ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MohammadAli.E

عضو جدید
اقایون مهندسا از اونایی که مطلع هستن تمنا دارم به سوال من پاسخ بدن
من با رتبه 120 تبدیل میتونم شبانه تبدیل تهران رو بیارم؟

شبانه که 100 درصدی هستش. من مطمعنم با ظرفیت امسال شما روزانه تبدیل تهران رو میارید.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

نوبت دوم همون شبانه است و غیر روزانه هم هم شبانه(نوبت دوم)و غیر انتفاعی و...

صنعتی اصفهان روزانه به نظرم نشید ولی انشالله قسمت چی باشه ولی دو سال پیش دوستم با همین رتبه شهید عباسپور قبول شد

چه جالب منم رتبم تو ساخت 700شده دوستان میگن احتمالا 50درصد کاشان قبول شم شمام بیاین دور همی هستیم دیگه
با تشکز

ممنونم ازتون ولی خیلی خبر بدی بود
یعنی صنعتی اصفهان قبول نمیشم!!پس این رتبه به هیچ دردی نمیخوره
شهید عباسپور سطح علمیش چطوریه؟!

۵۶٢ خواجه نصیر شبانه
۶٩٩ صنعتی اصفهان روزانه

٧٠۵ شهید بهشتی روزانه

البته ظرفیت دوره روزانه طراحی و تبدیل نسبت به پارسال ۴٠٠-۵٠٠ نفر بیشتر شده ولی دقت نکردم کدوم شهرها بیشتر شده
اگه تهران و شهرستان های قوی ١٠٠-١۵٠ نفر بیشتر شده باشه فکر کنم بتونید صنعتی اصفهان رو بیارید

فک کنم بدترین رتبه رنج 700تا 800باشه نه دانشگاه قوی قبول میشی نه میتونی راضی به دانشگاه ضعیف باشی
بعد صنعتی اصفهان، به نظرتون خود اصفهان رو بزنم یا تبریز؟!

king_sato

عضو جدید

فک کنم بدترین رتبه رنج 700تا 800باشه نه دانشگاه قوی قبول میشی نه میتونی راضی به دانشگاه ضعیف باشی
با توجه به قبولی های پارسال و افزایش ظرفیت همون صنعتی اصفهان احتمالا قبولید. پارسه یسری قبولی پارسال رو زده یه نگاه بندازید خوبه.

8912165018

عضو جدید
آقایون داداشا
این علم وصنعت پذیرش با عنوان های مختلف مثله گاز نفت چطوریه؟
سیستم انرژی مدرک بگیریم کارش چطوره؟
تربیت مدرس تبدیل با عنوان پلیمر کیا میزننش؟ تا چند میرن سمتش؟
علم وصنعت مکانیک وهوافضاش یه جا برگزار میشه کلاساش یکیه میشه برم هوافضا پروژه مکانیکی بگرم؟؟ اخه خدا مکانیک خوندم هزار شد این 200 هوافضا واسه چیمه حکمته یا زجر؟

dash @li

کاربر بیش فعال

سلام

من اشتباه کردم نمیدونم...

انشالله صنعتی قبول میشین

شهید عباس پور دانشگاه خوبیه...

به سایتش برید اساتیدش رو ببینین
واسه دختر خوب نیسا زیاد دور بزنه من که پسرم نمی خوام برم تبریز اون اخرا شاید بزنم.همین نزدیکا خوبه...

دوستان کاشان و بیرجند و شاهرود و سمنان بودن بگن اینترنتش چطوریه دانشگاه اگه خوب نیست نریم حیرون نشیم الکی

8912165018

عضو جدید
از این شهرها خبر ندارم ولی کارشناسی تو همدان بودیم، ارشد خوابگاه و سایتش جدا بود وضع اینترنتشون بد نبود

ehsan esf

عضو جدید
همه خوندن و تراز و نمره و این چیزا یه طرف انتخاب رشته و دانشگاه یه طرف

من که تا حالا انتخاب اولم کاشان بوده
از چندتا پرسیدم (تو همین سایت و حضوری )) میگفتن که دانشگاه خیلی خوبیه و استاد های خوبی هم داره منتها یخورده طرز فکری قدیمی خودشون را دارن
و عشق فرترن هستن
و خوابگاه ها هم کوچیکه

من که فکر کنم همین کاشان را بزنم

بچه ها میدونید تا چه تاریخی وقت داریم برای انتخاب رشته ؟؟؟

saeed.sb

عضو جدید
کسی شاهرود یا بابل درس نخونده؟ اساتید تبدیل انرژی اش سخت گیرند؟ خوابگاهاش چطوره؟
دوستم هم همین سوال رو واسه فردوسی داشت، اساتید تبدیل انرژی و طراحی کاربردی
آخرین رتبه ی
تبدیل انرژی شاهرود روزانه
تبدیل انرژی بابل روزانه
تبدیل انرژی فردوسی شبانه
طراحی کاربردی فردوسی شبانه
رو خبر ندارید؟

آخرین ویرایش:

dash @li

کاربر بیش فعال
salam

salam

دوستان از کجا آزمون های آزاد ساخت و تولید 90 به بعد رو دانلود کنم ؟

سلام
هیچی تو اینترنت از دانشگاه ازاد پیدا نمیشه به خصوص این چند سال رو احتمالا یکی دو هفته دیگه ازمونش,باشه دقیقا بعد نتایج ارشد ملی ازموم میزارن
ولی کتاب سوالات ازاد راهیان هست اون رو گیر بیارید از دوستی کسی یا دست دومی حایی یه نیگاهی بندازین ولی سوالات ساختش زیاد سخت نیست اقا سهیل
ریاضیش و جامداتش یه خورده سنگینه میگم پارسال که قبول شدم ازاد ترازم6200شد با30درصد ساخت و 10درصد ریاضی و جامدات و تراز تهران رو زسوندم و شهرستان ها ترازشون 5000بود.
با تشکر

dash @li

کاربر بیش فعال

از چندتا پرسیدم (تو همین سایت و حضوری )) میگفتن که دانشگاه خیلی خوبیه و استاد های خوبی هم داره منتها یخورده طرز فکری قدیمی خودشون را دارن
و عشق فرترن هستن
و خوابگاه ها هم کوچیکه

سلام

اقا احسان طبق خبر سایت سنجش از دوشنبه اینده تا پنج شنبه 31ام مهلت انتخاب رشته است.

amir-mehrizi

عضو جدید
صبح همگی بخیر و شادی.خخخخخخخ.اقا صنایع و معادن چه طوره دانشگاهش تو ساخت؟؟؟بعد واسه شهرستان ها اواویت با کدوماست البته بعداز صنعتی اصفهان

mech.shima

کاربر ممتاز

و عشق فرترن هستن
و خوابگاه ها هم کوچیکه

من هم تعریف کاشان رو خیلی شنیدم که اساتید خیلی خوبی داره حتما بزنید
انتخاب رشته مثل اینکه از دوشنبه تا پنج شنبه اس

saeedhashemi1371

عضو جدید
اقایون مهندسا از اونایی که مطلع هستن تمنا دارم به سوال من پاسخ بدن
من با رتبه 120 تبدیل میتونم شبانه تبدیل تهران رو بیارم؟

دوست عزیز خیلی عذر میخام ولی اصلا شما دفترچه انتخاب رشته رو نگاه کردین؟
امسال شریف داره 60 تا طراحی کاربردی روزانه میگیره و البته تهران هم 42 تا روزانه طراحی می گیره.
من شمردم
تهران و امیر کبیر و شریف روی هم امسال حدود 125 تا روزانه طراحی می گیرن و 95 تا تبدیل
با فرض اینکه نیمی از افراد برن طراحی و نیم دیگه برن تبدیل(حالا بیو و رشته های خاص و ساخت و تولید و ......رو میگیم هیچ کی از 120 نفر اول نره!)
شما به احتمال بسیار زیاد امسال تبدیل روزانه تهران یا شریف رو میارین. البته من به تبدیل روزانه تهران برای شما بیشتر امیدوارم تا شریف
باز هم بپرسید و البته رو دفترچه تمرکز کنین

saeedhashemi1371

عضو جدید
آقا شما خودت کجا میخونی؟؟؟
ارشد دادی؟؟؟

سلام
من خودم امسال ارشد دادم
الان فردوسی کارشناسی هستم
رتبم شده 204 طراحی
انتخاب بین تهران و شریف تقریبا هیچ فرقی باهم نداره. به نظر من یه سر به سایت این دوتا دانشگاه بزنین و زمینه های تحقیقاتی و ازمایشگاه ها و .......رو چک کنین ببینین کدوم یکی بیشتر به علایق شما نزدیک هستش
به نظر من شما به غیر از تبدیل شریف به احتمال خیلی زیاد همه رشته های دیگه رو تو هر دانشگاهی میارین
پس حتما رو انتخاب اول خودتون خیلی دقت کنین چون شما تو هم انتخاب اول یا نهایتا دوم قبولین!!!!

saeedhashemi1371

عضو جدید
کسی شاهرود یا بابل درس نخونده؟ اساتید تبدیل انرژی اش سخت گیرند؟ خوابگاهاش چطوره؟
دوستم هم همین سوال رو واسه فردوسی داشت، اساتید تبدیل انرژی و طراحی کاربردی
آخرین رتبه ی
تبدیل انرژی شاهرود روزانه
تبدیل انرژی بابل روزانه
تبدیل انرژی فردوسی شبانه
طراحی کاربردی فردوسی شبانه
رو خبر ندارید؟
فردوسی بالای 1000 و زیر 1200 فک می کنم آخرین رتبه هاش باشه
البته امسال فک می کنم خیلی پایینت تر بیاد
چون اینجا بچه ها حتی با رتبه 50 و 110 هم میخان وایستن فردوسی

saeedhashemi1371

عضو جدید
دوستانی که میخوان مهندسی پزشکی بیومکانیک انتخاب کنن، هر اطلاعاتی خواستین من در خدمتتون هستم.

سلام

به نظر من مهم ترین مساله تو این رشته کار اینده هستش؟
بازار کار این رشته چه جوری هستش؟
من که پرسیدم میگن بیشتر باید کار نرم افزاری بکنی و از کار عملی خبری نیست. در واقع برای کار عملی خودت باید کارآفرین باشی و کار کنی!

mech.shima

کاربر ممتاز
ترتیب این دانشگاه ها چطوریه
شهید بهشتی، عباسپور، صنعتی اصفهان، اصفهان و تبریز
چرا تاپیک انقد خلوته!!

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال

و عشق فرترن هستن
و خوابگاه ها هم کوچیکه

دانشگاه کاشان انصافا دانشگاه خوبیه،
دوستم داره تبدیل میخونه میگه طراحیش یکم از تبدیلش بهتره،

8912165018

عضو جدید
کاشان خوبه ولی شنیدم خوابگاش هم خیلی کوچیکه هم تو بیابونه- از گیلان و بابل و صنعتی شیراز کسی خبر نداره؟؟
بوعلی هم میگن سخت گیرن معدل کم میشه-

mechanic-man

عضو جدید
دوست عزیز خیلی عذر میخام ولی اصلا شما دفترچه انتخاب رشته رو نگاه کردین؟
امسال شریف داره 60 تا طراحی کاربردی روزانه میگیره و البته تهران هم 42 تا روزانه طراحی می گیره.
من شمردم
تهران و امیر کبیر و شریف روی هم امسال حدود 125 تا روزانه طراحی می گیرن و 95 تا تبدیل
با فرض اینکه نیمی از افراد برن طراحی و نیم دیگه برن تبدیل(حالا بیو و رشته های خاص و ساخت و تولید و ......رو میگیم هیچ کی از 120 نفر اول نره!)
شما به احتمال بسیار زیاد امسال تبدیل روزانه تهران یا شریف رو میارین. البته من به تبدیل روزانه تهران برای شما بیشتر امیدوارم تا شریف
باز هم بپرسید و البته رو دفترچه تمرکز کنین

ممنون از پاسخت دوست عزیز ولی من دفترچه رو نگاه کرده بوده بودم قبل اینکه سوالمو بپرسم ولی پارسال اخرین رتبه قبولی روزانه تبدیل تهران 90 بوده و من به هیچ عنوان شانس قبولی روزانه رو ندارم ولی بازم پاسخت دلگرم کننده بود

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
صبح همگی بخیر و شادی.خخخخخخخ.اقا صنایع و معادن چه طوره دانشگاهش تو ساخت؟؟؟بعد واسه شهرستان ها اواویت با کدوماست البته بعداز صنعتی اصفهان
دانشگاه صنایع و معادن بر خلاف اسمش واقعا سطح پایینه و توصیه نمیشه. تو ساخت بعد از صنعتی اصفهان اراک ، تبریز و کاشان

ehsan esf

عضو جدید
ممنون حسین جان

بچه ها تحقیق هایی که کردین اینجا شر کنید خیلی ها همون دانشگاهی که شما در موردش اطلاعاتی دارین مد نظرشونه
من در مورد کاشان تحقیق کرده بودم که گفتم
جاهای دیگه هم اگه بود بگین
ممنون از همگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا