ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arsalan_totti

عضو جدید
ریاضی 45
سیالات 45
جامدات 54.39
دینامیک 23.33
---
تبدیل 136
طراحی 116
یعنی این همه تاثیر داره دینامیک ؟؟ :cry:
ارسلان بیا دست در دست هم بریم یه جا... :smile:
---
و اینکه به نظر دوستان با توجه به افزایش ظرفیت امسال به تبدیل تهران میرسم ؟؟

آقا من از چند نفر پرسیدم احتمال خیلی زیاد میرسیم ;)

bsh

عضو جدید
سلام بچه ها. بارتبه 650ساخت وتولید میشه روزانه یکی از دانشگاه های شاهرود وسمنان ومشهد قبول شد؟اصلا ساخت وتولید با چه رتبه ای میشه روزانه قبول شد؟

edram

عضو جدید
با سلام
با رتبه 402 تبدیل شانس شبانه امیرکبیر یا روزانه خواجه نصیر رو دارم؟

saeedhashemi1371

عضو جدید
از بچه ها کسی زیر 30 نشده؟
درصد هم بزارین ببینیم!
کسایی که ریاضی یا زبان رو نمیزارن یعنی نزدن؟

mr.red33

عضو جدید
آقا من از چند نفر پرسیدم احتمال خیلی زیاد میرسیم ;)
منم از بچه های پارسال پرسیدم، گفتن پارسال تبدیل تهران رو 95 بسته شده :( ، امسال هم که تو دفترچه مجموع ظرفیت تهران، امیرکبیر، شریف (شبانه، روزانه) حدود 50% افزایش داشته، دقیقا من رو لبه تیغم :(

kyokushin

عضو جدید
سلام

ریاضی 24
سیالات 55
جامدات 33
دینامیک 20
تبدیل : 356
طراحی : 443
احتمالا تبدیل روزانه نصیر و شبانه علم و صنعت بیارم. به نظرتون شبانه ماشین های آبی تهران رو درمیام؟

Amirhj

عضو جدید
سلام دوست عزیز، تقریبا تو یه رنج هستیم

زبان 1.11:whistle:
ریاضی 8.33:wallbash:
سیال 48
جامد 47
دینا 21:w47:
طراحی 511
تبدیل 546

به کجا امید میتواند داشت تهران رو میگم، حالا برا شبانه ها کجا خوابگاه میده؟ حتی با ماهی 170 که یه دوستی میگفت
دوست عزیز میشه معدلتو بگی و بگی از کدوم دانشگاهی ااخه یکی از دوستان من با این درصدا و معدل 18 و خرده ای دانشگاه ازاد تبدیل شده 700 طراحی شده 600

edram

عضو جدید
با سلام
با رتبه 402 تبدیل شانس شبانه امیرکبیر یا روزانه خواجه نصیر رو دارم؟
کسی از دوستان نظری نداره؟!! شبانه امیرکبیر رو میارم؟!!
درصدا ریلااضی 13 سیالات 56 جامدات 30 دینامیک 33 معدل 14.29

kyokushin

عضو جدید

شبانه امیرکبیر رو پارسال دوستم با 250 تبدیل قبول نشد. یه دوسته دیگم هم با 370 تبدیل نتونست روزانه نصیر قبول بشه. ولی امسال ظرفیتا رفته بالا بنظرم روزانه نصیر بیاری

Amirhj

عضو جدید
روزانه امیر کبیر رو که خوابش نمیتونی با این رتبه ببینی ولی دوستان میگن تا 500 میشه خواجه قبول شد
شبانه های تاپ تهران شنیده بودم تا 500 الی 600 پر میشه پس میتونی شبانه بری به نظرم

edram

عضو جدید
روزانه امیر کبیر رو که خوابش نمیتونی با این رتبه ببینی ولی دوستان میگن تا 500 میشه خواجه قبول شد
شبانه های تاپ تهران شنیده بودم تا 500 الی 600 پر میشه پس میتونی شبانه بری به نظرم
اخه این فایلی که تو انجمن انداختن تا 410 شبانه امیرکبیر قبول شده سال 91!!!!!!!!!!
یعنی شانسی برای شبانه امیرکبیرندارم؟

Amirhj

عضو جدید
اخه این فایلی که تو انجمن انداختن تا 410 شبانه امیرکبیر قبول شده سال 91!!!!!!!!!!
یعنی شانسی برای شبانه امیرکبیرندارم؟[/QUOTE
اون سال میگن سال استثنایی بوده و ظرفیت ها خیلی زیاد شده بودن شما تهرانی هستی روزانه رو ول کنی بری شبانه دفترچه شهریه رو نگاه کردی تو سایت سنجش دفترچه اخریه امسال 25 درصد گرون شده شنیدم

edram

عضو جدید
یعنی شانسی برای شبانه امیرکبیرندارم؟[/QUOTE
اون سال میگن سال استثنایی بوده و ظرفیت ها خیلی زیاد شده بودن شما تهرانی هستی روزانه رو ول کنی بری شبانه دفترچه شهریه رو نگاه کردی تو سایت سنجش دفترچه اخریه امسال 25 درصد گرون شده شنیدم
پس با ااین اوصاف نذارم برای سال بعد؟!!!!

kyokushin

عضو جدید
پس با ااین اوصاف نذارم برای سال بعد؟!!!!

خودتم میدونی الکی میگی میخوای بزاری برا سال بعد:biggrin: اصلا مگه به کنکور اعتباری هست. منم 356 شدم هم میتونستم 150 بشم هم تا 700 رتبم تغییر کنه. دیگه تو یه بازه ای باید ببینی چه شرایطی پیش میاد برات

emad gilmour

عضو جدید
bacheha <nakhandida :D> ba 2300 tabdil mishe jai ovord?roozane o shabane?age mishe behtarin jash kojas
dametoon garm age etellaat darid bedid..mamnoon?

mm.caffee

عضو جدید
bacheha <nakhandida :D> ba 2300 tabdil mishe jai ovord?roozane o shabane?age mishe behtarin jash kojas
dametoon garm age etellaat darid bedid..mamnoon?

دانشگاه سبزوار فکر کنم بتونی
البته فکر کنم
دانشگاه رفسنجان هم شنیدم میشه ولی نمیدونم غیر از طراحی کاربردی تبدیل هم میگیره یا نه!

alireza2022

عضو جدید
با سلام

با سلام

سلام
بچه ها به نظرتون من با رتبه 1100 تبدیل کجا قبول میشم؟
البته سهمیه شاگرد اولی هم دارم

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها به نظرتون من با رتبه 1100 تبدیل کجا قبول میشم؟
البته سهمیه شاگرد اولی هم دارم

سلام
احتمالا شبانه تهران يا حتي شريف قبولي.
روزانه هم علم و صنعت و در بهترين شرايط ممكنه اميركبير قبول شي.

M_Nirvana_m

عضو جدید
اقا تبدیل روزانه دانشگاه تهران دیگه اخرش با چند قبول میشن ؟ بعدش تبدیل شریف بهتره واقعا یا تهران ؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
پس اون موقع به زور شبانه تبدیل و میارم به نظرت روزانه طراحی رو بزنم یا شبانه تبدیل ؟ چون تو هر دو رتبم نزدیک به همه با 20 تا اختلاف

مثه اینکه امسال ظرفیت های تهران افزایش داشته. پس واسه روزانه شانس داری. اگه عشق تبدیل هستی بزن تبدیل تبریز. طراحی بازار کارش مثه تبدیل نیستش.
ولی به نظر من بزن سیستم انرژی عباسپور. هم سبک درساش. هم تهرانه.
کجایی هستی؟

M_Nirvana_m

عضو جدید
یکی جواب منو بده لطفا :whistle:

داداش یکی از بچه های ما پارسال با 300 ماشین های ابی اورد تو 356 شدی نمیدونم ایشالا که بیاری :) علم و صنعت تبدیلش زیاد توصیه نمی کنم من 4 سال پیر شدم تو این دانشگاه
خواجه رو تو تبدیل زیاد تعریفش رو شنیدم

mohammad_444_0o

عضو جدید
سلام
با 180 تبدیل و 203 طراحی کاربردی کجا قبول می شم؟؟؟
دو تاش رو راهنمایی کنید لطفا"

mohammad_444_0o

عضو جدید
تاپیک فرصت های شغلی

تاپیک فرصت های شغلی

برای فرصت های شغلی گرایش های مختلف و تجربه دوستان تاپیکی اینجا زده نشده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا