[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

sainte

عضو جدید
سلام دوستان من نمیدونم چی بگم هنگ کردم گرایش کارشناسیم صنایع پتروشیمی هست الان اینا نوشتن فقط میتونم کارشناس شیمی برای ثبت نام انتخاب کنم منابعی که برای امتحان معرفی کردن همش برای شیمی کاربردی هست بنظر شما اشتباهی شده یا همینجوریه؟

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
کلا همه دنیا واسه آقایونه دیگه......از داره دنیا یه بهشت نصیب خانوما میشه که اونم کسی برنگشته خبر بیاره مالکش زنا هستن یا بازم اجاره نشین مردااااااااااااااااااااااااا هستیم!!!!

ایشالا همگی تو آزمون استخدامی موفق باشید اما نامردی دیگه رسیده به بی نهایت....این نیز بگذرد!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا همه دنیا واسه آقایونه دیگه......از داره دنیا یه بهشت نصیب خانوما میشه که اونم کسی برنگشته خبر بیاره مالکش زنا هستن یا بازم اجاره نشین مردااااااااااااااااااااااااا هستیم!!!!

ایشالا همگی تو آزمون استخدامی موفق باشید اما نامردی دیگه رسیده به بی نهایت....این نیز بگذرد!
خواهش میکنم نمک نپاشید رو زخممون!!!!!!
کاش ماهم دختر بودیم والا....
گرفتین مارو....؟؟؟؟
سلام دوستان من نمیدونم چی بگم هنگ کردم گرایش کارشناسیم صنایع پتروشیمی هست الان اینا نوشتن فقط میتونم کارشناس شیمی برای ثبت نام انتخاب کنم منابعی که برای امتحان معرفی کردن همش برای شیمی کاربردی هست بنظر شما اشتباهی شده یا همینجوریه؟

داداش همینه دفترچه!!!:(
به نظر من که از ریشه اشتباه و از بن کار خرابه ولی کاریش نمیشه کرد!!!!وقتی مهندسی شیمی که کل درساش از شرکت نفته اینجوریه اوضاش نشون میده مسئولین شرکت نفت هیچکدومش درس مربوطه رو نخوندن و هیچکدومش مهندس نیستن!!!!اصن نمیدونن چه رشته ای چه درسایی پاس میکنه و بدرد کجای صنعت میخوره!!!!خراب بشه رو سرشون با این آگهی استخدامشون!

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

پریسا جان
تو دیگه چرا از این حرفا میزنی

bad..boy

عضو جدید
خوب 130 تا مهندسی شیمی که 30 % سهمیه کم میشه میشه 91 از این 91 هم 60% بومی کم میشه میشه تقریبا 36 تا مهندسی شیمی بدون سهمیه از کل کشور

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خوب 130 تا مهندسی شیمی که 30 % سهمیه کم میشه میشه 91 از این 91 هم 60% بومی کم میشه میشه تقریبا 36 تا مهندسی شیمی بدون سهمیه از کل کشور

30 %سهمیه آزمون ندارن فقط مصاحبه دارن. :d

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
پریسا جان
تو دیگه چرا از این حرفا میزنی

پس چی بگم مهندس جان!

آخه دارم می بینم اطرافم رو....کارآموزی که رفته بودم فاز 2 پالایشگاه اراک کلی نیرو می خواست که گفتن برای نیرو گرفتن تفکیک جنسیت نخواهد داشت...حالا شما برو ببین جدول رو ...اصلان مهندسی شیمی نمی خوان استان مرکزی چون همشو با پارتی پر کردن نیاز به اطلاعیه عمومی نیست!!!

معتقدم اشتباهی وارد رشته ام نشدم اما شرایط داره بهم اینو ایده رو تحمیل می کنه

bad..boy

عضو جدید
30 %سهمیه آزمون ندارن فقط مصاحبه دارن. :d

این 30 % تقسیم میشه
به 25% برای بچه های شهید و فرزندان جانباز های بالای 25% که تو این سهمیه آزمونی ندارن و بدون آزمون با اولویتی که خود بنیاد شهید داره به شرکت معرفی میشن (صفحه 25به بعد بخشنامه وزارت نفت به شرکت گاز)

اون 5 درصد که مربوط به رزمندگان و فرزندان آنها و.......................آزمون دارن

من
..................................................................................
قبولی تو آزمون

آخرین ویرایش:

mohsenv21

عضو جدید

بعیده واقعی باشه، اگه قرار بود جدول نیازمندی اعلام بشه اولین جایی که منتشر میشد سایت شرکت گاز بود که اونجا هیچ خبری از این جدول نیست

جالبه وقتی توی گوگل هم سرچ میکنی تنها سایتی که این جدول رو منتشر کرده همین سایتی هست که آرم خودش رو زده روی جدولها

فقط یه نقشه هست واسه کلیک شدن سایتشون

bad..boy

عضو جدید
فکر می کنم اینو یکی از بچه هایی که کامنت میذاشته به سایت داده و ادعا می کنه که منبعش شرکت گازه(البته به به صورت حضوری) برای همین تو هیج سایتی نیست

mohsenv21

عضو جدید
فکر می کنم اینو یکی از بچه هایی که کامنت میذاشته به سایت داده و ادعا می کنه که منبعش شرکت گازه(البته به به صورت حضوری) برای همین تو هیج سایتی نیست

دقیقاً کدوم یکی از بچه ها؟
من جایی توی سایت چنین ادعایی ندیدم، اگه کسی مستقیماً این فایل رو گرفته پس باید اول یه نسخه ای که آدرس اون سایت آگهی استخدام روش نباشه منتشر میشد
بازم خیلی بعیده شرکت گاز چنین اطلاعاتی که حتی روی سایت خودش نذاشته در اختیار کسی قرار بده

ایلیا33

عضو جدید
تو این آگهی شرکت نفت فقط یک نفر از مهندسی شیمی می خوان بقیه مهندسی شیمی یا با نفت مشترکه یا مکانیک
بدبختیش هم اینه که درسای مشترکشون نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bad..boy

عضو جدید
دقیقاً کدوم یکی از بچه ها؟
من جایی توی سایت چنین ادعایی ندیدم، اگه کسی مستقیماً این فایل رو گرفته پس باید اول یه نسخه ای که آدرس اون سایت آگهی استخدام روش نباشه منتشر میشد
بازم خیلی بعیده شرکت گاز چنین اطلاعاتی که حتی روی سایت خودش نذاشته در اختیار کسی قرار بده
کامنت های همون صفحه رو بخونی از پایین مشخصه ...........فکر می کنم(الان که دارم می نویسم صفحش بالا نمی یاد) به نام علی کنکوری کامنت داده

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فک کنم این واسه پارسال بود!از جایی شنیدم!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر اینا مارو ساده گیر آوردن!!!این اصن واسه امسال نبوده!!!نگاه کنین مهندسی عمران داره ولی امسال اصن عمران نگرفته!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب پیرجو خواهش میکنم تاپیک استخدامی نفت رو باز کن با بچها مشاوره کنیم ببینیم کدوم گروهای شغلی بهترن؟چه خاکی باید تو سر بریزیم!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اذیت نکن خدایی قول میدیم درست بحث کنیم!!!خواهشا.....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همینجا در مورد نفت هم حرف بزنید

والا بخدا ما تو کار شما مدیران موندیم!!!!
اینجا حرف میزنیم میگن برین تاپیک جدا بزنین!!!تاپیک جدا میزنیم قفل میشه!!!!؟؟؟
والا نمیدونیم چه بکنیم؟
دوستان برای انتخاب گروه های شغلی لطفا میشه یکم راهنمایی کنین؟؟؟؟
چکار باید بکنیم؟؟؟؟
کلا سر هم ماگزیمم 70تا مهندس شیمی میخوان؟؟؟تو 2676 نفر؟؟؟؟؟؟آخه چرا؟؟؟؟چطور باید اعتراض بزنیم؟؟؟؟
خب فقط تو خوزستان نزدیک 500تا مهندس شیمی فرزند شهید هست شایدم بیشتر!!!!!!!!!یعنی اصن شرکت نکنیم؟؟؟؟
تازه یه چیزای دیگه هم میدونم که نمیگم که ناامیدتر نشن بچه ها!!!!خداییش اگه کسی میتونه یکم روحیه بده خیلی داغون شدم من!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی اون 144تا رو فقط نوشتن که مهندسان شیمی دلشون نشکنه!!!!!!!؟؟؟؟
خوش بحال مکانیک چقدر مکانیک میخوان!!!!!

hadishs

عضو جدید
والا بخدا ما تو کار شما مدیران موندیم!!!!
اینجا حرف میزنیم میگن برین تاپیک جدا بزنین!!!تاپیک جدا میزنیم قفل میشه!!!!؟؟؟
والا نمیدونیم چه بکنیم؟
دوستان برای انتخاب گروه های شغلی لطفا میشه یکم راهنمایی کنین؟؟؟؟
چکار باید بکنیم؟؟؟؟
کلا سر هم ماگزیمم 70تا مهندس شیمی میخوان؟؟؟تو 2676 نفر؟؟؟؟؟؟آخه چرا؟؟؟؟چطور باید اعتراض بزنیم؟؟؟؟
خب فقط تو خوزستان نزدیک 500تا مهندس شیمی فرزند شهید هست شایدم بیشتر!!!!!!!!!یعنی اصن شرکت نکنیم؟؟؟؟
تازه یه چیزای دیگه هم میدونم که نمیگم که ناامیدتر نشن بچه ها!!!!خداییش اگه کسی میتونه یکم روحیه بده خیلی داغون شدم من!

داداش منم تو همین انتخاب گروه شغلی موندم. 3 تاش به نظرم بهتره.
عملیات سیالات حفاری/خوزستان/شرکت ملی حفاری/31 نفر
عملیات بهره برداری نفت و گاز/خوزستان/مناطق نفت خیز جنوب/42 نفر
عملیات بهره برداری نفت و گاز/خوزستان/شرکت ملی حفاری/19 نفر

یکی رو شانسی انتخاب می کنم بره! اگه جایی پیدا کردین واسه ایمیل زدن یا تلفن زدن به ما هم بگو شاید این قاراشمیش بازار رو درست کنن :(

hadishs

عضو جدید
یعنی اون 144تا رو فقط نوشتن که مهندسان شیمی دلشون نشکنه!!!!!!!؟؟؟؟
خوش بحال مکانیک چقدر مکانیک میخوان!!!!!

این 144 تا من نفهمیدم واسه کیه؟! نه نفت میتونه شرکت کنه نه میم شیمی!

اگه صفحه 45 و 47 رو نگاه کنی تو گروههایی که برق و مکانیک میتونن انتخاب کنن هم اومده!

آخرین ویرایش:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش منم تو همین انتخاب گروه شغلی موندم. 3 تاش به نظرم بهتره.
عملیات سیالات حفاری/خوزستان/شرکت ملی حفاری/31 نفر
عملیات بهره برداری نفت و گاز/خوزستان/مناطق نفت خیز جنوب/42 نفر
عملیات بهره برداری نفت و گاز/خوزستان/شرکت ملی حفاری/19 نفر

یکی رو شانسی انتخاب می کنم بره! اگه جایی پیدا کردین واسه ایمیل زدن یا تلفن زدن به ما هم بگو شاید این قاراشمیش بازار رو درست کنن :(

تو سایت pmhr.mop.ir من رفتم قسمت تماس باما!!!!ایمیل زدم هیچ خبری نیست!!!اصن براشون مهم نیست!!!خودشون جیبشون پره میگن جهنم ملت!!!والا بخدا...کی به فکر ماست؟؟؟؟؟
فقط بلدن بیان بگن مردم بیاین راهپیمایی تا به دشمنان ثابت کنیم تحریم رو ما تأثیر نذاشته!!!!!آخه مرد مومن تحریم نابودمون کرده!!!استخدامیارو نگاه کن!!!!رو مخ مسئولینم تأثیر گذاشته تحریم!!!!
بخدا دارم دیوونه میشم!!!!این همه امید و ارزو واسه اینکه بعد کلی دود نفت و گازو خوردن تو شرکت نفت شهر خودمون استخدام بشم!!!!این بود آرمانهای ما!!!!؟؟؟؟
گند زدن به تموم آرزوهای جوونای این مملکت!!!
جز این سه تا گروه شغلی که چیزی دیگه نداره!!!!!!
بخدا مهندسی شیمی بهترین مهندسیه تو کشور امریکا ولی تو ایران بهش بهایی نمیدن!!!آخه مهندس شیمی نره شرکت نفت بره کجا؟؟؟؟؟؟؟کی به اندازه ی مهندسی شیمی میتونه بفهمه تو این لوله ها چه خبره؟؟؟؟کی میتونه بفهمه یه لوله کجا میره و این دستگاه کارش چیه و ....!!!!!؟؟؟؟؟آخه پرا ایقد این مسئولین منابع انسانی خرفتن!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این 144 تا من نفهمیدم واسه کیه؟! نه نفت میتونه شرکن کنه نه میم شیمی!

اگه صفحه 45 و 47 رو نگاه کنی تو گروههایی که برق و مکانیک میتونن انتخاب کنن هم اومده!

واسه مکانیکه....کاش میرفتیم مکانیک!!!!!
من تو کنکور لیسانسم انتخاب بعد از مهندس شیمی مهندسی مکانیک بود که تو همون دانشگاه خودم قبول شدم دوتاشو ولی بخاطر علاقم رفتم مهندسی شیمی واسه اینکه پیش خودم میگفتم ایران یه صنعت داره اونم صنعت نفتشه و صنعت نفتم که دیگه مهندس شیمی همه کارشه!!!!ولی چی شد؟؟؟؟سیاستای منابع انسانی برگشت یهووو!!!!!!
داغون شدم بخدا این چند روز که آگهی اومد بیرون اصن له له شدم!

بالا