ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parandme

کاربر بیش فعال

بچه‌ها می‌شه لطفا همه نظر بدین که ترتیب این ۴ مورد چجوری باشه بهتره؟؟؟

• [*=right]1 - 20491 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مكانيك جامدات (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]2 - 20490 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي ديناميك وكنترل (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]3 - 20555 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم || زمينه تخصصي ارتعاشات وكنترل (زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]4 - 20528 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم

(لطفا همه جواب بدین ~ واسم خیلی‌ مهمه)

سلام
همین ترتیب بهترین حالت هست

Masoud16ahm

عضو جدید
سوال فوری

برای ثبت نام گفتن که مدرک کارشناسی یا گواهی لازمه ، منم گواهی تهیه کردم اما امروز فهمیدم نوشته که افرادی که قبل 1.1.93 فارغ تحصیل شدن باید مدرک کارشناسی رو ارائه کنند!!
من 31 شهریور 92 فارغ تحصیل شدم ، سربازی هم نرفتم ؛ باید چی کار کنم؟ مگه مدرک کارشناسی رو میدن اصلآ ؟

samira jafarivar

عضو جدید
سوال فوری

برای ثبت نام گفتن که مدرک کارشناسی یا گواهی لازمه ، منم گواهی تهیه کردم اما امروز فهمیدم نوشته که افرادی که قبل 1.1.93 فارغ تحصیل شدن باید مدرک کارشناسی رو ارائه کنند!!
من 31 شهریور 92 فارغ تحصیل شدم ، سربازی هم نرفتم ؛ باید چی کار کنم؟ مگه مدرک کارشناسی رو میدن اصلآ ؟

آره، چرا ندن؟! اصل مدرکتو نمیدن ولی گواهی موقت میدن دیگه!

Masoud16ahm

عضو جدید
آره، چرا ندن؟! اصل مدرکتو نمیدن ولی گواهی موقت میدن دیگه!

منم همینو میگم
میگم تو فرمی که نوشته گواهی موقت و سایت سازمان سنجش گذاشته ، تو توضیحات نوشته برای افرادی که قبل 1.1.93 فارغ تحصیل شدند باید اصل مدرک رو ارائه کنند!!!

M313

عضو جدید
سلام
بله با رتبه تبدیل 1143 میشه به فکر تکمیل ظرفیت شبانه فردوسی بود؟

منم همینو میگم
میگم تو فرمی که نوشته گواهی موقت و سایت سازمان سنجش گذاشته ، تو توضیحات نوشته برای افرادی که قبل 1.1.93 فارغ تحصیل شدند باید اصل مدرک رو ارائه کنند!!!

داداش فقط در صورتی مدرکو میدن که خدمت رفته باشی و یا دفترچه اعزام به خدمتو گرفته باشی . ما هممون با همون گواهی ثبت نام خواهیم کرد .

دوستان این سوال رو از طرف یکی از دوستام می پرسم :

آیا دانشجوی مهندسی مکانیک یا هر رشته دیگه رو از ارومیه می شناسید که امیرکبیر قبول شده باشه ؟؟ (برای خوابگاه)

alireza2022

عضو جدید
1 رو
یعنی شما میگی همین جامدات خواجه بهتره؟؟

همون 1 بهترینه و شیرینتر
برو بچسب به رشتت اینقدر خودت رو اذیت نکن...چیزیه که اون موقع به دلت افتاده و قبول شدی حتما یه خیریتی توش هست(یعنی بهتره به اتفاقات اینجوری نگاه کنی)...اگه بخوای از نگاه منطقی بررسی کنی میشه برای هر کدوم خوبیهایی برشمرد و نمیشه مطلق نظر داد و بیشتر به خود آدم بستگی داره

samhabibi66

عضو جدید
سوال فوری

مهندس اگه سربازی نرفتی مدرک نمیدن با نامه به وظیفه که معدل توش نوشتن ثبت نام میکنی . فقط دیدم ریز نمرات رو هم میخوان ولی نوشته تا قبل شروع ترم دوم وقت میدن برا ارایه

Amirhj

عضو جدید
همون 1 بهترینه و شیرینتر
برو بچسب به رشتت اینقدر خودت رو اذیت نکن...چیزیه که اون موقع به دلت افتاده و قبول شدی حتما یه خیریتی توش هست(یعنی بهتره به اتفاقات اینجوری نگاه کنی)...اگه بخوای از نگاه منطقی بررسی کنی میشه برای هر کدوم خوبیهایی برشمرد و نمیشه مطلق نظر داد و بیشتر به خود آدم بستگی داره
بنده هم با نظر جنابعالی موافقم .هر جند واقعا هم انتخاب خوبیه و خیر و تقدیرش هم انشالله پشتش باشه

masoud king

عضو جدید
من طراحی سبزوار قبول شدم روزانه
الان که نگاه کردم دیدم طراحی شاهرود رو هم می تونستم قبول بشم که پائین تر زده بودم.
به نظرتون ارزش داره برم دنبال انتقالی؟
من مشهد هستم

M313

عضو جدید
الان که نگاه کردم دیدم طراحی شاهرود رو هم می تونستم قبول بشم که پائین تر زده بودم.
من مشهد هستم
سلام
یکی از دوستان من سبزوار تبدیل روزانه میخوند (1 سال مثل مرد خوند) میگفت اینقدر اساتید اذیت کردند که از آخر قید درس زد و انصراف داد. من هم امسال شاهرود قبول شدم همون بنده خدا گفت اگر جای من بود شاهرود میرفت؛ توی مکانیک در شرق کشور بعد از فردوسی دومه و اساتید قوی داره (البته اینجا هم سخت میگیرن)

eng.bozorgtabar

عضو جدید

بچه‌ها می‌شه لطفا همه نظر بدین که ترتیب این ۴ مورد چجوری باشه بهتره؟؟؟

• [*=right]1 - 20491 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مكانيك جامدات (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]2 - 20490 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي ديناميك وكنترل (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]3 - 20555 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم || زمينه تخصصي ارتعاشات وكنترل (زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]4 - 20528 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم

(لطفا همه جواب بدین ~ واسم خیلی‌ مهمه)

سلام
اول یه توضیح کوچیک خدمتتون بدم بعد نظرم رو بگم؛ هر دانشگاهی با توجه به اساتیدی که داره توی بعضی گرایش ها قوی تره و گاهی تبدیل به یک قطب میشه توی اون زمینه. با توجه به حضور آقای پروفسور علی غفاری توی دانشگاه خواجه نصیر و اینکه ایشون توی زمینه کنترل میشه گفت نفر اول هستن توی ایران، این گرایش داتشگاه خواجه نصیر بین دانشگاه های ایران توی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری اول هستش و زودتر از باقی پر میشه و قطب محسوب میشه. ایشون فارغ التحصیل از دانشگاه بریکلی آمریکا هستن و جالبه بدونید شاگرد مستقیم پروفسور لطفی زاده (مبدع نظریه فازی) بودن. من خودم توی دانشگاه تهران جنوب درارشد مکانیک میخونم و دو درس کنترل خودکار پیشرفته و کنترل فازی (مباحث منتخب در رباتیک) رو با ایشون پاس کردم، اصولا سر کلاس یه همچین استادی حاضر شدن فی نفسه مایه افتخاره. آقای دکتر موسویان هم از اساتید دیگه دانشگاه خواجه نصیر هستن که از شاگردای همین پروفسور غفاری بودن. دانشگاه تربیت مدرس هم از دانشگاه بسیار فعال و پویا توی زمینه مهندسی مکانیک هستش و طبق لیست شما دانشگاه علم و صنعت هم بعد از این دو دانشگاه قرار میگیره البته از نظر من.

توی این رشته هایی که گفتید اگه شبانه و روزانه ش براتون مهم نباشه به نظر من ترتیبشون اینجوریه:

• [*=right]1 - 20490 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي ديناميك وكنترل (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
    [*=right] 2- 20528 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
    [*=right]3 - 20491 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مكانيك جامدات (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
    [*=right]
    4 - 20555 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم || زمينه تخصصي ارتعاشات وكنترل (زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

آخرین ویرایش:

1mobin1

عضو جدید
سلام
یه مشکل خیلی اساسی
بچه رفتم عکس بندازم
طرف عکاس برداشته شماره عکس رو زیر همه عکسها گذاشته و بعد چاپ کرده
مشکلی برام پیش میاد؟
زیر همه عکسا شماره هست

hsdanesh

عضو جدید
همون 1 بهترینه و شیرینتر

مهندس Reyhan، علیرضا جان راست میگه. به نظرم بهتره بچسبید به رشته تون و اگه به دینامیک کنترل علاقه داشتید پایان نامه تون رو در این زمینه انتخاب کنید.

besme allah

عضو جدید
سلام بر بروبچه های باصفای مکانیک.
دوستان کسی راجع به ساخت و تولید دانشگاه صنایع و معادن اطلاعات داره که شرایطش چطوریه و استاداش چطورن؟
دکترا داره یا نه؟
ضمنا من دانشگاه مالک اشتر رو هم آوردم ولی موندم که چیکار کنم؟
آقا دمتون گرم هر کی اطلاعات داره یه کمکی بده ببینیم چه باید کرد.

mori1365

عضو جدید
سلام
یه مشکل خیلی اساسی
بچه رفتم عکس بندازم
طرف عکاس برداشته شماره عکس رو زیر همه عکسها گذاشته و بعد چاپ کرده
مشکلی برام پیش میاد؟
زیر همه عکسا شماره هست
خیلی مشکل پسختی هست بعید میدونم دانشگاه به هیچ وجه قبول کنه حتی شاید عکس جدیدم ببری قبول نکنه باید از اول مراقب میبودی:D کارت تمومه ممکنه حتی قبولیتم لغو کنن:D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من مشهد هستم

سلام،،صد در صد اگه بتونی شاهرود بهتره....چون شاهرود از سبزوار فعلا در حال حاضر سرتره.

سلام
یکی از دوستان من سبزوار تبدیل روزانه میخوند (1 سال مثل مرد خوند) میگفت اینقدر اساتید اذیت کردند که از آخر قید درس زد و انصراف داد. من هم امسال شاهرود قبول شدم همون بنده خدا گفت اگر جای من بود شاهرود میرفت؛ توی مکانیک در شرق کشور بعد از فردوسی دومه و اساتید قوی داره (البته اینجا هم سخت میگیرن)

سلام...آقا اگه میتونی بهم بگو کی بود،چون من خودم تبدیل سبزوار میخونم و ورودی خودم 4 نفر انصراف دادن،همه رو هم میشناسم:D

ولی کلا راست میگی سخت گیر هستن....دو نوع سخت گیری داریم:

1.سخت گیری منطقی

2.سخت گیری غیر منطقی

چون دانشگاه سبزوار میخواد پیشرفت اساسی داشته باشه رو دانشجوهاش خیلی فشار داره میاره و سخت گیری غیر منطقی دارن...که این درست نیست.همین ترم اول ورودی ما، کلی مقاله داخلی و خارجی دادیم.

یه استاد داره به اسم دکتر اسماعیل لکزیان که کلا اسمشو بیاری همه میترسن ازش:D.....حالام نمیدونم بهش بگم بدشانسی یا خوش شانسی چون استاد راهنمام هم هست:D

الان استادای ما همشون دکتراشونو یا فردوسی گرفتن یا تبریز یا خارج از کشور..........دوتاش تو دوفازی و عددی کار میکنن و یکیش اکسپریمنتال کار میکنه(چون دانشگاه تونل باد داره،تنها دانشگاهی که در شرق تونل باد داره دانشگاه سبزواره)..

یکی دیگه هم اکسپریمنتال کار میکنه و همچنین عددی و......

خلاصه بگم شاهرود بهتر از سبزواره...

ولی این دانشگاه سبزوار یه روزی یکی از دانشگاه های خوب کشور میشه(وجود تونل باد و اساتید بلند پرواز یکی از دلایلش میتونه باشه)....اینو مطمئنم....الانم دکترای تبدیل هم که داره.

به هر حال سوالی بود در خدمتم.

یاحق

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سبزوار

تو قسمت ثبت نام زدن انتقالی به هیچ وجه داده نمی شود !!

راستشو بخوای من اطلاعات زیادی در مورد انتقالی ندارم....اگرم بشه به این آسونیا نیست.

شدن که میشه خیالت راحت هیچ کاری نشد نداره.

همین ورودی ما یه نفر تونست از دانشگاه سبزوار به دانشگاه فردوسی مشهد انتقالی بگیره!!!!!!

میدونم واقعا شاید کسی باور نکنه!!

ولی شده!!!

چون طرف هم خیلی زرنگ بود!!

و هر کسی نمیتونه،،در واقع دانشگاه رو دور زد!!! و از چند ماه پیش برنامه ریزی کرده بود و آشنا داشت و من خودم زیاد نفهمیدم چطوری تونست انتقالی بگیره ولی چیزی که مطمئنم اینه که تونست انتقالی بگیره:D

و اینم مطمئنم که به این آسونیا هم نیست باید دانشگاه مقصد و مبدا رو راضی کنی.

masoud king

عضو جدید
آره دوست عزیز نشد نداره ولی اینطور انتقالی که شما گفتی یه پارتی کلفت هم می خواد
تو این مملکت پارتی و رابطه داشته باشی به همه چیز و همه جا می رسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا