ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bsh

عضو جدید
ممنون میشم اگه یکی به من بگه با650 ساخت وتولید کجا قبول میشم روزانه؟

edram

عضو جدید
ع
والا فکر کنم زنجان بیاری!!!
توی پست http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/433415-ارشد-93?p=7592817&viewfull=1#post7592817 یه فایل اکسل گذاشتم واسه فکر کنم 3 سال پیش
خیلی جامعه. از رو اون می تونی تخمین بزنی
با سلام توی این فایل با رتبه 420 شبانه امیرکبیر رو اورد. هر چی هم بگن اون سال ظرفیتها نجومی بود ولی اینم باید در نظر گرفت که سه سال گذشته تعداد شرکت کنندگان 30% زیاد شد. این به اون یر به یر نمبشه ؟!!! همه بهم میگن با 402 شبانه امیرکبیر رو نمیارم!! خیلی نا امید شدم!!!

javid4261

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا بگین میشه با رتبه 2473 شبانه اردبیل قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟رشته تبدیل

1mobin1

عضو جدید
ع با سلام توی این فایل با رتبه 420 شبانه امیرکبیر رو اورد. هر چی هم بگن اون سال ظرفیتها نجومی بود ولی اینم باید در نظر گرفت که سه سال گذشته تعداد شرکت کنندگان 30% زیاد شد. این به اون یر به یر نمبشه ؟!!! همه بهم میگن با 402 شبانه امیرکبیر رو نمیارم!! خیلی نا امید شدم!!!
اولا تعداد شرکت کنندگان زیاد بشه مهم نیست، مهم تعداد صندلی های موجود تو دانشگاه هست !

ثانیا" یه نفر رو دوستان معرفی کردن که سال 88 با 250 شبانه شریف تبدیل آورد !!!!
تو شبانه اتفاقات عجیب غریب میفته :biggrin:
از کجا معلوم هم قبول شی من که میگم 40 درصد شانس داری

elham.mech

عضو جدید
تبریز هیت علمیش چطوره؟ هم طراحی رو میگم و هم تبدیل رو.. راستش برا من هم تبریز خیلی نزدیک تره، اما نمیدونم چیکار کنم.. تبریز رو اول بزنم یا ص اصفهان و شیراز
پس از 4 سال تحصیل در دانشگاه تبریز کلا در مورد معیارهای اساتید نظری ندارم:| ولی به نظرم اساتید جامدات(طراحی) نسبت به سیالاتیا بهترن!(از نظر سخت گیری و نحوه تدریس) البته نظر شخصی منه:D

ولی به نظر من اگه قراره خوابگاهی بشین،به معیار دوری یا نزدیکی توجه زیادی نداشته باشین! بهتره از دانشجوهای اصفهان و شیراز م پرس و جو کنین!

mostafa70

عضو جدید
ع با سلام توی این فایل با رتبه 420 شبانه امیرکبیر رو اورد. هر چی هم بگن اون سال ظرفیتها نجومی بود ولی اینم باید در نظر گرفت که سه سال گذشته تعداد شرکت کنندگان 30% زیاد شد. این به اون یر به یر نمبشه ؟!!! همه بهم میگن با 402 شبانه امیرکبیر رو نمیارم!! خیلی نا امید شدم!!!
معدلش رو نیگا کردی؟ شاید شاگرد اول بوده!!!

Amirhj

عضو جدید
دوستان این فایل مربوط به جمع اوری و خلاصه ارشد مکانیک93 شامل ظرفیت پذیرش +درصد ها و رتبه هایی که داوطلبین تا حالا تو تاپیک گذاشتن امید وارم مفید باشه
این فایل نشون میده که تا رتبه 3000 امید به شبانه و روزانه هست طوری که 1000 تای اول 99 درصد و1000 تای دوم 70 درصد و هزارتای سوم 50 درصد شانس قبولی تو روزانه و شبانه دارن
99 درصد 1000 تای اول واسه این 100 نزدم گفتم شاید یکی رتبش زیر 1000 شد خنگی کرد نرفت دانشگاه یا تهران میخاسته بره فقط و...
به نظر من بچه ها تا رتبه 4 الی 5 هزار حتما انتخاب رشته کنن
فایل ضمیمه صفحه 499 هست که بزودی اپدیت شدش اگه دوستان باز درصد جدیدی به تاپیک اضافه کردن ارایه و تقدیم دوستان خواهد شد

آخرین ویرایش:

Judass

عضو جدید
کسی در مورد شاهرود اطلاعات خوبی میتونه بده؟
فکر می کنم تاپیک از بحث در مورد دانشگاه های تهران و اصفهان و شیراز داره اشباع میشه دیگه

edram

عضو جدید
دوستان بطور کلی تبدیل انرژی کدوم قویتره؟؟( لطفاً هم از لحاظ نمره دادن نظر بدید هم از لحاظ اعتبار اساتید)

1. خواجه نصیر
2. علم وصنعت
3. تربیت مدرس

با تشکر

javid4261

عضو جدید
همش به رتبه های زیر 1000 مشاوره میدین پس ما ها که بالای 2000 چه کار کنیم لطفا یکی بگه با رتبه 2473 شبانه اردبیل یا روزانه سبزوار رشته تبدیل میشه قبول شد...

mostafa70

عضو جدید
کسی در مورد شاهرود اطلاعات خوبی میتونه بده؟
فکر می کنم تاپیک از بحث در مورد دانشگاه های تهران و اصفهان و شیراز داره اشباع میشه دیگه
من کارشناسی سیالات شاهرود بودم
اساتید تبدیل انرژی شاخی داره، البته نه به شاخی تهران یا اصفهان. تو زمینه cfd و حل های عددی اساتید خیلی خوب کار کردن و خوبیش اینه که استاد جوون زیاد داره و اساتید واسه دانشجو وقت می ذارن
اینطور نیست که دانشجو رو ول کنه، یه 5-6 تا هم تو تبدیل استاد داره و 2-3 تا هم توی دینامیک-ارتعاشات و جامدات (منظورم از استاد مرتبه علمی)
جامداتش ضعیفه ولی دینامیک ارتعاشات خیلی خوبی داره
تنها مشکلش اینه که دانشکده برنامه ریزی خوبی برای دانشجو نداره، یعنی چون تعداد بالایی دانشجو هم کارشناسی و هم ارشد میگیره، با اینکه قسمت فنی مهندسی رو بردن پردیس جدید فناوری ولی باز هم با مشکل کلاس روبرو هستن و کلاسهای ارشد معمولا تو کل هفته پخش میشه!!!!
من خودم 830 تبدیل شدم، اگه فقط برنامه ریزی دانشکده درست بود مطئنا اونجا رو میزدم ولی حالا صنعتی بابل رو انتخاب کردم

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبدیل انرژی فردوسی مشهد یا صنعتی اصفهان؟!
دلیل هم بیارید
بعد مسافتو ایناهم اصا واسم مهم نیست.

Amirhj

عضو جدید
همش به رتبه های زیر 1000 مشاوره میدین پس ما ها که بالای 2000 چه کار کنیم لطفا یکی بگه با رتبه 2473 شبانه اردبیل یا روزانه سبزوار رشته تبدیل میشه قبول شد...
به نظر من با توجه به ظرفیت پذیرش دوره روزانه و شبانه که چیزی دور بر 2800 میشه تبدیل و کاربردی و این دو مورد که شما زدید جز جاهایی که اخز سر پر میشه البته تعجبه از اردبیل پریدی سبزوار لابد بعدش میری یاسوج بعدش میری سیستان

Judass

عضو جدید
مرسی مصطفی ...
من سال 87 یه ترم آزاد شاهرود میخوندم، الان دانشکده مکانیکش کجاست؟ در کل از تغییرات راضی بودی؟ فکر می کنم با 1500 تبدیل جای بهتری رو نیارم.

