اصفهانیهاش سریع بیان تو...

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم عکس یه نینی تپل مپل که توی باغ موزه چهل ستون دیدیمش و من خیلی چشمم گرفتش
آخه خیلی ناز بووووووووووووووووووووووووووووووود:cry::cry::cry::cry:

پیوست ها

• 23042010232.jpg
    23042010232.jpg
    55.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 23042010230.jpg
    23042010230.jpg
    37.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

smmoosavian

عضو جدید
نی نی

نی نی

ماجرای عکس :
یکی از بچه ها شکلاتش رو نمی خواست برا همینم شکلات رو داد به نی نی تپله !!! :surprised:
اگه دقت کنید تو عکس یه شکلات نانی کاکائویی دستشه
داش فرزان هم از فرصت استفاده کرد و چند تا عکس یادگاری ازش گرفت
جالب این بود که به جای اینکه ما باهاش دکی کنیم اون با ما دکی می کرد :eek::eek::eek:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
جات خالی بود آبجی سمیرا
دفعه بعد یه کاری کن بتونی بیای
یامارو دعوت کن شهرت
:eek::eek::eek:

مرسی دادا فرزان........:w30: خوشحالم بهتون خوش گذشته........:redface::gol:
نه اونجا بهتره....... اینجا بستنی هاش اونقدر خوشمزه نیست........:w12::biggrin:

tavassoli_alirez

عضو جدید
اینم عکس یه نینی تپل مپل که توی باغ موزه چهل ستون دیدیمش و من خیلی چشمم گرفتش
آخه خیلی ناز بووووووووووووووووووووووووووووووود:cry::cry::cry::cry:
داداش فرزان اگه بچه هه خیلی چشتا گرفته بریم به مامان باباش بگشم اگه میشه بدنش دست ازش مواظبت کنی، بعد هم خودت مشغولی هم اون نی نی تپله خوشحاله و هم مامان باباش به کارشون میرسن:lol::victory::w17::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

tavassoli_alirez

عضو جدید
ماجرای عکس :
یکی از بچه ها شکلاتش رو نمی خواست برا همینم شکلات رو داد به نی نی تپله !!! :surprised:
اگه دقت کنید تو عکس یه شکلات نانی کاکائویی دستشه
داش فرزان هم از فرصت استفاده کرد و چند تا عکس یادگاری ازش گرفت
جالب این بود که به جای اینکه ما باهاش دکی کنیم اون با ما دکی می کرد :eek::eek::eek:

نی نی:child: هم از این همه همشهری باحال خوشش اومده فهمیده چه کار با حالی کردید(البته جدا از اون نانی که بهش دادید(آخه اصفهانی بوده:D) ):w17::w17::w17::w17::w17::w17:

star65

عضو جدید
ده بیست نفر بودیم
ببینم به سلامتی یزد تشریف برده بودین ؟ چه خبر از یزد؟
خوب 10 نفر با 20 تا خیلی فرق دارها:biggrin:
نه من رفته بودم نیاسر،کاشان و ابیانه:w14:
جاتون خالی اونجا هم خیلی خوش گذشت،بستنی هم خوردیم،قرار بود صبح جمعه اصفهان باشیم که نشد،
واسه رفتن به یزد حالا خیلی زوده:D

smmoosavian

عضو جدید
خوب 10 نفر با 20 تا خیلی فرق دارها:biggrin:
نه من رفته بودم نیاسر،کاشان و ابیانه:w14:
جاتون خالی اونجا هم خیلی خوش گذشت،بستنی هم خوردیم،قرار بود صبح جمعه اصفهان باشیم که نشد،
واسه رفتن به یزد حالا خیلی زوده:D

