استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

وحیدوحید

عضو جدید
خب خوشتیپ بقیه سوالام رو هم بی جواب گذاشتی که ;)

3 تا سوال اول رو که جواب دادم. البته در لفافه گفتم که من توهم نزدم :D
سوال آخر رو هم با عرض شرمندگی یادم رفت جواب بدم
در مورد سوال آخر هم باید بگم که یکی از دوستای من نفت خیز جنوب زده بود و الان هم اهوازه. اون اونجا اقماری نیست و اسکان دائم شده. حقوقش هم دقیقا نمیدونم چقدره اما مطمئنم که از گاز کمتره. یه مزیت داره اونم اینه که نزدیک شهره

mohsenv21

عضو جدید

تازه شغلیم تو فرمول نیس شغلی نتیجه دیگه میخاسن ازش بگیرن و تو نمره کل تاثیری نداره

اگه صفحه 11 فایل PDF آگهی رو چک کنی خواهی دید که شغلی هم ضریب یک داره، اتفاقاً خیلی از دوستای خودم از همین ناحیه ضربه خوردن، نمرات عمومی و تخصصیشون فوق العاده بالا هست ولی همین شغلی کارشون رو خراب کرده

این فرمولی که شما گفتی درسته. اما بعضی ها امتیاز دارن؛ مثلا اگر فرزند کارکنان باشی اون نمره ای که از اون فرمول شما حساب میشه به اضافه 20٪ میشه (مثلا اگه نمره خام 600 باشه به اضافه 120 باید بشه) حالا یکی مثل علی کنکوری هم فرزند کارکنانه هم سابقه کار داره هم بومیه این امتیازها رو که اضافه کنی به همون 899 میرسی ;)

وحید جان بسیار ممنون
راستش خودم قضیه اش رو می دونستم ولی بدلایلی خواستم یکی دیگه از دوستان توضیح بده که شما لطف کردی

توی پستی که علی کنکوری در مورد نمرات خودش گذاشته و این همه کلاس گذاشته و جار و جنجال راه انداخته نمره آخرین فرد پذیرفته شده 735.95 اعلام شده
و نمره کل ایشون بدون اعمال سمیه 689.622 بدست اومده

فکر کنم همه چی واضحه و نیاز به توضیح بیشتر نیست، اینطور نیست علی آقای کنکوری؟

آخرین ویرایش:

mansour.mm20

عضو جدید

اگه صفحه 11 فایل PDF آگهی رو چک کنی خواهی دید که شغلی هم ضریب یک داره، اتفاقاً خیلی از دوستای خودم از همین ناحیه ضربه خوردن، نمرات عمومی و تخصصیشون فوق العاده بالا هست ولی همین شغلی کارشون رو خراب کرده

وحید جان بسیار ممنون
راستش خودم قضیه اش رو می دونستم ولی بدلایلی خواستم یکی دیگه از دوستان توضیح بده که شما لطف کردی

توی پستی که علی کنکوری در مورد نمرات خودش گذاشته و این همه کلاس گذاشته و جار و جنجال راه انداخته نمره آخرین فرد پذیرفته شده 735.95 اعلام شده

مشخصه بابا اگه این کنکوری چیزی حالیش بود که 10 سال پست آزمونای نفت و گاز نمی موند:biggrin:

Yadavaran

عضو جدید
این فرمولی که شما گفتی درسته. اما بعضی ها امتیاز دارن؛ مثلا اگر فرزند کارکنان باشی اون نمره ای که از اون فرمول شما حساب میشه به اضافه 20٪ میشه (مثلا اگه نمره خام 600 باشه به اضافه 120 باید بشه) حالا یکی مثل علی کنکوری هم فرزند کارکنانه هم سابقه کار داره هم بومیه این امتیازها رو که اضافه کنی به همون 899 میرسی ;)

آقاجون جو گیرنشید خواهشا من چون آدم صادقی هستم میگم که درکل30 درصد به نمره کلم اضاف شده بچه های دانشگاه نفت هم 15 درصداضافات دارند خوو

Yadavaran

عضو جدید

وحید جان بسیار ممنون

آقاجون جو گیرنشید خواهشا من چون آدم صادقی هستم میگم که درکل30 درصد به نمره کلم اضاف شده بچه های دانشگاه نفت هم 15 درصداضافات دارند خوو

Yadavaran

عضو جدید
محسن احتمالا سهم کارکنان و بومی و ... توش تاثیر گذاشته

آقاجون جو گیرنشید خواهشا من چون آدم صادقی هستم میگم که درکل30 درصد به نمره کلم اضاف شده بچه های دانشگاه نفت هم 15 درصداضافات دارند خوودرضمن ساقه کار 3 سال دارم که بهش اضافه میشه خوو

Yadavaran

عضو جدید

ااِ نفت خیز جنوب زده بودی وحید ؟ الان رتبه اخرین نفرو واست زده 52 ؟ اگه 52 زده پس همون بومی غیر بومیه ...
من چون روزکاری تو شهری غیره تهران نمیتونم دووم بیارم زدم ملی حفاری که حداقل مطمئن نبودم از روزکاریش و احتمال اقماریش هس ...

ببین عزیز اون اولی فک کنم کارنامه abdol1987 ّکه دانشگا نفتیه و امتیاز 15% فک کنم داره و درست درمیاد بره منم همینجوری بود با امیتازم که 15% بود با همین فرمول درست درومد همونی که زدن تو کارنامه 812، علی کنکوریو والا نمیدونم چه امتیازی بش خورده که انقد امیتازش بالا رفته بعد تازه شغلیم تو فرمول نیس شغلی نتیجه دیگه میخاسن ازش بگیرن و تو نمره کل تاثیری نداره الان علی کنوکری حدود 740 در میاد نمرش حالا امتیازش چی بوده غیر از بومی بودنش نمیدونم هرچی بوده نزدیک 20% بوده ...

علی کنکوری توام شدی سعیدا قشنگ سرویس کردی تاپیکو ! بابا انقد نیا اینجا پست بزار دیگه! به قرعان اینترنت همش همین فروم مهندسان نیس کلی سایت دیگم دااااره!
بره توام نفت و گاز خیلی فرقی نمیکنه بری نفت میری مناطق نفت خیز یا اهوازی یا گچساران گازم که بیدبلندی که فک کنم نزدیکه اهوازه دقیق نمیدونم، حقوقاشون تو یه رنجه نزدیک 1.5 درمیاد، اختلافی ندارن پس خیلی فرقی واست نمیکنه کدوم بری فقط این گازه الان خیلی جلوتره مطمئن باش نفت اموزشی زودتر از 93 نیس ینی خیلی بعیده و اگه بخای با این شرایط یکسان نفت رو انتخاب کنی فقط 6-7 ماه خودتو عقب انداختی این پیشنهاد من بود .....

آقاجان من باید سبک سنگین کنم خو بهترین گزینه رو اانتخابکنم شماهم کمک کنید

abdol1987

عضو جدید

قربون آدم چیز فهم. وقتی آزمون کاملا آکادمیک هست معلومه علی کنکوری با اون پیشینه درخشانش نباید نمره اش اونقدر بالا باشه. جالیه قبلا می گفت گاز بهتر نفته، میری قطر و دلار(البته با اون ادبیات مسخرش). بعد الان میگه نفت بهتره. یه نصیحتی بهت می کنم علی کنکوری: برو همون کاز که نفت قبول نمیشی و علی کنکوری میمونی.

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

قربون آدم چیز فهم. وقتی آزمون کاملا آکادمیک هست معلومه علی کنکوری با اون پیشینه درخشانش نباید نمره اش اونقدر بالا باشه. جالیه قبلا می گفت گاز بهتر نفته، میری قطر و دلار(البته با اون ادبیات مسخرش). بعد الان میگه نفت بهتره. یه نصیحتی بهت می کنم علی کنکوری: برو همون کاز که نفت قبول نمیشی و علی کنکوری میمونی.

آقاجان مهندس نخبه نفت وفراری یعنی میخواهی بگی به شما اون درصد تپل 15 درصد ندادندخو

abdol1987

عضو جدید
آقاجان مهندس نخبه نفت وفراری یعنی میخواهی بگی به شما اون درصد تپل 15 درصد ندادندخو
آقا جان دادن ولی ادعا ندارم. تو چرا اینقدر پرت میزنی؟وقتی میگیم جریان اینه یعنی که اینقدر رتبه سه نکن واسه مااااااااااااااااااااااااااااااا. جنبه داشته باششششششششششش. به من نگو کل رتبه با من ننداز. بدون رتبه ات و امتیازت از کجا اومده.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال مهم:
دوستان من کارم برای شرکت پلی اکریل اصفهان تقریبا جور شده و فردا هم بم گفتن برم طب صنعتی. یعنی دیگه انگار جدی شده !
میخوام بدونم دوستان اطلاع دارن که اگر من اینجارو برم و برام کد پرسنلی هم بزنن و استخدام قطعی بشم. بعد واسه گاز یا حتی نفت به مشکل برمیخورم یا خیر؟
یکی از بچه ها بم گفته بود شرکت های غیر از وزارت نفتی مشکلی نداره و میتونی بری فعلا.
اما میخوام مطمئن بشم . دو روز دیگه نرم برای گزینش گاز اونجا استعلامی چیزی بگیرن بعد بفهمن استخدام پلی اکریل شدم منو رد کنن :razz:
خواهشا راهنمایی بفرمایید و یا شماره ای چیزی اگه لازمه بگین تا تماس بگیرم بپرسم خودم ازشون.
ممنون

Yadavaran

عضو جدید
یه سوال مهم:
دوستان من کارم برای شرکت پلی اکریل اصفهان تقریبا جور شده و فردا هم بم گفتن برم طب صنعتی. یعنی دیگه انگار جدی شده !
میخوام بدونم دوستان اطلاع دارن که اگر من اینجارو برم و برام کد پرسنلی هم بزنن و استخدام قطعی بشم. بعد واسه گاز یا حتی نفت به مشکل برمیخورم یا خیر؟
یکی از بچه ها بم گفته بود شرکت های غیر از وزارت نفتی مشکلی نداره و میتونی بری فعلا.
اما میخوام مطمئن بشم . دو روز دیگه نرم برای گزینش گاز اونجا استعلامی چیزی بگیرن بعد بفهمن استخدام پلی اکریل شدم منو رد کنن :razz:
خواهشا راهنمایی بفرمایید و یا شماره ای چیزی اگه لازمه بگین تا تماس بگیرم بپرسم خودم ازشون.
ممنون

شرکت پلی اکریل مگه خصوصی نیست مهندس خوشا به سعادت شرکت مهمی است برو غمت نباشه خو

Yadavaran

عضو جدید
من تو این مدت چندتا موقعیت شغلی پیشنهاد شده خصوصا شرکتهای ایرانی خارجی چون زبانم قوی است

وحیدوحید

عضو جدید
من تو این مدت چندتا موقعیت شغلی پیشنهاد شده خصوصا شرکتهای ایرانی خارجی چون زبانم قوی است

تو اگه زبانت قوی بود نمره IELTS بالا میاوردی! من که هیچی زبان حالیم نیست هم میتونم اون نمره تو رو بیارم :biggrin:

Yadavaran

عضو جدید
تو اگه زبانت قوی بود نمره IELTS بالا میاوردی! من که هیچی زبان حالیم نیست هم میتونم اون نمره تو رو بیارم :biggrin:

مهندس من آزمون آکادمیک آیلتس رو انتخاب کردم واسه همین نمره من 5 شد درضمن من بصورت خودآموز زبان کارکردم براهمین نمره من زیاد خوب در نیومد

abdol1987

عضو جدید
وحید بابا پیرمرد دلش جوونه، چی کارش داری. آرزو بر جوانان عیب نیست خووووووو :biggrin:

mohsenv21

عضو جدید
دوستان حواصتون هست چند روز تایپیک از بحث شرکت گاز به نفت و کل کل کردن در مورد نتایج اون منحرف شده:que:لطفا به همون گاز بپردازیم.بازم ازتون متشکرم

دوست عزیز کاملا با حرفت موافقم که بحث تاپیک منحرف شده
ولی به قول رامین اگه بخوایم درمورد گاز حرف بزنیم باید تاپیک رو ببندیمش تا یکماه بعد

شما از 12 تا پستی که تا الان گذاشتین 2تاش توی این تاپیک بوده و این 2تا هم تذکر برای منحرف شدن بحث تاپیک بوده
خب لطفاً از این به بعد تا اطلاع ثانوی شما اگه اطلاعاتی مربوط به آزمون استخدامی شرکت گاز دارید بهش بپردازید و بنویسید تا ما بخونیم

یه سوال مهم:
ممنون

رامین جان تبریک میگم:w23:

راستش در مورد شرکت های تابعه وزارت نفت که من مطمئنم مشکل سازه، حتی اون شرکت هایی که خصوصی شده، یعنی مثلا اگه کسی توی یکی از پتروشیمی هایی که خصوصی شده بخواد بیاد گاز باید اون پتروشیمی حتما شماره پرسنلیش رو حذف کنه، چندتا از دوستای خودم آزمون استخدامی گاز سال 87 بخاطر این قضیه به مشکل جدی برخورد کردن و چیزی نمونده بود که شرکت گاز اسمشون از از لیست حذف کنه
اینم میدونم که اگه این شرکت ازت تعهد چند ساله بگیرن حتی اگه از نظر شماره پرسنلی به مشکل برنخوری بعداً میتونن از طریق قانونی اقدام کنن
:warn:

به اداره کار هم حتماً سر بزن، مطمئنا اطلاعات اونا از ماها بیشتره;)

Yadavaran

عضو جدید

مهندس من آزمون آکادمیک آیلتس رو انتخاب کردم واسه همین نمره من 5 شد درضمن من بصورت خودآموز زبان کارکردم براهمین نمره من زیاد خوب در نیومد

abdol1987

عضو جدید

دوست عزیز کاملا با حرفت موافقم که بحث تاپیک منحرف شده
ولی به قول رامین اگه بخوایم درمورد گاز حرف بزنیم باید تاپیک رو ببندیمش تا یکماه بعد

شما از 12 تا پستی که تا الان گذاشتین 2تاش توی این تاپیک بوده و این 2تا هم تذکر برای منحرف شدن بحث تاپیک بوده
خب لطفاً از این به بعد تا اطلاع ثانوی شما اگه اطلاعاتی مربوط به آزمون استخدامی شرکت گاز دارید بهش بپردازید و بنویسید تا ما بخونیم
محسن تو بیشتر به درد کاراگاهی و مچ گرفتن میخوری. دمت گرم. مشت علی کنکوری در استفاده از انواع سهمیه ها رو خوب باز کردی. ای ول;)
به علی کنکوری: آخه آیلتس آکادمیک 5 هم آوردن داره ؟؟؟؟؟ ننه جون من هم میتونه 5 بیاره. برو همون خارجی ها کار کن خوب.

Yadavaran

عضو جدید
محسن تو بیشتر به درد کاراگاهی و مچ گرفتن میخوری. دمت گرم. مشت علی کنکوری در استفاده از انواع سهمیه ها رو خوب باز کردی. ای ول;)
به علی کنکوری: آخه آیلتس آکادمیک 5 هم آوردن داره ؟؟؟؟؟ ننه جون من هم میتونه 5 بیاره. برو همون خارجی ها کار کن خوب.

آقا ما که ادعا نکردیم ولی عجیب این سرکتهای چندملیت یمارو ول نمیکنند

Yadavaran

عضو جدید

آقاجون من رسما شکست خود را درمقابل جماعت صفر کیلوتر Teenager اعلا کرده .

Yadavaran

عضو جدید
وسط معاونت منابع انسانی وزارت نفت انجام شد ؛

تصویب یک آئین نامه جدید برای افزایش حقوق کارکنان نفت

معاون وزیر نفت از تدوین اولین آیین‌نامه ماده 10 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت درخصوص نظام‌های اداری و استخدامی و حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت در معاونت منابع انسانی وزارت نفت خبر داد.

به گزارش پانا نیوز به نقل از معاونت توسعه منابع انسانی، کریم سلحشور با اشاره به تدوین اولین آیین‌نامه ماده 10 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت درخصوص نظام‌های اداری و استخدامی و حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت، گفت: نظام‌های اداری و استخدامی و حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت با رویکرد رقابت پذیری و سرعت بخشیدن به بهره‌برداری از میادین مشترک و حفظ نیروی انسانی متخصص تابع آئین‌نامه خاصی است که با پیشنهاد وزارت نفت و تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، به تصویب رئیس‌جمهور خواهد رسید.

وی با اشاره به تکمیل بازنگری پیش‌نویس آئین‌نامه ماده 10 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت در فروردین ماه امسال، تاکید کرد: باتوجه به روزآمدسازی همه ساز و کارهای مرتبط با نظام‌ها و سامانه‌های اداری و استخدامی و حقوق و مزایای کارکنان مشمول، تدوین و تصویب این آیین‌نامه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

نماینده تام الاختیار وزیر نفت در حوزه منابع انسانی با اشاره به برخی فصول آیین‌نامه ماده 10 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت تصریح کرد: ساختار سازمانی و نظام‌های طبقه‌بندی و ارزیابی مشاغل، تامین نیروی انسانی و استخدام، آموزش و توانمندسازی کارکنان، حقوق و فوق‌العاده‌ها، انتصابات و ترفیعات، مزایا و برنامه‌های حمایتی، رفاهی، اجتماعی و سلامت و همچنین بهبود بهره‌ وری و تحول اداری از جمله فصول اصلی و رئوس مورد توجه این آئین‌نامه است.

این مقام مسئول پیش‌تر تصریح کرده بود که قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت، قانونی است که در سال‌های گذشته، پس از تصویب مجلس شورای اسلامی به این وزارتخانه ابلاغ شده است؛ ماده ١٠ این قانون که ناظر بر تنظیم و تدوین آیین نامه نظام‌های اداری، استخدامی، حقوق و مزایای وزارت نفت است، به عنوان یک ماده مهم و بنیادین، مورد بررسی، تنظیم و تدوین قرار می گیرد، سپس به دولت ارائه خواهد شد.

abdol1987

عضو جدید
اهاان :) خب فلاتم شرایطش مثه همون عسلویس که :( تازه بدترم فک کنم باشه، حقوقش ولی فک کنم خیلی خوبه اره ؟
راسی بچه تهرانی دیگه اره ؟ بینه 84 ایا از بچه ها تهران یادت نمیاد بچه ها سمپاد شهید بهشتی داشتیم یا نه ؟

سلام مجدد حامد جان، SPGC تو عسلویه بهتر از POGC هست،از لحاظ نظم و دیسیپلین. از شانس بد من POGC هستم اونم قراردادی. فلات از این لحاظ که قشمه و آلودگیش کمتره بهتره. حقوق بستگی به آیتم هایی که میگیری داره که از این لحاظ عسلویه بهتره قاعدتا. من بچه تهران نیستم، برعکس بچه بوشهرم که میخاستی باهاشون کل بندازی :). ولی من باهات کل ندارم. من فقط کلم با این پیرمرده . راستی یه پستی هم از علی کنکوری الان دیدم براتون میزارم.

آقای محسن علی بیگی بنی

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیه رتبه داوطلب رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان 57 42
بومی استان بوشهر
آزاد

اینم کارنامه من

mohsenv21

عضو جدید
.

دوست عزیز من فقط عادت دارم در موردی که اطلاعاتی ندارم حرف نزنم و اگه میخوام چیزی بگم مستند باشه. هیچ حرف و ادعایی هم بدون استناد قبول نمیکنم، همین و دیگر هیچ، فعلا که بغیر از خدمت به خونه و اینترنت چرخی به هیچ درد دیگه ای نخوردم!!!:biggrin:

آقاجون من رسما شکست خود را درمقابل جماعت صفر کیلوتر Teenager اعلا کرده .

ببین علی آقای کنکوری(یا آقا محسن گل)
بحث اصلا شکست یا پیروز شدن نیست، حرف همه دوستان اینه که هیچ وقت نباید به یک رتبه خوب و یا اتفاق خوشایند مغرور شد، ای کاش بجای این همه جار و جنجال یک بار توی پستهات از خدا تشکر کرده بودی
:hypocrite:
یکی از دوستای خودم توی مقطع فوق لیسانس که دو نفر بیشتر نمیخواستن بدون هیچ گونه سهمیه و یا امتیازی شده نفر اول!!! ولی هنوز خیلی از دوستان و اقوام و فامیلش اصلاً خبر ندارن!!!
شما هنوزم دوست و برادر بزرگتر ما هستی و خواهی بود
بشرطی که بچه های این تاپیک رو دوستان خودت بدونی، نه رقیب خودت
;):victory:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش محسن بشون تعهد چند ساله نمیدم ! یعنی واسه خودم راه فرار میزارم حتما.
دوستان دیگه کسی غیر از داش محسن اطلاعات مفید برای بنده نداشت؟

وحیدوحید

عضو جدید
داش محسن بشون تعهد چند ساله نمیدم ! یعنی واسه خودم راه فرار میزارم حتما.
دوستان دیگه کسی غیر از داش محسن اطلاعات مفید برای بنده نداشت؟

با من هم که قبلا در این مورد صحبت کردی و حرف جدیدی ندارم ;)
فقط باز هم میگم اگر خواستن تعهد بگیرن فرار کن :D

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
با من هم که قبلا در این مورد صحبت کردی و حرف جدیدی ندارم ;)
فقط باز هم میگم اگر خواستن تعهد بگیرن فرار کن :D
آره بابا تو گفتی با موتور برو که زود بتونی در بری. الان از صبح دارم دنبال موتور میگردم کسی نداره بم بده :confused:
حالا ما فردا میریم طب صنعتی بعد میام میگم چه بلایی سرم آوردن تا تجربه بشه برای طب گاز

بالا