استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله Yadavaran http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
با عرض تشکر از عزیز یا عزیزانی که در فراخوان هفته قبل مارا یاری کردند اگرمیشود این هفته هم به این شماره کارت کمک کنید ممنون خو
راستی امشب اینترنتم قطع میشه من اینترنم وایمکس Wimax ایرانسله 44000 تومان بدهی دارم . توانایی پرداخت ندارم خووو . اگر کسی مرهمت کنه این مبلغ قرض بده. منم بعد از استخدام جبران میکنم شماره کارت بانک ملت 4478 2023 3372 6104 نیاز مند یاری سبزتان علی کنکوری خوو
-------------------------------------------------------

تبلیغ یک کتاب هرچند که کتاب پرباری نباشه چون یک کار فرهنگی صد شرف داره به گدایی کردن پول از مردم

عزیز من شما نخرید.... اجبار که نیست که....

هر کسی دوست نداره نخره........ کسایی که بخرند که فکر موفقیتشون هستند... حتی اگر مقدار کمی این کتاب بهشون کمک کنه... از افرادی که مثل شما فکر میکنند جلو میفتند

آخه بدبختی می دونی چیه این کتابا همش غلط غولوطه در نتیجه کیفیت زیرصفر است و فاقد ارزش محتوی است .

nimaza

اخراجی موقت
آخه بدبختی می دونی چیه این کتابا همش غلط غولوطه در نتیجه کیفیت زیرصفر است و فاقد ارزش محتوی است .

اینها ادم هایی هستند که اهل کتاب خوندن و به فکر موفقیت هستند..این فقط سفارش امروز 04/27 هست .. شما نظرتو واسه خودت نگهدار و از طرف بقیه نظر نده.........

AEG32A

عضو جدید
حامد رفتی اموزش جا ما رو هم خالی کن.ما یه غلطی کردیم ازمون ندادیم هی باید چوبشو بخوریم ما هنوز به گزینش هم نرسیدیم نمیدونی گیر چه اسکولایی افتادیم.کتاب کنکورامو دراوردم بشینم ارشد بخونم اصن چشم اب نمیخوره کار ما حالا حالاها تموم بشه.
سلام اویس!چه خبر؟

سلام امین
من این قسمت سلام و چه خبرشو تازه دیدم
شرمنده که جواب سلام ندادم
خبری نیست که بچه های آزمونو میبینیم و حسرت میخوریم:D
تو چه خبر؟

وحیدوحید

عضو جدید
بچه ها کسی در مورد شرایط نفت خیز جنوب اطلاعاتی داره؟
جایی که من قبول شدم استان خوزستانه و فکر کنم پالایشگاه اهواز بیفتم (البته اگه مصاحبه قبول بشم) کسی میدونه دریافتی اونجا چقدره؟
کلا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه که بقیه هم استفاده کنن

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
جایی که من قبول شدم استان خوزستانه و فکر کنم پالایشگاه اهواز بیفتم (البته اگه مصاحبه قبول بشم) کسی میدونه دریافتی اونجا چقدره؟

پالایشگاه اهواز کجاست ما واحدهای بهره برداری شامل کارون مارون آغاجاری گچساران داریم مهندس بیشترین ضریب برای مسجد سلیمان و درحدود 3.281 است. اهواز کمترین ضریب را دارد .

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان مصاحبه نفت آسان است بیشترین تاثیر را نمره آزمونی کتبی دارد و لی نقطعه ضعف آن پارتی بازی شدید در آن است .

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یک سوال:
من یادمه انتخابم رو شرکت ملی حفاری زدم. حالا این ملی حفاری کجاست؟ تو عسلویه است؟
محل کاره ما یعنی تو همون عسلویه میشه؟

class pad seller

عضو جدید
دوستان یک سوال:
من یادمه انتخابم رو شرکت ملی حفاری زدم. حالا این ملی حفاری کجاست؟ تو عسلویه است؟
ملی حفاری ستادش توی اهوازه اما تهران هم ستاد داره
اما محدوده ی کاریش از پارس جنوبی گرفته تا اهواز تا کرمانشاه تا سرخس پراکنده هس.....

Yadavaran

عضو جدید
دوستان یک سوال:

خوشا به سعادتت ملی حفاری ضریب بالایی داره درضمن کارش اقماری است الان حفاری بشدت فعال است حتی در کشورهای خارجی

moheby25

عضو جدید
سلام
کسانیکه در سالهای قبل مصاحبه شرکت نفت رفتند لطفا در مورد سوالهایی که تو جلسه مصاحبه میپرسن یه توضیحی بدن

Korosh_Sepehri

عضو جدید
آقاجان مصاحبه نفت آسان است بیشترین تاثیر را نمره آزمونی کتبی دارد و لی نقطعه ضعف آن پارتی بازی شدید در آن است .
آخه چرا این حرفا رو میزنی دادا ؟! کسی پارتی داشته باشه که آزمون نمیده فقط کافیه به نیرو انسانی معرفی شه . من فکر میکنم اونایی که پارتی دارند از قبل از تعداد مورد نیاز نیرو غربال میشن

abdol1987

عضو جدید

خوشا به سعادتت ملی حفاری ضریب بالایی داره درضمن کارش اقماری است الان حفاری بشدت فعال است حتی در کشورهای خارجی
علی کنکوری، این حرفات از چه منبعی در می آد؟
عزیز من، ملی حفاری یه مشت دکل قدیمی داره که مال عهد تیرکمون هست و سابقه اش رو باید بزاری در کوزه. کلا تو توهمی هاااااا. مثلا پیش خودت فکر کردی که با این سابقه مثلا بری قطر کار کنی؟ نه خدا وکبلی این فکر رو کردی؟

Yadavaran

عضو جدید
علی کنکوری، این حرفات از چه منبعی در می آد؟
عزیز من، ملی حفاری یه مشت دکل قدیمی داره که مال عهد تیرکمون هست و سابقه اش رو باید بزاری در کوزه. کلا تو توهمی هاااااا. مثلا پیش خودت فکر کردی که با این سابقه مثلا بری قطر کار کنی؟ نه خدا وکبلی این فکر رو کردی؟

تا بترکه چشم حسود انشالله قطر هم میروی پدرصلواتی من سابقه کار توشرکت رو دارم که نفرش عربستانی بود ودرمناطق نفت خیز باهاش کارمیکردم الانم با چینی ها تو پروژه یادآورانم
.

abdol1987

عضو جدید

تا بترکه چشم حسود انشالله قطر هم میروی پدرصلواتی من سابقه کار توشرکت رو دارم که نفرش عربستانی بود ودرمناطق نفت خیز باهاش کارمیکردم الانم با چینی ها تو پروژه یادآورانم
.
شرکت سوفالو بهشهر رو میگی که عربستانیه؟؟ من مصاحبه آنجا هم رفتم. CNPC رو میگی؟ بابا اینها رو ول کن. توهم نزن. بیدار باش. تو یه آزمون رو N بار رد شدی تا بالاخره قبول شدی با سهمیه بومی. حالا میخای بری قطر و با سهمیه بومی اونجا بشی علی کنکوری قهرمون؟ همچین میگی پروژه یادآوران که آدم نمیدوونه که بادآورانه نه یادآوران. باید یکی پاشه دم این چینی های کارنکن به همراه علی کنکوری رو بگیره و از کشور بندازنشون بیرون که هرچی میکشیم از همیناست.

Yadavaran

عضو جدید
شرکت سوفالو بهشهر رو میگی که عربستانیه؟؟ من مصاحبه آنجا هم رفتم. CNPC رو میگی؟ بابا اینها رو ول کن. توهم نزن. بیدار باش. تو یه آزمون رو N بار رد شدی تا بالاخره قبول شدی با سهمیه بومی. حالا میخای بری قطر و با سهمیه بومی اونجا بشی علی کنکوری قهرمون؟ همچین میگی پروژه یادآوران که آدم نمیدوونه که بادآورانه نه یادآوران. باید یکی پاشه دم این چینی های کارنکن به همراه علی کنکوری رو بگیره و از کشور بندازنشون بیرون که هرچی میکشیم از همیناست.
یک جورمیگی اینگار خودت سهمیه نداشتی نخبه فراری

فارسی

...

about

COMPANY INTRODUCTION
China Petrochemical Corporation (Sinopec Group) is a super-large petroleum and petrochemical enterprise group established in July 1998 on the basis of the former China Petrochemical Corporation ...
more

service

projects

PROJECT INTRODUCTION
The Yadavaran oil field, is located some 70km to the southwest of Ahwaz and is near the Iran-Iraq border in southwest Iran ...
more

CopyRight 2013 - AllRight Reserved

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
رامین مگه گروه شغلی تو الان عملیات بهره برداری نیست؟

آره ولی وحید جون انگار روزه ثبت نام 3 تا شرکت میتونستیم به ترتیب وارد کنیم تو لیست . الان خاطرم نیست دومی و سومی رو چی زدم اما اولین همین ملی حفاری بود. یعنی من ملی حفاری قبول شدم دیگه! درست میگم یا کلا قاطی مردم ؟!!

abdol1987

عضو جدید
یک جورمیگی اینگار خودت سهمیه نداشتی نخبه فراری

CopyRight 2013 - AllRight Reserved
وضعیت داوطلب در سهمیه سایر داوطلبان (آزاد)
735.95 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 757.534 نمره کل داوطلب
10 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 6 رتبه داوطلب
قبول : وضعیت نهایی در سهمیه سایر
کسب حد نصاب نمره حد نصاب نمره آزمون نوع آزمون
بلی 500 653.549 عمومی
بلی 500 660.778 تخصصی
- 634.274 شغلی
بلی : وضعیت کسب حد نصاب
سهمیه من سایر بوده. داوطلبان آزاد. دانشگاه نفتی بودنم امتیاز داشته نه سهمیه

Yadavaran

عضو جدید
والا چینیها از بعضی دانشجوهای به اصطلاح نخبه فراری دانشگاه نفت عرضشون بیشتر والا انتظارمیره ایندانشجوهای به اصطلاح نخبه دانشگاه نفت بیاند این پروژه هارو انجام دند

Yadavaran

عضو جدید
وضعیت داوطلب در سهمیه سایر داوطلبان (آزاد)
735.95 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 757.534 نمره کل داوطلب
10 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 6 رتبه داوطلب
قبول : وضعیت نهایی در سهمیه سایر
بلی 500 653.549 عمومی
بلی 500 660.778 تخصصی
- 634.274 شغلی

میخای کل رتبه بزاری تازه رتبت لبه مرزیه از نصف بیشتره کارتم تو مصاحبه سخت

Yadavaran

عضو جدید
نمره و رتبه رو ببین تا کفت ببره

وضعیت نهایی داوطلب
قبول : وضعیت نهایی

وضعیت داوطلب در سهمیه بومی خوزستان
737.12 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 899.095
نمره کل داوطلب
74
رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 3
رتبه داوطلب
قبول : وضعیت نهایی در سهمیه بومی
بلی 500 715.201 عمومی
بلی 500 756.138 تخصصی
- 531.011 شغلی

abdol1987

عضو جدید
وضعیت نهایی داوطلب
قبول : وضعیت نهایی
وضعیت داوطلب در سهمیه بومی خوزستان
737.12 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 899.095 نمره کل داوطلب
74 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 3 رتبه داوطلب
قبول : وضعیت نهایی در سهمیه بومی
بلی 500 715.201 عمومی
بلی 500 756.138 تخصصی
- 531.011 شغلی
ببین بین کی ها سه شدی؟ تو بین خوزستانی ها سه شدی . میدونی یعنی چی؟ یعنی این نخبکان فراری رقیبت نبودند.
دوما: چقدر داری میخونی براش؟ سه سال؟ خدا رو گواه میگیرم همش سه روز. اونم فقط ترمو و سیالات. یه جزوه از تو همین سایت دانلود کردم و نگاش کردم. من خودم آدم خرخونی ام ولی واسه این امتحان واقعا وقت نداشتم. وسط کارم بود و ساعت 1 شب رسیدم شیراز (با اتوبوس)و 7صبح پاشدم.
دیگه دانشگاه آزاد گچساران و معدل 14 و 32 سال سن کافیه که کف بر بشه آدم که شما کی هستی.

وحیدوحید

عضو جدید
آره ولی وحید جون انگار روزه ثبت نام 3 تا شرکت میتونستیم به ترتیب وارد کنیم تو لیست . الان خاطرم نیست دومی و سومی رو چی زدم اما اولین همین ملی حفاری بود. یعنی من ملی حفاری قبول شدم دیگه! درست میگم یا کلا قاطی مردم ؟!!

والا من نفت خیز جنوب زده بودم و فکر کنم واسه تو هم نفت خیز جنوب باشه.
اگر ملی حفاری زدی اصلا بهش فکر هم نکن و بچسب به همین spgc خودمون که مثل اینکه اوضاع حفاری خیلی داغونه و محل کار ثابتی هم نداری.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من نفت خیز جنوب زده بودم و فکر کنم واسه تو هم نفت خیز جنوب باشه.
اگر ملی حفاری زدی اصلا بهش فکر هم نکن و بچسب به همین spgc خودمون که مثل اینکه اوضاع حفاری خیلی داغونه و محل کار ثابتی هم نداری.
اون که صد در صد به spgc فکر میکنم ولی کلا سوالم اینه که چرا میگی من نفت خیزه جنوبم ؟! من دقیقا یادمه اولی رو ملی حفاری زده بودم که بیشترین نفرات شیمی رو میگرفت بعدش هم دوسه تا شرکت دیگه ! این نفت خیز جنوب کجا بود دیگه؟!!
تو اولیت رو نفت خیز زدی؟
کسی pdf شرکت هارو داره که روزه ثبت نام تو سایت بود؟

وحیدوحید

عضو جدید

داداش با این علی کنکوری بحث نکن! تو میخواستی بگی که سهمیه نداشتی این ..... اومده با تو سر رتبه کل میندازه از همین جاش آدم میفهمه که این آقا ارزش بحث کردن نداره ;)

وحیدوحید

عضو جدید
اون که صد در صد به spgc فکر میکنم ولی کلا سوالم اینه که چرا میگی من نفت خیزه جنوبم ؟! من دقیقا یادمه اولی رو ملی حفاری زده بودم که بیشترین نفرات شیمی رو میگرفت بعدش هم دوسه تا شرکت دیگه ! این نفت خیز جنوب کجا بود دیگه؟!!
تو اولیت رو نفت خیز زدی؟

من مطمئنم که نفت خیز زدم حالا شاید ظرفیت ها یکی بوده و من اشتباهی حدس زدم :)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
رامین مگه توی سایت گروه شغلی رو نزده عملیات بهره برداری؟ :D خب پس تو هم عملیات بهره برداری هستی دیگه :)
اره وحید عملیت رو بهره برداری هستم. اما شرکتی که من اول زدم با اونی که تو اول زدی فرق داره . نمیدونم منظورم رو متوجه میشی یا نه! شاید خودمم هنوز مطمئن نیستم چی میگم :confused: حالا بزار این فایلی که عبدول داده ببینم چیه بت خبر میدم

mahdismh69

عضو جدید
تو اولیت رو نفت خیز زدی؟

آقا رامین ... مهندس شرکت گاز رو انتخاب میکنی یا نفت؟
تا مصاحبه رفتن که مشکلی نداری..ولی اگه بخوای مهر بری و کد پرسنلی بخوری که خود به خود نفت می سوزه/...
مهندس من که دعا میکنم آموزشی گاز زودتر شروع بشه

بالا