ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

meko

کاربر فعال
سلام
انشالله همه قبول شن صلوات....

saeed.sb

عضو جدید
سلام
میشه سوال 73 رو نگاه کنید بنطر من چون H مفصل غلتکی هست پس به I هم فقط نیروی عمودی وارد میشه و در نتیجه IH صفر نیرویی هست و 9تا میشه
نظر شما چیه؟

saeed-deadman

عضو جدید
مرکز سطح (a/(pi-1 , تنش صفحه ای با توجه به کششی بودن تنشهای اعمالی و کاهش ضخامت علامت منفی داشت .....برای اون میخ هم اگه عکس العمل دیوار رو بار گسترده در نظر بگیریم نمودارش به صورت خط صاف در میاد....نظر شما چیه

saeed-deadman

عضو جدید
تعداد اعضای صفر نیرویی 8 تا بود ...... ماگزیمم خمش در فاصله ی 1.5m به وجود میاد....جواب سوال اصطکاک(تیر و دیسک) 180 می شد...سوال ترک کافی بود نیرو تقسیم بر رادیکال دو میشد....جواب تیر دوسرگیردار و تغییر دما هم اگه اشتباه نکنم 20 / a*E مابقی هم یادم نیست

hoyeh

عضو جدید
سوال چرخدنه چطور؟ راستی تو سوال تغییر دما تتا رو چند گرفتی؟

hoyeh

عضو جدید
خوب درسته اما اگر تتا رو 30گرفته باشی (دو تتا60) جواب اشتباه میشه

saeed-deadman

عضو جدید
نیروی افقی وارد بر تکیه گاه توسط عضو HI توسط مولفه ی افقی JH خنثی میشه.....مجموع نیروی GH و مولفه عمودی JH هم برابر نیروی تکیه گاه میشه.

sajadmega

عضو جدید
سوال 71 گزینه 1.5 داشت زدم
سوال 72 گزینه 3 زدم 4kl(1-cosداشت من زدم
سوال 73 زدم گزینه 4 که 8 عضو میشد
سوال75 زدم 180
سوال76 زدم گزینه 3
سوال78 زدم 3

ehsan esf

عضو جدید
درسته كه پايينش دوتا هم راستا هست ولي چون رو سر مفصلش داره نيرو وارد ميشه پس نميتوني حذفش كني

((اين چيزيه كه من ميدونم اگه اشتباه بقيه تصحيح كنند))
وگرنه با اين استدلال ميشه lk و fk را هم حذف كرد

سلام.خسته نباشین.

ببخشید بچه ها من هرکاری کردم نتونستم با مدیر انجمن مکانیک تماس بگیرم میشه یکی از شما لطف کنه و ب ایشون بگه یه تایپیک برای ارشد٩۵ ایجاد کنن؟!؟؟؟؟؟؟؟

مستند

عضو جدید
درسته كه پايينش دوتا هم راستا هست ولي چون رو سر مفصلش داره نيرو وارد ميشه پس نميتوني حذفش كني

((اين چيزيه كه من ميدونم اگه اشتباه بقيه تصحيح كنند))
وگرنه با اين استدلال ميشه lk و fk را هم حذف كرد

دوست عزیز نیرو میتونه با bl خنثی شه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا