ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

edram

عضو جدید
سلام
دوستان زمان ثبت نام دانشگاه خواجه نصیر چه تاریخیه؟!
با تشکر

Reyhan2667

عضو جدید
مرسی
یعنی مطمین باشم که خوابگاه میدن؟ تماس که گرفتم گفتن یه هفته بعد از شروع کلاسا مشخص میشه
تو این چند روز چیکار کنم!!!
میدونی نحوه واگذاری چطوره؟ منظورم اینه که قرعه کشی می کنن یا برحسب رتبه خوابگاه میدن
چون من نه شانس دارم و از اونور دیگه فکر کنم جزء آخرین نفرات قبول شده باشم!!!!

خواهش
بچه ها معمولا میان تو اتاقهای سر بطری می‌خوابن چن روزی تا مشخص شه

mdzaaibt

عضو جدید
سلام
تبدیل انرژی علم و صنعت شدم
استادارو کسی هست بشناسه؟ ممنون می شم کمک کنین

سارنیا

عضو جدید
سلام به همگی
من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
من مکانیک ورودی 90 هستم کلا باید چند واحد پاس کرد 140 یا 142یا143؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واینکه معرفی به استاد چجوریه؟؟؟؟؟ من این ترمم دوست ندارم زبان تخصصی بردارم متاسفانه فقط ترم فردا این درس ارائه میشه. من میتونم با شروع ترم8 وبین 7و8 این درسو معرفی به استاد بکنم. هووم؟؟؟؟
مرسی که به سوالام جواب میدید.

Amirhj

عضو جدید
سلام به همگی
من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
من مکانیک ورودی 90 هستم کلا باید چند واحد پاس کرد 140 یا 142یا143؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واینکه معرفی به استاد چجوریه؟؟؟؟؟ من این ترمم دوست ندارم زبان تخصصی بردارم متاسفانه فقط ترم فردا این درس ارائه میشه. من میتونم با شروع ترم8 وبین 7و8 این درسو معرفی به استاد بکنم. هووم؟؟؟؟
مرسی که به سوالام جواب میدید.
این مربوط به جارت درسی مصوب دانشگاه خودتونه میتونه از 140 تا 146 واحد باشه
معرفی به استادم ضوابط و شراییط خاص داره من جمله ترم اخر بودن ارایه نشدن درس .وجود استاد واسه درس مورد نظر
عدم تشکیل درس مورد نظر مگر با تداخل در سایر دروس برداشته شده در ترم اخر
الته میتونی اینا رو ار اموزش بپرسی منتها یک کتابی راجب قوانین دانشگاه برای دانشجو ها هست تو کتابخونه دانشگاه ما بود
شما کدوم دانشگاه هستی

آقا من الان سایت خواجه رو نگاه کردم توی بخش خوابگاهها نوشته ما هیچگونه تعهدی در مورد خوابگاه نداریم !! این یعنی چی ؟؟ من 900 کیلومتر میکوبم بیام اونجا کف خیابون بخوابم ؟؟!! بعد سوال دیگه اینکه اوضاع خواجه از نظر اساتید چجوریاس مثل امیرکبیر سخت گیرن ؟؟

سارنیا

عضو جدید
این مربوط به جارت درسی مصوب دانشگاه خودتونه میتونه از 140 تا 146 واحد باشه
معرفی به استادم ضوابط و شراییط خاص داره من جمله ترم اخر بودن ارایه نشدن درس .وجود استاد واسه درس مورد نظر
عدم تشکیل درس مورد نظر مگر با تداخل در سایر دروس برداشته شده در ترم اخر
الته میتونی اینا رو ار اموزش بپرسی منتها یک کتابی راجب قوانین دانشگاه برای دانشجو ها هست تو کتابخونه دانشگاه ما بود
شما کدوم دانشگاه هستی

مرسی الان زنگ زدم از استادم پرسیدم گفت کار خطرناکیه!!!! همین ترم انتخاب کن تموم شه.

sadegh1068

عضو جدید
سلام
چند تا از بچه ها در مورد ثبت نام علم و صنعت پرسیده بودن
علموص ثبت نام اینترنتی نداره. یه اطلاعیه تو سایت میزنن که مدارک مورد نیاز رو مینویسن توش. اونا بردارین بیارین دانشگاه. ده دقیقه یک ربع هم ثبت نامش بیشتر طول نمیکشه (واسه ما که اینجوری بود:smile:)
در مورد استاد های تبدیل انرژیش هم سوال داشتین پیام خصوصی بدین در خدمتم;)

hassan676767

عضو جدید
یعنی می شه سال بعد بیام تو این سایت اینجا بگم که دانشگاه تهران طراحی کاربردی قبول شدم؟؟؟؟؟!!!!!!!......

ehsan-p30

عضو جدید
:que:سلام به همه دوستان.من ساخت روزانه صنعتی اراک قبول شدم ولی چون کارم به صورت شیفتیه شاید نصف کلاسارو نتونم برم.به نظرتون میشه باهاش کنار اومد؟اصلا به نظرتون ثبت نام کنم یا بیخیال شم؟:que:

ehsan-p30

عضو جدید
:que:
سلام به همه دوستان.من ساخت روزانه صنعتی اراک قبول شدم ولی چون کارم به صورت شیفتیه شاید نصف کلاسارو نتونم برم.به نظرتون میشه باهاش کنار اومد؟اصلا به نظرتون ثبت نام کنم یا بیخیال شم؟​
:que:

hastii69

عضو جدید
دوستان میشه اینقد نپرسید آیا اساتید این دانشگاه و اون دانشگاه سخت گیرن مثل امیر کبیر؟:confused: اینقدر نترسونید خب:(.اینقدر گفتن که الان من حس میکنم باید ناراحت باشم بابت قبولیم:cry:

hastii69

عضو جدید
:que:سلام به همه دوستان.من ساخت روزانه صنعتی اراک قبول شدم ولی چون کارم به صورت شیفتیه شاید نصف کلاسارو نتونم برم.به نظرتون میشه باهاش کنار اومد؟اصلا به نظرتون ثبت نام کنم یا بیخیال شم؟:que:
احتمال داره بتونید.حتما یه سر بزنید و با استادا صحبت کنین و شرایطتونو بگید.استادای بد قلقی نداره.

mm.caffee

عضو جدید
یعنی می شه سال بعد بیام تو این سایت اینجا بگم که دانشگاه تهران طراحی کاربردی قبول شدم؟؟؟؟؟!!!!!!!......

انشاا... :w16:

نمیدونم چرا دوستان نمیان محل قبولیشون رو بگن!!
پارسال که بودیم همه میومدن میگفتن ولی الان خیلی کم شده!!

آخرین ویرایش:

Reyhan2667

عضو جدید
بچه‌ها به نظرتون گرایش "دینامیک و کنترل" بهتره یا "مکانیک جامدات"؟؟؟
خواهش می‌کنم همگی‌ نظر بدین . . .

mm.caffee

عضو جدید

این موضوع کاملا به علاقه و تسلط هر کس به موضوعات بستگی داره ولی علم روز با دینامیک کمی بیشتر هست ولی جامدات هم کمتر نیست!

Reyhan2667

عضو جدید
این موضوع کاملا به علاقه و تسلط هر کس به موضوعات بستگی داره ولی علم روز با دینامیک کمی بیشتر هست ولی جامدات هم کمتر نیست!

مرسی‌ از نظرت ...
من جامدات خواجه قبول شدم به نظرت برم تغییر گرایش بدم بهتر نیست؟؟؟

hsdanesh

عضو جدید

به نظرم دینامیک و کنترل پتانسیل خیلی بالایی واسه پیشرفت و تحقیقات داره. نمیخوام دلسردتون کنم من خودم به جامدات علاقه دارم ولی از نظر تحقیقات الان دینامیک کنترل رو بورسه. اگه میشه تغییر گرایش داد و اگه علاقه دارین به نظرم بهتره این کار رو بکنید.

mm.caffee

عضو جدید
مرسی‌ از نظرت ...
من جامدات خواجه قبول شدم به نظرت برم تغییر گرایش بدم بهتر نیست؟؟؟

ببین باید ببینی به چی علاقه داری
آیا به ارتعاشات و پرواز و حرکت و ... علاقه داری و هم چنین کنترل و ...
یا به تنش و کرنش و خستگی و ....
کدوم رو علاقه داری؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا