اعتراض به کلید آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

simai

عضو جدید
من ایمیل زدم اما تلفن را کسی جواب نمی ده از دوستان تهرانی خواهش می کنم حضوری اعتراض کنین

simai

عضو جدید
واقعا منم متاسفم. اگه راه دیگه ای واسه اعتراض هست حتما اعلام کنین تا انجام بدیم

mohammad_g9622

عضو جدید
خودشون از ما بهتر میدونن غلطه ولی میدونی چندین نفر لب مرز هستن؟اگه قبول کنند باید قید این همه پول رو بزنند؟؟؟
فقط باید پیگیری کنیم.
چرا متوجه نمیشن که سوالات 37 ،58 و 60 غلطه!!!فکر کنم بچه های سایت که دیگه تقلی نمیکنن یا میدونن و تجربه دارن که رسیدگی نمیکنن و یا راضین و یا قبول شدن و یا....همه ساکت شدن.حتما آماده هم شدن واسه شروع خوندن آزمون آبان ماه;/
یعنی چی آخه ایمیل ها به دستشون نرسیده?!!!!!!لابد نامه هایی هم که پست کردیم نرسیده?!!!!یعنی در واقع آب پاکی رو ریخت و حرفش رو زد دیگه!!!!خودشون هم راحت کردن!!!!که نرسیده،نمیشه،درسته،.....پس ما اینهمه آدم میگیم هیچی نه به گوششون میرسه و نه میبینن!!!جالبه واقعا!!!واقعا کاراشون ناراحت کننده ست!!واقعا متاسفم...................

سپیدی

عضو جدید
بچه هایی که بایه دونه سوال موندن به سوال 37 اعتراض بدن که به جای چگالی سطحی از چگالی خطی استفاده کردن.این بهترین سواله واسه اعتراض.جلوی ایمیل ها باز شده.شاید قبول کنند.
daftar@inbr.ir

من الان فرستادم دوباره./یعنی چی جلوی ایمیل باز شده واسه اعتراض??!!!قبلا هم فرستادنش راحت بود دیگه!!!

riahi_arc55

عضو جدید
چرا متوجه نمیشن که سوالات 37 ،58 و 60 غلطه!!!فکر کنم بچه های سایت که دیگه تقلی نمیکنن یا میدونن و تجربه دارن که رسیدگی نمیکنن و یا راضین و یا قبول شدن و یا....همه ساکت شدن.حتما آماده هم شدن واسه شروع خوندن آزمون آبان ماه;/
یعنی چی آخه ایمیل ها به دستشون نرسیده?!!!!!!لابد نامه هایی هم که پست کردیم نرسیده?!!!!یعنی در واقع آب پاکی رو ریخت و حرفش رو زد دیگه!!!!خودشون هم راحت کردن!!!!که نرسیده،نمیشه،درسته،.....پس ما اینهمه آدم میگیم هیچی نه به گوششون میرسه و نه میبینن!!!جالبه واقعا!!!واقعا کاراشون ناراحت کننده ست!!واقعا متاسفم...................

دوست عزیز - یا خیلی اعتراض بهشون شده که اینقد کلافه هستن و پاسخگویی درستی ندارند یا اینکه کلا اعتراض براشون معنایی نداره.
البته اگه خیلی پیگیر باشن بچه ها شاید جواب بده- وقتی گفت 100% سوالا درسته من بهشون گفتم وقتی میگید 100% یعنی از قبل جواب اعتراضاتو دارید میدید و جایی برای اعتراض نداشتید. و وقتی هنوز نتایج آزمون نیومده دارید ثبت نام میکنید یعنی هیچ زمانی برای بررسی اعتراضات احتمالی به آزمون طراحی وجود نداره. که در جواب گفت هر کس اعتراضی داره پیگیری کنه و تا زمان آزمون بعدی نتیجش مشخص میشه و اگر به نتیجه رسید ما پول آزمونشو بر میگردونیم.