Amirhj

عضو جدید
تبدیل انرژی فردوسی مشهد یا صنعتی اصفهان؟!
دلیل هم بیارید
بعد مسافتو ایناهم اصا واسم مهم نیست.
خیلی تابلو این سوال جوابش صنعتی چون
1 بعد از تهران دانشگاه برتر از لحاظ علمی و ... محسوب میشه البته بعضی ها اذعان دادن دانشگاه صنعتی بالاتر از تهرانه
2 این دانشگاه توی شهر صنعتیه و واسه مکانیک واسه تحقیق و پزوهش تو صنعت مفیده
3 رتبه های بالاتری هم فکر میکنم میگیره

javid4261

عضو جدید
شهر خودم اردبیله آخه رتبم زیاد خوب نیست جاهای دیگه قبول شم البته جاهای دیگه رو هم میزنم.پس میتونم اردبیل شبانشو بیارم؟؟؟؟؟؟؟2473 رشته تبدیل

Amirhj

عضو جدید
مرسی مصطفی ...
من سال 87 یه ترم آزاد شاهرود میخوندم، الان دانشکده مکانیکش کجاست؟ در کل از تغییرات راضی بودی؟ فکر می کنم با 1500 تبدیل جای بهتری رو نیارم.
کاشان تو سایتش نوشته از 1000 تا 3000 پارسال گرفته ولی من رفتم دانشگاه پرسید میگن پارسال روزانه 1000 تا 1400 و شبانه تا 2000 نهایاتا 2200 گرفته جدیدا سیستم هم میگیره که بعد تبدیل پر میشه
ما ی دوست شاهرودی داریم میگه دانشگاه شاهرود خوبه و از سمنان خیلی بهتره

Amirhj

عضو جدید
دوستان بطور کلی تبدیل انرژی کدوم قویتره؟؟( لطفاً هم از لحاظ نمره دادن نظر بدید هم از لحاظ اعتبار اساتید)

1. خواجه نصیر
2. علم وصنعت
3. تربیت مدرس

با تشکر
من که دانشگاه علم و صنعتو خیلی دوست دارم ولی واقبینانه مدرس علم وصنعت و خواجه ترتیب درس باشه شما که رتبت خوب شده بد نیست ی مشاوره موسسه مثل مدرسان بری

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالاااا...
این ها را به ترتیب مرتب کنید...
از خوب تر به خوب...
صنعتی اصفهان ، شیراز ، فردوسی مشهد
تو تبدیل انرژی

Amirhj

عضو جدید
شهر خودم اردبیله آخه رتبم زیاد خوب نیست جاهای دیگه قبول شم البته جاهای دیگه رو هم میزنم.پس میتونم اردبیل شبانشو بیارم؟؟؟؟؟؟؟2473 رشته تبدیل
اگر دانشگاه ها رو سه دسته کنیم دانشگاه اردبیل تو دسته سومه یعنی 2000 به بالا حالا من میگم شما اینطور بزن
روزانه اردبیل
روزانه شهر اطراف
شبانه اردبیل
روزانه جاهی دورتر یا شبانه اطراف اردبیل
انشاله قبولی .الان کاشان تا 2200 شبانه میگیره اردبیل راحت باید 2400 بگیره من ی سر رفتم کاشان امارشو گرفتم شما هم زحمت بکش برو دانشگاه امار دقیقشو بگیر تا خیالت راحت شه و هم ی تحقیق کرده باشی

Amirhj

عضو جدید
حالاااا...
این ها را به ترتیب مرتب کنید...
از خوب تر به خوب...
صنعتی اصفهان ، شیراز ، فردوسی مشهد
تو تبدیل انرژی
من نظرم صنعتی بعد شیراز و بعد مشهده
ولی شما خودتو واسه 4 تا دانشگاه خوب اذیت نکن اونیکه نزدیکتره به شهرته رو برو حالا کی بیاد شما رو صدا بزنه بعد فارغ التحصیلی بیاا سر کار

mkhaste

عضو جدید
بچه ها اگه مالک اشترو بالاتر از مثلا سمنان بزنم . رو مالک قفل میشه یا میگرده ببینه کجاهای بعدیش قبول میشم؟

Amirhj

عضو جدید
[h=2]جلسه حضوری انتخاب رشته مكانيك[/h]
مشاوره انتخاب رشته ویژه آزمون کنکور ارشد مكانيك 1392 با حضور تعدادی از اساتید مطرح اين رشته برگزار می شود.
دانشجویان محنرم در كليه گرايش هاي مكانيك می توانند با همراه داشتن کارنامه های خود در روز مشاوره حضور بهم رسانند.
كليه خدمات مشاوره اي رايگان مي باشد.
با آرزوی موفقیت

زمان: پنجشنبه 26 اردیبهشت 92 ساعت 9 تا 13
آدرس: تهران - ميدان فردوسي- كوچه شاهرود- دانشكده آمار و انفورماتيك سارمان سنجش آموزش كشور

Amirhj

عضو جدید
مهرداد اکرامي - ١٣٩٣/٠٢/٢٢ارائه دیدگاه در مورد این مطلب
پرسش : سلام با رتبه 920 تبديل انرژي آيا امکان قبولي در دوره شبانه دانشگاه هاي تهران هست؟پاسخ : سلام،شانس کمي داريد.در چند روز آينده نرم افزاري براي کمک به تخمين نتيجه شما بر روي سايت قرار مي گيرد. با استفاده از آن بهتر مي توان براساس نتايج سالهاي گذشته پيش بيني انجام داد.لطفا چند روز آينده براي استفاده از نرم افزار به سايت مراجعه کرده و از نرم افزار استفاده کنيد. اگر سوالي داشتيد مي توانيد مجدد مطرح کنيد. موفق باشيد.(مشاور مکانيک) - ١٣٩٣/٠٢/٢٢

دوستان سایت سنجش هم مشاوره گذاشته
هم نوشته نرم افزار انتخاب رشته میذراه
اول ببینید سوال خودتونو توش پیدا کنید نبود بپرسید بتون جوا میده
مشاوران سنجش بانک اطلاعات خوبی دارن اینم لینکش

http://www.sanjeshserv.com/hamgam/content.aspx?id=dRa6eSQtQ8w=

Amirhj

عضو جدید
[h=2]رم افزار انتخاب رشته رايگان، امكاني جديد براي داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد ۱۳۹۳[/h]۱۳۹۳/۰۲/۲۴ ۱۴:۰۲
نرم افزار انتخاب رشته رايگان
امكاني جديد براي داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد 1393
بدينوسيله به اطلاع داوطلبين عزيز آزمون كارشناسي ارشد 1393 ميرساند:
در راستاي خدمت رساني هرچه بيش تر و بهتر به داوطلبين آزمون كارشناسي ارشد، براي اولين بار امكاني فراهم شده است كه شما داوطلبين گرامي مي توانيد با ورود اطلاعات و درصد نمرات اكتسابي خود در آزمون، نتايج قبولي احتمالي خود را در مقايسه با تمامي داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري كارشناسي ارشد سال قبل مشاهده نماييد.

استفاده از اين امكان كاملاً رايگان بوده ولي تعداد دفعات استفاده از آن به منظور جلوگيري از سوء استفاده هاي احتمالي محدود مي باشد.

توجه: هر گونه استفاده ي غير قانوني يا غيرعرفي از اطلاعات اين نرم افزار توسط افراد حقيقي يا حقوقي ممنوع بوده و پيگرد قانوني دارد.

براي استفاده از اين تسهيلات و شرايط عضويت از تاريخ 93/2/24 به آدرس اينترنتي www.sanjeshserv.ir مراجعه فرماييد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا