استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

delpier0

کاربر بیش فعال
اقا هرکی پسورد دانلود از سایت www.testdownload.ir رو خواست تو پیام خصوصی بهم بگه. اینجا نمیذارم چون یه وقت ممکنه مشکل کپی رایت و از این برنامه ها داشته باشه ( با اینکه تو ایران نداریم همچین چیزی ) بعد دم استخدام میان میبرنمون زندان :d:
بعدم دیگه صاحبش زیاد ضرر نکنه خوووووووووووووو

آخرین ویرایش:

hadishs

عضو جدید
دادا ش 73 والا اصلا گزینه 5 نداره ! اینجوری بخوایم تست بزنیم فکر کنم نمرمون منفی بشه . همون گزینه 2 ضایع هست .
86 هم گفته 3.30 ساعت - تو 3.15 ساعت هم 14 تا 15 دقیقه هست . گزینه 2

تو توضیح این قسمت از سوالا گفته اگر هیچ کدام از شکل ها کاملا شبیه نبود، گزینه 5 را انتخاب کنید. من به خاطر همین که گفته کاملا شبیه باشه، دارم میگم. اما خوب همون گزینه 2 که شما میگی شبیه ترینه!
سوال 86 معلومه تو 3 و نیم ساعت 14 تا 15 دقیقه هست. تا اینجا حق با شماست. اما من میگم شاید خود سرپرست که تو مناظره شرکت داشته، خودش صحبت نکرده باشه. به نظرم طراح سوال منظورش همین بوده. وگرنه چرا باید بیاد بگه سرپرست وقت ها رو بین گوینده ها تقسیم میکنه؟ به نظر من سرپرست خودش گوینده نبوده ولی تو مناظره شرکت داشته. بنابراین یه نفر دیگه (که همون سرپرسته) به اون 14 نفر اضافه میشه! میشن 15 نفر و چون جزء گزینه ها نیست میشه گزینه ی 5

delpier0

کاربر بیش فعال
تو توضیح این قسمت از سوالا گفته اگر هیچ کدام از شکل ها کاملا شبیه نبود، گزینه 5 را انتخاب کنید. من به خاطر همین که گفته کاملا شبیه باشه، دارم میگم. اما خوب همون گزینه 2 که شما میگی شبیه ترینه!
سوال 86 معلومه تو 3 و نیم ساعت 14 تا 15 دقیقه هست. تا اینجا حق با شماست. اما من میگم شاید خود سرپرست که تو مناظره شرکت داشته، خودش صحبت نکرده باشه. به نظرم طراح سوال منظورش همین بوده. وگرنه چرا باید بیاد بگه سرپرست وقت ها رو بین گوینده ها تقسیم میکنه؟ به نظر من سرپرست خودش گوینده نبوده ولی تو مناظره شرکت داشته. بنابراین یه نفر دیگه (که همون سرپرسته) به اون 14 نفر اضافه میشه! میشن 15 نفر و چون جزء گزینه ها نیست میشه گزینه ی 5

داداش دارم کم کم میترسم نکنه همش 5 باشه ؟ چون الان که دقت میکنم میبینم هیچکدوم شبیه هم نیستن - یکی کوچیکتر هست یکی بزرگتر هست یکی یه کوچولو زیرش بریدگی داره ... !!!!!!!!!!!!!
در رابطه با 86 هم گفته چند نفر تو مناظره شرکت کردن نه اینکه چند نفر تو جلسه نشستن . نمیدونم والا شایدم شما درست میگی من که امیدی به قبول شدن ندارم حالا این امتحان هم قبول بشم
ما اینجا داریم سوالارو با مشورت هم حل میکنیم توش موندیم حالا سر امتحان ... بیخود نیست ایندفعه 4 ساعت وقت دادن :d:

آخرین ویرایش:

hadishs

عضو جدید
داداش دارم کم کم میترسم نکنه همش 5 باشه ؟ چون الان که دقت میکنم میبینم هیچکدوم شبیه هم نیستن - یکی کوچیکتر هسا یکی بزرگتر هست یکی یه کوچولو زیرش بریدگی داره ... !!!!!!!!!!!!!
در رابطه با 86 هم گفته چند نفر تو مناظره شرکت کردن نه اینکه چند نفر تو جلسه نشستن . نمیدونم والا شایدم شما درست میگی من که امیدی به قبول شدن ندارم حالا این امتحان هم قبول بشم
ما اینجا داریم سوالارو با مشورت هم حل میکنیم توش موندیم حالا سر امتحان ... بیخود نیست ایندفعه 4 ساعت وقت دادن :d:

من فقط امیدوارم سوالاش استاندارد باشن. شکل ها رو هم با دست نکشیده باشن! خدایی این سوالای ناجور علاوه بر اینکه خود سوال رو ممکنه اشتباه جواب بدیم، اعصاب آدم رو خورد میکنه و روی بقیه سوالا هم تاثیر میزاره
اینقدر هم نامید نباش داداش. ایشالا که همه ی بچه های این فروم با هم قبول بشیم.

delpier0

کاربر بیش فعال
من فقط امیدوارم سوالاش استاندارد باشن. شکل ها رو هم با دست نکشیده باشن! خدایی این سوالای ناجور علاوه بر اینکه خود سوال رو ممکنه اشتباه جواب بدیم، اعصاب آدم رو خورد میکنه و روی بقیه سوالا هم تاثیر میزاره
اینقدر هم نامید نباش داداش. ایشالا که همه ی بچه های این فروم با هم قبول بشیم.

اره - نه بابا ناامید نیستم فقط امیدم کم هست خدا کنه کل 1700 نفری که قبول شدن بگیرن

Saeed_kh

عضو جدید
دوستان این سوالات هوش رو دانلود کنید و بگویید که سوالات 1 تا 4 رو با چه روشی میشه حل کرد؟

پیوست ها

• hosh naft_2.pdf
    2.2 مگایابت · بازدیدها: 0

mordabpir

عضو جدید
دوستان این سوالات هوش رو دانلود کنید و بگویید که سوالات 1 تا 4 رو با چه روشی میشه حل کرد؟

جواب سوال 1: فکر کنم تفریق دو مربع سمت چپ بعلاوه تفریق دومربع سمت راست ، جواب میشه 3)4
جواب سوال 2:مجموع سه راس مثلث تقسیم بر 2 ، جواب 2)8
جواب سوال 3: میانگین دو عدد بالا و سمت چپ ، جواب 4)13
جواب سوال 4: مجموع دو قطعه مقابل منهای مجموع دو قطعه مقابل دیگر(بصورت ضربدری) ، جواب 2)2

hadishs

عضو جدید
جواب سوال 1: فکر کنم تفریق دو مربع سمت چپ بعلاوه تفریق دومربع سمت راست ، جواب میشه 3)4
جواب سوال 2:مجموع سه راس مثلث تقسیم بر 2 ، جواب 2)8
جواب سوال 3: میانگین دو عدد بالا و سمت چپ ، جواب 4)13
جواب سوال 4: مجموع دو قطعه مقابل منهای مجموع دو قطعه مقابل دیگر(بصورت ضربدری) ، جواب 2)2

سوال یک رو میشه اینجور درنظر گرفت: مجموع دو مربع پایینی منهای مجموع دو مربع بالایی. که جواب میشه گزینه 1.
سوال 4 رو اشتباه کردین (برای شکل سمت چپ درست درنمیاد). به نظرم جواب صحیح به اینصورته: مجموع کل خونه ها تقسیم بر 4 که میشه گزینه 1.
2 تا جواب بعدی کاملا درست بودن.

mordabpir

عضو جدید
سوال یک رو میشه اینجور درنظر گرفت: مجموع دو مربع پایینی منهای مجموع دو مربع بالایی. که جواب میشه گزینه 1.
سوال 4 رو اشتباه کردین (برای شکل سمت چپ درست درنمیاد). به نظرم جواب صحیح به اینصورته: مجموع کل خونه ها تقسیم بر 4 که میشه گزینه 1.
2 تا جواب بعدی کاملا درست بودن.

سوال یک رو آره اشتباه کردم ولی سوال 4 هردو جواب ممکنه درست باشه
بعضی تستای هوش ممکنه چند رابطه بینشون باشه

hadishs

عضو جدید
سوال یک رو آره اشتباه کردم ولی سوال 4 هردو جواب ممکنه درست باشه
بعضی تستای هوش ممکنه چند رابطه بینشون باشه

داداش مجموع دو قطعه مقابل منهای دو مجموع دیگر میشه
(3+1)-(8+4) که میشه 8 نه اون چهاری که وسط شکله. البته این برداشت من از توضیح شما بود. شایدم من دارم اشتباه برداشت میکنم :)

راستی سوال 7 جوابش چی میشه؟

hadishs

عضو جدید
من اگه استخدام نشم تقصیر شما دوستان عزیزه . شب بخیر .

داداش اصلا ناامید نشو. ما الان داریم جواب میدیم اما سر جلسه معلوم نیست چی پیش بیاد. معمولا سوالات هوش هم سوال سخت داره هم آسون. اگه آزمون استاندارد باشه باید یه فرد معمولی با ضریب هوشی نرمال بتونه 70-80 درصد سوالا رو جواب بده. من مطمئنم کسایی که آزمون کتبی رو قبول شدن هوششون خیلی بالاتر از حد نرمال جامعست. از طرف دیگه فکر نکنم سوالای هوش تاثیر چندان زیادی توی نمره کل داشته باشه. به نظز من حداکثر 10-15 درصد. پس اگه دقت کنی حتی اگه آزمون رو خوب هم ندی باز هم شانس بالایی برای قبولی داری.
یه خبر خوش دیگه هم بهت بدم اینه که من چندین نفر رو میشناسم از دوستام و هم دانشگاهیام که آزمون کتبی رو قبول شدن اما قرار نیست تو مصاحبه شرکت کنن. یه تعدادیشون مشکل سربازی دارن یه تعدادی هم درسشون هنوز تموم نشده و فقط برای اشنایی با آزمونای استخدامی شرکت کردن! پس کلی از رقبامون از قبل حذف شده هستن!
پس حتی اگه آزمون هوش رو هم کم زدی نگران نباش و حتما به سوالای روانشناسی با دقت جواب بده که خیلی میتونه تاثیر داشته باشه.

Yadavaran

عضو جدید
داداش اصلا ناامید نشو. ما الان داریم جواب میدیم اما سر جلسه معلوم نیست چی پیش بیاد. معمولا سوالات هوش هم سوال سخت داره هم آسون. اگه آزمون استاندارد باشه باید یه فرد معمولی با ضریب هوشی نرمال بتونه 70-80 درصد سوالا رو جواب بده. من مطمئنم کسایی که آزمون کتبی رو قبول شدن هوششون خیلی بالاتر از حد نرمال جامعست. از طرف دیگه فکر نکنم سوالای هوش تاثیر چندان زیادی توی نمره کل داشته باشه. به نظز من حداکثر 10-15 درصد. پس اگه دقت کنی حتی اگه آزمون رو خوب هم ندی باز هم شانس بالایی برای قبولی داری.
یه خبر خوش دیگه هم بهت بدم اینه که من چندین نفر رو میشناسم از دوستام و هم دانشگاهیام که آزمون کتبی رو قبول شدن اما قرار نیست تو مصاحبه شرکت کنن. یه تعدادیشون مشکل سربازی دارن یه تعدادی هم درسشون هنوز تموم نشده و فقط برای اشنایی با آزمونای استخدامی شرکت کردن! پس کلی از رقبامون از قبل حذف شده هستن!
پس حتی اگه آزمون هوش رو هم کم زدی نگران نباش و حتما به سوالای روانشناسی با دقت جواب بده که خیلی میتونه تاثیر داشته باشه.

مهندس جان شما که ماشالله از یک دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شدی بنظرت برای من با معدل لب مرزی 13.00 از دانشگاه اوراسیا واحد علیاشهر شانسی است با 32 سال سن (پیرمرد ) اونم بیدبلند که فقط 3 نفرمهندس شیمی می خاد شانسی هست خوووووووووووووووووو.

hadishs

عضو جدید
مهندس جان شما که ماشالله از یک دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شدی بنظرت برای من با معدل لب مرزی 13.00 از دانشگاه اوراسیا واحد علیاشهر شانسی است با 32 سال سن (پیرمرد ) اونم بیدبلند که فقط 3 نفرمهندس شیمی می خاد شانسی هست خوووووووووووووووووو.

علی جان خود شما که استادی. سابقت هم که بیشتر از همه ی ماست. ما باید ازت درخواست کمک داشته باشیم :)

تو خود دفترچه گفته بودن که دانشگاه و معدل مهم نیست. شما هم که ماشالا سابقه کار داری که خیلی خیلی مهمه. ایشالا اگه مشکل خاصی تو مصاحبه پیدا نکنی قبول میشی.
راستش من خودم خیلی نگران مصاحبه هستم. چون اصلا هیچ نوع سابقه و تجربه ی عملی ندارم. حتی کارآموزی رو هم با این که تو خود شرکت گاز بودم به هیچ وجه کار عملی نداشتم و فقط در حال کار با کامپیوتر و ویرایش کتاب و تهیه سیلابس های کاری بودم!

ایشالا همه با هم قبول بشیم :)

delpier0

کاربر بیش فعال

اقا دمت گرم خیلی امیدوارم کردی . من مشکلم ازمون هوش نیست بیشتر واسه مصاحبه مشکل دارم چون از اون موقع که امتحان گاز رو دادم تا الان هیچی درس نخوندم . هرچی هم بلد بودم یه جورایی یادم رفته بعدشم من هنوز دزسایی مثل جرم و عملیات رو اصلا نخوندم که اماده بشم ... و مشکلات دیگه ای که از اینا بدتر هست.
ببینیم چی میشه

delpier0

کاربر بیش فعال
کسی میدونه چند نفر مهندس شیمی برای پالایشگاه جم میخوان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mordabpir

عضو جدید
داداش مجموع دو قطعه مقابل منهای دو مجموع دیگر میشه
(3+1)-(8+4) که میشه 8 نه اون چهاری که وسط شکله. البته این برداشت من از توضیح شما بود. شایدم من دارم اشتباه برداشت میکنم :)

راستی سوال 7 جوابش چی میشه؟

واقعا چه اشتباه بچه گانه ای کردم
جواب سوال 7 میشه 61
از 91 ، 6 تا کم میشه از 85 ، 9 تا کم میشه، دوباره از 76 ، 6 تا کم میشه از 70 ، 9تا

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا دمت گرم خیلی امیدوارم کردی . من مشکلم ازمون هوش نیست بیشتر واسه مصاحبه مشکل دارم چون از اون موقع که امتحان گاز رو دادم تا الان هیچی درس نخوندم . هرچی هم بلد بودم یه جورایی یادم رفته بعدشم من هنوز دزسایی مثل جرم و عملیات رو اصلا نخوندم که اماده بشم ... و مشکلات دیگه ای که از اینا بدتر هست.
ببینیم چی میشه
دقیقا مثل منی! من اصلا عملیات نخوندم! ترمو هم تا نصفه بزور خونده بودم :( الان معدم مرتب تیر میکشه فکر کنم از استرسه ! امشب راه میوفتم بیام تهران

delpier0

کاربر بیش فعال
دقیقا مثل منی! من اصلا عملیات نخوندم! ترمو هم تا نصفه بزور خونده بودم :( الان معدم مرتب تیر میکشه فکر کنم از استرسه ! امشب راه میوفتم بیام تهران

اخ اخ من سر امتحان گاز معدم داشت میومد تو دهنم . ولی الان خوبم . سعی کن نفسای عمیق بکشی . جوونارو مریض کردن رفته ...

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخ اخ من سر امتحان گاز معدم داشت میومد تو دهنم . ولی الان خوبم . سعی کن نفسای عمیق بکشی . جوونارو مریض کردن رفته ...

پا شدم رفتم یه دور زدم بیرون اما هنوز اوضاع مزاجم بهم ریخته نمیدونم چه مرگم شده! باید بشینم جواب اینارو پیدا کنم زود:

- فرق گاز ترش غني با گاز شيرين خشك چيست ؟
2- تركيب شيميائي گاز طبيعي را نام ببريد ؟
3- GTL چيست؟ و خواص و كاربرد آن چيست ؟
4- فرق LNG با CNG چيست ؟
5- قيمت گاز چگونه تعيين مي شود ؟
6- حجم گاز و مايعات گازي در جاي مخزن پارس جنوبي چه ميزان است
7- مشخصات عمومي نفت خام چيست
8- انواع مختلف نفت خام را نام ببريد ؟
9- ارزش حرارتي ويژه نفت خام و گاز طبيعي در چه حدودي مي باشد ؟
- LPG-10 چيست ؟ و كاربرد آن چگونه است ؟
11- شيرين سازي گاز ترش چگونه انجام مي شود ؟
12- خشك كردن گاز طبيعي يعني چه ؟
14- اتان ، پروپان و بوتان از گاز طبيعي چگونه جدا مي شود ؟
15- روش هاي نگهداري گاز مايع را نام ببريد ؟
16- گوگرد در يك پالايشگاه گاز چگونه توليد مي شود ؟
17- روش هاي گرم كردن و خنك كردن در يك پالايشگاه گاز و نفت چگونه انجام مي گيرد؟
18- بسته هاي كنترل متداول در پالايشگاه گاز را نام ببريد ؟
19- چند نوع فلر در يك پالايشگاه گاز وجود دارد و كاربرد هر يك كدام است ؟
20- محصولات يك پالايشگاه نفت را نام ببريد ؟
21- فرق مخزن ذخيره سقف شناور با سقف ثابت چيست ؟ و كاربرد هر يك كدام است ؟
22- كار مبدل ها در تأسيسات نفت يا گاز چيست
23- چند نوع فرمان كنترل در يك پالايشگاه گاز يا نفت وجود دارد ؟
24- ابزارهاي كنترل فرمان پذير در يك پالايشگاه نام ببريد ؟
25- روش هاي شناسائي مخازن هيرو كربوري را نام ببريد ؟
26- چند نوع روش حفاري چاه هاي نفت يا گاز وجود دارد ؟
27- انواع چاه هائي كه براي مخازن نفت يا گاز حفاري مي شود كدامند ؟
28- منظور از خطوط لوله جرياني چيست ؟
29- انواع بافت هاي زمين شناسي در مخازن نفتي يا گازي چگونه است ؟
30- انواع ذخيره سازي زير زميني را نام ببريد ؟
31- روش هاي جدا سازي نفت خام از آب ، گاز و نمك را نام ببريد ؟
32- مزاياي ذخيره سازي گاز يا نفت در مخازن زير زميني را بيان كنيد ؟
33- انواع ذخيره سازي گاز يا نفت و يا صيانت از مخازن را نام ببريد ؟
34- فرق خط لوله هاي انتقال نفت و گاز چيست ؟
35- روش هاي تميز كردن خطوط انتقال را نام ببريد ؟
36- انواع لوله هاي رايج در صنايع نفت و گاز را نام ببريد ؟
37- انواع شيرهاي رايج در پالايشگاه هاي نفت و گاز را نام ببريد ؟ ( حداقل 5 نوع )
38- انواع شيرهاي مورد استفاده در يك چاه نفت يا گاز را نام ببريد ؟
39- انواع كمپرسورهاي رايج و مورد استفاده در صنايع نفت و گاز را نام ببريد ؟ ( حداقل 4 نوع (
40-انواع كابل هاي مورد استفاده در يك پالايشگاه نفت يا گاز را نام ببريد ؟ ( حداقل 5 نوع(

Yadavaran

عضو جدید
پا شدم رفتم یه دور زدم بیرون اما هنوز اوضاع مزاجم بهم ریخته نمیدونم چه مرگم شده! باید بشینم جواب اینارو پیدا کنم زود:

- فرق گاز ترش غني با گاز شيرين خشك چيست ؟
2- تركيب شيميائي گاز طبيعي را نام ببريد ؟
3- GTL چيست؟ و خواص و كاربرد آن چيست ؟
4- فرق LNG با CNG چيست ؟
5- قيمت گاز چگونه تعيين مي شود ؟
6- حجم گاز و مايعات گازي در جاي مخزن پارس جنوبي چه ميزان است
7- مشخصات عمومي نفت خام چيست
8- انواع مختلف نفت خام را نام ببريد ؟
9- ارزش حرارتي ويژه نفت خام و گاز طبيعي در چه حدودي مي باشد ؟
- LPG-10 چيست ؟ و كاربرد آن چگونه است ؟
11- شيرين سازي گاز ترش چگونه انجام مي شود ؟
12- خشك كردن گاز طبيعي يعني چه ؟
14- اتان ، پروپان و بوتان از گاز طبيعي چگونه جدا مي شود ؟
15- روش هاي نگهداري گاز مايع را نام ببريد ؟
16- گوگرد در يك پالايشگاه گاز چگونه توليد مي شود ؟
17- روش هاي گرم كردن و خنك كردن در يك پالايشگاه گاز و نفت چگونه انجام مي گيرد؟
18- بسته هاي كنترل متداول در پالايشگاه گاز را نام ببريد ؟
19- چند نوع فلر در يك پالايشگاه گاز وجود دارد و كاربرد هر يك كدام است ؟
20- محصولات يك پالايشگاه نفت را نام ببريد ؟
21- فرق مخزن ذخيره سقف شناور با سقف ثابت چيست ؟ و كاربرد هر يك كدام است ؟
22- كار مبدل ها در تأسيسات نفت يا گاز چيست
23- چند نوع فرمان كنترل در يك پالايشگاه گاز يا نفت وجود دارد ؟
24- ابزارهاي كنترل فرمان پذير در يك پالايشگاه نام ببريد ؟
25- روش هاي شناسائي مخازن هيرو كربوري را نام ببريد ؟
26- چند نوع روش حفاري چاه هاي نفت يا گاز وجود دارد ؟
27- انواع چاه هائي كه براي مخازن نفت يا گاز حفاري مي شود كدامند ؟
28- منظور از خطوط لوله جرياني چيست ؟
29- انواع بافت هاي زمين شناسي در مخازن نفتي يا گازي چگونه است ؟
30- انواع ذخيره سازي زير زميني را نام ببريد ؟
31- روش هاي جدا سازي نفت خام از آب ، گاز و نمك را نام ببريد ؟
32- مزاياي ذخيره سازي گاز يا نفت در مخازن زير زميني را بيان كنيد ؟
33- انواع ذخيره سازي گاز يا نفت و يا صيانت از مخازن را نام ببريد ؟
34- فرق خط لوله هاي انتقال نفت و گاز چيست ؟
35- روش هاي تميز كردن خطوط انتقال را نام ببريد ؟
36- انواع لوله هاي رايج در صنايع نفت و گاز را نام ببريد ؟
37- انواع شيرهاي رايج در پالايشگاه هاي نفت و گاز را نام ببريد ؟ ( حداقل 5 نوع )
38- انواع شيرهاي مورد استفاده در يك چاه نفت يا گاز را نام ببريد ؟
39- انواع كمپرسورهاي رايج و مورد استفاده در صنايع نفت و گاز را نام ببريد ؟ ( حداقل 4 نوع (
40-انواع كابل هاي مورد استفاده در يك پالايشگاه نفت يا گاز را نام ببريد ؟ ( حداقل 5 نوع(

مهندس مهمترین عامل فاکتور روانیه سیع کن از اینا ضربه نخوری من از اینا ضربه خوردم تو آزمونهای قدیم یک کتب معرفی می کنم واسه مصاحبه آنو بخر(اصول وفنون اجرای مصاحبه استخدامی و ارزشیابی بالینی نوشته دکتر ساعتچی) در ضمن من خودم اضطراب عجیبی در مورد تستهای هوش دارم از الان دل درد گرفتم خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو خدددددددددددددددددددددااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Yadavaran

عضو جدید
آزمون روانشناختی

آزمون روانشناختی

این کتاب دکتر ساعتچی خیلی کارش درست مال انتشارات امیرکبیر هستش اگر من برای گاز 87 داشتم حتما مطالعش می کردم الان شرکت گاز بیدبلند مشغول به کار بودم
آقا جان حتما این کتاب رو بخرید خیلی بدرد می خوره
دکتر ساعتچی انتشارات امیرکبیر
نام کتاب :اصول وفنون اجرای مصاحبه استخدامی (ارزشیابی و بالینی)

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان این کتاب نمونهای زیادی از آزمونهای استخدامی اشخاص و مثالهای پرونده ای آمده است
مثلا انواع مصاحبه های فشاری
گروهی
فردی امده است خوووووووووووووووووووو

بالا