راه حل استخدام شدن در شركتها بدون سابقه كار

mohammdjavad110

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان مي خواستم از عزيزان در خواست كنم كه چگونه در شركتهاي خصوصي ثبت نام كنيم در حالي كه سابقه كار نداريم، فقط مدرك دارم(كارشناسي). البته دو ماه در خط توليد يك شركت كار كردم و چند ماهي هم شاگردي كردم( تقريبا 6ماه).
لطفا اگر كسي مي تواند كمكم كند مخصوصا اگر كسي مهندس شركت باشد فكركنم بتواند كمكم كند.

انشاالله خدا خيرتون بده لطفا جوابم را بدهيد خيلي لازم دارم.
:gol:پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:gol:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان مي خواستم از عزيزان در خواست كنم كه چگونه در شركتهاي خصوصي ثبت نام كنيم در حالي كه سابقه كار نداريم، فقط مدرك دارم(كارشناسي). البته دو ماه در خط توليد يك شركت كار كردم و چند ماهي هم شاگردي كردم( تقريبا 6ماه).
لطفا اگر كسي مي تواند كمكم كند مخصوصا اگر كسي مهندس شركت باشد فكركنم بتواند كمكم كند.

انشاالله خدا خيرتون بده لطفا جوابم را بدهيد خيلي لازم دارم.
:gol:پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:gol:

میتونم بگم که اول کار باید توقعت کم باشه و اصطلاحه به کارفرماها باج بدی و فقط به فکر جمع کردن سابقه کار برای خودت باشی. بلد بودن نرم افزار های طراحی هم خیلی مهمه

mohammdjavad110

عضو جدید
تشكر كه جوابم رادادي . يك كم بيشتر راهنماييم كن.
نرم افزارهاي طراحي مانند كتيا را بلدم(البته هنوز طراحي براي جايي نكردم). برنامه نويسي CNC هم با دست و كامپيوتر بلدم و با يكسري نرم افزارهاي ديگه مانند ساليدورك و اتو كد اشنايي دارم(در دانشگاه اموزش ديدم).
به نظر شما اينها چقدر كمكم ميكنه؟ ايابايد بيشتر بلد باشم
در ضمن رشته ام مهندسي مكانيك گرايش ساخت و توليد است.

آخرین ویرایش:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نرم افزارهاي طراحي مانند كتيا را بلدم(البته هنوز طراحي براي جايي نكردم). برنامه نويسي CNC هم با دست و كامپيوتر بلدم و با يكسري نرم افزارهاي ديگه مانند ساليدورك و اتو كد اشنايي دارم(در دانشگاه اموزش ديدم).
خوب معلومه که هرچی بیشتر بلد باشی بهتره . ولی اینایی هم که گفتی خوبه. شروع کن به رزومه فرستان واسه شرکتهایی که نیرو میخوان

mohammdjavad110

عضو جدید
اگر بخواهم تو زمينه طراحي سابقه كسب كنم بصورت پروژه ايي راه حلي يا پيشنهادي داري.

shadowwalker

عضو جدید
رو ی نرم افزار سالیدورک و آباکوس خیلی کار کن.برای شرکتا اینا بسیار مهمه.خصوصا آباکوس.با دوره های فنی حرفه ایم هیچی یاد نمی گیری.باید یه کار بلد یادت بده.من و دوستام هم اولش هیچی به جز این دوتا بلد نبودیم.البته همین 2تا خودش خیلیه.نو یک شرکت خصوصی کار گیرمون اومد و از اون به بعد همه جا.الان بچه ها2تاشون تو سپاهن.دوتا تو صنایع دفاع.منم تو چندتاشرکت توپ کار کردم الانم دارم با2تا از دوستام کارخونه می زنم.آباکوس یا نسترن حرفه ای باشی رو هوا می برنت.

shadowwalker

عضو جدید

یه مدت برو تو کارگاه cnc کار کن.هم جزو رزومه حساب میشه.هم خیلی بهت دید میده.اگر تو چندتا شرکت مجانی هرکدوم 1ماه کار کنی و واسه این و اون خصوصا استادهای دانشگاه پروژه انجام بدی خیلی جلو می افتی.از کم شروع کن به اوج اعلی می رسی.مقاله های خیلی توپ هم 2،3تا بنویسی هم اسمت شناخته شده میشه هم رزومه ات پربار.کلاس کارآفرینی هم برو.که اگر یک وقت خواستی کارگاهی چیزی بزنی بهت وام بدن رو مدرکت.
موفق باشی.

بالا