ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hastii69

عضو جدید
منم اعتراضمو زدم.همه بزنن.این یکی از راحت ترین سوالاست اگه غلط بمونه حدود 6 درصد از درصدای جامداتمون کم میکنه

jsmh

عضو جدید
واسه سوال 86 هم اعتراض بزنین.بنظرم باید حذف بشه!کسی حل کرده این سوالو؟

Masoud16ahm

عضو جدید
راستی واسه سوال 86 نظرتون چیه؟ فک کنم اطلاعات مساله کافی نیست

الآن یادم اومد
این سوال هم اطلاعاتش ناقصه ، بچه ها جون خودتون بزنید حذف شه درصد جامداتمون زیاد شه!

Masoud16ahm

عضو جدید
فکر نکنید بی تاثیره چون ممکنه بعضی ها شانسی زده باشن درست در بیاد براشون

hastii69

عضو جدید
اره 86 بنظر منم از اطلاعاتش نمیشه چیزی پیدا کرد.میدونید اگر استادا هم اعتراض کنن حذف میشه.دکتر شریعت پناهی،نایی...اگه کسی میل ازشون داره بگه تا باشون مشورت شه اونام اگه تایید کردن اعتراض بزنن

hsdanesh

عضو جدید
دوستان لطفا سوال هایی رو که فکر می کنید اشتباهه اعتراض بدین. مخصوصا سوال 89 رو. اگه میخواین سوال 89 رو اعتراض بدین گزینه "متن سوال نادرست است" رو انتخاب کنید، چون جواب سنجش بر اساس نسبت k فنر دوم به k فنر اول حساب شده ولی متن سوال نوشته نسبت k فنر اول به k فنر دوم چنده.
سایت اعتراض به کلید سوالات:
http://request.sanjesh.org/NOETRequest/Login.aspx

M_Nirvana_m

عضو جدید
لطفا میشه بگید با این درصد ها چند میشم به نظرتون . ممنون میشم
زبان 10 درصد
ریاضی 42 درصد
سیالات 58 درصد
جامدات 33 درصد
دینامیک 45 درصد

hsdanesh

عضو جدید
دوستان، با این درصدها به نظرتون رتبه ام چند میشه:
زبان 26.67
ریاضی 25
سیالات 6.67
جامدات 33.33
دینامیک منفی 5-

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زبان 26.67
ریاضی 25
سیالات 6.67
جامدات 33.33
دینامیک منفی 5-

طراحي كاربردي 300-+1200

من خودم درصدام سال پيش اين شد
رياضي 25
جامدات 43
سيالات 25
ارتعاشات 15
زبان 3

طراحي كاربردي 562

fayyazjahani

عضو جدید
سلام به همه ما که امسال سرباز بودیم زورمونو زدیم ولی خب الان که نگاه میکنم ریده شده رفته :D . طبق درصد سنجش ماله من ریاضیش نسبت به سوادم خوب بوده 25 درصد شده ولی ساخت اینقدر غلط داشتم که 35 درصدی که درست زدم با احتساب غلط هام شده زیر 15 درصد :D:D:D:D:Dیعنی این همه موقع خدمت از شب تا صبح درس خوندیم همش گورستان تاریخ پیوست و ایشالا سال دیگه چه بی خوابیا که نکشیدیم . خدا بزرگه ایشالا سال دیگه . سال دیگم نشد خودکشی . خدایی امسال ریاضی و معادلات خیلی خوندم امیدوار بودم یه درصد متوسط بگیرم که تقریبا ریاضی همونی که میخواستم شد و ساخت و تولید که قوی بودم تو امتحان یه بستنی گذاشتم وسط اومدم خیلی درصدم بد شده . توکل بر خدا . هر چه خدا خواست همان میشود . قسمت ما نبود :D

Masoud16ahm

عضو جدید
زبان صفر
ریاضی 5
سیالات 13.3
جامدات 50
دینامیک 5

معدل 14.2

به معنای واقعی کلمه گند زدم
چند میشم ؟ احساسم میگه بین 1500 تا 1800

1mobin1

عضو جدید
رتبم چنده؟

رتبم چنده؟

سلام دوستان
با این درصد های عجیب من امیدم به چه رتبه ای و کدون دانشگاه میتونه باشه برا روزانه کجا و شبانه کجا؟

زبان 5
ریاضی 1.66
سیالات 61.66
جامدات 31.66
دینامیک 8.3

معدل 13.16

hsdanesh

عضو جدید
سلام دوستان
با این درصد های عجیب من امیدم به چه رتبه ای و کدون دانشگاه میتونه باشه برا روزانه کجا و شبانه کجا؟

زبان 5
ریاضی 1.66
سیالات 61.66
جامدات 31.66
دینامیک 8.3

معدل 13.16

به نظرم تبدیل انرژی 1800-1500 اینا میاری. جای امید هست، اگه ریاضی رو یه کم خوب زده بودی زیر 1000 بودی، ولی اشکال نداره ;)

engineer0529

عضو جدید
دوستان من خیلی ناراحتم.:cry:
به نظرتون با درصدای من رتبه م چقد می شه؟
ریاضی33
سیالات 38
جامدات 20
دینامیک 11
تازه من جامدات دوست دارم
معدلم هم 16.4

آخرین ویرایش:

amir-mehrizi

عضو جدید
من امسال اين همه خوندم هم باز گند خورد توش رفت.دوسال از بهترين سالاي عمرمو پاش گذاشتم و هيچي نصيبم نشد.برم سريع سربازي كه ديگه بيشتر از اين الافي نكشم.تو تموم ازموناي ازمايشيمم خوب بودم ولي انگار قسمت نيست.به قولي يكي نبايد چيزي رو كه توي قسمت وسرنوشتت نيست به زور بدست بياري چون اگه نباشه تو سرنوشتت خودتو بكشي هم نميرسي بهش.واسه منم همين طوره بوده مثل اينكه

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من خیلی ناراحتم.:cry:
به نظرتون با درصدای من رتبه م چقد می شه؟
ریاضی33
سیالات 38
جامدات 20
دینامیک 11
تازه من جامدات دوست دارم:cry:

فکر کنم، بین 1300 تا 1200 بشی. البته باید بگم درصدهاتون بده، و احتمال میدم در روزانه دانشگاههای شهرستان متوسط

آخرین ویرایش:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 26.67
ریاضی 25
سیالات 6.67
جامدات 33.33
دینامیک منفی 5-

احتمالاً بیش از 2200 و شبانه دانشگاه شهرستان های غرب کشور ( در بهترین حالت همدان ) قبول می شین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا