ازدواج موقت

ازدواج موقت

• موافق

رای: 38 39.6%
  • مخالف

رای: 58 60.4%

• مجموع رای دهندگان
    96

عاشق پیشه

عضو جدید
بی مزه این کجاش خنده داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا واسه افرادی که اینجوری فکر میکنن متاسفم
رفتم خواستگاری میگن 700 تا سکه از کجا بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خونه ی مستقل می خواست
ماشین
فلان تالار
ماشین عروس bmw
از کجا بیارم خواهر من؟؟؟؟؟؟

loee

عضو جدید
خونه ی مستقل می خواست
ماشین
فلان تالار
ماشین عروس bmw
خوب برو یکی دیگرو بگیر واااااا.آخه اینم شد بهانه؟؟؟پسر باید خرج کنه هیچ دختر خوشگل و موقعیتداری مفت بدیت نمیاد...

عاشق پیشه

عضو جدید
خوب برو یکی دیگرو بگیر واااااا.آخه اینم شد بهانه؟؟؟پسر باید خرج کنه هیچ دختر خوشگل و موقعیتداری مفت بدیت نمیاد...
اصلا دور ازدواج دائم را خط قرمز کشیدم
ازدواج موقت میکنم خیلی هم بی دردسر تره

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خونه ی مستقل می خواست
ماشین
فلان تالار
ماشین عروس bmw
خوب مگه مجبوری بایکی ازدواج کنی که در حد واندازت نیست برو دنبال یکی که در حد خودت باشه
ضمنا اول باید ببینی هدفت از ازدواج چیه؟اگه واقعا هدفت از زندگی مشخص باشه دنبال هوا و هوس نمیری
مهریه که بسته به عرف خانوادگی البته کی داده کی گرفته من قبول دارم بسته به خونواده طرف مقابلت داره سعی کن با کسی ازدواج کنید که درک متقابل داشته باشه و با سختی زندگی باهاتون کنار بیاد خیلی از این افراد زیادن میتونید از خونوادشون به این موضوع پی ببرین که چه جوریان -تو خونواده هایی که سابقه طلاق وجود داره و نداره یا فرهنگ خونواده ها نشون دهنده طرز فکرشونه
درمورد تالار و ماشین و فلان اگه طرف دوستتون داشته باشه باهاتون کنار میاد البته یه ادمی که داره میره خواستگاری باید اممادگی این رو داشته باشه که خرج کنه چون باید امادگی قبول مسئولیت داشته باشه
ضمنا طرف مقابلتون درمقابل درخواستاش هم متعهد میشه اونم باید جهیز بیار اونم یه سری خرج میکنه
البته به نظر من از همه مهمتر اینکه از طرفتون شناخت داشته باشید و در یک سطح فرهنگی و مالی باشند اگه اینجوری باشه مطمئنا مشکلات حل میشه
مطمئنا انتظار ندارید بدون عروسی طرف بیاد خونتون ؟؟؟؟!!!!!

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
از کجا بیارم؟؟؟؟؟
اگه این چیز ها را داشتم مگه دیوانه بودم که زن بگیرم
برادر من زندگی سخته این قبوله اما خواستن توانستنه
شک نکن اگه هدفت مشخص باشه حتما میتونی بهش برسی من اطمینان دارم

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا دور ازدواج دائم را خط قرمز کشیدم
ازدواج موقت میکنم خیلی هم بی دردسر تره

خر نشی‌ یه وقت ازدواج کنی‌‌ها :)
من هم خر شدم هم غافلگیر !
الان هم مثل اسب پشیمونم، تازه بدبختیش اینه که زنم یه ذره مشکل هم
نداره مشکل مسئولیت پذیری که من ندارم :)
از ما گفتن بود به ما هم گفتن گوش ندادیم

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نداره
مشکل مسئولیت پذیری که من ندارم :)

این حرفت بودار بودا... راستشو بگو خانومت پستاتو میخونه؟؟؟؟ راستی چقدر نسبت به خودت لطف داری....یه باغ وحش واسه خودت باز کردی...:)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
نداره مشکل مسئولیت پذیری که من ندارم :)
هههههه
شما تا وقتی چیزی دارن قدرش نمیدونین همین که از دستش دادین میفهمید چه جواهری بود

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن ازدواج مثل یه غار میمونه که اونایی که ازدواج نکردن دوست دارن برن تو غار و اونایی که توی غارند دوست دارند از اون بیان بیرون!
عزیزم بچه نشو همشون شعار الکی میدن

• ;)

اگر اینطور بود چرا کسیبه همین خاطر از زنش جدا نمیشه و یا اگر همسرشون فوت کنه و با بدلایلی از هم جدابشن اولین کسی که برای ازدواج ا مجدد قدام میکنه مردهست;)
اینا یه روزم بدون زن نمیتونن زندگی کنن;):w16:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
هههههه
شما تا وقتی چیزی دارن قدرش نمیدونین همین که از دستش دادین میفهمید چه جواهری بود
علت چهار چنگولی چسبیدن زنشون همینه
کی بجز همسر میاد به اینا نگاه کنه

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
علت چهار چنگولی چسبیدن زنشون همینه
کی بجز همسر میاد به اینا نگاه کنه
همسر محترمه اگر بفهمه من یه همچین ای دی دارم سر بنده را بریده و به در خانه پدری خواهد فرستاد !
آدم که همه چیزش رو به زنش نمیگه !

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
همسر محترمه اگر بفهمه من یه همچین ای دی دارم سر بنده را بریده و به در خانه پدری خواهد فرستاد !
آدم که همه چیزش رو به زنش نمیگه !
قطعا همه مرد و زنهای متاهل خبر ندارن همسراشون وقتی پای سیستم نشستن چه اتیشی میسوزونن
البته درس عبرتی هم برای مامیشه حواسمون بیشتر به شوهران ایندمون باشه:D

ایکاش همسر مکرمه شما قابل رویت بود تا یه همایشی درمورد مران متاهل و نحوه ادب کردن اونها میزاشتیم :biggrin:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم بچه نشو همشون شعار الکی میدن
  • ;)

اگر اینطور بود چرا کسیبه همین خاطر از زنش جدا نمیشه و یا اگر همسرشون فوت کنه و با بدلایلی از هم جدابشن اولین کسی که برای ازدواج ا مجدد قدام میکنه مردهست;)
اینا یه روزم بدون زن نمیتونن زندگی کنن;):w16:

اره گریزی ازش نیست .سیستم عالم اینطور ساخته شده.

mahdi_19838341

عضو جدید
سلام
ازدواج موقت خوبه
خوب آقایون چون ذی نفع اند معلومه راضی اند.
خدا و دین وقتی حلال دونسته چرا حلال خدا را برای خودمان حرام کنیم.
در ثانی بعضی ها با حرفاشون از خدا و قران هم میخان سبقت بگیرند جالبه
آقا خدا صیغه رو حلال کرده پس حلاله:gol:

lord of darkness

عضو جدید
بچه ها با اینکه من مسلمونما اما نمیدونم چرا این حکم تو کت من نمیره!
این حکم صد ددرصد به نفع منه چون با یه بوله کم که اصلا با تشریفاتو هزینه های ازدواج قابل قیاس نیست
میتونم راحت خودمو ارضا کنم و یا اصلابادوست دخترم باشمو تظاهر به صیغه کنم تا هیچ مزاحمت قانونی نداشته باشم
اما با خودم فک میکنم 21 سال خودمو نگه داشتم به لطف خدا چند سال دیگه هم خودمو نگه میدارمو با یه دختر
متشخص و هم شان خودم ازدواج می کنم

lord of darkness

عضو جدید
با نظر خانم هاییی که می گن این حکم توی شرع برای شرایط خاص بوده مخالفم اخه چطور ممکنه این حکم برای
شرایط اسنثنایی باشه اما احادیث فراوانی برای این کار ثواب بی حدوحصر در نظر بگیرن!؟
به نظر من هیچ دختر متشخصی که نیازمند مالی نباشه و برای خودش ارزش قائل باشه هرگز تن به این کار نمیده
طبق نظر بسیاری مراجع از جمله اقای بهجت دختر باکره رو هم بدون اجازه بدرش میشه صیغه کرد به شرطی که بکارتش از بین نره!

به نظرم س.. به این کار شرف داره چون حداقل ادم میدونه طرفش یه ادم محتاج نیست که به خاطر دوزار حاضر شده باهاش رابطه جنسی انجام بده
و به خاطر محبت و عاطفه متقابله بین طرفین هستش و بس

mr1991

عضو جدید
به نظر من که توهین به زنه !! توهین خیلی بزرگیم هست !! یه جورایی کلاه شرعی واسه کارای کثیف بعضی مرداس !!!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
با نظر خانم هاییی که می گن این حکم توی شرع برای شرایط خاص بوده مخالفم اخه چطور ممکنه این حکم برای
شرایط اسنثنایی باشه اما احادیث فراوانی برای این کار ثواب بی حدوحصر در نظر بگیرن!؟
به نظر من هیچ دختر متشخصی که نیازمند مالی نباشه و برای خودش ارزش قائل باشه هرگز تن به این کار نمیده
طبق نظر بسیاری مراجع از جمله اقای بهجت دختر باکره رو هم بدون اجازه بدرش میشه صیغه کرد به شرطی که بکارتش از بین نره!
مثلا؟؟؟
به نظرم س.. به این کار شرف داره چون حداقل ادم میدونه طرفش یه ادم محتاج نیست که به خاطر دوزار حاضر شده باهاش رابطه جنسی انجام بده
و به خاطر محبت و عاطفه متقابله بین طرفین هستش و بس
چه روشنفکر!:دی

JavadMessi

مدیر بازنشسته
این حکم صد ددرصد به نفع منه چون با یه بوله کم که اصلا با تشریفاتو هزینه های ازدواج قابل قیاس نیست
میتونم راحت خودمو ارضا کنم و یا اصلابادوست دخترم باشمو تظاهر به صیغه کنم تا هیچ مزاحمت قانونی نداشته باشم
اما با خودم فک میکنم 21 سال خودمو نگه داشتم به لطف خدا چند سال دیگه هم خودمو نگه میدارمو با یه دختر
خب مسلمون قرار نیست همه از این حکم استفاده کنند من وشما میتونیم کنترل کنیم پس نیازی نیست!
اینو کلی میگم
نمیدونم چرا بعضی دوستان فکر میکنند زن اجبار به این کار میشه که سریع موضع میگیرند!!
یکم دیدتون رو فراتر ببرید و مثلا زن بیوه ای رو که امکان ازدواج دائم نداره یا مردی که نمیتونه خودشو کنترل کنه رو در نظر بگیرین بعد بگید توهینه!!

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطعا همه مرد و زنهای متاهل خبر ندارن همسراشون وقتی پای سیستم نشستن چه اتیشی میسوزونن
البته درس عبرتی هم برای مامیشه حواسمون بیشتر به شوهران ایندمون باشه:D

ایکاش همسر مکرمه شما قابل رویت بود تا یه همایشی درمورد مران متاهل و نحوه ادب کردن اونها میزاشتیم :biggrin:
نحوه گول مالیدن به سر همسران مقوله‌ای بسیار پیچیده‌ای می‌باشد
که در اسرع وقت یک کتاب ازش مینویسم همین جا مجانی‌ آپ لودش می‌کنم !

capslock

عضو جدید
ازدواج موقع بیشتر تو روستا ها و شهرهای کوچیک و خانواده های کم در آمد دیده میشه

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت هدف شما از ازدواج چی‌ هست بعدش ؟
۲۱ سال خودتون رو از چی‌ نگاه داشتین ؟
یعنی‌ توی این ۲۱ سال اگر یک بار هم به ذهنتون رسیده که از این حس استفاده کنید
چیکار کردین ؟

capslock

عضو جدید
:biggrin: خوب اگه ننه باباش بزارن که صلاح مشورت نمیکردی جون کسی تا بخواد نوچه بشه میره شوهر میکنه