بوده اونا زندگی یه عده رو به نابودی کشوندن فقط یه اعدام و تمام آیا حاصل این همه توحش همینه به نظرتون اگر اونا تمام عمرشون انفرادی بکشن بهتر نیست؟
اون انسان نفهم دور و برمون زیاده فقط کافی بود زمان قصاص قاتل داداشی میبودین که در تمامی رنجهای سنی آدم اونجا بوده البته خود من نرفتم چون همینجوریش اعصاب ندارم ولی عکسایی که دوستان گرفته بودن رو دیدم بچه8ساله 15 ساله پیرمرد دختر جوون بابا یه سریال تو تلویزیون پخش میکنن محدودیت سنی براش میزارن اینکه اصل جنسه خودش.
حداقل اعدام میکنن در ملا عام نکنن.

من موندم این جماعت موقع بازی تیم ملی کجان بازی داره تیم ملی 1000 نفر میرن همین الان اعلام کنن فردا میخوان یکیرو اعدام کنن ملت زنبیل برمیدارن میرن جا میگیرن
این چه معنی میده جز اینکه خشونت و خونخواهی با پوست و جونمون آمیخته شده

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

من میگم حاصل این اعدامها چی بوده اونا زندگی یه عده رو به نابودی کشوندن فقط یه اعدام و تمام آیا حاصل این همه توحش همینه به نظرتون اگر اونا تمام عمرشون انفرادی بکشن بهتر نیست؟
حاصل اون جرم و جنایت خیلی خیلی کمتر نسبت به کشورهایی که اعدام وجود نداره هست.

در ضمن همیشه تو هر کاری یه عده ای سوء استفاده گر و یا نفهم هست.
یه قانون درست و کلی که نتیجه درستی هم داده در طول تاریخ رو که پیشنهاد خدا هم هست رو برای نفهمی عده ای ادم و یا سوء استفاده کسی کلهم حذف نمیکنن.بلکه سعی در کمتر کردن سوء استفاده و یا نفهمی بعضی ها میکنن.

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا اصلاً تحمل دیدن صحنه ی اعدامو ندارم.
هرچند بی گناه نیستن و باید یه جوری مجازات می شدن اما این صحنه چهار ستون بدن آدمو می لرزونه!
ای کاش یه راه دیگه واسه مجازات بود...
:(

esmikhani.m

عضو جدید
حاصل اون جرم و جنایت خیلی خیلی کمتر نسبت به کشورهایی که اعدام وجود نداره هست.

در ضمن همیشه تو هر کاری یه عده ای سوء استفاده گر و یا نفهم هست.
یه قانون درست و کلی که نتیجه درستی هم داده در طول تاریخ رو که پیشنهاد خدا هم هست رو برای نفهمی عده ای ادم و یا سوء استفاده کسی کلهم حذف نمیکنن.بلکه سعی در کمتر کردن سوء استفاده و یا نفهمی بعضی ها میکنن.
واقعا احساس میکنی جرم و جنایتمون کمه , و اینکه واقعا احساس میکنی اعدام تو ملا عام کار درستیه؟ و آیا اینکه خدا گفته تو ملا عام بهتره؟
آقا فقط یه سوال رو جواب بدید اعدام تو ملا عام ترویج خشونت هست یا نه؟

behrouz1100

عضو جدید
آخه این چه کاریه
این عکسا چیه آخه
فقط متنو میزاشتید نمیشد واقعا باید عکسارو میزاشتید؟؟؟
ببخشید دیگه من از این قضیه اعصابم خورد بود
اگه باعث ناراحتی شدم عذر خواهی میکنم بهتر این بود که بدون عکس میذاشتم شما درست میگین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا