استخدام در سپاه

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اخیرا فرصتی برای استخدام در نیروی هوایی سپاه بدست آوردم
میخواستم بدونم نظرتون درباره کار در سپاه چیه و اصلا توصیه میکنید یا نه؟
اگر از نزدیکان و دوستانتان هم کسی در سپاه هست نظر اونا چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

mohammdjavad110

عضو جدید
سلام اقا ميثم.
كجا براي نيروي هوايي سپاه ثبت نام مي كنند. ايا من هم ميتوانم ثبت نام كنم يا نه. لطفا بهم خبر بده دنبال كار مي گردم.
اقا ميثم كار در سپاه يا در هر ارگان دولتي بستگي به خودت داره. ايا با روحيه ات جور در مياد يا نه؟ كار به نظر كسي نداشته باش به خودت مراجعه كن كه ايا ميتوني با سيستم سپاه كار كني يا نه؟ ديگران براي تو نمي توانند نسخه خودشان را بپيچند؟ لطفا اگر ثبت نام براي كسي ديگر هست يا باز هم نيرو مي خواهند لطفا به من هم خبر بده. خدا خيرت بده.
يا علي.

pedram132

عضو جدید
سلام
اخیرا فرصتی برای استخدام در نیروی هوایی سپاه بدست آوردم
میخواستم بدونم نظرتون درباره کار در سپاه چیه و اصلا توصیه میکنید یا نه؟
اگر از نزدیکان و دوستانتان هم کسی در سپاه هست نظر اونا چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

داداش نونت تو روغنه برو که آیندت تضمین شد................

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا ميثم.
كجا براي نيروي هوايي سپاه ثبت نام مي كنند. ايا من هم ميتوانم ثبت نام كنم يا نه. لطفا بهم خبر بده دنبال كار مي گردم.
اقا ميثم كار در سپاه يا در هر ارگان دولتي بستگي به خودت داره. ايا با روحيه ات جور در مياد يا نه؟ كار به نظر كسي نداشته باش به خودت مراجعه كن كه ايا ميتوني با سيستم سپاه كار كني يا نه؟ ديگران براي تو نمي توانند نسخه خودشان را بپيچند؟ لطفا اگر ثبت نام براي كسي ديگر هست يا باز هم نيرو مي خواهند لطفا به من هم خبر بده. خدا خيرت بده.
يا علي.

تا اونجایی که من خبر دارم از رشته های برق و مکانیک نیرو جذب میکنند برای ثبت نام هم باید به دفتر گزینش مراجعه حضوری کنی, البته حتما باید سابقه بسیج داشته باشی.

بالا