شما به مهندسی خودتون ببخشین
فرض کنید 15 تا بودیم !!!
خوب پس بستنی هم خوردین و حسابی خوش گذشته شانستون گفته که به قرار ما نرسیدین
چون من توی یه کتاب قدیمی خوندم که اگه یه اصفهانی در دو روز پشت سرهم بستنی بخوره
یا در یک روز دو بار بستنی بخوره باید برای همه ، اونم نفری دو تا بستنی بخره

smmoosavian

عضو جدید
اشتیاق

اشتیاق

می بینم که دیدار اول دل خیلی ها رو آب انداخته ولی صابون به دلتون نزنید فقط دفعه اول
همه مهمون داش فرزان بودیم. بنده خدا رو پیادش کردیم اساسی:confused::confused::confused:
در دیدارهای بعد معلوم میشه اصفهانی های سخاوتمند و اصیل کیا هستن

smmoosavian

عضو جدید
زنگ تفریح

زنگ تفریح

وقت زنگ تفریحه
نمی دونم بگم یاد اون موقع ها به خیر یا به شر ولی هم خنده داره هم گریه دار
شاید برای خیلی ها تکراری باشه ولی بدک نیست عکس آخریش خیلی باحاله
لطفا پس از دیدن عکس ها اظهار نظر سیاسی نکنید :biggrin:
من که خودم تا دیدم خیلی دلم سوخت ولی گذشته ها گذشته

اینا یه سری توریست اند
که دارن از جاذبه های توریستی دیدن می کنن
(جدی نگیرید)

و البته زندگی دوباره باز می گردد حیف زاینده رود به این قشنگی نیست ؟

smmoosavian

عضو جدید
پل مارنان

پل مارنان

بنازم به شهر خوشگل و مامانی خودم
بچه ها تا می تونین عکس بذارین همه لذت ببرن

smmoosavian

عضو جدید
مکان ها

مکان ها

بازم عکس
قرار ما اینجا بود

کنار اینجا بهش میگن مسجد امام

بعدشم رفتیم اینجا

و در نهایت اینجا

moya_memar

عضو جدید
با بغض

با بغض

سلام......
وای خوش به حالتون چقدر خوش گذروندین من که همش ضد حال خوردم اون روز.
.....
دفعه بعد منم هستم .............
دلم خواستتتتتتتتتتت
:w16::w16::w40::w40::w42:

بابا یهکی نیست به من کمک کنه:razz:دارم دیگه دیوونه میشم....................
من گزارش کار فیزیک1 راباید تا سه شنبه به استاد تحویل بدم تورا خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
1.اندازه گیری2حرکت یک بعدی3حرکت یک بعدی با شتاب ثابت4سقوط ازاد5 قانون هوک.....تورا خدا کمک......................نمیتونم دانلود کنم لطفا اگه کسی دلش برا من سوخت بفرسه به ای دیم:fa_xox_so123@yahoo.comراسی از پیام نور اصفهانم رشته ای تی

zakari

عضو جدید
سلام بچه های هم شهری من از قبل قصد اومدن نداشتم جمعه هم با بچه ها رفتیم روستا و تازه برگشتم(برای درس روستامون)....اما از نیومدنم همچینم ناراحت نیستم....:cool:
یه سوال این قرار چه سودی داشته؟ناسلامتی همه اصفهانی هستیم وهزار بار عالی قاپو و چهل ستون رو دیدیم....:D اگه هم معماری باشه رشته مون که نور علی نور تک تک آجرای اینجاها رو متر کردیم.....:confused:کسی بوده که تو این قرار یه چیز به درد بخور گیرش اومده باشه؟؟؟ البته به جز پیدا کردن دوستای تازه و...:biggrin:

tavassoli_alirez

عضو جدید
سلام بچه های هم شهری من از قبل قصد اومدن نداشتم جمعه هم با بچه ها رفتیم روستا و تازه برگشتم(برای درس روستامون)....اما از نیومدنم همچینم ناراحت نیستم....:cool:
یه سوال این قرار چه سودی داشته؟ناسلامتی همه اصفهانی هستیم وهزار بار عالی قاپو و چهل ستون رو دیدیم....:D اگه هم معماری باشه رشته مون که نور علی نور تک تک آجرای اینجاها رو متر کردیم.....:confused:کسی بوده که تو این قرار یه چیز به درد بخور گیرش اومده باشه؟؟؟ البته به جز پیدا کردن دوستای تازه و...:biggrin:

حتما باید سودی داشته باشه ..... همین که با هم آشنا میشیم خودش یه موهبتیه :razz: دیگه سود نمیخواد که ... این نکته هم لازم به ذکره که به نظر من برای اولین بار تو ایرانه که بچه ها تو فروم به صورت دسته جمعی قرار میزارند و همدیگه را ملاقات میکنند.. این چیز کمی نیست که.. فک میکنی جمع کردن این همه آدم دور هم کار راحتیه ، نه عزیزم جدا کار خیلی بزرگی داداش فرزان انجام داد. منم نتونستم برم ولی بگم که برای ما دیدن این عمارتا مهم نیست برای ما جمع شدن دور هم مهمه......... ;)

هر کی با نظر من موافقه بگه دیگه تا اشتباه برداشت نکنن.....

smmoosavian

عضو جدید
حتما باید سودی داشته باشه ..... همین که با هم آشنا میشیم خودش یه موهبتیه :razz: دیگه سود نمیخواد که ... این نکته هم لازم به ذکره که به نظر من برای اولین بار تو ایرانه که بچه ها تو فروم به صورت دسته جمعی قرار میزارند و همدیگه را ملاقات میکنند.. این چیز کمی نیست که.. فک میکنی جمع کردن این همه آدم دور هم کار راحتیه ، نه عزیزم جدا کار خیلی بزرگی داداش فرزان انجام داد. منم نتونستم برم ولی بگم که برای ما دیدن این عمارتا مهم نیست برای ما جمع شدن دور هم مهمه......... ;)

هر کی با نظر من موافقه بگه دیگه تا اشتباه برداشت نکنن.....

من موافقم اما این در ایران اولین بار نیست که چنین قراری گذاشته میشه ، گروه های زیادی
رو می شناسم که این قرار ها رو می ذارن حتی کوهنوردی و اردو هم میرن !!! و این یه چیز
معموله . ولی این فرق می کنه ، اینجا همه مهدس هستند!!!

smmoosavian

عضو جدید

داداش هنوز خیلی جاها مونده که من آجراشو متر نکردم :biggrin::biggrin:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب که اینطور
اولا که من فکر نمیکردم که یه مهندسی:confused: میشه پیدا بشه که
سطح آیکیوش اینقدر بالا باشه و نابغه باشه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::confused::confused::confused::confused::confused:
آقای نابغه ....
این توضیحاتی که الان بنده میدم نیاز به هیچ فکر کردن زیاد و طاقت فرسایی نداره و حتی اگه من اینارو به یه بچه دبستانی هم بگم به دقت میفهمه که من چی گفتم:
اولا که این آثاری رو که ما رفتیم و دیدیم رو من که خودم بچه اصفهانم و هر هففته حداقل یک بار از کنارشون رد میشم و مغازه دوستامم توی میدون امامه ، حدود چندین سال بود که توشون نرفته بودم و اطلاعات قبلیم رو یادم رفته بود...
ثانیا این قرار واسه اینه که هر کدوم از بچه ها هر اطلاعاتی که در زمینه رشته خودش داره به بقیه هم انتقال بده
مثلا روز جمعه تنها کسیکه توی ما معماری خونده بود آگین بود که خیلی چیزا رو واسه ما گفت و ما همه خیلی چیزا ازش یاد گرفتیم
ما که نه معماری خونده بودیم و نه از معماری چیزی سر درمیاوردیم اما توضیحاته آگین داد به درک هرچه بهتر ما از آثاری که دیدیم خیلی کمک کرد...
قرار ما هم واسه همینه

که هرکدوم هرچی بلده یاد بقیه بده و قراره اطلاعات ما در زمینه رشته های هم بالا بره

من که یه مهندس صنایع هستم به شخصه خیلی از قرار روز جمعه راضی بودم چون خیلی چیزارو یاد گرفتم... خیلی چیزارو
درک و احساسی که الان
به طور مثال از عالی قاپو دارم با اون درک و احساسی که تا روز پنجشنبه داشتم خیلی فرق داره..

جناب آقای نابغه...
ثالثا این قرار فقط محض آشنایی بود و توی قرار های بعدی برنامه های مختلف دارم که مطمئن باش به درد هممون میخوده و حداقل واسه زندگیمون خوبه:gol::gol::gol::gol:

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کی می خواست می تونست بیاد مثل اونایی که اومدن. تازه یه عده هم با دوستاشون
اومدن . همه مهندس و همه با کلاس بودن . تازه همه اونایی که اومده بودن واقعا آدمای با جنبه ای بودن.
من که خیلی راضی بودم و خوشم اومد.

نه دوست عزیز من میخواستم بیام ولی نشد دیگه :cry:
دلیلشم گفتنی نیست
اما خوشحالم که بهتون خوش گذشته
;);)