استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید

شما خوووو کلا جدا پردازش می شید من اینو پرسیدم یک رقابتی بین غیر بومی ها است خوووو درضمن میخایی بگی کسی غیر بومی استخدام نمیشه خوووو:biggrin:
آقا جون اوج استروس خوووووو کمتر از36 ساعت تا اعلام نتایج خوووووووووووووووو:cry:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من حق میدم که نتایج شرکت نفتو نزنن

خوب به صحبتام توجه کنین اگه منطقی نبودن بگین منطقی نیست

130هزار نفر شرکت کردن...حالا هی باید بررسی کنن ببینن اقوام کارکنا و مدیرا نمایندگان مجلس و....توشون هست یانه

بررسی کنن ببینن که یه دفعه یکی از اقوام آشنا های وزیر وزرا جانمونه اسمش که بتونن اسمشو رد کنن

تازه باید بررسی شه که فرزند کسی که از یه ساعت تو جبهه بوده تا کسی که 8 سال بوده اسمش جا نمونه

فرزند آزاده اسرا جانبازا .....اونایی که نامه دارن از دفتره فلانی و ...

تا آخرین دقایق باید لفتش بدن ببینن سفارشی چیزی نمیرسه

حالا به نظرتون بین 130هزار تا چقد اینکار طول میکشه؟؟؟؟؟

دیگه خودتون قضاوت کنین

من که اگه تا اخر سال هم نتایج اعلام نشه باز شاکی نیستم حق میدم بهشون
نه من حق نمیدم بشون !! چون تمام اینکارا 2 ماه بیشتر زمان نمیخواد . باید میزدن نتایج رو :evil:

آخرین ویرایش:

وحیدوحید

عضو جدید
نه بابا، من که هیچکدوم از شرایطی که گفتی رو ندارم

هر کی کتبی گاز رو قبول شده یه جورایی سهمیه یا امتیاز داره؛ حالا یا فرزند کارکنان هستن یا بومی هستن یا دانشگاه نفت درس خوندن یا یکی از دانشگاه های سراسری معتبر. تازه اونایی هم که بومی هستن احتمالا یکی از شرایط ذکر شده رو هم باید داشته باشن (البته این مورد آخر رو خیلی مطمئن نیستم)
حالا هیچ کدوم از این شرایطی که گفتم شامل حال شما نمیشه؟

hadishs

عضو جدید
بچه ها توی سایت استخدام یه نفر نوشته که واسه دوستش اومدن تحقیق. اینجا واسه کسی تحقیقات اومدن؟

داداش واسه این حرفا نگران نباش. من مطمئنم بیشتر بچه های اینجا قبول میشن. اگه خبری بشه (به خصوص حالا که مصاحبه ها تموم شده :) ) بچه ها حتما میان بی کم و کاست با بقیه در میون میزارن. قبلا که با هم رقابت داشتیم، کلی به هم کمک کردن. الان که قبول شده ها مشخص شدن دیگه :)

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

بچه ها توی سایت استخدام یه نفر نوشته که واسه دوستش اومدن تحقیق. اینجا واسه کسی تحقیقات اومدن؟
خوو.آقاجان تا فردا شب که نتایج توی سبیت بیاید بازار شایع داغ بست شما نباید باور کنید .خوو.

وحیدوحید

عضو جدید
خوو.آقاجان تا فردا شب که نتایج توی سبیت بیاید بازار شایع داغ بست شما نباید باور کنید .خوو.

آقا جان خیالت راحت ما باور نمیکنیم. یکی از همونایی که در سایت استخدام شایعه پراکنی میکند شخص شخیص شماست اما ما باور نمیکنیم؛ اصلا هر کس که شایعات را باور کند خر است! :)

delpier0

کاربر بیش فعال
آقا جان خیالت راحت ما باور نمیکنیم. یکی از همونایی که در سایت استخدام شایعه پراکنی میکند شخص شخیص شماست اما ما باور نمیکنیم؛ اصلا هر کس که شایعات را باور کند خر است! :)

به وقتش برسه چنان شایعه باور بکنی که نفهمی از کجا خوردی :biggrin:

sandis

عضو جدید

عزیز مطمئن باش برای هیچکس نیومدن خیلی از کسانی که وضعیتوشن قبل از اینکه آزمون برگزار بشه مشخص بوده هنوز تحقیقات براشون نیومدن البته ناگفته نمونه ممکنه هم نیان و فقط تلفنی در مورشون تحقیق کنن اینایی که گفتم در مورد گاز بود
حالا این شخصی که می فرمایید گفته برای تحقیق اومدن شاید نفت رو با گاز اشتباه گرفته چون نمی دونم در جریان هستی یا نه حول و حوش فکر کنم یه 300 400 نفری که مربوط به سال 90 هست امسال نفت قبول کرده از یکی دو ماه پیش واسه تحقیقات اومدن وارد جزئیات بیشتر نمی توم بشم ولی هیچ شکی نداشته باش در مورد این حرفهایی که زدم

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش واسه این حرفا نگران نباش. من مطمئنم بیشتر بچه های اینجا قبول میشن. اگه خبری بشه (به خصوص حالا که مصاحبه ها تموم شده :) ) بچه ها حتما میان بی کم و کاست با بقیه در میون میزارن. قبلا که با هم رقابت داشتیم، کلی به هم کمک کردن. الان که قبول شده ها مشخص شدن دیگه :)

هادی موافقین اگه قبول شدیم همه ، یه سفر با سینا بریم بگردیم قبل از آموزشی البته . یجورایی همکاریم دیگه :D
البته خودم فکر نکنم قبول شم :cry:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

علی کنکوری تو کلا حرف گوش کن نیستی !! از اینا هستی که هرچی بش بگن از اون گوش میده بیرون !!
این صدبار : خونسرد باش و آروم تایپ کن هل نشو پدر جان !
سبیت؟؟
شایع؟؟
بست؟؟
.... :question:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خر چیه آغااا زشته !!
آره مظهره شایعه که خوده علی کنکوریه ! یبار گفته بش زنگ زدن گفتن قبول شدی یبار گفته نمیدونم مامانم با کی قرار داشته !! بش گفته علی کنکوری قبول شده ! یبار گفته بش اسمس دادن ! اصن یه وضعیه ......

naser.66

عضو جدید
علی کنکوری تو کلا حرف گوش کن نیستی !! از اینا هستی که هرچی بش بگن از اون گوش میده بیرون !!
این صدبار : خونسرد باش و آروم تایپ کن هل نشو پدر جان !
سبیت؟؟
شایع؟؟
بست؟؟
.... :question:

واقعا ها
جان هرکی دوس داری اینو به راه راست بکشش
خودش نمیاد تو بکشش:biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش شما خدمت رفتی؟ منظورم آموزشیه.
توی آموزشی تا دلت بخواد شایعه درست میکنن. واسه همین خیلی کم پیش میاد که شایعه باور کنم ;)
اوووووووووف تا دلت بخواد تو یگان ما شایعه رواج داشت ! هر روز یه شایعه !!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ها
جان هرکی دوس داری اینو به راه راست بکشش
خودش نمیاد تو بکشش:biggrin:

نه بابا علی داغونه ! خره خودش رو میره کاری به کسی نداره :D
حالا بت قول میدم تا سه شنبه 50 بار میاد میگه:
آقا جان خوووو 24-18-12-6-3-2-1 ساعت دیگ مونده تا نتایج تو سبیت بزنن خووو ، من استروس دارم مه نه مه . علی کنکوری دیگه امسال بایه قبول بیدم خوووو.

delpier0

کاربر بیش فعال
داداش شما خدمت رفتی؟ منظورم آموزشیه.
توی آموزشی تا دلت بخواد شایعه درست میکنن. واسه همین خیلی کم پیش میاد که شایعه باور کنم ;)

والا شایعه که همه جا هست و لی تو اموزشی هرروز هست :D . من جدیدا شایعه باور شدم ولی قبلا اصلا بهش فکرم نمیکردم ...

وحیدوحید

عضو جدید
خر چیه آغااا زشته !!
آره مظهره شایعه که خوده علی کنکوریه ! یبار گفته بش زنگ زدن گفتن قبول شدی یبار گفته نمیدونم مامانم با کی قرار داشته !! بش گفته علی کنکوری قبول شده ! یبار گفته بش اسمس دادن ! اصن یه وضعیه ......

البته یه سری با اسم جعلی و به جای علی اومدن اونجا کامنت گذاشتن! اگه به اسمشون و عکس بغل اسمشون دقت کنی میفهمی. مثلا اونی که گفته بود فلانی گفته که قبول شده علی نبوده. فقط "عل کنکوری" اسم علی کنکوریه :)
حالا من نمیدونم ایشون چرا از خودش دفاع نمیکنه :D

delpier0

کاربر بیش فعال
البته یه سری با اسم جعلی و به جای علی اومدن اونجا کامنت گذاشتن! اگه به اسمشون و عکس بغل اسمشون دقت کنی میفهمی. مثلا اونی که گفته بود فلانی گفته که قبول شده علی نبوده. فقط "عل کنکوری" اسم علی کنکوریه :)

علی جان دیگه واسه خودت برند شدی . برند علی کنکوری. این علی اقا یه دونه هست . از هممون انسان تره فکر میکنم. از من که خیلی انسان تر هست . احتمالا اون شخص رو واگذار کرده به خدا :redface:
عل اقا , علی کنکوری فیلم بود یا چی بود ؟ من یه چیزایی شندیم ولی نمیدونم دقیق .

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش بذار همکار بشیم اخه :biggrin: انقدر بریم بگرید تا خودت خسته بشی :biggrin: دست فرمونت چطوره ؟:confused:
خو چیکار کنم دلم پوسید بابا تو خونه ! قبل آزمون همش خونه بودیم میخوندیم :w10: بعدش هم همش نشستیم منتظره نتیجه !!! اگه قبول بشم جدی این تابستون یه سفره توپ باید برم :D یه تایلندی ... :whistle: آنتالیایی... :love: کیشی، مشهدی ، ...

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شاید خودشه ! واسه همین هم چیزی نمیگه !

delpier0

کاربر بیش فعال
خو چیکار کنم دلم پوسید بابا تو خونه ! قبل آزمون همش خونه بودیم میخوندیم :w10: بعدش هم همش نشستیم منتظره نتیجه !!! اگه قبول بشم جدی این تابستون یه سفره توپ باید برم :D یه تایلندی ... :whistle: آنتالیایی... :love: کیشی، مشهدی ، ...

بابا تو که با خانم بچه ها همش اینور اونور بودی . الانم دست خانمتو بگیر برید سی سه پل عشق و حال . زاینده رودو ببینو حال کن ;)

تایلند و مشهد خیلی به هم ربط دارن . به نظر من هر کدوم رو بری انگار اون یکی رو رفتی .
ایشالا قبول میشی یه سفر میری محمود اباد هم تفریح میکنی هم اموزش میبینی :biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا تو که با خانم بچه ها همش اینور اونور بودی . الانم دست خانمتو بگیر برید سی سه پل عشق و حال . زاینده رودو ببینو حال کن ;)

تایلند و مشهد خیلی به هم ربط دارن . به نظر من هر کدوم رو بری انگار اون یکی رو رفتی .
ایشالا قبول میشی یه سفر میری محمود اباد هم تفریح میکنی هم اموزش میبینی :biggrin:
نه خانوم تکراری شده ! دلم میخواد با آقا برم گردش :D
محمود آباد معلوم نیست باشه یکی میگفت اهوازه

delpier0

کاربر بیش فعال
دوستان این فروم استخدام دیگه فروم بشو نیست . خرابش کردیم . پس دیگه بذارید قیمت دلارم بگم دیگه .

اقا دلار شده تقریبا 2900 تومان . سکه طرح جدید بهار ازادی شده 1 میلیون و 40 هزار تومان و طرح قدیم 980 هزار تومان

خداکنه به همین روال پیش بره تا به امید خدا ایرانی سر افراز داشته باشیم :biggrin::)

بالا