ضمنا امروز وزارت راه از اونجایی که یه سمینار با حضور کشورهای خارجی در مورد راه آهن برگزار شده بود خیلی شلوغ بود و به سختی اجازه میدادن بریم بالا. منم چون خیلی این مسیرو رفته بودم و وقت قبلی با مدیر کل داشتم و با هماهنگی با دفترش تونستم برم بالا.

mohammad_g9622

عضو جدید
اگه پیگیری کنیم جواب میده.

دوست عزیز - یا خیلی اعتراض بهشون شده که اینقد کلافه هستن و پاسخگویی درستی ندارند یا اینکه کلا اعتراض براشون معنایی نداره.
البته اگه خیلی پیگیر باشن بچه ها شاید جواب بده- وقتی گفت 100% سوالا درسته من بهشون گفتم وقتی میگید 100% یعنی از قبل جواب اعتراضاتو دارید میدید و جایی برای اعتراض نداشتید. و وقتی هنوز نتایج آزمون نیومده دارید ثبت نام میکنید یعنی هیچ زمانی برای بررسی اعتراضات احتمالی به آزمون طراحی وجود نداره. که در جواب گفت هر کس اعتراضی داره پیگیری کنه و تا زمان آزمون بعدی نتیجش مشخص میشه و اگر به نتیجه رسید ما پول آزمونشو بر میگردونیم.

ضمنا امروز وزارت راه از اونجایی که یه سمینار با حضور کشورهای خارجی در مورد راه آهن برگزار شده بود خیلی شلوغ بود و به سختی اجازه میدادن بریم بالا. منم چون خیلی این مسیرو رفته بودم و وقت قبلی با مدیر کل داشتم و با هماهنگی با دفترش تونستم برم بالا.

simai

عضو جدید

وقتی اینقدر توی خطای سوالات مطمین هستیم باید پی گیری کنیم .حیف که من اصفهانم و نمی تونم بیام اما هر کاری بتونم از راه دور انجام می دم.دیگه بسه اینقدر حق خوری

15434

عضو جدید
بهتر نيست همگي در يه تاريخ مشخص جمع بشيم وحضوري بريم براي اعتراض؟

15434

عضو جدید
نه خب از شهرستان سخته بيايين!
كسي تو اين تاپيك نيست كه تهران باشه؟من زياد بچه ها رو نميشناسم،مطمئنا بچه هاي زيادي تو همين تاپيك ها هستن كه اهل تهرانن.به نظرم مثل يه اطلاعيه تو همه تاپيك ها اعلام كنيم ببينيم كيا ميان،اگه تهرانم باشن كه بهتر.
خدايي خسته شدم از اين آزمون لعنتي با يه چمدون كتاب كه تنها و تنها هدفش پول كشيدن از ماهاست!

15434

عضو جدید
من فردا همون سمت ها كار دارم، يه سر هم ميرم سازمان و اعتراضمو حضوري ميگم،البته اگر گوش شنوايي باشه!

سپیدی

عضو جدید
نه خب از شهرستان سخته بيايين!
كسي تو اين تاپيك نيست كه تهران باشه؟من زياد بچه ها رو نميشناسم،مطمئنا بچه هاي زيادي تو همين تاپيك ها هستن كه اهل تهرانن.به نظرم مثل يه اطلاعيه تو همه تاپيك ها اعلام كنيم ببينيم كيا ميان،اگه تهرانم باشن كه بهتر.
خدايي خسته شدم از اين آزمون لعنتي با يه چمدون كتاب كه تنها و تنها هدفش پول كشيدن از ماهاست!
به نظرم فکر خوبیه که اعلام کنیم.یعنی جز اینجا،کسی از بیرون نمیشناسین که تهرانی باشه و امتحان نظام نظارت معماری رو اعتراض داشته باشه رو نمیشناسین?چون بچه های اینجا بعد آزمون انگار ساکت شدن/اما قبل پاسخنامه بیاد و حتی وقتی اومد خیلی بازم بحث و کلنجار و تبادل نظر و چه کنیم چه کنیم بود اما بعد جواب نهایی،کلا همه رفتن انگار و یه سری برای یکی دو روز صحبت کردن و اونا هم رفتن و...امیدوارم بچه های این سایت همکاری لازم رو داشته باشن

