ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
می شه شما برنامه خودتون با جزییات رو اینجا بیارید تا ما هم ازش استفاده کنیم؟؟ رتبه شما در کنکور سال قبل چند بود؟ مرسی

سال قبل به دلیل اینکه از آذر شرو کردم درس هایی رو که ضعف داشتم حذف کردم مثل ریاضیات مهندسی و کنترل زبان و خیلی از مباحث کتاب های دیگه
به همین خاطر از ریاضی مهندسی و کنترل شروع کردم
متاسفانه جدول به شکلی نیست که بتونم اینجا بذارمش
اما برنامه م رو میگم که شاید به شما کمکی بشه:
ریاضی مهندسی رو تا آخر از روی مدرسان و فقط درسنامه رو همراه مثالای آخرش میخونم
برمیگردم از اول دوباره همین کارو فقط با سرعت بیشتری انجام میدم که حدودا تااواسط مرداد طول میکشه
بعد از این تستای مکانیک و برق
کنترل که از رو اریاز 17فصل میشه تا فصل 9میخونم بدون تستای آخرش وبعد همین 9فصل رو مرور میکنم که مرورش دوسه جلسه 2ساعته طول میکشه و بعدش 8فصل و بعدی و مرور 8فصل
دوباره از اول نکات کلی رو که بهشون رسیدم خلاصه برداری میکنم که این هم تا اواسط مرداد طول میکشه و بعدش فقط تست
ریاضی یک رو از رو پوران فقط درسنامه بعد از اول مرور و نوشتن نکات و نمودارها و فرملهای ضروری روی کارت و حل تستای سطح اول ودوم تا آخر و بعد از اول برمیگردم تستای سطح سطح 3این هم حدود اواخر تیرتموم میشه
برطبق برنامه تا اخر تابستون حدود 6تا8تاکتاب میخونم و البته حجم بزرگی از کارشون رو تموم میکنم
اگه بقیه بچه هام برنامه هاشون رو بگن خب حتما میتونیم به نتیجه بهتری برسیم
موفق باشید
;)

آخرین ویرایش:

nafas..

عضو جدید
سلام دوستان

امروز یک نکته ای متوجه شدم. کتاب ریاضی 1 و 2 حاجی جمشیدی بدین صورت هست که در جلد اول تست ها فقط تا سال 86 هستند و گفته تست های سال 87 تا 93 همه به انتهای کتاب دوم اضافه شده. در انتهای کتاب دوم تست ها از 87 تا 93 هست ولی فقط تست های مباحث ریاضی 2 . مثلا تو کنکور که 8 تا 10 سوال از ریاضی پایه میاد ایشون فقط 4 تا تست گذاشته و عملا تست های مباحث ریاضی 1 از سال 87 تا 93 در این دو جلد کتاب پیدا نمیشه.

بله کتاب من چاپ دهم هست که ریاضی2یه جلده.

ehsan esf

عضو جدید
من ميخوام با خوندن كتاب رياضي يك اقاسي
تا انتها از روي درس نامه اين كتابو تموم كنم

و بعد يه دوره روي درس نامه ها و بعد از اون به سراغ جلد دومش ميرم
تست هاي جلد اول اغلب شبيه هموناييه كه توي درسنامه اومده

خيلي تفاوتي نداره

mohandes_ali

عضو جدید
به به سلام به بروبچ ارشدی94
منم هستما!!!!
خوش اومدم
من که هنوز شروع نمیکنم اما بعد عید به جمعتون میپیوندم
امسال ارشد دادما
2،3ماهی خوندمو به نظر خودم درهمون حدم نتیجه گرفتم
فقط یه مشکل بزرگ داشتم که مدیریت زمان کار نکرده بودم و موقعی که ساعتم رو دیدم که 11:30شده بود شوکه شدم و باورم نمیشد به دلیل نداشتن وقت خیلی از تستها رو از دست دادم(اینم از تجربه مادربزرگتون
:king:)
چند نصیحت
:w12:
1.هیچ کتابی رو به طور کامل حذف نکنید
:w04:

2.حتما حتما آزمون ازمایشی شرکت کنید و اشتبا من رو تکرار نکنید:wallbash:
3.از الان که حالا نه ولی از بعد عید دیگ ریاضی رو استارت بزنید:w17:
4.توکل توکل توکل
درپناه حق

منم هستما رغیب قدیمی:D

iihu

عضو جدید
من دینامیک، دینامیک ماشین و طراحی اجزای راهیان را گرفتم و به نظرم فوق العادس
بخصوص با بقیه کتابا که مقایسه میکنم کلی توفیر داره

دقیقا
من با کلی سفارش تو اینترنت رفتم ارتعاشات راهیان رو خریدم ولی دیدم این کتاب فاجعه ای بیش نیست که به طور فوری از رائو کپی برداری شده و با تست های ارشد مخلوط و سپس به عنوان گرانترین کتاب ارتعاشات بازار فروخته میشه...

tinuj

عضو جدید
بله. با شما هم عقیده ام
علاوه بر درسنامه کامل و داشتن نکات بسیار مفید، حل تشریحی پاسخهاش خیلی خوبه
به نظرم باکس دینامیک و سیالات و همچنین درس طراحی اجزا فقط راهیان ارشد
لازم به ذکره که بنده کتب دیگه از قبیل پوران، مدرسان، نصیر و ... را هم دیدم و با کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم
انتخاب با خودتون

من دینامیک، دینامیک ماشین و طراحی اجزای راهیان را گرفتم و به نظرم فوق العادس
بخصوص با بقیه کتابا که مقایسه میکنم کلی توفیر داره

tinuj

عضو جدید
دینامیک ماشین حامدی افتضاحه
هم گرونه، هم خیلی از پاسخهاش تستیه و اصلا من نمیدونم کی این کتابو پیشنهاد داده؟!!!

سلام
من هم به جمع شما پیوستم
فقط چندتا سوال:چرا اکثر منابع رو راهیان معرفی کردید؟؟؟مثلا دینامیک ماشین "دکتر حامدی" خوب نیست؟؟؟؟
یا معادلات دیفرانسیل"کریمی"؟؟؟؟؟؟؟؟
یه توضیح کامل بدید که چرا این منابع؟؟؟

tinuj

عضو جدید
راستی دوستان
من چیزایی شنیدم در مورد کتاب بانک سوالات دهه 90 مکانیک
میگن خیلی کامله و خیلی خوب به همه سوالات دهه 90 پاسخ داده و اونا رو ارزیابی کرده
کسی چیزی میدونه ازش؟
یا کسی اونو تهیه کرده؟

sabu

عضو جدید
دانلود رایگان دفترچه سؤالات و حل تشریحی آزمون های آزمایشی مهندسی مکانیک پارسه 92
سلام
جهت کمک به همنوعان خود و کسب ثواب تصمیم به انتشار رایگان دفترچه های زیر گرفتم- امید است مورد استفاده درست و حلال دوستان قرار گیرد
از همه درخواست دارم تا این پست بنده را در تمام فروم ها انتشار دهید تا این فایل ها مورد استفاده بقیه نیز قرار گیرد
با سپاس و احترام

دانلود رایگان دفترچه سؤالات و حل تشریحی آزمون های آزمایشی مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92

1. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون ​آزمایشی 25 % اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  2. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 % اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  3. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 % دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  4. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 % دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  5. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  6. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  7. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 50 % اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  8. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 50 % اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  9. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 % سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  10. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 % سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  11. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  12. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  13. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 % چهارم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  14. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 % چهارم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  15. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  16. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  17. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی جامع اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  18. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی جامع اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  19. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی چهارم مکانیک مدرسان شریف 92
  20. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی چهارم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  21. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی جامع دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  22. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی جامع دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  23. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی پنجم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  24. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی پنجم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  25. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی جامع سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  26. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی جامع سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  27. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی ششم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  28. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی ششم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92

سلام برادر
حاجی این پسوردش هر چی میزنم میگه معتبر نیست. لطفا پسورد درست رو بذار.ممنون
یا علی

mohandes_ali

عضو جدید
راستی دوستان
من چیزایی شنیدم در مورد کتاب بانک سوالات دهه 90 مکانیک
میگن خیلی کامله و خیلی خوب به همه سوالات دهه 90 پاسخ داده و اونا رو ارزیابی کرده
کسی چیزی میدونه ازش؟
یا کسی اونو تهیه کرده؟

من ی کتاب دارم با عنوان ازمون های کارشناسی ارشد نمیدونم حالا همینه که شما میگی یا نه اما فکر کنم از سال 79 داره تا 92

mohandes_ali

عضو جدید
سال قبل به دلیل اینکه از آذر شرو کردم درس هایی رو که ضعف داشتم حذف کردم مثل ریاضیات مهندسی و کنترل زبان و خیلی از مباحث کتاب های دیگه
به همین خاطر از ریاضی مهندسی و کنترل شروع کردم
متاسفانه جدول به شکلی نیست که بتونم اینجا بذارمش
اما برنامه م رو میگم که شاید به شما کمکی بشه:
ریاضی مهندسی رو تا آخر از روی مدرسان و فقط درسنامه رو همراه مثالای آخرش میخونم
برمیگردم از اول دوباره همین کارو فقط با سرعت بیشتری انجام میدم که حدودا تااواسط مرداد طول میکشه
بعد از این تستای مکانیک و برق
کنترل که از رو اریاز 17فصل میشه تا فصل 9میخونم بدون تستای آخرش وبعد همین 9فصل رو مرور میکنم که مرورش دوسه جلسه 2ساعته طول میکشه و بعدش 8فصل و بعدی و مرور 8فصل
دوباره از اول نکات کلی رو که بهشون رسیدم خلاصه برداری میکنم که این هم تا اواسط مرداد طول میکشه و بعدش فقط تست
ریاضی یک رو از رو پوران فقط درسنامه بعد از اول مرور و نوشتن نکات و نمودارها و فرملهای ضروری روی کارت و حل تستای سطح اول ودوم تا آخر و بعد از اول برمیگردم تستای سطح سطح 3این هم حدود اواخر تیرتموم میشه
برطبق برنامه تا اخر تابستون حدود 6تا8تاکتاب میخونم و البته حجم بزرگی از کارشون رو تموم میکنم
اگه بقیه بچه هام برنامه هاشون رو بگن خب حتما میتونیم به نتیجه بهتری برسیم
موفق باشید
;)

برنامه ات بنظر من خیلی فشرده اس و به عقیده من نمیتونی تسلط پیدا کنی رو مطالب با این بازه زمانی

mech.shima

کاربر ممتاز
اینم برای کسایی که با لینک بالا مشکل دارن مدرسان 92 اگه بازم مشکل داشت بگید که دوباره آپلود کنم

1. دانلود رایگان بودجه بندی آزمون های آزمایشی مهندسی مکانیک مدرسان شریف​
  2. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون ​آزمایشی 25 % اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  3. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 % اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  4. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 % دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  5. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 % دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  6. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  7. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  8. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 50 % اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  9. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 50 % اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  10. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 % سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  11. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 % سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  12. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  13. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  14. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 % چهارم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  15. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 % چهارم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  16. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  17. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  18. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی جامع اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  19. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی جامع اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  20. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی چهارم مکانیک مدرسان شریف 92
  21. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی چهارم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  22. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی جامع دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  23. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی جامع دوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  24. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی پنجم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  25. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی پنجم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  26. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی جامع سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  27. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی جامع سوم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  28. دانلود رایگان دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی اینترنتی ششم مهندسی مکانیک مدرسان شریف 92
  29. دانلود رایگان دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی اینترنتی ششم مهندسی مکانیک مدرسان شریف

