استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Engineer.che

عضو جدید
نه وحید برای من نرفتن.
خ جالبه این همه راهو رفته ولی برای من نرفته تحقیق فقط برای تو رفته.

sandis

عضو جدید
ببخشید دوستان من خیلی عجله داشتم رفته بودم بیرون متن پیام رو براتون می نویسم
جناب آقای ...... شما جزو قبول شدگان آزمون شرکت گاز هستید لطفا برای طب صنعتی در تاریخ 92/4/21 با در درست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به آدرس تهران
خیابان حافظ- خیابان سرهنگ سخایی بیمارستان فوق تخصصی نفت مراجعه نمایید

من گفتم شنبه که شد خودم زنگ بزنم ببینم اینا چی میگن دقیق تر ازشون سوال کنم ولی فکر کنم خودشون زنگ می زنن​

Engineer.che

عضو جدید
جناب آقای ...... شما جزو قبول شدگان آزمون شرکت گاز هستید لطفا برای طب صنعتی در تاریخ 92/4/21 با در درست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به آدرس تهران

من گفتم شنبه که شد خودم زنگ بزنم ببینم اینا چی میگن دقیق تر ازشون سوال کنم ولی فکر کنم خودشون زنگ می زنن​
پس اگر اینطور باشه که اطلاعاتی که صبح به من داده اشتباهه

وحیدوحید

عضو جدید
نه وحید برای من نرفتن.
خ جالبه این همه راهو رفته ولی برای من نرفته تحقیق فقط برای تو رفته.

پس احتمالا فردا پس فردا میره.
واسه من هم فقط همون محل رو رفتن و آدرس های دیگه مثل همکارهای بابام یا همکار مامانم رو هنوز نرفتن. فقط مثل اینکه توی همون کوچه رو رفته. خونه ی همکار مامانم توی 30 متریه اما اونم نرفته
دوستم میگفت یارو خیلی داغون بوده. اول فکر کرده طرف پستچی هستش بعد که خودشو معرفی کرده تازه فهمیده واسه تحقیقات اومده :D

hadishs

عضو جدید
پس احتمالا فردا پس فردا میره.
واسه من هم فقط همون محل رو رفتن و آدرس های دیگه مثل همکارهای بابام یا همکار مامانم رو هنوز نرفتن. فقط مثل اینکه توی همون کوچه رو رفته. خونه ی همکار مامانم توی 30 متریه اما اونم نرفته
دوستم میگفت یارو خیلی داغون بوده. اول فکر کرده طرف پستچی هستش بعد که خودشو معرفی کرده تازه فهمیده واسه تحقیقات اومده :D

یعنی رفتن سراغ کسایی که خودتون اسم داده بودین؟ واسه من که رفتن تو مغازه سر کوچه مون! از 7-8 نفر امضا گرفتن و رفتن!

mansour.mm20

عضو جدید
ببخشید دوستان من خیلی عجله داشتم رفته بودم بیرون متن پیام رو براتون می نویسم جناب آقای ...... شما جزو قبول شدگان آزمون شرکت گاز هستید لطفا برای طب صنعتی در تاریخ 92/4/21 با در درست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به آدرس تهران
خیابان حافظ- خیابان سرهنگ سخایی بیمارستان فوق تخصصی نفت مراجعه نمایید من گفتم شنبه که شد خودم زنگ بزنم ببینم اینا چی میگن دقیق تر ازشون سوال کنم ولی فکر کنم خودشون زنگ می زنن​
جدی میگی؟

وحیدوحید

عضو جدید
یعنی رفتن سراغ کسایی که خودتون اسم داده بودین؟ واسه من که رفتن تو مغازه سر کوچه مون! از 7-8 نفر امضا گرفتن و رفتن!

آره رفته در خونه همونی که آدرس داده بودم بعدش هم از دوستم آدرس اون یکی خونه رو هم که داده بودم پرسیده. حالا دیگه نمیدونم از دیگران هم پرسیده یا نه. چون من دیگه اونجا ساکن نیستم ولی میرم آمارشو در میارم ;)

sandis

عضو جدید
بچه ها نامردا منو سرکار گذاشتن این پیام از دوستم بود با از این شماره های تبلیغاتی پیام داده بود الان این پیام به من داد فهمیدم خودشه منو سر کار گذاشته
نگاهم کرد پنداشتم دوستم دارد در نگاهش هزاران عشق را خواندم نگاهم کرد دل به او بستم نگاهش را عاشقانه با نگاهم پاسخ دادم باز نگاهم کرد تازه فهمیدم بی شرف گوزیده فقط می خواد بدونه فهمیدم یا نه !!!

وحیدوحید

عضو جدید
احتمالا طب صنعتی همه مون توی همون بیمارستان نفت هستش.
بچه هایی که ساکن تهران نیستن شاید آدرس رو درست بلد نباشن.
چند تا راه دارید واسه رفتن به بیمارستان؛ میتونید برید مترو حسن آباد پیاده بشید و از اونجا خیابون حافظ رو به سمت شمال برید. (البته یه کم پیاده روی داره ) یا اینکه از میدون جمهوری برید به سمت خیابون حافظ. فکر کنم دیگه اکثرا پاساژ موبایل علاالدین رو بلد باشید به پاساژ که رسیدین خیابون حافظ رو برید به سمت پایین دست چپتون میشه سرهنگ سخایی. اگه از سمت خیابون جمهوری برید پیاده رویش کمتره. از سمت حسن آباد که برید چون خیابون به سمت پایین یه طرفه اس نمیتونید سوار ماشین بشید.
یه راه دیگه هم اینه که برید مترو فردوسی بعد بیاین سر خیابون حافظ و سوار تاکسی بشید و مستقیم حافظ رو بیاین پایین تا برسید به خیابون سرهنگ سخایی

vahidmanu

عضو جدید
دوستان عزیز یه چند تا سوال داشتم :
آیا مدت زمان دوره آموزشی بدو استخدام، جزو سنوات پیمانی محسوب میشه؟
جزو تعهد خدمت 7 ساله در عسلویه چطور؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من امروز صبح با آقای عمرانی تماس گرفتم
به من گفت که گزینش اجازه نداده که کارای طب صنعتی همزمان با تحقیقات و گزینش انجام شه،اول باید گزینش تموم شه بعد بفرستنمون برای طب صنعتی.
ولی گفت ما داریم تلاش میکنیم موافقت گزینشو بگیریم تا طب صنعتی و تحقیقات انجام شه.
در صورتیکه موافقت نکنن طب صنعتی اواخر مرداد انجام میشه.
در مورد شروع کارآموزی پرسیدم که گفت مطمئنا بعد از 15 مهر شروع میشه.
راستی من یکی از دوستام استخدام 90 شرکت گازه بهم گفت که اینطور که فهمیده با کارآموزی ما تو اصفهان موافقت نشده و احتمال خیلی زیاد کارآموزیمون عسلویس.
اینا اطلاعاتی بود که داشتم و صبح تلفنی به وحیدم گفته بودم.
ممنون رفیق

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورش این بود که قبل از مهر احتمال نداره که شروع شه.
آره تو ماه رمضون میگیرن مشکلی نداره،برای دوست منم سال 90 طب صنعتیشون تو ماه رمضون بود.
راستی پرسیدم همه باید برن مصاحبه عقیدتی،گفتش که نه از هر 5 نفر 2 یا 3 نفرو رندوم دعوت به مصاحبه میکنن.
البته دوستم میگفت سال 90 بیشتر به بچه های تهران گیر دادن و دعوت به مصاحبه عقیدتی کردن
خواهش میکنم وظیفس

من حدسم اینه که واسه من که تحقیقات نیومدن باید برم عقیدتی :(
یه عده میرن تحقیق یه عده مصاحبه

baaroon

عضو جدید

همین اسکل بازی هارو درآوردی که قبول نشدی دیگه!!!
بابا مجید جان 21 ام جمعه اس!!!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نامردا منو سرکار گذاشتن این پیام از دوستم بود با از این شماره های تبلیغاتی پیام داده بود الان این پیام به من داد فهمیدم خودشه منو سر کار گذاشته
نگاهم کرد پنداشتم دوستم دارد در نگاهش هزاران عشق را خواندم نگاهم کرد دل به او بستم نگاهش را عاشقانه با نگاهم پاسخ دادم باز نگاهم کرد تازه فهمیدم بی شرف گوزیده فقط می خواد بدونه فهمیدم یا نه !!!
:eek: :eek: :eek: :hate:

hadishs

عضو جدید
دوستان عزیز یه چند تا سوال داشتم :
آیا مدت زمان دوره آموزشی بدو استخدام، جزو سنوات پیمانی محسوب میشه؟
جزو تعهد خدمت 7 ساله در عسلویه چطور؟

دورره آموزشی هم جزو سنوات خدمت محسوب میشه. اینو مطمئنم.
اما نمیدونم جزو تعهد هم هست یا نه. البته باید جزو اون هم باشه.

hanif68

عضو جدید
والا هیچیش به اندازه اشتباه بودن برگزاری اموزشی تو خوده عسلویه منو خوشحال نمیکنه :razz:

خدایی خیلی ضد حالهههههه:confused:

ولی خب باید باهاش سازش پیدا کنیم دیگه
ناسلامتی قراره یه عمر اونجا خدمت کنیم:biggrin:

hadishs

عضو جدید
والا هیچیش به اندازه اشتباه بودن برگزاری اموزشی تو خوده عسلویه منو خوشحال نمیکنه :razz:

میگم اگه آموزشی رو تو عسلویه باشیم، حقوق دوران آموزشی هم باید بیشتر بشه دیگه!

آخرین ویرایش:

mansour.mm20

عضو جدید
اینم متن پیام:
ابا سلام؛ به اطلاع پذيرفته شدگان محترم مجتمع گاز پارس جنوبي مي رساند اين شركت در حال برنامه ريزي براي ادامه مراحل استخدام شما (پس از وصول اظهار نظر گزينشي) مي باشد. لذا خواهشمند است از مراجعه حضوري و اشغال نمودن شماره تلفن هاي شركت خودداري فرمائيد. در صورت داشتن هر گونه سوال از تاريخ 20 مرداد (20/05/92) به بعد با شماره تلفن 02188538272 تماس حاصل فرمائيد. ستاد جذب spgc

amin2x

عضو جدید
اینم متن پیام:
ابا سلام؛ به اطلاع پذيرفته شدگان محترم مجتمع گاز پارس جنوبي مي رساند اين شركت در حال برنامه ريزي براي ادامه مراحل استخدام شما (پس از وصول اظهار نظر گزينشي) مي باشد. لذا خواهشمند است از مراجعه حضوري و اشغال نمودن شماره تلفن هاي شركت خودداري فرمائيد. در صورت داشتن هر گونه سوال از تاريخ 20 مرداد (20/05/92) به بعد با شماره تلفن 02188538272 تماس حاصل فرمائيد. ستاد جذب spgc
عجب ضد حالی بود.
برا من سوال پیش اومد یعنی گزینش نداریم.چون بدون اعلام تاریخ برا گزینش گفته پس از اظهار نظر گزینش شاید به همون تحقیقات کفایت کنن.طب هم به موازات انجام نشد.

hadishs

عضو جدید
عجب ضد حالی بود.
برا من سوال پیش اومد یعنی گزینش نداریم.چون بدون اعلام تاریخ برا گزینش گفته پس از اظهار نظر گزینش شاید به همون تحقیقات کفایت کنن.طب هم به موازات انجام نشد.

با توجه به صحبت های اون دوستمون و این اس ام اس میشه فهمید که هسته ی گزینش با قسمت تخصصی (که طب رو هم شامل میشه) دو بخش بخش جدا از هم هستن.
مثلا این آقای عمرانی خو اطلاعی در مورد زمان دعوت به مصاحبه عقیدتی رو نمیدونه چون دست قسمت دیگه ای هست.
به همین دلیل فکر کنم باید تو چند روز آینده منتظر تماس قسمت گزینس بمونیم!

ha_mi

عضو جدید
عجب ضد حالی بود.

ضد حال چرا امین :دی بابا اگه مراحلو قبول شیم اموزشی گفتن بهترین حالت 15 مهره دیگه پس مشکلت چیه، هالا طب صنعتی شهریور باشه دیگه واسمون فرقی نمیکنه مهم اینه میدونیم قرار بر اینه اموزشی میخاد از مهر شرو بشه و اگه بتونن واقعا دمشون گرم نشون میدن با نظمه این ملی گاز :) آره به نظر منم عقیدتی نداریم ینی شانسمون بیفته نخوره به پسته ما، منم گفتم همون روز بعده مصاحبه تو تاپیک که از طرف گزینشیه باش رفیق شدم پرسیدم داریم یا نه مصاحبه عقیدتی گف واسه همه نیس بستگی به تحقیقات محلی داره بودن یا نبودن مصاحبه عقیدتی ...
چه عجب بالاخره اینجا اعتزاضو دعوا نیس :)

راااسی تووو لدت مـــــُــ بااااارک امین:) راستش دیر رسیدم من چن روز بعد اومدم فقط پستای بچه هارو دیدم :(
بچه ها ایدی فیس بوکتونو بدید داشته باشیم خب :دی
من چون سرچم بستس لینکمو میدم، خاسید خودتون اد کنید یا ادرس بزارید بعدا اد کنیم ...
https://www.facebook.com/Hamed.Bhr

با توجه به صحبت های اون دوستمون و این اس ام اس میشه فهمید که هسته ی گزینش با قسمت تخصصی (که طب رو هم شامل میشه) دو بخش بخش جدا از هم هستن.
مثلا این آقای عمرانی خو اطلاعی در مورد زمان دعوت به مصاحبه عقیدتی رو نمیدونه چون دست قسمت دیگه ای هست.
به همین دلیل فکر کنم باید تو چند روز آینده منتظر تماس قسمت گزینس بمونیم!

امیدوارم به پسته ما نخوره این عقیدتی که ابدا حسشو ندارم نه حوصله تیریپشو دارم نه حوصله رساله خوندنو :biggrin:
ولی اینو مطمئن باش بره همه نیس ببینیم چجوری میشه این تحقیقات محلیشون، بره منم هنوز نیومدن.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمس که برای من نیومده ! اصلا واسه من نه تحقیق میان نه اس میدن نه ...! میرم دوباره اسمم رو تو سایت ببینم اصلا شاید نوشته بوده مردود من خوندم قبول !! :confused: اما به هر حال اینجور که معلومه تو ماه رمضان نه طب داریم نه گزینش عقیدتی !
همش باید بیوفته بعد از رمضان.
به قول حامی خدا کنه اموزشی همون 15 مهر باشه و اونو دیگه به تعویق نندازن .

بالا