15434

عضو جدید
واقعيتش دو نفرو ميشناسم كه سر سوزني حس اعتراض ندارن!هردوشون بي خيال شدنو حتي ديگه دفعه ي بعد نميخوان امتحان بدن!!!!!!
ولي من بازم پرس و جو ميكنم..

سپیدی

عضو جدید
من فردا همون سمت ها كار دارم، يه سر هم ميرم سازمان و اعتراضمو حضوري ميگم،البته اگر گوش شنوايي باشه!

فکر کنم تو یه سایت دیگه بچه های عم ان برای 12 ام یعنی پس فردا قرار گذاشتن که برن/فرداییش هم پنجشنبه ست و مطمئناادارات بسته و...پس یا باید فردا،پس فردا...بچه های معماری برن یا بعد از 14 ام و از شنبه برن که امیدوارم دیرترین زمان نشه//انشاالله که بشه که خوب بشه و حل شه/جسارتا میتونم بپرسم اگه برین حضوری،چه سوالاتی رو دقیقا میگین?سوال 37 و 58 و 60 ?

simai

عضو جدید
خواهشا هر کس لعتراض داره فردا 11 صبح بیاد سازمان من یک سری دوستام قرار گذاشتن واسه اعتراض خواهشا هر کس تهران بره نزارین حقمون پایمال بشه

15434

عضو جدید
فکر کنم تو یه سایت دیگه بچه های عم ان برای 12 ام یعنی پس فردا قرار گذاشتن که برن/فرداییش هم پنجشنبه ست و مطمئناادارات بسته و...پس یا باید فردا،پس فردا...بچه های معماری برن یا بعد از 14 ام و از شنبه برن که امیدوارم دیرترین زمان نشه//انشاالله که بشه که خوب بشه و حل شه/جسارتا میتونم بپرسم اگه برین حضوری،چه سوالاتی رو دقیقا میگین?سوال 37 و 58 و 60 ?

خواهش ميكنم.دوستمون همين چند دقيقه پيش براي من يه ايميل فرستاد كه اعتراض به سوال 37، 48،49 و 58 بود،خيلي كامل و جامع نوشته بودن،همينا رو ميبرم.

simai

عضو جدید
من ایمیلمو چندین بار فرستادم.دیگه نمی شه تحمل کرد تو همه چیز ما رو ساده فکر کنن

سپیدی

عضو جدید
خواهش ميكنم.دوستمون همين چند دقيقه پيش براي من يه ايميل فرستاد كه اعتراض به سوال 37، 48،49 و 58 بود،خيلي كامل و جامع نوشته بودن،همينا رو ميبرم.

من خودم سوالات 48 و 49 رو نزدم.در همین سایت در تایپیک های قبل تر اگه مرور کنیم یه سری از بچه ها فکر کنم به اسم دریا...و هلووو...نوشته بودن که این سوالات رو بعد جواب آزمون و در تبادل نظرات پیدا کردن و اینطور نوشتن:
سوال 48 ماده 339ص 331کتاب گودبرداری، سوال 49ص333ماده 12،
متاسفانه در انتهای کتاب گود برداری به صورت خلاصه از قانون های مجازات اسلامی و مسئولیت مدنی توضیح داده که این دو سوال هم در آن هست
(اینجوری نوشتن/خواستم اطلاع بدم که اگه شما این کتاب ها رو دارین یه مروری کنین که صحت داره که اگه آره باشه،اعتراض و تمرکز به این سوالات نباید باشه,درسته??)

وضعیت
موضوع بسته شده است.