آخرین ویرایش:

mech.shima

کاربر ممتاز
برنامه ات بنظر من خیلی فشرده اس و به عقیده من نمیتونی تسلط پیدا کنی رو مطالب با این بازه زمانی

ممکنه حق با شما باشه
اما همه میدونیم هیچ وقت 100درصد یه برنامه اجرا نمیشه
اگه بتونم 70درصدشم عمل کنم خوبه
ولی اگه برنامه رو ساده بگیرم مسلما عمل کردن به 70درصد برنامه ساده یعنی هدر دادن وقت اینطوری حداقل سعی میکنم از وقت هایی که میشه درس خوند نگذرم

• Like
واکنش ها: sabu

mohandes_ali

عضو جدید
ببین عمل به برنامه ی بحثه تسلط به مباحث ی بحث دیگه...شما میتونی به برنامه صد در صد عمل کنی اما تسلط کافی کسب نکنی.....به نظرم واسه تسلط به مطالب مورد نظرت این بازه زمانی کمه..واسه موفقیت در کنکور تسلط به مطالب مهمه نه صرفا عمل کردن به برنامه

mech.shima

کاربر ممتاز
ببین عمل به برنامه ی بحثه تسلط به مباحث ی بحث دیگه...شما میتونی به برنامه صد در صد عمل کنی اما تسلط کافی کسب نکنی.....به نظرم واسه تسلط به مطالب مورد نظرت این بازه زمانی کمه..واسه موفقیت در کنکور تسلط به مطالب مهمه نه صرفا عمل کردن به برنامه

متاسفانه متوجه منظورتون نمیشم
ببینید من الان 9فصل اول کنترل رو دارم مرور میکنم
ریاضی یک رو رسیدم مرور اول و نوشتن نکات اصلیش
ریاضی مهندسی هم قسمت مرورم
به نظر خودم خوب پیش اومدم اگه منظورتون رو واضح تر بگید ممنون میشم که ایراد کارم رو متوجه بشم

mohandes_ali

عضو جدید
به نظر خودم خوب پیش اومدم اگه منظورتون رو واضح تر بگید ممنون میشم که ایراد کارم رو متوجه بشم

منظورم اینه هدفت انجام صد در صد برنامه نباشه هدفت تسلط به مفاهیم باشه البته نمیگم طبق برنامه جلو نرو با برنامه رو جدی نگیری اما برنامه ریزیت طوری باشه که تسلط پیدا کنی رو درسا...بنظر من شما سطحی و سریع داری جلو میری...این درسا درسایی نیستن که بشه با این سرعت شما خوند و تسلط هم پیدا کرد

tinuj

عضو جدید
نه
میگن این کتاب زیرنظر خود دکتر حسینی بوده و از نظر پاسخهای تشریحی کنکورهای سالهای اخیر استثناییه.
اگر اینطور باشه واقعا خوبه. چون هیچ کتابی که حل کامل و جامعی از کنکورهای مکانیک داشته باشه ندیدم.
اون کتاب 79 تا 92 کتاب چرتی بود. این فقط بررسی 90 تا 93 هستش.
فقط نمیدونم کسی آمار دقیقی ازش داره یا نه؟
ا

من ی کتاب دارم با عنوان ازمون های کارشناسی ارشد نمیدونم حالا همینه که شما میگی یا نه اما فکر کنم از سال 79 داره تا 92

136870

عضو جدید
ميخام جوشكاري اصطكاكي براي جوش دادن دو ورق شبيه سازي كنم و هيچ اطلاعاتي از چگونگي مدل كردن اين فرايند ندارم
اگر كسي ميتونه كمك كنه واقعا ممنون ميشوم
خيلي خيلي گيرم و هيچ كاري نكردم هنوز
ترخدا كمك كنيد
اگر يك run از اين فرايند كسي داره يا راهنما يا فيلم آموزشي برام ميل كنيد
من دوتا ورق با اين روش جوش دادم و ميخام همون شرايطم توو ABAQUS شبيه سازي كنم
تر خدا شما جواب بديد

136870

عضو جدید
اگر كسي ميشناسيد كه ABAQUS كار ماهريه شماره يا ميلشو بهم بديد
شديدا گيرم
تر خدا كمكم كنيد

mohandes_ali

عضو جدید
ميخام جوشكاري اصطكاكي براي جوش دادن دو ورق شبيه سازي كنم و هيچ اطلاعاتي از چگونگي مدل كردن اين فرايند ندارم
اگر كسي ميتونه كمك كنه واقعا ممنون ميشوم
خيلي خيلي گيرم و هيچ كاري نكردم هنوز
ترخدا كمك كنيد
اگر يك run از اين فرايند كسي داره يا راهنما يا فيلم آموزشي برام ميل كنيد
من دوتا ورق با اين روش جوش دادم و ميخام همون شرايطم توو ABAQUS شبيه سازي كنم
تر خدا شما جواب بديد

ببخشید شما با استاد رحمانی داری این پروژه رو؟:D

ehsan esf

عضو جدید
شيما خانم شما تا الان رياضي و مهندسي و كنترل را تموم كردي اومدي رو دوره ؟؟؟؟؟

بابا گلي به جمالت

اگه اينا را كامل بلد باشي كه دست مريزار داري من تا الان نصف رياضي يك و نصف استاتيك را خوندم

((خدايي توي ماه رمضون نميشه درس خوند شكم خالي يعني مغز بي خاصيت هههه والا)))

saeedhashemi1371

عضو جدید

من در مورد اینکه خوندنمون مناسب بوده یا نه و چقد تسلط پیدا کردیم و ...از خیلی ها سول پرسیدم.
چیزی که اکثرن حتی رتبه های نزدیک 10 هم گفتن بهم این بوده:
تابستون که هر درس رو تموم کردی (احساس کردی یه دور خوب خوندی حالا چه با خلاصه یا مرور چه فقط با یه بار خوندن)سوالای کنکور سال قبل تو اون درس رو بزار جلوت تو دو برابر وقت آزمون حلشون کن اگه از 50 درصد بیشتر زدی یعنی خوب بوده وگرنه حتما تو خوندن یه مشکلی وجود داشته!
شیما خانوم! شما هم اگه براتون مقدوره این کار رو بکنین و نتیجش رو بگین .
مرسی

mohandes_ali

عضو جدید
من در مورد اینکه خوندنمون مناسب بوده یا نه و چقد تسلط پیدا کردیم و ...از خیلی ها سول پرسیدم.
چیزی که اکثرن حتی رتبه های نزدیک 10 هم گفتن بهم این بوده:
تابستون که هر درس رو تموم کردی (احساس کردی یه دور خوب خوندی حالا چه با خلاصه یا مرور چه فقط با یه بار خوندن)سوالای کنکور سال قبل تو اون درس رو بزار جلوت تو دو برابر وقت آزمون حلشون کن اگه از 50 درصد بیشتر زدی یعنی خوب بوده وگرنه حتما تو خوندن یه مشکلی وجود داشته!
شیما خانوم! شما هم اگه براتون مقدوره این کار رو بکنین و نتیجش رو بگین .
مرسی

فکر خوبیه:gol:

m..moradi

عضو جدید
سلام من ورودی 91 مکانیک هستم میخواستم ترم بعد زبان تخصصی بردارم میشه راهنماییم کنین که چطور میتونم تابستون بدون کلاسای اموزشگاه زبانمو تقویت کنم؟؟:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا