ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

king_sato

عضو جدید
عجب

شانس ما امسال صنعتی اراک شبانه نمی گیره
امسال 14 تا میگیره فکر کنم پارسال 10 می گرفته
دوست عزیز اول اینکه من با مقایسه با دفترچه پارسال حساب کردم تقریبا روزانه 50 نفر اضافه شده دوم هم این که یکی از بچههای همینجا پارسال خودم باهاش در تماس بودم با رتبه 800 صنعتی اراک قبول شد در ضمن شما با این رتبه اگه میتونی فکر حتی صنعتی اصفهان و بابل و تبریز و حتی شبانه تهران باش صنعتی اراک که خیلی رنک بالایی نداره

saeedhashemi1371

عضو جدید
دوستان ظرفیت امسال خیلی خوب هستش

دو ساعت پیش با یکی از دوستام حساب کردیم حدود 140 نفر فقط تهران و شریف و امیر کبیر هوا فضا میگیرن!

تهران 42 نفر طراحی روزانه

saeedhashemi1371

عضو جدید
دوستان با توجه به ظرفیت امسال
به نظر شما با 204 طراحی
احتمال طراحی تهران و امیرکبیر چقد هستش؟

محمد 435

عضو جدید
بچه ها به نظرتون این افزایش ظرفیتا چقدر به ما که لب مرزیم کمک میکنه. مثلا امکان داره چن نفر با قبولی پارسال فرق بکنه؟

saeedhashemi1371

عضو جدید
سلام
شما لیسانستون کدوم دانشگاه بودید و چقدر برای کنکور درس خوندید؟
تبریک هم به خاطر رتبه ی خوبتون.

سلام
ممنون
انشالله شما هم رتبه خوبی بیارین
فردوسی مشهد
تقریبا هفته ای 35 ساعت
اگه یکم بیشتر میخوندم الن با 4 تا تست بیشتر رتبم زیر 150 بود و از قبولی تهران مطمئن میشدم. ولی خب گذشته دیگه.

king_sato

عضو جدید
سلام
ممنون
فردوسی مشهد
تقریبا هفته ای 35 ساعت
اگه یکم بیشتر میخوندم الن با 4 تا تست بیشتر رتبم زیر 150 بود و از قبولی تهران مطمئن میشدم. ولی خب گذشته دیگه.

دوست عزیز میشه بپرسم شما رتبتون تو ساخت دقیقا چند شده؟

dash @li

کاربر بیش فعال
بچه های ساخت بگید با 346 کجا میشه اورد؟؟بعدش میشه تهران شبانه قبول شد یا نه؟؟

سلام

آقا سعید هم درست میگه ظرفیت ساخت تهران امسال خیلی بالا رفته احتمالش زیاده ترکوندن دانشگاه های تهران پارسال تا 200 روزانه تهران بود امسال خیلی ظرفیتا بالا رفته ساخت و تهران ولی دقیق نمیشه گفت آقا امیر یه نیگاه به دفترچه پارسال و امسال بندازین
ظرفیت ها بیشتره ...حتما شبانه تهران قبول میشین ولی کجاش مشخص نی خیلی بد شانس باشی قبول نشی با رتبتون خوبتون شبانه تهران
دیگه بقیش قسمت و توکل بر خداست احتمال زیاد قبول میشید دیگه حداکثر علم و صنعت شبانه قبول میشید یا خواجه نصیر یا صنایع و معادن
باز بسته به تعداد افراد بینمون داره که چی میزنن و قصدشون چیه و تعداد افراد ساخت زیر 300 باشند مهمه...

دقیق نمیشه به یکی گفتم با 200 علم و صنعت قبول میشه قبول شد تبریز....اصلا نمیشه گفت

آخرین ویرایش:

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
ممنون
فردوسی مشهد
تقریبا هفته ای 35 ساعت

سلام خب همین دو سه تا تسته رتبه ها رو تغییر میده این دوستمون رتبش 300 و من 700 فرقمون سه تا سوال ساخته من 40 درصد زدم ایشون 53

dash @li

کاربر بیش فعال
بله
حرف بنده هم همینه

.سلام

البته اینو یادم رفت بگم که تفاوت انچنانی بین سطح علمی مشخصا نیست با دو تا سوال ولی خب دیگه تعداد سوالات کمه و زیاد نمیشه تعیین کرد .
باز بهتون تبریک میگم رتبون عالیه انشالله دانشگاه عالی قبول میشید.
با تشکر

8912165018

عضو جدید
سلام دوستان
درباره رنک علمی دانشگاه صنعتی شیراز/صنعتی بابل/امام قزوین/ کاشان/ بوعلی همدان واسه تبدیل و طراحی اطلاعی دارید؟ کدوم بالاتره

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

یکی از دوستام بوعلیه ورودی خودشون شاگرد چهازم بود و خیلی کارش درست ارشد معدلش 15تو بوعلی میگه پوست میکنند و خیلی سخت گیری
کاشان یکی از دوستان گفت دانشگاه خوبیه من زیاد نمی دونم.
دانشگاهبین المللی امام قزوین دو ساله ارشد ظراحی رو اضافه کرده.
بابل ساختش خوبه .طراحی و تبدیلش رو درست نمیدونم ولی جزو دانشگاه های خوبه مکانیکه بابل.
صنعتی,شیراز رو اصلانمیدونم.

تو اینا رنک بوعلی از همه بالاتره دوستم با رتبه300رفت.بعد بابل بعد کاشانه اگه اشتباه نکنم بعد اون دوتا باز به سایتشون سر بزن هیات علمیشونو چک کن و سال و ورودی و...بپرس.
باقی دوستان هم نظرشون رو بدن.

به ما هم کمک کنین

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

این پیشکسوت ها کجان الان باید کمک کنند ما حیرونیم یه انتخاب زشته کنیم.نیستند والا

خدا خیرتون بده ...خونتون آباد بیایین انصافا کمک لازم دارین.

آقا من که با این رتبه داغون موندم چی باید انتخاب کنم.

اصلا صدتا انتخابم پر میشه ...نمیشه.

این دانشگاه هایی نوشتن تو دفترچه خوابگاه ندارند واقعا ندارند

این شیوه آموزش محور و پژوهش محور چیه یه توضیح بدن.

واسه ما ساختیا فیلد کاری چی خوبه بازار کارش درست باشه کدوم دانشگاه ها ارایه میدن اول بزنیم

خدا خیرتون بدهاد با تشکر

8912165018

عضو جدید
منم تا اونجایی که میدونم میگم خودم پیشکسوت نیستم -آموزش محور دیگه پروژه برات تعیین نمیکنن یه خورده واسه کار به مشکل میخوری-شبانه خوابگاه نداره ولی اگه نخوای خونه بگیری خوابگاه خودگردان بستگی به شهری که میری میتونی بگیری

kei van

عضو جدید
sallam khastam bedonam ba rotbe 517 tabdil shans daram bara daneshgahaye tehran?
darsadamam:
zaban 0
riazi 35
sayalat 40
jamedat 35
erteashat 28.33
mamnon

kag.kingboy

عضو جدید
سلام به همگی به نظر شما کدوم بهتره :

1 طراحی شریف
2 تبدیل تهران
3 تبدیل امیر کبیر
4 طراحی تهران

رتبم شده 99 م مکانیک

mechanic-man

عضو جدید
اقایون مهندسا از اونایی که مطلع هستن تمنا دارم به سوال من پاسخ بدن
من با رتبه 120 تبدیل میتونم شبانه تبدیل تهران رو بیارم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا